Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

גם עונה שעברה לא דאגת...

הם רק ילכו וישתפרו כי קבוצה שרצה שנה שנייה בדרך כלל נראית יותר טוב. מאמין שאם הם יגיעו לאירופה הנשיא יקנה לבכר עוד איזה צעצוע מעניין. 

לא נעים להגיד, אבל בינתיים הם עולים עלינו בכל עמדה למעט מגן ימני (הם הביאו חדש אז מוקדם לדעת) וקשר אחורי.

איזה בכיין אתה חחח לא ייאמן.

Just now, Krishi said:

נכון, ובאמת כמעט הצלחנו להביא את הצלחת. היינו הקבוצה היותר טובה שהתחילה עם מאמן גרוע על הקוים. עברנו יותר משחקים, יותר פציעות, יותר זעזועים ועדיין זה נגמר רק בפוטופיניש. 

למה שהם רק ילכו וישתפרו? העונה הקודמת זה השיא שלהם שגם אותו הם גירדו בקושי רב.

לא נעים להגיד שהם עולים עלינו בכל עמדה? אולי התכוונת לא נכון להגיד.... 

למה הם ישתפרו? כי קבוצה שרצה שנה שנייה בלי יותר מדי שנויים תמיד תשתפר (ראה ערך מכבי של סוזה, ב"ש באליפות השנייה)

לא נכון להגיד שהם עולים עלינו בכל עמדה? נעשה את ההשוואה שאתם אוהבים לעשות:

ג'וש כהן > דניאל פרץ (הוא טוב גם מטננבאום, אגב), עופרי ארד > בלטקסה, פלאניץ' > נחמיאס, מנחם > דוידזאדה, ג'ראדלש כרגע טוב מהמגנים שלהם עד שיוכח אחרת, נטע לביא < גלזר, מוחמד > גולסה (באחד על אחד לא בטוח, אבל עם הפציעות של גולסה ברור מי תורם יותר), שרי > קארצב (?), חזיזה = יונתן (רק שיונתן מתנדנד), אצילי > גררו, שהר/דוניו > חלאיילה. 

אם המצב יכול להשתנות עד אוגוסט? ברור. בגלל זה אמרתי כרגע. מה שכן קצת מצחיק להמשיך לזלזל בהם.

9 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

איזה בכיין אתה חחח לא ייאמן.

ואתה גבר אחושרמוטה

האגודל מדווח שמכבי "סימנה" את כנעאן של אשדוד. מדהים שאין לו שום מושג לגבי מה שקורה והוא אשכרה מתפרנס מלכתוב עתידות שנראות לו הגיוני.

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

למה הם ישתפרו? כי קבוצה שרצה שנה שנייה בלי יותר מדי שנויים תמיד תשתפר (ראה ערך מכבי של סוזה, ב"ש באליפות השנייה)

ג'וש כהן > דניאל פרץ (הוא טוב גם מטננבאום, אגב), עופרי ארד > בלטקסה, פלאניץ' > נחמיאס, מנחם > דוידזאדה, ג'ראדלש כרגע טוב מהמגנים שלהם עד שיוכח אחרת, נטע לביא < גלזר, מוחמד > גולסה (באחד על אחד לא בטוח, אבל עם הפציעות של גולסה ברור מי תורם יותר), שרי > קארצב (?), חזיזה = יונתן (רק שיונתן מתנדנד), אצילי > גררו, שהר/דוניו > חלאיילה. 

אם המצב יכול להשתנות עד אוגוסט? ברור. בגלל זה אמרתי כרגע. מה שכן קצת מצחיק להמשיך לזלזל בהם.

ההשוואה שלך לא נכונה, לדעתי העצמת כמה שחקנים של חיפה, אין מה לעשות השוואות ב27.6 זה מוקדם מידי.

18 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לא כל כך מסכים עם ההשוואות שלך. 

ולא רק שלדעתי הסגל שלנו עדיין טוב יותר, גם הדרך שלנו טובה יותר אז גם אם הייתה עמדה אחת או 2 שהם עולים עלינו בה, בשלם הכולל לדעתי אנחנו עדיין יותר טובים בכמה רמות. 

למה מצחיק לזלזל בהם? הם קבוצה של הביצים שלי. ונמשיך להשפיל אותם גם עונה הבאה בדרך להחזרת הצלחת לקרית שלום. 

Just now, Krishi said:

לא כל כך מסכים עם ההשוואות שלך. 

ולא רק שלדעתי הסגל שלנו עדיין טוב יותר, גם הדרך שלנו טובה יותר אז גם אם הייתה עמדה אחת או 2 שהם עולים עלינו בה, בשלם הכולל לדעתי אנחנו עדיין יותר טובים בכמה רמות. 

למה מצחיק לזלזל בהם? הם קבוצה של הביצים שלי. ונמשיך להשפיל אותם גם עונה הבאה בדרך להחזרת הצלחת לקרית שלום. 

צודק. הסכמתי איתך גם בעונה שעברה וגם השנה.

תנו להם להשתולל, הם לא יפגעו בכולם, זה שהם החתימו שישה שחקנים, לא אומר שגם מכבי צריכה \ לא צריכה. 

מכבי מערכת טובה שהביאה תארים בעשור האחרון, אנחנו צריכים להתחזק ולא צריכים מהפכות. 

זה שחיפה החתימו שש, עניין שלהם, יעקב שחר באופוריה ובקיץ כזה כל הנימנים והדודו דהאנים יעשו עסקאות שעוד מעט לא יהיה להם צ'אנס לעשות.

לדחוף לדון. שימשיכו לדחוף.

צריך שמכבי יביאו איכות ולא כמות...

לפני3 שעות , דקסטר said:

לא יודע מה היה לחיפה עם רוקאביצה ואם הוא רצה חוזה ליותר מעונה או השכר או אנערף אבל וואלה לא הסתדר? הביאו את בן סהר, אפילו לפני שחתם על חוזה רשמית הוא המריא איתם היום למחנה.  עובדים שם די מהר עם 4 החתמות (+שוער מחליף) ב5 ימים

חיפה עובדים מהר

חיפה תהיה קבוצה מצוינת השנה כהמשך ישיר לשנה שעברה. אם יותר טובים? אין לדעת.

יכול להיות שיתפס להם, יכול להיות שהשינויים שעשו ובדגש על אם רוקאביצה ילך- ישפיעו עליהם לרעה.

בכר מאמן מעולה אבל בלבנות סגל הוא טרם הוכיח את עצמו אז כל עוד השלד העיקרי שלהם שם- פלאניץ', לביא, מנחם, חזיזה, אצילי,שרי ורוקאביצה שם- הם ימשיכו להיות מעולים.

אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו, אין לי ספק שאנחנו יכולים לקחת השנה אליפות, למרות השינויים הגדולים. ושבטווח הרחוק העתיד צהוב הרבה יותר משהוא ירוק.

אני מקווה שנביא עוד רכש משמעותי ולא רק טאלנטים, אני מקווה שהמושאלים שחוזרים יכנסו חזק לרוטציה ויוכיחו את עצמם, אבל משהו בי רגוע עם ואן לייבן לאור העונה הקודמת.

זה הרגיש קבוצה מאוד איביצ'ית, כזו שבאה לעשות את העבודה. היה חסר לה קצת ניצוץ כוכבים בפלייאוף, קצת מזל עם פציעות, אבל זה היה נראה שחזרנו לדרך שהתחלנו לפני 3 שנים ששמה אותו בעליונות מסוימת על הליגה.

מקווה מאוד שיחתימו את רואקביצה לעונה אחת. חלוץ של 15+ בעונה בטון זה משהו שאסור לפספס.

לפני2 שעות , קובי השועל said:

האגודל מדווח שמכבי "סימנה" את כנעאן של אשדוד. מדהים שאין לו שום מושג לגבי מה שקורה והוא אשכרה מתפרנס מלכתוב עתידות שנראות לו הגיוני.

אומרים שהוא טוב (גילוי נאות: לא מכיר, לא צפיתי במשחקים באשדוד, לא אבדיל בינו לבין דין דוד גם החיים שלי היו תלויים בכך) אז אני מקווה שזה יהיה הגרגר שהתרנגול החרטטן (האגדול) יתפוס.

לפני2 שעות , Echoes said:

חיפה תהיה קבוצה מצוינת השנה כהמשך ישיר לשנה שעברה. אם יותר טובים? אין לדעת.

יכול להיות שיתפס להם, יכול להיות שהשינויים שעשו ובדגש על אם רוקאביצה ילך- ישפיעו עליהם לרעה.

בכר מאמן מעולה אבל בלבנות סגל הוא טרם הוכיח את עצמו אז כל עוד השלד העיקרי שלהם שם- פלאניץ', לביא, מנחם, חזיזה, אצילי,שרי ורוקאביצה שם- הם ימשיכו להיות מעולים.

אנחנו צריכים להתעסק בעצמנו, אין לי ספק שאנחנו יכולים לקחת השנה אליפות, למרות השינויים הגדולים. ושבטווח הרחוק העתיד צהוב הרבה יותר משהוא ירוק.

אני מקווה שנביא עוד רכש משמעותי ולא רק טאלנטים, אני מקווה שהמושאלים שחוזרים יכנסו חזק לרוטציה ויוכיחו את עצמם, אבל משהו בי רגוע עם ואן לייבן לאור העונה הקודמת.

זה הרגיש קבוצה מאוד איביצ'ית, כזו שבאה לעשות את העבודה. היה חסר לה קצת ניצוץ כוכבים בפלייאוף, קצת מזל עם פציעות, אבל זה היה נראה שחזרנו לדרך שהתחלנו לפני 3 שנים ששמה אותו בעליונות מסוימת על הליגה.

מקווה מאוד שיחתימו את רואקביצה לעונה אחת. חלוץ של 15+ בעונה בטון זה משהו שאסור לפספס.

חיפה לצערי יהיו לא פחות טובים מהעונה שעברה.

הבסיס הטוב שלהם נשאר, עשו חיזוקים לרוטציה במקומות נכונים וגם יגיעו עם הרבה יותר ביטחון לעונה שתבוא.

אם לא נפגע חזק ב-2/3 זרים שיגיעו, אני רחוק מאוד מלהיות אופטימי.

אבל הלוואי הלוואי ואתבדה.

נראה שדוד יגיע במקום עוואד. חיפה עשו בשכל, הביאו את שהר וגרמו לג'קי לרדת במחיר. 

בית''ר רוצה את ברסקי. מקווה שנדרוש מיליון יורו וזרגרי.

19 דקות לפני, מכביסט לעד said:

נראה שדוד יגיע במקום עוואד. חיפה עשו בשכל, הביאו את שהר וגרמו לג'קי לרדת במחיר. 

בית''ר רוצה את ברסקי. מקווה שנדרוש מיליון יורו וזרגרי.

עוואד פוטנציאל גדול. דווקא בעמדת החלוץ אנחנו לא מצליחים לגדל יותר מידי שחקנים,כמה זמן עוד נשאר לו לחוזה בחיפה?

חיפה ובאר שבע התחזקו משמעותית ועיבו יפה את הסגל. הם ירוצו בשנה הבאה עד הסוף.

אצלנו יש המון דברים שעדיין לא ברורים (מקווה שטננבויים וסבוריט יישארו). 

נחכה שהסגל ייסגר באופן סופי ואז נעשה סיכומים (מקווה שחמודי מאשדוד ו/או רוקאביצה יגיעו).

23 דקות לפני, robertod said:

חיפה ובאר שבע התחזקו משמעותית ועיבו יפה את הסגל. הם ירוצו בשנה הבאה עד הסוף.

אצלנו יש המון דברים שעדיין לא ברורים (מקווה שטננבויים וסבוריט יישארו). 

נחכה שהסגל ייסגר באופן סופי ואז נעשה סיכומים (מקווה שחמודי מאשדוד ו/או רוקאביצה יגיעו).

לא חושב שב"ש מתמודדת על אליפות, היא תציק קצת ותסיים מקום 3 אבל נחיה ונראה

1 hour ago, Eli basa said:

עוואד פוטנציאל גדול. דווקא בעמדת החלוץ אנחנו לא מצליחים לגדל יותר מידי שחקנים,כמה זמן עוד נשאר לו לחוזה בחיפה?

האריך חוזה בעונה שעברה, אז יש עוד זמן.

שלישיית חלוצים של דוניו/שהר/דוד זה לא צחוק. באיזה מהירות הם סוגרים עסקאות.

מעניין איך אלונה תגיב שלוקחים לה שחקן שהיא רצתה. בטח תתפשר על בריבו.

רמת הפחד והשליליות של כמה יוזרים פה בפורום לא מובנת! מה קרה לכם?

אנחנו מחתימים את נחמיאס - הקופים את דהן - דהן יותר טוב

אנחנו מחתימים את חלאיילה - הקופים את דין דוד - דין דוד יותר טוב

מוחמד חותם בחיפה - סוף העולים הגיע

ציבוטה מועד לחיפה - למה אנחנו לא מביאים אותו? מועמד אלינו - לא צריך אותו.

כל שחקן שהקופים מחתימים נכנסים פה ללחץ

יש לכם ספק בכלל שבסוף תהיה לנו קבוצה טובה??

סבלנות וקצת להירגע

7 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סבלנות וקצת להירגע

חושב כמוך מאמין שתהייה פה בסוף קבוצה טובה.

אבל ויש אבל גדול למרות שאני מאמין שיצחקי לא יושב על כוס בירה בים,מכבי עובדים מאוד לאט.

עוד פחות משבוע יוצאים למחנה אימון איבדנו המון שחקנים משמעותיים,צריך לצאת עם רוב הסגל למחנה.

5 דקות לפני, אני חלש אתם חזק said:

חושב כמוך מאמין שתהייה פה בסוף קבוצה טובה.

אבל ויש אבל גדול למרות שאני מאמין שיצחקי לא יושב על כוס בירה בים,מכבי עובדים מאוד לאט.

עוד פחות משבוע יוצאים למחנה אימון איבדנו המון שחקנים משמעותיים,צריך לצאת עם רוב הסגל למחנה.

תהיה, לי אין ספק בכלל.

אומנם לאט לאט, אבל תהיה.

מתי בשנים האחרונות לא הייתה לנו קבוצה טובה? גם כשלא זכינו באליפות עדיין הייתה לנו קבוצה טובה שהתמודדה חזק על האליפות.

הסכומים שאנחנו מוכנים לשלם (מה שלא היה בשנים האחרונות) והשחקנים שאנחנו מתעניינים בהם ורוצים אותם, ההצהרה האחרונה של גולדהאר - כל זה מאותת על כך שחושבים בגדול ושתהיה לנו קבוצה טובה בסוף 

19 דקות לפני, הישראלי היפה said:

סבלנות וקצת להירגע

נחמיאס ודהן בכלל בלמים שונים, לא ברור למה אנשים פה בפאניקה. נחמיאס יותר חזק במשחק ראש ודהן יותר חזק במאבקי קרקע.

8 דקות לפני, הישראלי היפה said:

תהיה, לי אין ספק בכלל.

אומנם לאט לאט, אבל תהיה.

מתי בשנים האחרונות לא הייתה לנו קבוצה טובה? גם כשלא זכינו באליפות עדיין הייתה לנו קבוצה טובה שהתמודדה חזק על האליפות.

הסכומים שאנחנו מוכנים לשלם (מה שלא היה בשנים האחרונות) והשחקנים שאנחנו מתעניינים בהם ורוצים אותם, ההצהרה האחרונה של גולדהאר - כל זה מאותת על כך שחושבים בגדול ושתהיה לנו קבוצה טובה בסוף 

שמע ,אני לא באמת יודע מי מכבי רוצים ומי לא.

השמות שאנחנו שומעים זה מה שאנחנו ניזונים מהתקשורת, אני לא נופל ממה שחיפה עושים אבל הם לדעתי היריבים שלנו לתואר,

והם לעומתנו(אחרי עונת אליפות) שמרו על רוב הסגל שלהם וחיזקו איפה שהיו או חשבו לפחות שהם צריכים.

אנחנו צריכים לעבוד קצת יותר מהר בשביל שהמהלך שמכבי עשתה בקיץ הזה יצליח להתחבר כמה שיותר מהר.