Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

לפני1 שעה , ClinteastwoodFan said:

הוא גדל אצלנו, למה לא שמרנו עליו? במשחקים הבודדים שיצא לי לראות אותו הוא נראה סוג של גרזן באמצע....

על כמה שחקנים אתה חושב שמכבי יכולים לשמור?

אנחנו אולי הקבוצה היחידה שאשכרה ילדים יוצאים ומשחקים בקבוצות בוגרות(בהשאלה או במכבי)

בלתי אפשרי לשמור על כולם בסופו של דבר זה שחקן ושחקן רוצה לשחק לא כל ילד שיש בו קצת כדורגל מתאים למכבי.

1 hour ago, אני חלש אתם חזק said:

על כמה שחקנים אתה חושב שמכבי יכולים לשמור?

אנחנו אולי הקבוצה היחידה שאשכרה ילדים יוצאים ומשחקים בקבוצות בוגרות(בהשאלה או במכבי)

בלתי אפשרי לשמור על כולם בסופו של דבר זה שחקן ושחקן רוצה לשחק לא כל ילד שיש בו קצת כדורגל מתאים למכבי.

נראה לי סוג של ברסקי כזה ועליו שמרנו.

12 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

נראה לי סוג של ברסקי כזה ועליו שמרנו.

אז אחד לא פגעת ועוד מאה כן, אני מאמין שאני לא צריך לציין לך שמות שעלו מהנוער והיום בהרכבים של שלל קבוצות הליגה ,במכבי עצמה וכמובן ליגיונרים. 

28 דקות לפני, oshri1992 said:

תקנה משקפיים, היה הכי טוב על המגרש בהפסד בקש

לא זכור לי פרט כזה, בכל אופן נראה שהוא עשה הכל כדי להשתחרר מחוזה ארוך במכבי אז אין מה לבכות

31 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

לא זכור לי פרט כזה, בכל אופן נראה שהוא עשה הכל כדי להשתחרר מחוזה ארוך במכבי אז אין מה לבכות

וואלה לא ידעתי, צריך שם מישהו שאחראי רק על החוזים בנוער. לפחות שיהיה לנו ביי באק במקרים האלה.

לא יודע מה היה לחיפה עם רוקאביצה ואם הוא רצה חוזה ליותר מעונה או השכר או אנערף אבל וואלה לא הסתדר? הביאו את בן סהר, אפילו לפני שחתם על חוזה רשמית הוא המריא איתם היום למחנה.  עובדים שם די מהר עם 4 החתמות (+שוער מחליף) ב5 ימים

3 דקות לפני, דקסטר said:

לא יודע מה היה לחיפה עם רוקאביצה ואם הוא רצה חוזה ליותר מעונה או השכר או אנערף אבל וואלה לא הסתדר? הביאו את בן סהר, אפילו לפני שחתם על חוזה רשמית הוא המריא איתם היום למחנה.  עובדים שם די מהר עם 4 החתמות (+שוער מחליף) ב5 ימים

ידוע שלא מתמזמזים שם

והם לא איבדו יותר מדי שחקנים תוך כדי כמונו.

18 דקות לפני, דקסטר said:

יש להם משחק קשה כבר ב7.7 ועוד באלופות, מן הסתם יעבדו מהר

8 דקות לפני, Keano said:

יש להם משחק קשה כבר ב7.7 ועוד באלופות, מן הסתם יעבדו מהר

"מין הסתם" כאילו לנו לא היו משחקים בסיבוב הראשון שהגענו (ועברנו) רבע-מוכנים או עונה שעברה כש2 הזרים חתמו *אחרי* 4 סיבובי מוקדמות ושכבר העפלנו לבתים באירופית

1 דקה לפני, דקסטר said:

"מין הסתם" כאילו לנו לא היו משחקים בסיבוב הראשון שהגענו (ועברנו) רבע-מוכנים או עונה שעברה כש2 הזרים חתמו *אחרי* 4 סיבובי מוקדמות ושכבר העפלנו לבתים באירופית

יש לי הרגשה שגם במשחק שלנו עוד חודש לא נהיה עם סגל מלא.

לא שאנחנו לא אמורים לעבור את הקבוצה שהוגרלנו מולה, אבל בכל זאת.

20 דקות לפני, דקסטר said:

עונה שעברה הייתה יוצאת דופן בגלל השילוב של הפייר פליי והקורונה אחרת אני מאמין שהיינו מביאים אותם יותר מוקדם

לפני1 שעה , דקסטר said:

הביאו 6 שחקנים ואנחנו עדיין ביוני... 

הסגל שלהם כבר סגור בגדול.

16 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הביאו 6 שחקנים ואנחנו עדיין ביוני... 

הסגל שלהם כבר סגור בגדול.

אם זה הסגל הסופי שלהם אני לא מודאג

3 דקות לפני, Krishi said:

אם זה הסגל הסופי שלהם אני לא מודאג

גם עונה שעברה לא דאגת...

הם רק ילכו וישתפרו כי קבוצה שרצה שנה שנייה בדרך כלל נראית יותר טוב. מאמין שאם הם יגיעו לאירופה הנשיא יקנה לבכר עוד איזה צעצוע מעניין. 

לא נעים להגיד, אבל בינתיים הם עולים עלינו בכל עמדה למעט מגן ימני (הם הביאו חדש אז מוקדם לדעת) וקשר אחורי.

Just now, מכביסט לעד said:

גם עונה שעברה לא דאגת...

הם רק ילכו וישתפרו כי קבוצה שרצה שנה שנייה בדרך כלל נראית יותר טוב. מאמין שאם הם יגיעו לאירופה הנשיא יקנה לבכר עוד איזה צעצוע מעניין. 

לא נעים להגיד, אבל בינתיים הם עולים עלינו בכל עמדה למעט מגן ימני (הם הביאו חדש אז מוקדם לדעת) וקשר אחורי.

נכון, ובאמת כמעט הצלחנו להביא את הצלחת. היינו הקבוצה היותר טובה שהתחילה עם מאמן גרוע על הקוים. עברנו יותר משחקים, יותר פציעות, יותר זעזועים ועדיין זה נגמר רק בפוטופיניש. 

למה שהם רק ילכו וישתפרו? העונה הקודמת זה השיא שלהם שגם אותו הם גירדו בקושי רב.

לא נעים להגיד שהם עולים עלינו בכל עמדה? אולי התכוונת לא נכון להגיד....