Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

לפני3 שעות , Krishi said:

דוניס הביא להם את האליפות. הסגל שלנו היה חזק משלהם בכמה רמות. 

לא חושב אבל נגיד והוא טוב יותר, הקבוצה שלהם טובה יותר. הם לקחו אליפות עם מאיר/מאבוקה וסאן מנחם, אז מה עוזר לי שג'ראלדש וסבוריט שחקנים טובים מהם?

לפני3 שעות , Krishi said:

דוניס הביא להם את האליפות. הסגל שלנו היה חזק משלהם בכמה רמות. 

לא רואה במה הם התחזקו כל כך. עלי מוחמד נחלש מאוד בעונות האחרונות. מי הרכש השני? גולדברג? 

אצלנו לא ידוע כלום מלבד עזיבה של פשיץ' ופרץ. שאני משער שיביאו מחליפים ויש גם עתודות מהמושאלים הצעירים. קיצר לא צופה בעיה שניקח את האליפות בעונה הקרובה. 

מוחמד לא השתלב בבית"ר הוא שחקן נהדר לליגה הישראלית ויכול להיות הברקה לחיפה במחיר יחסית סביר.

לא אכנס להשוואת סגלים, אבל אבדנו את דור פרץ שזה השחקן הטוב בליגה הוא היה ההגנה, ההתקפה והלב של הקבוצה, בנוסף אם תסתכל על השנים האחרונות תראה שבדרך כלל קבוצות מתבשלות אחרי האליפות הראשונה ומשתפרת בעונה השניה, אני צופה חיפה חזקה יותר בעונה הבאה עם פחות לחץ והמון רעב.

צריך לעשות קיץ מדהים בשביל להחזיר את האליפות כבר בשנה הבאה, זה פשוט נאיבי ויהיר לא לראות את זה.

21 דקות לפני, maccabi-king said:

במה טעיתי בדיוק?

שהוא אוהב להביא שחקנים בעלות זולה? בהעברות חופשיות? בהשאלות?

להגיד שאני טועה זה גניבת דעת רצינית

600 מיליון שקל השקעה מכיסו לאורך 12 שנה? תחלק את זה על מספר שנים ותראה. 2.2 על יצחקי? 1.8 על עטר? 1.5 על טבח? רוצה מספרים של ראייקו ווידאר? אתה אמיתי? הוא הרגיל אותך להעברות גדולות ומכבי נענשה על זה. 

רק היום התפרסם דוח הנוער של השנה. מיטש הגדיל שם את התמיכה שלו ל14 מיליון שקל ב2020. זה יותר ממה ש90 אחוז מהבעלים בליגה שמים על הקבוצה הבוגרת שלהם.מה יש לך? 

26 דקות לפני, דקסטר said:

לא חושב אבל נגיד והוא טוב יותר, הקבוצה שלהם טובה יותר. הם לקחו אליפות עם מאיר/מאבוקה וסאן מנחם, אז מה עוזר לי שג'ראלדש וסבוריט שחקנים טובים מהם?

לא חשווב שהקבוצה שלהם טובה יותר. 

עוזר לך שג'ראלדש וסאבוריט טובים יותר וגם שתתחיל עם מאמן יותר טוב את העונה. 

17 דקות לפני, kutomer said:

מוחמד לא השתלב בבית"ר הוא שחקן נהדר לליגה הישראלית ויכול להיות הברקה לחיפה במחיר יחסית סביר.

לא אכנס להשוואת סגלים, אבל אבדנו את דור פרץ שזה השחקן הטוב בליגה הוא היה ההגנה, ההתקפה והלב של הקבוצה, בנוסף אם תסתכל על השנים האחרונות תראה שבדרך כלל קבוצות מתבשלות אחרי האליפות הראשונה ומשתפרת בעונה השניה, אני צופה חיפה חזקה יותר בעונה הבאה עם פחות לחץ והמון רעב.

צריך לעשות קיץ מדהים בשביל להחזיר את האליפות כבר בשנה הבאה, זה פשוט נאיבי ויהיר לא לראות את זה.

מוחמד לא היה שחקן של מספרים גם בנתניה. אם לא העסקה הזאת לא הייתי זוכר שהוא עדיין משחק בליגה שלנו. 

לא אבדנו שום דבר, הרווחנו מקום לעוד צעירים לבוא ולתפוס את המקום שלו. 

בניגוד לשנים קודמות חיפה לקחה את האליפות הזאת בקושי רב, בשיניים, עם עזרה גדולה מאוד גם שלנו (וגם של השיפוט). זה לא שהיא שיחקה כדורגל נהדר, או הייתה יותר טובה באופן ניכר, בטח לא במפגשים הישירים שם ניצחנו אותם ובשאר הפעמים הם גירדו בקושי תיקו. אני צופה שנזיין להם ת'צורה וניקח את האליפות. הם קבוצה חלשה יותר מאיתנו ועונה הבאה נוכיח את זה עם הצלחת אצלנו בקרית שלום

18 דקות לפני, Krishi said:

מוחמד לא היה שחקן של מספרים גם בנתניה. אם לא העסקה הזאת לא הייתי זוכר שהוא עדיין משחק בליגה שלנו. 

בניגוד לשנים קודמות חיפה לקחה את האליפות הזאת בקושי רב, בשיניים, עם עזרה גדולה מאוד גם שלנו (וגם של השיפוט). זה לא שהיא שיחקה כדורגל נהדר, או הייתה יותר טובה באופן ניכר, בטח לא במפגשים הישירים שם ניצחנו אותם ובשאר הפעמים הם גירדו בקושי תיקו. אני צופה שנזיין להם ת'צורה וניקח את האליפות. הם קבוצה חלשה יותר מאיתנו ועונה הבאה נוכיח את זה עם הצלחת אצלנו בקרית שלום

כרישי רק הערה, הוא לא שחקן של מספרים וכנראה לא יהיה אבל הוא מאד מקדם את ההתקפה. זה לא שינמוך לחיפה, בלי קשר למה שקורה אצלנו. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

כרישי רק הערה, הוא לא שחקן של מספרים וכנראה לא יהיה אבל הוא מאד מקדם את ההתקפה. זה לא שינמוך לחיפה, בלי קשר למה שקורה אצלנו. 

לא אמרתי שהוא שינמוך, אבל לדעתי גם לא איזה שדרוג מטורף. המניה שלו בעיקר בירידה. נראה יותר כאילו חוגג דחף אותו לחיפה כדי לכסות את החוב. יכול להיות שהוא יתפוצץ עונה הבאה ויהפוך לבלאק מסי. הכל יכול להיות. אבל אני בספק. חוץ מזה לחיפה לא חסר בעיות אחרות שמשפיעות עליה יותר, קישור אחורי, הגנה, חוסר עומק בכל עמדה כמעט במגרש. התקפית הם הצליחו יחסית גם ככה. 

30 דקות לפני, Krishi said:

תזכר לרגע באליפות עם אוסקר אחרי עשור, כמה לחץ, כמה היסטריה ומולנו לא התמודדה קבוצה כמו שאנחנו הינו בשנה שעברה.

הם לקחו את האליפות ומד הלחץ רק ירד, למעשה הם נאבקו לא רק בנו אלא גם בעצמם ושנה הבאה האספקט הזה ירד.

בב"ש זלזלנו והם לקחו 3 אליפויות רצופות, צר לי אבל אני לא מצליח להתחבר לאופטימיות שלך, אנחנו יכולים לקחת אליפות בכל עונה, אבל בשנה הבאה אנחנו לא באים כפייבורטים.

אני שמח מאוד לבנות ולתת את הבמה לצעירים אבל במועדון כמו מכבי ברגע שירגשו שזה מגיע על חשבון השגיות הלחץ יתחיל לחלחל וזה יהיה רע גם להם.

עם כל הרצון לראות אליפות בשנה הבאה עם הדור החדש שמתפתח לנו, זה עדין לא שם לדעתי, לפחות לא בעונה הקרובה..

44 דקות לפני, המכבייה said:

600 מיליון שקל השקעה מכיסו לאורך 12 שנה? תחלק את זה על מספר שנים ותראה. 2.2 על יצחקי? 1.8 על עטר? 1.5 על טבח? רוצה מספרים של ראייקו ווידאר? אתה אמיתי? הוא הרגיל אותך להעברות גדולות ומכבי נענשה על זה. 

רק היום התפרסם דוח הנוער של השנה. מיטש הגדיל שם את התמיכה שלו ל14 מיליון שקל ב2020. זה יותר ממה ש90 אחוז מהבעלים בליגה שמים על הקבוצה הבוגרת שלהם.מה יש לך? 

עשה לי טובה ותפסיק לשחק אותה ראש קטן

רק ב3 אליפויות הראשונות הוא השקיע בגדול וגם שם זה לא היה תמיד מדוייק, יש סיבה למה קרויף העיף את פאקו, כי פאקו רצה רכש ולא קיבל

ב4 שנים האחרונות אחרי ראיקו ווידאר לא הייתה שום העברה גדולה למכבי בסכומים גדולים

ולהגיד על הנוער זה בדיוק להראות מה ההלך רוח של מיץ'

המטרה שלו זה הנוער, לא הבוגרים ואין לו רצון להיות פילנטרופ של הקבוצה הבוגרת ולהיות שיח סעודי שקונה כל שחקן שזז

הוא בא להשקיע בשורש וזה מובן והכל טוב ודבר ראוי ויפה

להביא אליפויות במשך השנים יהיה קשה מאוד אם רק מתבססים על הנוער

וזה שכבר כמה עונות אין מנהל מקצועי או מנכ"ל רציני מסודר מראה טוב מאוד את זה

2 דקות לפני, kutomer said:

תזכר לרגע באליפות עם אוסקר אחרי עשור, כמה לחץ, כמה היסטריה ומולנו לא התמודדה קבוצה כמו שאנחנו הינו בשנה שעברה.

הם לקחו את האליפות ומד הלחץ רק ירד, למעשה הם נאבקו לא רק בנו אלא גם בעצמם ושנה הבאה האספקט הזה ירד.

בב"ש זלזלנו והם לקחו 3 אליפויות רצופות, צר לי אבל אני לא מצליח להתחבר לאופטימיות שלך, אנחנו יכולים לקחת אליפות בכל עונה, אבל בשנה הבאה אנחנו לא באים כפייבורטים.

אני שמח מאוד לבנות ולתת את הבמה לצעירים אבל במועדון כמו מכבי ברגע שירגשו שזה מגיע על חשבון השגיות הלחץ יתחיל לחלחל וזה יהיה רע גם להם.

עם כל הרצון לראות אליפות בשנה הבאה עם הדור החדש שמתפתח לנו, זה עדין לא שם לדעתי, לפחות לא בעונה הקרובה..

לנו הייתה קבוצה טובה בעונה של אוסקר, יותר משל היריבות שלנו. 

לגבי העונה האחרונה של חיפה אני חושב ההיפך, הם היו כל כך לחוצים לקחת אותה והיו צריכים ממש להוציא מים מסלע (בתוספת מתנות שאנחנו חילקנו, ועוד קצת עזרה מהשופטים) כדי לקחת אליפות בשיניים בקושי רב במחזור האחרון. קשה לי לראות אותם עומדים בזה שוב. בעוד שאני לגמרי מאמין בחוסן שלנו כמועדון, בחדר הלבשה המגובש, בחוזק המנטלי, בציפיות ובערכים שמושרשים בכל שחקן שילבש את החולצה עם הסמל של מכבי. גם אם הוא שחקן צעיר מהנוער. זה מה שאנחנו מחנכים אליו מגיל ילדות כל שחקן ושחקן. זה בתוספת ניהול נכון (וכן גם ההשקעה הכספית בהחלט עוזרת) מביא אותנו להיות פייבוריטים בכל עונה לאליפות. ראבק חצי קבוצה שלנו ניצחה אותם על מה אתם מדברים נו... נבוא רעננים יותר, רעבים יותר, מאומנים יותר, מאמין שיביאו חיזוק כלשהו גם, אבל גם אם לא יש לנו עתודות מכאן ועד להודעה חדשה. אין סיבה שהצלחת לא תחזור אלינו. 

15 דקות לפני, maccabi-king said:

עשה לי טובה ותפסיק לשחק אותה ראש קטן

רק ב3 אליפויות הראשונות הוא השקיע בגדול וגם שם זה לא היה תמיד מדוייק, יש סיבה למה קרויף העיף את פאקו, כי פאקו רצה רכש ולא קיבל

ב4 שנים האחרונות אחרי ראיקו ווידאר לא הייתה שום העברה גדולה למכבי בסכומים גדולים

ולהגיד על הנוער זה בדיוק להראות מה ההלך רוח של מיץ'

המטרה שלו זה הנוער, לא הבוגרים ואין לו רצון להיות פילנטרופ של הקבוצה הבוגרת ולהיות שיח סעודי שקונה כל שחקן שזז

הוא בא להשקיע בשורש וזה מובן והכל טוב ודבר ראוי ויפה

להביא אליפויות במשך השנים יהיה קשה מאוד אם רק מתבססים על הנוער

וזה שכבר כמה עונות אין מנהל מקצועי או מנכ"ל רציני מסודר מראה טוב מאוד את זה

אין לי מה לענות לך על זה. באמת. עשיתי לך לייק על ההודעה...

5 דקות לפני, המכבייה said:

אין לי מה לענות לך על זה. באמת. חוסר הבנה/הכרה מוחלט של מה שקורה במכבי זה רק בפייסבוק. 

מיטש מהריבית עושה מה שאתה מרוויח ב5 שנים(והייתי לארג' איתך). אל תיהיה ראש קטן ותנסה להיות מוצלח כמוהו ב5 אחוז. 

לא הבנתי מה קשור?

ולא הבנתי מתי ראית אותי מפקפק בהתנהלות שלו בעסקים המוצלחים שלו?

הלוואי עליי אחוז אחד מההצלחה שלו אין ספק בכלל

אני פשוט חושב שמיץ' הוריד הילוך כבר מלפני כמה שנים ומבחינתו מכבי צריכה להסתדר יחסית לבד עם עזרה קטנה שלו וטיפוח מתמיד בנוער שבו באמת מלכתחילה היה לו רצון להשקיע כמו שצריך כי מבחינתו זה כמו עזרה לקהילה ולא רק כדורגל

אני כן מוקיר לו תודה על כל הרגעים הנהדרים שהוא הביא לנו

אבל כן מותר לבקר ולהגיד שעם כל הכבוד הוא צריך להבין שהוא בסוף הבעלים של הקבוצה הבוגרת ולא רק של הנוער

ויש פה תחרות רצינית עם חיפה שממה שרואים כרגע היא לא מורידה הילוך ועושה כל מה שצריך להמשיך את עונה שעברה באותה צורה, גם אנחנו ממשיכים את העונה הקודמת באותה צורה

41 דקות לפני, Krishi said:

לנו הייתה קבוצה טובה בעונה של אוסקר, יותר משל היריבות שלנו. 

לגבי העונה האחרונה של חיפה אני חושב ההיפך, הם היו כל כך לחוצים לקחת אותה והיו צריכים ממש להוציא מים מסלע (בתוספת מתנות שאנחנו חילקנו, ועוד קצת עזרה מהשופטים) כדי לקחת אליפות בשיניים בקושי רב במחזור האחרון. קשה לי לראות אותם עומדים בזה שוב. בעוד שאני לגמרי מאמין בחוסן שלנו כמועדון, בחדר הלבשה המגובש, בחוזק המנטלי, בציפיות ובערכים שמושרשים בכל שחקן שילבש את החולצה עם הסמל של מכבי. גם אם הוא שחקן צעיר מהנוער. זה מה שאנחנו מחנכים אליו מגיל ילדות כל שחקן ושחקן. זה בתוספת ניהול נכון (וכן גם ההשקעה הכספית בהחלט עוזרת) מביא אותנו להיות פייבוריטים בכל עונה לאליפות. ראבק חצי קבוצה שלנו ניצחה אותם על מה אתם מדברים נו... נבוא רעננים יותר, רעבים יותר, מאומנים יותר, מאמין שיביאו חיזוק כלשהו גם, אבל גם אם לא יש לנו עתודות מכאן ועד להודעה חדשה. אין סיבה שהצלחת לא תחזור אלינו. 

הייתה לנו קבוצה טובה יותר, אבל רק בעונה שלאחר מכן ראית באמת לאן הקבוצה הזאת יכולה להגיע, לצערי הרב השיא של חיפה עוד לפניה.

הם כבשו יותר מאיתנו וספגו פחות, אני מבין שהמפגשים הישירים מטעים אותך, אבל הדומיננטיות הזאת לא תשאר לנצח, במיוחד שם ראית את הבעיות המנטליות שלהם שאני ממש לא בטוח שיהיו גם השנה.

אגב, אם להיות כנים עם עצמנו אספנו השנה המון נקודות בליגה ברגעים המכריעים בעיקר על אופי ופחות על היכולת.

בכל אופן אני כמובן לא יוצא מגדרי כמו אחרים כאן, אנחנו נהייה תחרותיים גם השנה, אבל אם לא יהיה קיץ מוצלח מאוד לדעתי לא ניתן מאבק כמו שנתנו העונה.

לילה טוב ושבת שלום.

47 דקות לפני, maccabi-king said:

לא הבנתי מה קשור?

אני פשוט חושב שמיץ' הוריד הילוך כבר מלפני כמה שנים ומבחינתו מכבי צריכה להסתדר יחסית לבד עם עזרה קטנה שלו וטיפוח מתמיד בנוער שבו באמת מלכתחילה היה לו רצון להשקיע כמו שצריך כי מבחינתו זה כמו עזרה לקהילה ולא רק כדורגל

אבל כן מותר לבקר ולהגיד שעם כל הכבוד הוא צריך להבין שהוא בסוף הבעלים של הקבוצה הבוגרת ולא רק של הנוער

ויש פה תחרות רצינית עם חיפה שממה שרואים כרגע היא לא מורידה הילוך ועושה כל מה שצריך להמשיך את עונה שעברה באותה צורה, גם אנחנו ממשיכים את העונה הקודמת באותה צורה

תקציב משכורות הבוגרים שלך גדול יותר משאר הליגה גם היום וגם יהיה בעונה הבאה.  וכן, היה פייר פליי. אתה מבין את המשמעות שלו? אתה מבין את המשכורת של פטריק כמנהל מחלקת הנוער(כי שם מותר להשקיע)? יותר מ13 מאמנים בליגת העל. אתה מבין את זה? 

46 דקות לפני, maccabi-king said:

לא הבנתי מה קשור?

אין סיכוי שאתה לא מטריל פה

לפני10 שעות , המכבייה said:

יצחקי מופקר בצריח, זאת דעתי. פשוט הרבה יותר קל ליפול עליו בגלל תדמיתו וישראליותו. 

בול מה שאני חושב

אני גם חושב שלמיץ' יותר קל מול יצחקי מאשר היה לו עם מנספורד וג'ורדי

בא לי להקיא ממופע הליקוקים של התקשורת ל"נשיא" , " הושיע את בית"ר.." יאללה, אם לא היה צריך את מוחמד לא היה משתין לכיוון של בית"ר וחוגג. 

47 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ז'סוואה הנבלה עזב ללגיה ורשה. ברוך שפטרנו, מקווה לשמוע שרצחו אותו שם. 

שחקן טינופת, שישבור רגל או שתיים. חלאה.

44 דקות לפני, הישראלי היפה said:

החוץ הזה הוצע להפועל ב"ש, מלך השערים בסרביה

Milan Makaric - Player profile 20/21 | Transfermarkt

נראה מאוד מעניין

לא הבנתי את הסימנטיקה, כשמכבי רוצה שחקן אז היא יוזמת ופועלת לצרפו , אבל כשזה חיפה או ב"ש אז השחקן הוצע להם?