Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

1.4 על 80% כרטיס + מחיקת החוב על שועה. מניח שהם ימכרו את אבו פאני בסביבות המיליון. אחלה מהלך בסך הכל, משקיעים שם.

1.1

Just now, שון230 said:

תבדוק נתונים אחי כמה בישולים וכמה שערים כל הקריירה ואז תבין לבד שהוא לא מה שמכבי מחפשים 

האמת חוץ מעונה אחת מפלצתית בנתניה הוא שנתיים כבר בינוני מינוס טבת מצד שני שום דבר לא יצמח בביתר אז קשה לשפוט אבל שוב מכבי מחפשים 50/50 עם מספרים זה לא הסגנון 

עכשיו בוא נשווה קישור

מוחמד, רודריגז , לביא אבו פאני אני מניח יעזוב 

מול 

גולסה , ייני, גלזר , קארצב , פיבן

ושחר ברזרבה 

מה עדיף ?

בלי דור פרץ נחלשת משמעותית ואי אפשר להפוך את זה... לא מבין את הזלזול באבו פאני, מוחמד ורודריגז.

1 דקה לפני, Dalembert said:

מחזק אותם משמעותית, זין בעין. 

אם זה על חשבון אבו פאני יש לזה כמה צורות זה לא שחור ולבן

מוחמד פחות טוב מול קבוצות מתגוננות ואם נלך על פי הכושר מוחמד בשנתיים האחרונות יחסית בירידה, ואילו אבו פאני הביא עונה נהדרת.

6 דקות לפני, Barksdale said:

די כבר עם שחקני בית ופייר פלי ויצחקי ותמם ועם זה שאי אפשר להוציא מילה רעה אחת על מיץ'.

חלאס, יש התנהלות ביזיונית מאז שמנספורד עזב, כל קיץ הולכים עוד כמה שנים מהחיים בגלל שהתימני לא יודע לשלוח מייל באנגלית.

התנהלות חובבנית של מכבי, מהסגל הכי טוב בארץ ל14 שחקנים חתומים ואי וודאות ענקית, לא סתם מאבדים פה את השפיות בכל חלון, מכבי זוחלים לאט, נשארים בפוזיציה של הג'נטלמנים ונותנים לכל העולם לזיין אותנו, אם מישהו שם לא יתעורר גם מקומות 2-3 לא יהיה.

אין שמועות, אין שיח עם הקהל ואיך יכול להיות שאף אחד לא יודע מה קורה עם ניקוליץ' 3 שנים? איך יכול להיות שבלקמן עדיין כאן? איך מאבדים שחקני הרכב בחינם, יותר מזה איך מאבדים שחקן בית שהשקיעו עליו כל כך הרבה בלי לקבל עליו תשלום? בטח שלא יהיה לך כסף לקניית שחקנים, אתה רק עסוק בלשחרר חינם אין כסף.

הכל זה מיטש(התימני לא רלוונטי חבר). גם בשאר המחלקות. אפשר לחשוב שנולדנו כולנו בבית הלורדים. 

2 דקות לפני, erantheking21 said:

בלי דור פרץ נחלשת משמעותית ואי אפשר להפוך את זה... לא מבין את הזלזול באבו פאני, מוחמד ורודריגז.

ממש לא מזלזל 

אבל לא נכנס לפניקה כמו כולם כאן 

ולגבי היחלשות בוא נמתין לראות מה יביאו בתור מחליף 

אני מדבר על עמדות ראש בראש לא ענית מה איזה קישור עדיף אז תבין שהמצב לא כזה חרא כמו שמתואר פה 

מעדיף בכל יום קישור של גולסה את גלזר על רודריגז את מוחמד 

6 דקות לפני, שון230 said:

ממש לא מזלזל 

אבל לא נכנס לפניקה כמו כולם כאן 

ולגבי היחלשות בוא נמתין לראות מה יביאו בתור מחליף 

אני מדבר על עמדות ראש בראש לא ענית מה איזה קישור עדיף אז תבין שהמצב לא כזה חרא כמו שמתואר פה 

מעדיף בכל יום קישור של גולסה את גלזר על רודריגז את מוחמד 

אתה לא הבנת

נתפסת על מוחמד כמשהו ספציפי, זה לא רק מוחמד זה כבר מנטרה וגישה כללית

אתה כרגע עם חצי סגל לא חתום וגל עזיבות שעשוי רק לגדול ..המחליפים עולים הרבה, מה לא ברור שהגיע הזמן להתחיל לסגור פינות ולא להגדיל את החורים, מזכיר לי את המשל של הצרצר והנמלה.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

אתה לא הבנת

נתפסת על מוחמד כמשהו ספציפי, זה לא רק מוחמד זה כבר מנטרה וגישה כללית

אתה כרגע עם חצי סגל לא חתום וגל עזיבות שעשוי רק לגדול ..המחליפים עולים הרבה, מה לא ברור שהגיע הזמן להתחיל לסגור פינות ולא להגדיל את החורים, מזכיר לי את המשל של הצרצר והנמלה.

ב1.4, עלי מוחמד או צ'יבוטה וביטון(מבחינת הצרכים שלנו)? ספק גדול אם זה יצא לפועל אבל מכבי דוחפת לשם מאד. בוא ננשום קצת ונראה.

רק דוגמא

התקפה 0 חתומים

במקום להשאיר את שכטר, ללכת על בן שהר ולנסות להחתים חלוץ זר(המועמד הספרדי נראה מרשים) מציעים על דין דוד שאשדוד רוצים עליו חבילות ואין שום סיבה להשכיב עליו יותר מחצי מליון דולר.

החלוץ הספרדי לבד לא יסגור לנו פינה, נצטרך עוד חלוץ בנוסף, זה דוגמא להשתמש במה שיש בשוק להציע ללא עלות...ולהשקיע את הכסף ברכישות אם יש במקום אחר

שכטר ושהר כרגע כהתקפה יחד עם חלוץ זר לא יהווה פה תלונה מצד אף אחד תאמין לי.

1 דקה לפני, המכבייה said:

ב1.4, עלי מוחמד או צ'יבוטה וביטון? ספק גדול אם זה יצא לפועל אבל מכבי דוחפת לשם מאד. בוא ננשום קצת ונראה.

צ'יבוטה וביטון קל, אבל צ'יבוטה לפי מקורות מעדיף את חיפה(ברור שאם מכבי תסגור הוא יגיע לפה, זה לא שאלה) ואנחנו כרגע לא מנצחים במערכה היותר קשה, מול הבולגרים ..

4 דקות לפני, בראון said:

אם זה על חשבון אבו פאני יש לזה כמה צורות זה לא שחור ולבן

מוחמד פחות טוב מול קבוצות מתגוננות ואם נלך על פי הכושר מוחמד בשנתיים האחרונות יחסית בירידה, ואילו אבו פאני הביא עונה נהדרת.

עלי מוחמד שחקן צעיר, ולפני שתי עונות היה קשר מהטובים בליגה. בשתי העונות האחרונות לו נסיבות מקלות - גם קורונה וגם בית המשוגעים של חוגג

לדעתי הוא יהיה שם מצוין

1 דקה לפני, Dalembert said:

עלי מוחמד שחקן צעיר, ולפני שתי עונות היה קשר מהטובים בליגה. בשתי העונות האחרונות לו נסיבות מקלות - גם קורונה וגם בית המשוגעים של חוגג

לדעתי הוא יהיה שם מצוין

הוא אשכרה בן 25 אה? נראה בן 40+

40 דקות לפני, הנדון said:

אתה לא כל הזמן תוכל להתבסס על שחקני בית והחוסר תזוזה שיש הקיץ זה מרתיח ומביא עצבים הלוואי אני יוכל למצוא את הכפתור של להיות אדיש לתקופה הזאת. אבל איך שהקיץ שלך נראה ככה אתה תראה.

בינתיים אנחנו מצליחים. לא יודע מה יהיה בהמשך. 2 אליפויות רצופות בעליונות מטורפת. אחר כך מקום 2 עם מאבק עד המחזור האחרון+ 32 אחרונות באירופית+גביע והכל במגבלות קורונה.

לכן, נכון לעכשיו ועד שיוכח אחרת - השיטה של מיץ' עובדת. אמנם זה עושה לנו האוהדים חלונות שחורים כמו ברכב של ערסים, אבל וואלה עובד. אם יהיו איזה 2 עונות ללא אף תואר, ללא הצלחה באירופה ועם דשדוש פלייאוף עליון בואכה מקום 2 מקסימום, נדבר אחרת.

10 דקות לפני, erantheking21 said:

צ'יבוטה וביטון קל, אבל צ'יבוטה לפי מקורות מעדיף את חיפה(ברור שאם מכבי תסגור הוא יגיע לפה, זה לא שאלה) ואנחנו כרגע לא מנצחים במערכה היותר קשה, מול הבולגרים ..

מכבי רוצה ויושבת שם חזק. זה היתרון היחסי שלה על חיפה פה. נראה.

3 דקות לפני, snufkin said:

בינתיים אנחנו מצליחים. לא יודע מה יהיה בהמשך. 2 אליפויות רצופות בעליונות מטורפת. אחר כך מקום 2 עם מאבק עד המחזור האחרון+ 32 אחרונות באירופית+גביע והכל במגבלות קורונה.

לכן, נכון לעכשיו ועד שיוכח אחרת - השיטה של מיץ' עובדת. אמנם זה עושה לנו האוהדים חלונות שחורים כמו ברכב של ערסים, אבל וואלה עובד. אם יהיו איזה 2 עונות ללא אף תואר, ללא הצלחה באירופה ועם דשדוש פלייאוף עליון בואכה מקום 2 מקסימום, נדבר אחרת.

יפה שסוף סוף מישהו מתחיל להפנים את מה שאני טוען כל הזמן, להסתכל על הישגים, לא על חלונות רכש.

אם מוחמד מגיע במקום אבו פאני הם נחלשים משמעותית.

ולגבי המחיר - 1.1 מיליון יורו, ובטח אם זה 1.4, זה מחיר שחיטה על שחקן שהלך אחורה בשנתיים שלו בביתר.

4 דקות לפני, המכבייה said:

מכבי רוצה ויושבת שם חזק. זה היתרון היחסי שלה על חיפה פה. נראה.

אני בטוח שהם עושים את כל המאמצים...אני מקווה שהעסקה הזאת תפתח להם את הרעב והם יגבירו את המאמצים מה אני אגיד לך..אני מקווה לטוב

בהתקפה אני לא מבין מה הולך, החלוץ הזר מבשר טובות(למרות שיהיה קשה להביא אותו לפי הפרסומים) אבל החלוץ הנוסף מהווה לא בשורות טובות כי אשדוד רוצים בוחטה על דוד

מה היית עושה? מחכה לראות אותם מתקפלים(ג'קי לא יעשה את זה) או הולך על מה שטענתי?