Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

לאטלמן התפוצצה עסקה לפני שבועיים כי המאמן לא רצה אותו, קבוצה בפורטוגל אני חושב. סגרו הכל, אבל שכחו את המאמן.

הוא והסוכן שלו נואשים, תכף גם השם שלנו יעלה. 

33 דקות לפני, Elirandani said:

לאטלמן התפוצצה עסקה לפני שבועיים כי המאמן לא רצה אותו, קבוצה בפורטוגל אני חושב. סגרו הכל, אבל שכחו את המאמן.

הוא והסוכן שלו נואשים, תכף גם השם שלנו יעלה. 

חחח אמיתי? מסתבר שלא רק בארץ הכדורגל שכונה

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חשבתם שנגמר? תחשבו שוב. 

חיפה רוצה את אלטמן שעדיין שחקן חופשי. הפאניקה בשיא.

מי הסוכן שלו? 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חשבתם שנגמר? תחשבו שוב. 

חיפה רוצה את אלטמן שעדיין שחקן חופשי. הפאניקה בשיא.

לא אמרו שאי אפשר לרשום אחרי מועד העברות? או שמדובר על ינואר

12 דקות לפני, הנדון said:

מי הסוכן שלו? 

אין לי מושג. אם הוא עדיין שחקן חופשי כנראה שלא דודו דהאן.

עריכה: שייך לקצב. 

10 דקות לפני, Keano said:

לא אמרו שאי אפשר לרשום אחרי מועד העברות? או שמדובר על ינואר

עד ינואר אפשר לרשום.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

אין לי מושג. אם הוא עדיין שחקן חופשי כנראה שלא דודו דהאן. 

אם עובר אליו תוך שעה הוא אצל בכר.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

כמה טוב עושה לי לראות שהם אשכרה הולכים על הילד חרא הזה. בכר במיטבו!

איזו קולקצייה של אפסים מתפתחת שם

חזיזה, סאן מנחם, אצילי, אבו פאני, אלטמן

"ילד חרא" או לא, הוא ישראלי מוכח, בחינם, כנראה בשכר לא מטורף, וכרגע על הספסל בעמדות שלו יש לנו את גררו, אלמוג, חוזז, וטב"ח. אם חנציס היה בתמונה אולי הייתי חושב שאין צורך באלטמן, אבל לצערנו נראה שואן ליוון מחק גם אותו. לדעתי אם ג'ורדי היה פה הוא כבר היה נכנס נגד חיפה ולא אלמוג. 

2 דקות לפני, Dalembert said:

"ילד חרא" או לא, הוא ישראלי מוכח, בחינם, כנראה בשכר לא מטורף, וכרגע על הספסל בעמדות שלו יש לנו את גררו, אלמוג, חוזז, וטב"ח. אם חנציס היה בתמונה אולי הייתי חושב שאין צורך באלטמן, אבל לצערנו נראה שואן ליוון מחק גם אותו. לדעתי אם ג'ורדי היה פה הוא כבר היה נכנס נגד חיפה ולא אלמוג. 

השאלה איך "ישראלי מוכח" מוצא את עצמו בלי קבוצה? 

46 דקות לפני, erantheking21 said:

מצוין

ככה הם לא יפריעו לנו בינואר שנרצה את צ'יבוטה:crazy:

אל תדאג מכבי לא תנסה להביא את צ׳יבוטה ולחיפה זה לא יפריע להביא גם אותו.

5 דקות לפני, הנדון said:

השאלה איך "ישראלי מוכח" מוצא את עצמו בלי קבוצה? 

נותן עונה טובה מאוד בהפועל, מקבל הצעה מעליבה, ובודק אופציות באירופה כשהוא יודע שבתור שחקן חופשי תמיד שמורה לו האופציה לחתום בארץ בחיפה/ב"ש

אגב, ראיתי שאמיר נווה פרסם לא מזמן בטוויטר שהוא סגר בקבוצה בפורטוגל, ככה שכנראה כבר הייתה לו קבוצה וזה התפוצץ ברגע האחרון 

9 דקות לפני, Dalembert said:

נותן עונה טובה מאוד בהפועל, מקבל הצעה מעליבה, ובודק אופציות באירופה כשהוא יודע שבתור שחקן חופשי תמיד שמורה לו האופציה לחתום בארץ בחיפה/ב"ש

אגב, ראיתי שאמיר נווה פרסם לא מזמן בטוויטר שהוא סגר בקבוצה בפורטוגל, ככה שכנראה כבר הייתה לו קבוצה וזה התפוצץ ברגע האחרון 

לא יודע כמה הפועל רצו שהוא ישאר, הם בקושי נלחמו עליו. הביאו שחקנים אחרים, אז כסף זה לא הסיפור שם.

לא חושב שאלטמן זה שחקן שיכול לתרום מהספסל, אני לא תופס אותו כאחד כזה, הוא צריך דקות. זה משהו באופי שלו. הוא כבר בן 28 עוד מעט, לא רואה את זה משתנה.

האלטמן שאני ראיתי בהפועל היה אנמי בעיקר, מספרים שבאו דרך פנדלים ובקושי יעיל מהשדה. הוא שווה ערך לשלומי אזולאי מבחינתי, אחד שלא מודע לעצמו, שבמקסימום שווה הרכב פותח באשדוד.

2 דקות לפני, itan17 said:

אני מקווה שריבוי השחקנים האיכותיים שם דווקא יהיה בעוכריהם כי אלטמן שחקן ליגה טוב מאוד.

חבל, הייתי רוצה לראות אותו במכבי

זה ילד זין שברגע שלא יפתח בהרכב יתחיל לעשות פרצופים. 

3 דקות לפני, Elirandani said:

לא יודע כמה הפועל רצו שהוא ישאר, הם בקושי נלחמו עליו. הביאו שחקנים אחרים, אז כסף זה לא הסיפור שם.

לא חושב שאלטמן זה שחקן שיכול לתרום מהספסל, אני לא תופס אותו כאחד כזה, הוא צריך דקות. זה משהו באופי שלו. הוא כבר בן 28 עוד מעט, לא רואה את זה משתנה.

האלטמן שאני ראיתי בהפועל היה אנמי בעיקר, מספרים שבאו דרך פנדלים ובקושי יעיל מהשדה. הוא שווה ערך לשלומי אזולאי מבחינתי, אחד שלא מודע לעצמו, שבמקסימום שווה הרכב פותח באשדוד.

מכיר את דעתך עליו אח ואתה מכיר את שלי, כבר הסכמנו שלא נסכים 

וואלה לא יודע מאיפה הבאתם את זה שאלטמן ילד חרא, אמנם הוא קצת היה בתאקלים איתנו כי הוא שיחק בקבוצה היריבה וגדל אצלנו אז רצה להוכיח להם שהוא משלהם, אבל הוא ישב המון בספסל בעבר, לא הוציא מילה, הוא נותן תחת במשחקים ממה שראיתי, נותן גם תפוקה, אחלה שחקן סגל, חיפה יהנו ממנו.

בוא נגיד שהייתי מעדיף את אלטמן על בן חיים, חוזז ואלמוג. ככל הנראה לפחות אחד מהם לא יהיה איתנו בינואר ובקיץ חוזז מסיים חוזה וכרגע לא מאריך. 

להביא עכשיו את אלטמן במקום מי שיעזוב יכל להיות אחלה רעיון. הוא לא יכריע את המאבק, אבל יכול לתת תוספת איכות לכל אחת מהקבוצות.