Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

לפני1 שעה , שי123 said:

רק שבמציאות טיבי כן קיבל הצעה והחליט לחתום בב״ש כי הבין שלא בונים עליו.

ממה שהבנתי ,רצה חוזה לשנתיים, מכבי נתנה שנה, ב"ש הסכימה לתת לשנתיים, הלך לב"ש.

לפני2 שעות , שי123 said:

רק שבמציאות טיבי כן קיבל הצעה והחליט לחתום בב״ש כי הבין שלא בונים עליו.

כמה מכבי הציעו לו?

49 דקות לפני, zion8 said:

כמה מכבי הציעו לו?

גם אם אני אצטט מספר שרשמו בעיתון כלשהו, זה יהיה ברמת אמינות לא מאוד גבוהה.

לא מאמין שהיה הפרש משמעותי בין ההצעה של מכבי לב״ש.

לדעתי הוא עזב מסיבה מקצועית, כי הוא הבין שלא בונים עליו אחרי שבלטקסה הועדף על פניו בגמר הגביע והביאו בכסף בלם צעיר מסגל הנבחרת.

טיבי לדעתי עשה טעות.  

יכל לסיים פה את הקריירה ולהפוך לאגדה. אולי לזכות גם באיזה תפקיד מקצועי. 

מבין את הרצון שלו לשחק יותר אבל האם זה באמת שווה בגילו כל מיני הרפתקאות אחרות כשיש לך מקום עבודה הכי טוב בארץ שעוד רוצה שתמשיך לעבוד אצלו? 

אדרבא, אם הוא מאמין שהוא עדיין יכול להיות תחרותי בקבוצת צמרת שמתמודדת על האליפות אז תישאר במכבי ותוכיח את זה, וגם תזכה לחוזה לעוד עונה. 

בחר בדרך הקלה יותר נראה לי (מקצועית). 

2 דקות לפני, Krishi said:

טיבי לדעתי עשה טעות.  

יכל לסיים פה את הקריירה ולהפוך לאגדה. אולי לזכות גם באיזה תפקיד מקצועי. 

מבין את הרצון שלו לשחק יותר אבל האם זה באמת שווה בגילו כל מיני הרפתקאות אחרות כשיש לך מקום עבודה הכי טוב בארץ שעוד רוצה שתמשיך לעבוד אצלו? 

אדרבא, אם הוא מאמין שהוא עדיין יכול להיות תחרותי בקבוצת צמרת שמתמודדת על האליפות אז תישאר במכבי ותוכיח את זה, וגם תזכה לחוזה לעוד עונה. 

בחר בדרך הקלה יותר נראה לי (מקצועית). 

אוהב מאוד את טיבי, בהתחלה לא התחברתי אליו אבל בעונות האחרונות משהו השתנה, הוא נכנס ללב חזק ואני מאמין שגם הוא היה ממשיך להיות בהרכב את העונה הקרובה ונחמיאס היה אמור להתחיל "חפיפה" אבל אולי שנה הבאה רק להחליף את טיבי, אבל בוא, טיבי טיפש גדול, זה ידוע.

לפני5 שעות , Eli basa said:

אוהב מאוד את טיבי, בהתחלה לא התחברתי אליו אבל בעונות האחרונות משהו השתנה, הוא נכנס ללב חזק ואני מאמין שגם הוא היה ממשיך להיות בהרכב את העונה הקרובה ונחמיאס היה אמור להתחיל "חפיפה" אבל אולי שנה הבאה רק להחליף את טיבי, אבל בוא, טיבי טיפש גדול, זה ידוע.

לצערי זה נכון, הוא טיפש , אמר לעצמו " אני אראה לכם איך אני מוציא עוד 10,000 דולר מב"ש, חשבתם שאני פראייר.." חשב רק מעבר לכתף שלו, יכל

להשתלב בעתיד במועדון בתפקיד כל שהוא, כמו עוזר מאמן, מאמן ילדים וכו'.

לפני14 שעות , ClinteastwoodFan said:

לצערי זה נכון, הוא טיפש , אמר לעצמו " אני אראה לכם איך אני מוציא עוד 10,000 דולר מב"ש, חשבתם שאני פראייר.." חשב רק מעבר לכתף שלו, יכל

להשתלב בעתיד במועדון בתפקיד כל שהוא, כמו עוזר מאמן, מאמן ילדים וכו'.

פשש גם עם ציטוט מהמחשבות שלו.

אתה לא יודע מה הוא קיבל ממכבי ואל תבוא אליו בטענות שהעדיף להרוויח טוב עד סוף הקריירה לפני שאתה מכיר את כל הפרטים.

אל תהיו כמו הקופים וכמו השרמוטות באדום.

אם במכבי היו רוצים את טיבי הוא היה כאן. למישהו יש ספק בזה ? 

לפני12 שעות , MTA For Ever said:

פשש גם עם ציטוט מהמחשבות שלו.

אתה לא יודע מה הוא קיבל ממכבי ואל תבוא אליו בטענות שהעדיף להרוויח טוב עד סוף הקריירה לפני שאתה מכיר את כל הפרטים.

אל תהיו כמו הקופים וכמו השרמוטות באדום.

אם במכבי היו רוצים את טיבי הוא היה כאן. למישהו יש ספק בזה ? 

לי יש ספק.

יכול שמכבי רצו את טיבי אבל בשביל איתן זה לא היה "מספיק". לגיטימי לגמרי מבחינת טיבי לעבור לב"ש, לגטימי מבחינת מכבי לא לזכור את העבר ולהציע לשנה אחת בלבד.

אין ויכוח על זה, אאחל לטיבי בהצלחה נגד כל העולם ואישתו רק לא נגדנו. אין נגדו שום דבר, שחקן שהביא לכאן הרבה אליפויות. 

ועדיין.. טעות שלו שלא נשאר גם במחיר של שנה אחת ולא שנתיים.

לפני2 שעות , Insigne said:

לי יש ספק.

יכול שמכבי רצו את טיבי אבל בשביל איתן זה לא היה "מספיק". לגיטימי לגמרי מבחינת טיבי לעבור לב"ש, לגטימי מבחינת מכבי לא לזכור את העבר ולהציע לשנה אחת בלבד.

אין ויכוח על זה, אאחל לטיבי בהצלחה נגד כל העולם ואישתו רק לא נגדנו. אין נגדו שום דבר, שחקן שהביא לכאן הרבה אליפויות. 

ועדיין.. טעות שלו שלא נשאר גם במחיר של שנה אחת ולא שנתיים.

מסכים בהחלט.

On 14.7.2021 at 02:42, ביג ליבובסקי said:

לא מבין מה הדחף של חלק מהמגיבים פה, להנמיך את גודל האבידה של דור מיכה ואת הטרגדיה של הסיפור הזה. 

זה כדורגל, ספורט. יש פה רגשות. אנחנו לא משרד של פייסבוק ממה שזכור לי. 

אישית, דור מיכה היה השחקן שהכי התחברתי אליו אי פעם במכבי, ואני מניח שיש פה עוד כמוני. אז תנו לנו שהכאב יינזל לנו מהאוזניים. לגיטימי לגמרי. 

מבחינתי, דור מיכה תמיד יהיה שחקן מכבי תל אביב. 

זה שמיץ׳ גולדהאר החליט שלא, זה המשפט. מה שמנצח בענייני לב ואמוציות, זה מה שבסוגריים. 

שיהיה בהצלחה ילד שלנו, מחכים שתחזור. 

כל מילה

איכשהו דווקא השנה מרגיש לי שכן הולך להתחבר לב"ש אולי אני חושב ככה בהשפעת הטריו שכטר טיבי מיכה, לא יודע אם אליפות אבל יהיו גבוה למעלה לדעתי.

עשה שנתיים לא רעות בכלל בבני יהודה עם 17 גולים בשנתיים, לפי דעתי חבל שלא קיבל שום צ'אנס אצלנו בבוגרים.

הוא עשה את כל הדרך שרוצים משחקנים צעירים שלנו היום, הצליח בנוער ואז שנתיים טובות בקבוצת הבת ומשם לשנתיים טובות בקבוצה קטנה בליגת העל.

מישהו העלה כבר את התמונה של כל השחקנים שלנו יחד + שחקני העבר + אצילי?

מצד אחד כיף לראות את השחקנים ככה מלוכדים, מצד שני להקיא שאצילי עדיין שותף.