Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

8 דקות לפני, המכביסטית15 said:

לגמרי. תכננתי לקנות חולצה שלו בעונה האחרונה שהתחילה חודשיים אחרי שכל הסיפור הזה התפוצץ.... מאוד התחברתי אליו, ראיתי משחקים שלו מהנוער והאמונה בו הייתה ברמה שכשהתחילו השמועות עליו ועל אצילי לא האמנתי לזה כי אמרתי שזה לא הגיוני שמיכה יעשה דבר כזה. אכזב מאוד, לפחות הוא ידע להתנצל בניגוד לחבר שלו. חשוב מאוד. 

אם אני זוכר נכון שניהם פירסמו הודעת התנצלות על חלקם בפרשה אחרי שהפרשה נסגרה, זה רק שמיכה בחר לפרסם הודעת התנצלות נוספת גם אחרי החתימה בב"ש.

29 דקות לפני, snufkin said:

זה לא עניין של מועדון גדול או קטן. זה עניין אישי של מיץ' ועולם הערכים שהוא מצפה מהעובדים שלו. זה מיץ', תאהב או לא.

כמו שרשמתי, מקבל שככה מיטש החליט אבל לחלוטין לא מסכים איתו.

להעיף שחקנים בלי לתת להם להציג את הצד שלהם, במיוחד שאחד מהם נמצא 20 שנה במועדון זה נורא.

מיכה ניסה אינספור פעמים לדבר עם מכבי ולא רצו לשמוע. אני לא יכול להסכים עם התנהגות כזאת מצטער.

מיטש הוא הבעלים הכי טוב שיכולתי לחלום שיגיע למכבי אבל אני לא חייב להסכים עם כל החלטה שלו.

29 דקות לפני, Lahav8 said:

איזו הרגשה מוזרה ומבאסת תהיה לראות במשחק נגד הגמלים את טיבי, מיכה ושכטר נגדנו...

תיהיה בטוח שטיבי ומיכה יכבדו אותנו.

לעומת זאת, אם שכטר שם גול - הוא רץ לקהל ומנשק את הסמל על החולצה, אוהב אותו, אבל הוא זונת קהל.

כתם שחור בהסטוריה של מכבי, כבר קיץ שני שאנחנו רואים שאי אפשר להביא תיאורטית מחליפים לשני הסטארים האלה...

כל השמות שנזרקו באוויר השנה גם לא יהיו פה וחבל מאוד שנפלנו במלכודת שאוהדי חיפה ומשה בוקר טמנו לנו.

14 דקות לפני, erantheking21 said:

כתם שחור בהסטוריה של מכבי, כבר קיץ שני שאנחנו רואים שאי אפשר להביא תיאורטית מחליפים לשני הסטארים האלה...

כל השמות שנזרקו באוויר השנה גם לא יהיו פה וחבל מאוד שנפלנו במלכודת שאוהדי חיפה ומשה בוקר טמנו לנו.

כתם שחור בהיסטוריה של מכבי?

למה מכבי הלכו עם קטינות?

כתם שחור בהיסטוריה של שני השחקנים הללו.

Just now, Insigne said:

כתם שחור בהיסטוריה של מכבי?

למה מכבי הלכו עם קטינות?

כתם שחור בהיסטוריה של שני השחקנים הללו.

ומסי ורונאלדו לא עשו עבירות מוסריות? אתה רואה את חיפה וב"ש מתרגשים? 

חאלאס עם היפות נפש הזאת באמת, אנחנו מתעסקים בכדורגל ולא בפולטיקה

מכבי שנתיים לא מצליחים להביא מחליפים ואלה שריאלים יקרים

אז מה עושים אני שואל? נמשיך להגיד שכל הכבוד לנו על המוסריות...

3 דקות לפני, erantheking21 said:

אתם מגזימים ברמות,

אתם מבינים שאם לא המאמן הטיפש בתחילת העונה, היינו מסיימים את העונה עם כל תואר אפשרי? 

נכון, שבתור אוהד הייתי רוצה שמכבי היו מצליחים למצוא פתרון אחר בלי לזרוק אותם אבל זה מה שמכבי החליטו וזו המציאות. 

29 דקות לפני, erantheking21 said:

לא מסכים. בעיניי זהו צבע לבן צחור של עולם ערכים צח כשלג של ראש הפירמידה שלנו.

מיכה ואצילי טעו, עשו דברים חבל על הזמן כן...אין שום הצדקה, אם מכבי היתה משאילה אותם כמו שהם עשו בזמנו לברק יצחקי עד שהפרשה תעלם או שנותנת להם עונשים חינוכיים כולם היו מתרצים

אבל לשחרר אותם ולראות אותם חותמים ביריבות שלנו בהנחה שאצלנו אין טעיות כמו חברה אמריקאית בשעה שאנחנו גם לא מציליחם להביא מחליפים(דן ביטון וקניקובסקי כנראה לא יהיו פה וגם צ'יבוטה) זה מרגיז אותי כאוהד..אני נענש בסוף, לא מיכה ולא אף אחד אחר.

11 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים. בעיניי זהו צבע לבן צחור של עולם ערכים צח כשלג של ראש הפירמידה שלנו.

מסכים.

במקרה של הפדו הירוק זה מעצבן רק כי נתנו להם פור לאליפות הזאת,

במקרה של מיכה זה פשוט צובט בלב.

5 דקות לפני, erantheking21 said:

מיכה ואצילי טעו, עשו דברים חבל על הזמן כן...אין שום הצדקה, אם מכבי היתה משאילה אותם כמו שהם עשו בזמנו לברק יצחקי עד שהפרשה תעלם או שנותנת להם עונשים חינוכיים כולם היו מתרצים

אבל לשחרר אותם ולראות אותם חותמים ביריבות שלנו בהנחה שאצלנו אין טעיות כמו חברה אמריקאית בשעה שאנחנו גם לא מציליחם להביא מחליפים(דן ביטון וקניקובסקי כנראה לא יהיו פה וגם צ'יבוטה) זה מרגיז אותי כאוהד..אני נענש בסוף, לא מיכה ולא אף אחד אחר.

גם את ההרגשה הזאת אני יכול להבין

בשורה התחתונה, מכבי גדולה מהסיטואציה, נעבור גם את זה.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אני נענש בסוף, לא מיכה ולא אף אחד אחר.

זהו בסוף היחידים שנענשו בכל הסיפור הזה הם אוהדי מכבי.

28 דקות לפני, erantheking21 said:

בחייאת ערן. זה מעניין את מיטש. אם הוא לא שלם שהם ייצגו אותו, אז זה מה שיש. אתה מתסכל על זה מחור המנעול כאשר 12 שנה יש לך שיעורים חינם על איך מיטש חושב ומתנהג. אותך מעניין המשחק האחרון, אותו, פחות. מתי תפנים שווינגר ימני טוב זה לא הדבר הכי חשוב שיש בעולם עבורו? מתי? הוא טוב לך רק שהוא שופך טונות כסף על האהבה שלך? הוא רק שוגר דדי וארנק? מאיפה המחשבה הזאת מגיעה? 

3 דקות לפני, המכבייה said:

בחייאת ערן. זה מעניין את מיטש. אם הוא לא שלם שהם ייצגו אותו, אז זה מה שיש. אתה מתסכל על זה מחור המנעול כאשר 12 שנה יש לך שיעורים חינם על איך מיטש חושב ומתנהג. אותך מעניין המשחק האחרון, אותו, פחות. מתי תפנים שווינגר ימני טוב זה לא הדבר הכי חשוב שיש בעולם עבורו? מתי? הוא טוב לך רק שהוא שופך טונות כסף על האהבה שלך? הוא רק שוגר דדי וארנק? מאיפה המחשבה הזאת מגיעה? 

המחשבה שלי היא טובת הקבוצה, בע"ה שנוציא 100 מיכות, 100 אצילי גם בלי שהוא ישקיע שקל, אבל אני ריאלי כרגע ואני יודע שהדרך הזאת ארוכה ארוכה וזה תהליך שיכול לקחת שנים, מיץ' הפעיל את הפליי לתהליך, אני מכבד את התהליך, אבל כמו שאמרתי אי אפשר להפעיל תהליך כזה בלי תלכיד חזק מסביב....גם זהבי לא היה מצליח בלי מיכה לידו שהיה מחלק לו כדורים וגם כהן לא היה כובש את הגול הגדול בקריירה שלו בלי הנסיון של אצילי למסירה ולמציאה שלו..

אתה מבין את הכוונה שלי, אני מבין את המוסר הגבוה שלו, אבל אתה יודע שבסופו של דבר יש איזשהו מקום גם להרגע ולהבין ..הרי הוא העסיק גם שחקנים לא הכי מוסריים בשעתו(עטר, שכטר ועוד כמה שמות) שעשו דבר או שניים מחוץ למכבי, דברים כאלה קורים, אני מאמין גם שקרו עוד בלי ידענו...אבל אתה יודע שהכל צריך להיות בשיקול דעת, למיץ' אני בטוח יש שיקול דעת הוא מעסיק אלפי עובדים..אף אחד לא צדיק.

1 hour ago, Marco_Reus said:

אם אני זוכר נכון שניהם פירסמו הודעת התנצלות על חלקם בפרשה אחרי שהפרשה נסגרה, זה רק שמיכה בחר לפרסם הודעת התנצלות נוספת גם אחרי החתימה בב"ש.

שניהם פירסמו אבל לא התנצלו בפני הנערות, חצי התנערו. עכשיו מיכה לקח אחריות מלאה על המעשים זה משהו אחר לגמרי. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אז אסור לבקר אותו לעולם?

הביקורת שלי היא על זה שהוא זרק אותם בלי לתת להם לבטא את הצד שלהם. אולי הוא היה מגלה שזה לא שחור ולבן.

האם זה שאני לא מסכים איתו הופך אותי לכפוי טובה שרואה בו ארנק מהלך?

7 דקות לפני, Zizou said:

אז אסור לבקר אותו לעולם?

הביקורת שלי היא על זה שהוא זרק אותם בלי לתת להם לבטא את הצד שלהם. אולי הוא היה מגלה שזה לא שחור ולבן.

האם זה שאני לא מסכים איתו הופך אותי לכפוי טובה שרואה בו ארנק מהלך?

אני לא יודע אם הוא שמע אותם או לא. מותר תמיד לבקר כל אחד אבל כשמציגים את עניין חוסר הרכש(או המחליפים) בסמיכות להחלטה שהיתה מנותקת משיקולים מקצועים בכלל ועל אדם ששפך בערך 600 מיליון שקל על האהבה שלך, נשמע לי קצת...לא יודע איך להגדיר. תמימות נוגעת ללב? מה חשבנו? שהוא רק ארנק שנועד לספק רכש אינסופי תמיד? שהוא לא עיצב אירגון בדמותו ושדעתו היא היחידה שקובעת? שהוא עושה את מה שהוא עושה, בדרכו? אגיד לך משהו תועלתני ואינטרסי בנוסף- הם הערות שוליים בהיסטוריה של מכבי בהשוואה אליו(לא מיכה אבל בכללי). הוא הפך אותם לאנשים אמידים ולכוכבים ועכשיו הוא לא מוכן לקבל סטנדרט כזה. אפשר לא להסכים אבל נסה גם להבין את הצד שלו. הוא זכה בזה ביושר. 

25 דקות לפני, המכבייה said:

אני לא יודע אם הוא שמע אותם או לא. מותר תמיד לבקר כל אחד אבל כשמציגים את עניין חוסר הרכש(או המחליפים) בסמיכות להחלטה שהיתה מנותקת משיקולים מקצועים בכלל ועל אדם ששפך בערך 600 מיליון שקל על האהבה שלך, נשמע לי קצת...לא יודע איך להגדיר. תמימות נוגעת ללב? מה חשבנו? שהוא רק ארנק שנועד לספק רכש אינסופי תמיד? שהוא לא עיצב אירגון בדמותו ושדעתו היא היחידה שקובעת? שהוא עושה את מה שהוא עושה, בדרכו? אגיד לך משהו תועלתני ואינטרסי בנוסף- הם הערות שוליים בהיסטוריה של מכבי בהשוואה אליו(לא מיכה אבל בכללי). הוא הפך אותם לאנשים אמידים ולכוכבים ועכשיו הוא לא מוכן לקבל סטנדרט כזה. אפשר לא להסכים אבל נסה גם להבין את הצד שלו. הוא זכה בזה ביושר. 

הוא זכה ביושר בהכל ואני לא עושה שום דבר חוץ מלדבר על זה בצורה מכובדת בפורום ועם חברים.

אני יודע שהוא לא הסכים לשמוע אותם ונראה לי ששימוע לפני פיטורים זה משהו שמגיע לכל עובד, בטח מישהו שנמצא במועדון 20 שנה. זאת הביקורת היחידה שלי בעניין

6 דקות לפני, Zizou said:

הוא זכה ביושר בהכל ואני לא עושה שום דבר חוץ מלדבר על זה בצורה מכובדת בפורום ועם חברים.

אני יודע שהוא לא הסכים לשמוע אותם ונראה לי ששימוע לפני פיטורים זה משהו שמגיע לכל עובד, בטח מישהו שנמצא במועדון 20 שנה. זאת הביקורת היחידה שלי בעניין

אתה אחלה, מנומק ומסביר את עצמך. אין לי רבע טענה אישית, ברור שלא. יש פצע, זה ארוע לא נעים בכלל באנדרסטייטמנט. 

לפני1 שעה , erantheking21 said:

לא יודע אם הם עשו עבירות מוסריות, אני לא בית משפט של מסי ורונאלדו וזה גם לא מעניין. אין כאן יפות נפש אל תשתמש בקלישאות. כתבת שזה כתם שחור בהיסטוריה של מכבי ואני אומר לך שאתה מגזים בענק, אתה נסחף. זה ניתוק שרק דורון בן דורון יכול להתעלות עליו. 

מועדון הכי גדול בישראל, כואב לי על מיכה אבל מיכה ואצילי הם עוד יום בהיסטוריה של מכבי.