Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

3 דקות לפני, ebibo said:

ממש קשה לי לראות את התמונה הזאת שהופצה עכשיו של מיכה באדום, האמת שאולי אני קצת מנסה לשקר לעצמי אבל מיכה בכל התמונות שלו מהימים האחרונים כולל האחרונה הרשמית נראה פשוט עצוב

נראה מאוד עצוב בניגוד לכלב הארור אצילי.

זה מבאס אותי יותר מאצילי הקטע שפשוט היה ברור לכולם שזה מה שיקרה. ובינתיים אצלנו אפילו לא הביאו חיזוק לעמדות האלו די זה כבר יותר מידי.

6 דקות לפני, אם אין אני לי נמני said:

סכין בלב, לא כועס עליו אבל כל כך כואב 

למה לכעוס עליו אפילו לא שמעו את הצד שלו בסיפור לפעמים גם מספיק לתת עוד צ'אנס לבנאדם ולא לטרוק לו את הדלת בפרצוף במקום שהוא היה שם מגיל אפס. מילא היה כאן משהו פלילי אבל גלות בקפריסין היה מספיק להעברת המסר מאכזב ממש.

אני כן כועסת עליו, בניגוד לאצילי שתמיד היה שכיר חרב בעיניי וכשהוא חזר זה ממש עבר לידי, דור היה השחקן הראשון שאהבתי מאז שהתחלתי לראות כדורגל, עוד בפעם הראשונה שראיתי אותו בקבוצת הנוער הוא נכנס לי ללב ואת החולצה הראשונה של מכבי שקניתי היא שלו.

וכמו שהוא נכנס לי ללב ככה הוא שבר אותו, אני מאוכזבת ממנו ועצובה ביום הזה כי האחראי היחידי לכך שהוא לא לובש צהוב היום ולא יסיים את הקריירה במכבי. יום עצוב.

1 דקה לפני, הנדון said:

זה מבאס אותי יותר מאצילי הקטע שפשוט היה ברור לכולם שזה מה שיקרה. ובינתיים אצלנו אפילו לא הביאו חיזוק לעמדות האלו די זה כבר יותר מידי.

בהחלט. אבל צריך להפריד בן הנושא המקצועי , שבו יש למיכה ירידה מקצועית כבר הרבה זמן, לבן הילד עם העיניים החולמניות שקל להתאהב בו , שחקן בית

שחולה על המועדון שגידל אותו ועכשיו עם פרצוף של נפל בשבי החמאס, באימא שלכם תוציאו אותי מפה, עצוב. אאמין אם היה אומר שהיה מוכן לשחק במכבי

בחצי מהכסף שמקבל.

טעות של ההנהלה שלנו

משחקים אותה יפי נפש חבל

לא עומדו בלחצים של המזדיינים האלה שעשו רעש על הפרשה כי רצו שיוציאו אותם ממכבי

אבל ברגע שיכלו לקחו אותם אליהם

נפילה גדולה של גולדהאר

1 דקה לפני, מכביסט חולוני said:

טעות של ההנהלה שלנו

משחקים אותה יפי נפש חבל

נפילה גדולה של גולדהאר

לא מסכים בכלל, לא ההנהלה החליטה אלא עולם הערכים של גולדהאר שבו חונך. אם ההנהלה הישראלית היתה מחליטה, לדעתי מיכה ואצילי היו נשארים.

מועדון שמכבד את עצמו לא באמת יכול להחזיק שחקנים ברמה כזאת אחרי מקרה כזה גם שאין משהו פלילי, גם אם אנחנו כאוהדים חושבים אחרת.

מציק לי יותר לראות אותו באדום מאשר שהוא לא במכבי, עדיף שהוא היה ממשיך בחו"ל. 

Just now, ClinteastwoodFan said:

לא מסכים בכלל, לא ההנהלה החליטה אלא עולם הערכים של גולדהאר שבו חונך. אם ההנהלה הישראלית היתה מחליטה, לדעתי מיכה ואצילי היו נשארים.

משום מה קשה לי להאמין שעם מנכ"ל חזק או מנהל מקצועי סטייל ג'ורדי זה היה מגיע למימדים כאלו גדולים במקרה הכי גרוע גלות בקפריסין. היו פרשיות יותר חמורות בחו"ל שהעבירו דברים כאלו בלי לזרוק ישר את שחקנים.

1 דקה לפני, הנדון said:

משום מה קשה לי להאמין שעם מנכ"ל חזק או מנהל מקצועי סטייל ג'ורדי זה היה מגיע למימדים כאלו גדולים במקרה הכי גרוע גלות בקפריסין. היו פרשיות יותר חמורות בחו"ל שהעבירו דברים כאלו בלי לזרוק ישר את שחקנים.

מסכים לחלוטין, שאם ג'ורדי היה , הוא לא היה נותן לגודלהאר לזרוק אותם והיה נלחם שיישארו. לעולם לא נדע איך זה היה מסתיים.

מועדונים גדולים יותר ממכבי לא זרקו שחקנים על חשדות פליליים (רונאלדו והאונס, קובי והאונס, בנזמה והפרשת סחיטה ועוד).

חושב שזו היתה טעות קשה לזרוק אותם כל כך מהר לפני שהסתיימה החקירה, בעיקר מיכה שנמצא במועדון 20 שנה.

מקבל שככה מיטש החליט אבל לחלוטין לא מסכים איתו.

יום מבאס. ממש כואב לי עליו ועלינו

19 דקות לפני, judymaccabi said:

אני כן כועסת עליו, בניגוד לאצילי שתמיד היה שכיר חרב בעיניי וכשהוא חזר זה ממש עבר לידי, דור היה השחקן הראשון שאהבתי מאז שהתחלתי לראות כדורגל, עוד בפעם הראשונה שראיתי אותו בקבוצת הנוער הוא נכנס לי ללב ואת החולצה הראשונה של מכבי שקניתי היא שלו.

וכמו שהוא נכנס לי ללב ככה הוא שבר אותו, אני מאוכזבת ממנו ועצובה ביום הזה כי האחראי היחידי לכך שהוא לא לובש צהוב היום ולא יסיים את הקריירה במכבי. יום עצוב.

האדום כל כך לא נראה טבעי עליו.

זה כמו גורם זר שפלש למערכת הדם ולא מתאים לגוף של אותו אדם.

רוצה להוסיף שלהבדיל אלפי הבדלות ורמת הרגש,אבל גם על זהבי התמונות שלו במדי הפועל מרגישות לא קשורות לטיפוס השחקן שהוא.

7 דקות לפני, הנדון said:

בדיוק, אם היה פה מנכ"ל חזק שדורש את ההישארות שלהם אני מאמין שהיו נשארים והיינו לוקחים אליפות נוספת, וחבל.

איזה עצוב לראות את מיכה לובש אדום, שחקן שכל כך רצה לסיים את הקריירה אצלנו (וכל אוהד רצה את זה יחד איתו).

6 דקות לפני, Zizou said:

מועדונים גדולים יותר ממכבי לא זרקו שחקנים על חשדות פליליים (רונאלדו והאונס, קובי והאונס, בנזמה והפרשת סחיטה ועוד).

חושב שזו היתה טעות קשה לזרוק אותם כל כך מהר לפני שהסתיימה החקירה, בעיקר מיכה שנמצא במועדון 20 שנה.

מקבל שככה מיטש החליט אבל לחלוטין לא מסכים איתו.

יום מבאס. ממש כואב לי עליו ועלינו

זה לא עניין של מועדון גדול או קטן. זה עניין אישי של מיץ' ועולם הערכים שהוא מצפה מהעובדים שלו. זה מיץ', תאהב או לא.

26 דקות לפני, מכביסט חולוני said:

טעות של ההנהלה שלנו

משחקים אותה יפי נפש חבל

נפילה גדולה של גולדהאר

כן, מיטש ממש צריך לשחק אותה יפה נפש בשביל משהו. הוא התעשר נורא כי הוא עושה המון חשבון לאחרים. יה רייט...

26 דקות לפני, judymaccabi said:

לגמרי. תכננתי לקנות חולצה שלו בעונה האחרונה שהתחילה חודשיים אחרי שכל הסיפור הזה התפוצץ.... מאוד התחברתי אליו, ראיתי משחקים שלו מהנוער והאמונה בו הייתה ברמה שכשהתחילו השמועות עליו ועל אצילי לא האמנתי לזה כי אמרתי שזה לא הגיוני שמיכה יעשה דבר כזה. אכזב מאוד, לפחות הוא ידע להתנצל בניגוד לחבר שלו. חשוב מאוד. 

יום שחור.

מיכה זה קלאס אצילי לא. מאחל המון בהצלחה לדור, באמת שאין כלפיו שום דבר רע, בחור טוב, שחקן טוב, אוהד מכבי (או אהד מכבי)

חבל לנו, חבל לו, הרגו אותנו. שום מילה על ההחלטה של מכבי (מיטש) כי כבר השלמנו איתה. מבאס מאוד וגם עצוב מאוד.

זוכר את המשחק הראשון שלו בוינטר..יום מבאס. מקווה שמכבי לא יאחלו לו "בריאות"