Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

1 hour ago, קובי השועל said:

לא מסוגל לעבור שחקן? ממה שהספקתי לראות יש לו אחד על אחד מדהים. כשיהיה לו מאמן נורמלי שידע להוציא ממנו את המקסימום אתה תראה את זה.

די נו.

לתרץ את היכולת שלו במאמן כזה או אחר זה לעשות איתו חסד, אין לו יכולת מול השער, לא מבין את המשחק ובעיקר מפוזר.

זה אפילו לא זר לליגה שלנו.

משהו משעשע-

במחלקת הסושיאל הגרועה בארץ כל כך התרגשו ממשחק המילים הכה שנון (deal/dean), שהם לא נתנו לעובדה שכותבים את השם din לקלקל להם: 

53 דקות לפני, Dalembert said:

משהו משעשע-

במחלקת הסושיאל הגרועה בארץ כל כך התרגשו ממשחק המילים הכה שנון (deal/dean), שהם לא נתנו לעובדה שכותבים את השם din לקלקל להם: 

Screenshot_20210629-122534__01.thumb.jpg.53d31dae374c8737d232ad11740b9299.jpg

צר לי לאכזב אותך, אבל את השם דין כותבים כך.

2 דקות לפני, Dalembert said:

בדוק את עצמך, קלינט. זה דין דוד, לא ג'יימס דין. 

אח שלי , לבן שלי קוראים דין, וכך אנו כותבים את שמו.

בעקרון אתה יכול לכתוב את שמך איך שאתה רוצה.

אנשים בחו"ל כמו שחקנים וכו' כותבים כך את שמם.

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

הפועל תל אביב במו"מ עם שחקן שנראה גולר רציני רק בן 21

מעניין אם יש מצב לשים עליו את היד לפניהם 

חשוד, למה שיגיע אליהם? חסר קבוצות בחו"ל עבורו? יש להם כסף לשלם לו?

בכלל, ואן לוון הולנדי, הוא לא מכיר שחקנים בהולנד שמתאימים לנו, אין לו קשרים שם?

3 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

אח שלי , לבן שלי קוראים דין, וכך אנו כותבים את שמו.

בעקרון אתה יכול לכתוב את שמך איך שאתה רוצה.

אנשים בחו"ל כמו שחקנים וכו' כותבים כך את שמם.

נו יא מעייף

והדין שהפוסט בשבילו (לא הבן שלך נראה לי) כותב din

חחחחחחחחחם

מישהו נוסף שרוצה לייעץ כאן בענייני הגייה וכתיבה ? משנה לשנה הייאוש שמכבי גורמת לקהל כאן בפורום לאבד את זה בעונת המלפפונים.

49 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

הפועל תל אביב במו"מ עם שחקן שנראה גולר רציני רק בן 21

מעניין אם יש מצב לשים עליו את היד לפניהם 

מה זה שחקן שנראה גולר רציני?

יניב עזרן נראה גולר גם?

24 דקות לפני, Insigne said:

מה זה שחקן שנראה גולר רציני?

יניב עזרן נראה גולר גם?

אתה יכול להסתלבט, אבל לפי הרזומה החתמה זו מטורפת במונחים של קבוצה שהיא לא מכבי או חיפה. אישית, לא אתבאס אם זה ספין והוא בכלל מועמד אלינו. מעדיף אותו על רוקאביצה. 

53 דקות לפני, אלק נילאש said:

אתה יכול להסתלבט, אבל לפי הרזומה החתמה זו מטורפת במונחים של קבוצה שהיא לא מכבי או חיפה. אישית, לא אתבאס אם זה ספין והוא בכלל מועמד אלינו. מעדיף אותו על רוקאביצה. 

חלילה, לא ראיתי נתונים, לא מכיר את שם השחקן, רק ראיתי שכתב יוזר אחד "שהשחקן של הפועל נראה גולר"

מה זה נראה גולר? נראה גולר זה לא מספרים של גולר, זו תספורת של גולר. קצת הזכיר את "יש לו הליכה של שחקן" אז זה הצחיק אותי.

לפני2 שעות , אלק נילאש said:

רק אם הוא מביא איתו את פיליפנקה והסבתא המרגשת מהגליל.

הסיפור עם השחקן הזה מוזר, משהו מריח ולא טוב (מבחינתי זה מעולה לא יזיק לי לצחוק קצת על הפועל) 
 @Krishi אולי קראת על זה משהו ברוסית שיכול לשפוך אור? 

16 דקות לפני, Eli basa said:

הסיפור עם השחקן הזה מוזר, משהו מריח ולא טוב (מבחינתי זה מעולה לא יזיק לי לצחוק קצת על הפועל) 

ואם הוא באמת טוב שישלח לו הודעה ברוסית על אוסף התביעות נגד הפועל.

לפני6 שעות , Elirandani said:

די נו.

לתרץ את היכולת שלו במאמן כזה או אחר זה לעשות איתו חסד, אין לו יכולת מול השער, לא מבין את המשחק ובעיקר מפוזר.

זה אפילו לא זר לליגה שלנו.

זה זר זה? זה זר לכדורגל זה

לפני5 שעות , Eli basa said:

מהקצת שהצלחתי לדוג - עברה עליו עונה לא הכי טובה, שיחק קצת מאוד והבקיע רק 3 שערים. בנוסף התחלף המאמן בצסקא שפחות מאמין בו והם לא מעוניינים שהוא יסיים את החוזה שלו שהוא עד 2024. 

אבל הקטע היותר מעניין זה שהוא הביע מחאה נגד לוקשנקו. וסירב לשחק בנבחרת בלארוס כל עוד לוקאשנקו בשלטון. אפילו מכר חולצה שלו שההכנסות מהמכירה יכנסו לאיזה ארגון שמממן ספורטאים שהזכויות שלהם  הופרו עקב עמדתם הפוליטית. מה שהופך אותו לדי שרוף במדינה שלו ואולי גם ברוסיה עצמה. אגב שהוא סרב לשחק בנבחרת איימו עליו שיגייסו אותו לצבא. מניח שכף רגלו לא תדרך בבלארוס בזמן הקרוב. לפי הידיעות הוא גם חיפש לצאת לחו"ל, כנראה שהפועל באמת היחידה שהתעניינה. 

4 דקות לפני, Krishi said:

מהקצת שהצלחתי לדוג - עברה עליו עונה לא הכי טובה, שיחק קצת מאוד והבקיע רק 3 שערים. בנוסף התחלף המאמן בצסקא שפחות מאמין בו והם לא מעוניינים שהוא יסיים את החוזה שלו שהוא עד 2024. 

אבל הקטע היותר מעניין זה שהוא הביע מחאה נגד לוקשנקו. וסירב לשחק בנבחרת בלארוס כל עוד לוקאשנקו בשלטון. אפילו מכר חולצה שלו שההכנסות מהמכירה יכנסו לאיזה ארגון שמממן ספורטאים שהזכויות שלו הופרו עקב עמדתם הפוליטית. מה שהופך אותו לדי שרוף במדינה שלו ואולי גם ברוסיה עצמה. אגב שהוא סרב לשחק בנבחרת איימו עליו שיגייסו אותו לצבא. מניח שכף רגלו לא תדרך בבלארוס בזמן הקרוב. לפי הידיעות הוא גם חיפש לצאת לחו"ל, כנראה שהפועל באמת היחידה שהתעניינה. 

וואי, יפה, אחלה עבודה עיתונאית חח, אם ככה יש אליבי למה כשרון כזה חופשי. 

זה הזמן לגנוב אותו להפועל (תחשוב שאם הוא מסכים להגיע לשם זה בטח בשכר מינימום חחח), אומר לו: משווה מה שהפועל מציאה לך - רק שאצלנו באמת תקבל את זה. והוא פה.