Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

30 דקות לפני, המכבייה said:

אלטמן אחלה שחקן בעיני. 

כשהוא היה במכבי הייתי בטוח שהוא יהיה יותר טוב ממיכה.

אבל התפתח לסתם שחקן ליגה גנרי, לא מחזיק ממנו בכלל... לא סתם הגדולות לא קופצות על המציאה.

47 דקות לפני, המכבייה said:

עושה עליו מהלך. 

הוא וקניקובסקי נראים לי די מקבילים (אולי אני טועה), אם זה אלטמן או קניקובסקי נראה לי שמעדיף את קניקובסקי. אחרת אני איתך. אלטמן השתפר מאוד, יכול לשחק בכמה עמדות, וגם יש לו את הפלפל בתחת הזה שאנחנו צריכים. 

2 דקות לפני, Dalembert said:

הוא וקניקובסקי נראים לי די מקבילים (אולי אני טועה), אם זה אלטמן או קניקובסקי נראה לי שמעדיף את קניקובסקי. אחרת אני איתך. אלטמן השתפר מאוד, יכול לשחק בכמה עמדות, וגם יש לו את הפלפל בתחת הזה שאנחנו צריכים. 

יש לאלטמן את הסוואג. אני לא בטוח שקניקובסקי מוכשר יותר משמעותית אגב. ובכסף, אין מה להשוות...אלטמן זה רק חוזה טוב. 

אף פעם לא תפסתי מהמנג'ר כמדע כלשהו 

לפעמים מביאים פה בלמים ושחקנים שמראים כאילו הם מהרמות הכי גבוהות ואז אתה רואה שהם לא אי אי אי והפוך

1 דקה לפני, המכבייה said:

יש לאלטמן את הסוואג. אני לא בטוח שקניקובסקי מוכשר יותר משמעותית אגב. ובכסף, אין מה להשוות...אלטמן זה רק חוזה טוב. 

קניקובסקי בענף אחר מאלטמן, 

את שניהם ראיתי המון ואתה יודע שאין לי בעיה להגיד שאני לא יודע מספיק על שחקן כדי להביע דיעה ( ע"ע חלאילה, דין דוד ועוד). 

אלטמן תהיה החתמה שתבאס אותי מאוד, 

קניקובסקי תהיה החתמה שתגרום לי להזמין פיצה ולחגוג את זה בבית (אני לא שותה אלכוהול אז זאת המקבילה שלי לפתיחת.שמפנייה).

50 דקות לפני, Eli basa said:

קניקובסקי בענף אחר מאלטמן, 

את שניהם ראיתי המון ואתה יודע שאין לי בעיה להגיד שאני לא יודע מספיק על שחקן כדי להביע דיעה ( ע"ע חלאילה, דין דוד ועוד). 

אלטמן תהיה החתמה שתבאס אותי מאוד, 

קניקובסקי תהיה החתמה שתגרום לי להזמין פיצה ולחגוג את זה בבית (אני לא שותה אלכוהול אז זאת המקבילה שלי לפתיחת.שמפנייה).

חושב שממש הגזמת. הם לא בענף אחר. 

Just now, המכבייה said:

חושב שממש הגזמת. הם לא בענף אחר. 

כך אני רואה את הדברים לפחות, אחרי שיצא לי לראות את שניהם המון, 
הפועל כי אני תמיד צופה במשחקים שלהם ומקווה לראות אותם מפסידים, 
ונתניה לא יודע למה, נהיה לי מנהג בשנים האחרונות לצפות בהם. 

בעיניי הם לא באותה אטמוספרה אפילו, גם אם המספרים על הנייר לא חד משמעים, זה כל הניואנסים, צורת משחק, בגרות, מנהיגות, חוכמת משחק, אופי, שקט מול השער,  אני מעריך הרבה יותר קניקובסקי.

52 דקות לפני, Elirandani said:

אלטמן חלש ומתאים למימדים של הפועל.

יש לו פה ושם הברקות, אבל הוא בעיקר אנמי.

חושבים שאם הבנו בלם מק"ש ושחקן מסכנין צריך גם תקן לאקס הפועל.

9 דקות לפני, Eli basa said:

כך אני רואה את הדברים לפחות, אחרי שיצא לי לראות את שניהם המון, 
הפועל כי אני תמיד צופה במשחקים שלהם ומקווה לראות אותם מפסידים, 
ונתניה לא יודע למה, נהיה לי מנהג בשנים האחרונות לצפות בהם. 

בעיניי הם לא באותה אטמוספרה אפילו, גם אם המספרים על הנייר לא חד משמעים, זה כל הניואנסים, צורת משחק, בגרות, מנהיגות, חוכמת משחק, אופי, שקט מול השער,  אני מעריך הרבה יותר קניקובסקי.

זכותך. ההפרש בניהם הוא מליון וחצי יורו לא מוצדקים עבור קבוצה שתרצה. אני חושב שקניקובסקי הועלה פה לדרגת אל בגלל דלות השוק. הוא אפילו לא סופרסטאר פה כרגע. לא באמת. 

4 דקות לפני, המכבייה said:

זכותך. ההפרש בניהם הוא מליון וחצי יורו לא מוצדקים עבור קבוצה שתרצה. אני חושב שקניקובסקי הועלה פה לדרגת אל בגלל דלות השוק. הוא אפילו לא סופרסטאר פה כרגע. לא באמת. 

אם מבקשים 1.5 אז כנראה שאתה יכול להציע מליון ולקחת. יש משהו מעצבן בלשלם מליון אירו על שחקן שמכרת באיזה 100 אלף ש"ח אבל אין מה לעשות, אלה גם דברים שקורים. 
משכיב עליו מליון באהבה, לפני ששם חצי מזה על דן ביטון אגב (יש לו המון מעלות, אבל בשורה התחתונה של העונה הזאת, לא יודע... בסכום נורמלי? ברור שמשאיר).
כמו שאמרת בזמנו על דור פרץ שאומנם שוחרר בחינם אבל הביא כסף מאירופה, קניקובסקי בהחלט להיות השחקן שיעשה את ההבדל בשבילך בין אם זה באירופה מבחינת הכנסות או בליגה במרוץ לתואר. החתיכת פאזל הזאת תתיישב מעולה אצלנו. 

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מביא את שניהם במקום ניר ביטון וכל החארטות האלה.

החתמה של ניר ביטון תהיה הכי לא מובנת בעליל,אלא אם כן קורה משהו בגזרת גלזר...

18 דקות לפני, Eli basa said:

אם מבקשים 1.5 אז כנראה שאתה יכול להציע מליון ולקחת. יש משהו מעצבן בלשלם מליון אירו על שחקן שמכרת באיזה 100 אלף ש"ח אבל אין מה לעשות, אלה גם דברים שקורים. 
משכיב עליו מליון באהבה, לפני ששם חצי מזה על דן ביטון אגב (יש לו המון מעלות, אבל בשורה התחתונה של העונה הזאת, לא יודע... בסכום נורמלי? ברור שמשאיר).
כמו שאמרת בזמנו על דור פרץ שאומנם שוחרר בחינם אבל הביא כסף מאירופה, קניקובסקי בהחלט להיות השחקן שיעשה את ההבדל בשבילך בין אם זה באירופה מבחינת הכנסות או בליגה במרוץ לתואר. החתיכת פאזל הזאת תתיישב מעולה אצלנו. 

אני בכלל לא מתייחס לזה שהוא היה שייך לנו פעם. לא אתבאס אם יבוא, לא אתבאס אם אלטמן יבוא. 

האמת שגם אני לא מבין את הזלזול באלטמן, הבנאדם יכול להגיע ללא עלות והוא פוטנציאל גבוה להיות שחקן הרכב יותר מהשחקנים שקנינו בסכומים גבוהים, שלא נדבר על זה שלא צריך חוזה ענק בשבילו, 200 אלף דולר כנראה יספיקו בהחלט.

הוא תפור בול בול לשיטה של וואן לייבן עם קשר קדמי שיודע גם להגן וסוף סוף תהיה שם קצת יצירתיות, דריבל וסיומת נורמלית.

לדעתי אלטמן היה צריך להיות פה עם השריקה לסיום הדרבי בגביע, אם ג'ורדי כאן והוא תחת חוזה אנחנו גם משלמים עליו 1.5 מיליון יורו.