Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

3 דקות לפני, המפלצת מלוך נס said:

אם מוחמד מגיע במקום אבו פאני הם נחלשים משמעותית.

ולגבי המחיר - 1.1 מיליון יורו, ובטח אם זה 1.4, זה מחיר שחיטה על שחקן שהלך אחורה בשנתיים שלו בביתר.

הוא שיחק במועדון החולה של כבירי 2.0, מי נראה טוב שם? 

הימור שלי - בחיפה הוא יהיה הרבה יותר דומה למוחמד מנתניה, ואבו פאני יכול לצחצח למוחמד מנתניה. 

ההבדל בשונה משנים קודמות זה שהקיץ אין מנוס מלפתוח את הכיס השחקנים שאנחנו צריכים הם שחקנים שיעלו כסף ולא מעט

אני לא רואה אותנו מביאים שחקנים שוברי שיוויון כמו בעבר בעלות מינימום 

46 דקות לפני, Barksdale said:

די כבר עם שחקני בית ופייר פלי ויצחקי ותמם ועם זה שאי אפשר להוציא מילה רעה אחת על מיץ'.

חלאס, יש התנהלות ביזיונית מאז שמנספורד עזב, כל קיץ הולכים עוד כמה שנים מהחיים בגלל שהתימני לא יודע לשלוח מייל באנגלית.

התנהלות חובבנית של מכבי, מהסגל הכי טוב בארץ ל14 שחקנים חתומים ואי וודאות ענקית, לא סתם מאבדים פה את השפיות בכל חלון, מכבי זוחלים לאט, נשארים בפוזיציה של הג'נטלמנים ונותנים לכל העולם לזיין אותנו, אם מישהו שם לא יתעורר גם מקומות 2-3 לא יהיה.

אין שמועות, אין שיח עם הקהל ואיך יכול להיות שאף אחד לא יודע מה קורה עם ניקוליץ' 3 שנים? איך יכול להיות שבלקמן עדיין כאן? איך מאבדים שחקני הרכב בחינם, יותר מזה איך מאבדים שחקן בית שהשקיעו עליו כל כך הרבה בלי לקבל עליו תשלום? בטח שלא יהיה לך כסף לקניית שחקנים, אתה רק עסוק בלשחרר חינם אין כסף.

שמע גם לי יש המון המון ביקורת על ההתנהלות החובבנית שלנו מבחינת רכש, אסטרטגיה ותכנון, אבל להאשים את יצחקי בזה לא נראה לי הוגן.

לדעתי המנהל מקצועי הכי טוב שהיה פה(ויסלח לי ג'ורדי) זה מנספורד שבזמן הקצר שהיה פה התווה דרך, החתים זרים מעולים בחינם, ולא פספס משחק של הנוער ושל ביתר רמלה ת"א.

מיץ' תמיד משך את הזמן שלו בקבלת החלטות עם כל המנכלים/מנהלים שהיו פה חוץ ממנספורד(לא יודע למה).  עם ג'ורדי,מרטין ביין,איביץ' הוא משך את הזמן.

לדעתי צריך מישהו זר עם נוכחות שידפוק למיץ' על השולחן. יצחקי לא יכול לעשות את זה, כי כנראה אם יעשה את זה הוא יהיה בדרך הביתה

וכמו שאני תמיד אומר- אני לא מאשים את השחקן שמשחק, אלא את זה שנתן לו לשחק. כנראה שלמיץ' נוח שיצחקי בעמדה הזאת, אחרת הוא היה מפנה אותו משם כמו שידע לפנות עובדים אחרים שלו. 

6 דקות לפני, צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

ההבדל בשונה משנים קודמות זה שהקיץ אין מנוס מלפתוח את הכיס השחקנים שאנחנו צריכים הם שחקנים שיעלו כסף ולא מעט

אני לא רואה אותנו מביאים שחקנים שוברי שיוויון כמו בעבר בעלות מינימום 

זה בדיוק הבעיה.

השוק לא מבשר טובות, מכבי תצטרך לפתוח את הכיס חזק וכל עסקה יכולה לסגור חלון לעסקה אחרת וזאת הבעיה שלנו

אז לא צריך לשחרר יותר מדי שחקנים ולסגור עם מה שיש

8 דקות לפני, erantheking21 said:

אני בטוח שהם עושים את כל המאמצים...אני מקווה שהעסקה הזאת תפתח להם את הרעב והם יגבירו את המאמצים מה אני אגיד לך..אני מקווה לטוב

בהתקפה אני לא מבין מה הולך, החלוץ הזר מבשר טובות(למרות שיהיה קשה להביא אותו לפי הפרסומים) אבל החלוץ הנוסף מהווה לא בשורות טובות כי אשדוד רוצים בוחטה על דוד

מה היית עושה? מחכה לראות אותם מתקפלים(ג'קי לא יעשה את זה) או הולך על מה שטענתי?

משאיר את שכטר כאופציה שלישית/שניה בהתקפה כפעולה ראשונה ומוריד קצת לחץ. לא משקיע את הסכומים שג'קי רוצה, מחכה קצת. 

7 דקות לפני, Adir12 said:

שמע גם לי יש המון המון ביקורת על ההתנהלות החובבנית שלנו מבחינת רכש, אסטרטגיה ותכנון, אבל להאשים את יצחקי בזה לא נראה לי הוגן.

לדעתי המנהל מקצועי הכי טוב שהיה פה(ויסלח לי ג'ורדי) זה מנספורד שבזמן הקצר שהיה פה התווה דרך, החתים זרים מעולים בחינם, ולא פספס משחק של הנוער ושל ביתר רמלה ת"א.

מיץ' תמיד משך את הזמן שלו בקבלת החלטות עם כל המנכלים/מנהלים שהיו פה חוץ ממנספורד(לא יודע למה).  עם ג'ורדי,מרטין ביין,איביץ' הוא משך את הזמן.

לדעתי צריך מישהו זר עם נוכחות שידפוק למיץ' על השולחן. יצחקי לא יכול לעשות את זה, כי כנראה אם יעשה את זה הוא יהיה בדרך הביתה

וכמו שאני תמיד אומר- אני לא מאשים את השחקן שמשחק, אלא את זה שנתן לו לשחק. כנראה שלמיץ' נוח שיצחקי בעמדה הזאת, אחרת הוא היה מפנה אותו משם כמו שידע לפנות עובדים אחרים שלו. 

יצחקי מופקר בצריח, זאת דעתי. פשוט הרבה יותר קל ליפול עליו בגלל תדמיתו וישראליותו. 

7 דקות לפני, המכבייה said:

יצחקי מופקר בצריח, זאת דעתי. פשוט הרבה יותר קל ליפול עליו בגלל תדמיתו וישראליותו. 

כבר דיברנו על זה בפייסבוק, קל 

הוא נמצא במעוז, צה"ל יבוא עוד מעט.

24 דקות לפני, Dalembert said:

הוא שיחק במועדון החולה של כבירי 2.0, מי נראה טוב שם? 

הימור שלי - בחיפה הוא יהיה הרבה יותר דומה למוחמד מנתניה, ואבו פאני יכול לצחצח למוחמד מנתניה. 

ממש לא מסכים. לאבו פאני בעיטות טובות מרחוק למוחמד לא. אבו פאני יודע לבשל ומוחמד חלש בזה. שניהם גרזנים והכי חשוב אבו פאני ישראלי ומוחמד זר.

23 דקות לפני, המכבייה said:

וכי הוא תימני אז חושבים שהוא מתקמצן על סכומי העברה

8 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

ממש לא מסכים. לאבו פאני בעיטות טובות מרחוק למוחמד לא. אבו פאני יודע לבשל ומוחמד חלש בזה. שניהם גרזנים והכי חשוב אבו פאני ישראלי ומוחמד זר.

לאבו פאני, לפי מה שמצאתי, שני שערים ובישול אחד בעונה שעברה. כמעט דאבל דאבל

אז בעצם חוגג קנה לפני שנתיים את מוחמד ב1.8 מיליון דולר תמורת 60 אחוז כרטיס ומחר אותו ב1.4 מיליון דולר תמורת 80 אחוז כרטיס? ללא ספק איש עסקים רציני…

3 דקות לפני, forza said:

אז בעצם חוגג קנה לפני שנתיים את מוחמד ב1.8 מיליון דולר תמורת 60 אחוז כרטיס ומחר אותו ב1.4 מיליון דולר תמורת 80 אחוז כרטיס? ללא ספק איש עסקים רציני…

כל מה שהוא עשה זה כדי להיכנס לבורסה המקומית. בנתיים הוא נכנס עם המון הייפ והוא מתראיין מוזמן ליותר אירועים ממנכלים שמובילים חברות רווחיות עשרים שנה. ביתר לא עניינה אותו לרגע. עוד מעט גם בירושלים יבינו את זה. 

1 hour ago, ClinteastwoodFan said:

עלי מוחמד של נתניה היה 3 רמות מעל הליגה ואבו פאני יכל לצחצח לו נעליים מקסימום.

השאלה איזנ שחקן חיפה תקבל, של ביתר או של נתניה

לפני1 שעה , המכבייה said:

משאיר את שכטר כאופציה שלישית/שניה בהתקפה כפעולה ראשונה ומוריד קצת לחץ. לא משקיע את הסכומים שג'קי רוצה, מחכה קצת. 

אני חושב שמישהו במערכת התאכזב מההתנהגות של שכטר במהלך העונה, כשלא שיחק ויצאו כותרות בתקשורת שהוא מאוכזב ממעמדו ורוצה לעזוב

15 דקות לפני, snufkin said:

אני חושב שמישהו במערכת התאכזב מההתנהגות של שכטר במהלך העונה, כשלא שיחק ויצאו כותרות בתקשורת שהוא מאוכזב ממעמדו ורוצה לעזוב

שכטר לא יכול לתרום מקצועית למכבי, גמר את הסוס.

15 דקות לפני, snufkin said:

כן צודקים עדיף להיות בלי שחקנים בכלל ולעלות עם השרת מאשר להיות עם שחקנים שמעצבן אותם שהם לא משחקים

Just now, antonio_margheriti2 said:

גם בלקמן מכניס את הגולים שהוא נתן, עזוב אותך... כבר לא לרמה.

אז אולי אתם פשוט תבקשו לשחק? גם העלות לא תהיה גבוהה למיץ', כמו שהוא אוהב

אחרת אין לנו כל כך מי שישחק בהתקפה אם שמתם לב

1 דקה לפני, maccabi-king said:

אז אולי אתם פשוט תבקשו לשחק? גם העלות לא תהיה גבוהה למיץ', כמו שהוא אוהב

אחרת אין לנו כל כך מי שישחק בהתקפה אם שמתם לב

זה משפט העשור פה. זכית. ברכות. 600 מיליון שקל= בדיוק איך שמיטש אוהב. יש חוסר הבנה ויש כפיות טובה בלתי נסלחת. זכית בשני האופציות. בפער. 31 הפרש, כמו שמיטש לא אוהב. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

זה משפט העשור פה. זכית. ברכות. 600 מיליון שקל= בדיוק איך שמיטש אוהב. יש חוסר הבנה ויש כפיות טובה בלתי נסלחת. זכית בשני האופציות. בפער. 31 הפרש, כמו שמיטש לא אוהב. 

במה טעיתי בדיוק?

שהוא אוהב להביא שחקנים בעלות זולה? בהעברות חופשיות? בהשאלות?

להגיד שאני טועה זה גניבת דעת רצינית