Jump to content

נושא מלפפונים לקיץ 2021 ע"ש דור מיכה - שאר הליגה

Recommended Posts

3 דקות לפני, Krishi said:

בחיי הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את ההודעה על מוחמד זה על איזה הודעה פסימית מכביסט לעד יעלה הפעם חח 

יאללה חבר'ה חיפה אלופה בעשור הקרוב, אנחנו בדרך לירידת ליגה תסגרו את כל נושאי ההעברות. 

די כרישי אי אפשר לא לעשות כלום ולפעול לאט בקיץ כזה קריטי ולצפות שיהיה בסדר זאת הכי גישה ישראלית שלא מתאימה למכבי.

1 דקה לפני, Krishi said:

בחיי הדבר הראשון שחשבתי עליו כשראיתי את ההודעה על מוחמד זה על איזה הודעה פסימית מכביסט לעד יעלה הפעם חח 

יאללה חבר'ה חיפה אלופה בעשור הקרוב, אנחנו בדרך לירידת ליגה תסגרו את כל נושאי ההעברות. 

אתה מגזים.

אני אופטימי לגבי העתיד של מכבי לעשור הקרוב, אבל אם מסתכלים על העונה הקרובה באופן ריאלי בשלב זה חיפה התחזקו, בעוד אנחנו נחלשנו משמעותית וזה אחרי עונה בה שתי הקבוצות היו די שוות בכוחן.

אחרי שהורידו את הקוף של האליפות מהגב אני צופה רק התחזקות שלהם בעונה הבאה, קיץ יהיר אחד כבר עלה לנו באליפות, קיץ נוסף לדעתי יעלה באחת נוספת לפחות.

Just now, הנדון said:

די כרישי אי אפשר לא לעשות כלום ולפעול לאט בקיץ ולצפות שיהיה בסדר זאת הכי גישה ישראלית שלא מתאימה למכבי.

אני למדתי לא להטיל ספק יותר ולא להיכנס לדרמות ופאניוקת מוגזמות ומיותרות. הקבוצה מביאה הישגים, איך מי כמה ולמה.. בסוף זה מצליח גם בעונות שאין אליפות יש הישגים אחרים או התמודדות עד הרגע האחרון. אז אני לא מודאג. אם יהיה רצף של עונות גרועות אז נתחיל עם הדאגות. 

אני בקושי מתעניין בכל נושא החלון העברות. 

הראש אומר

מוחמד צריך להיות במכבי כמחליף לדור פרץ

החוסר הגיון אומר שחיפה תוך יממה מזה שרצתה אותו רכשה אותו ותצטרף אותו לאמצע קטלני שלה(רודריגז, א.פאני, לביא ) ..לעומת שלנו שרק נחלש(עזיבות של ריקן ופרץ )

אני לא מדבר על זה שצ'יבוטה בטח גם יגיע אליהם בסוף...הפערים רק גודלים

הכל התחיל מהקיץ הקודם וממשיך היום, די כבר אנחנו לא יכולים יותר להתחבא מאחורי כל מיני דברים..מתחיל להבצר פה פערים בין החיזוק הנואש שאנחנו צריכים לפאשן של ההנהלה וזה לא התחיל מהשנה, חיפה סגרה את הפערים ופתחה התרון, ב"ש מצמצמת פערים ואנחנו עוד תקועים בשינה של קיץ נוסף, דריקס ולוני חזרו לכאן ולא ידעתי פשוט.

3 דקות לפני, kutomer said:

אתה מגזים.

אני אופטימי לגבי העתיד של מכבי לעשור הקרוב, אבל אם מסתכלים על העונה הקרובה באופן ריאלי בשלב זה חיפה התחזקו, בעוד אנחנו נחלשנו משמעותית וזה אחרי עונה בה שתי הקבוצות היו די שוות בכוחן.

אחרי שהורידו את הקוף של האליפות מהגב אני צופה רק התחזקות שלהם בעונה הבאה, קיץ יהיר אחד כבר עלה לנו באליפות, קיץ נוסף לדעתי יעלה באחת נוספת לפחות.

דוניס הביא להם את האליפות. הסגל שלנו היה חזק משלהם בכמה רמות. 

לא רואה במה הם התחזקו כל כך. עלי מוחמד נחלש מאוד בעונות האחרונות. מי הרכש השני? גולדברג? 

אצלנו לא ידוע כלום מלבד עזיבה של פשיץ' ופרץ. שאני משער שיביאו מחליפים ויש גם עתודות מהמושאלים הצעירים. קיצר לא צופה בעיה שניקח את האליפות בעונה הקרובה. 

נו זה ברור שהייתה פה איזה קומבינה למחיקת חוב של חוגג מול חיפה על שועה. 

כנראה שלא היינו פקטור בכלל אלא אם היינו מוכנים לשים כמה מיליונים. 

4 דקות לפני, Keano said:

הוא בא על חשבון אבו פאני כנראה, לא בטוח שזה חיזוק. 

הגנתית בטוח שכן. 

אבו פאני אמנם סיכן הרבה העונה את השער אבל לא הביא ממש מספרים.

2 דקות לפני, itan17 said:

הגנתית בטוח שכן. 

אבו פאני אמנם סיכן הרבה העונה את השער אבל לא הביא ממש מספרים.

אבו פאני בעלייה ושחקן בית, מוחמד נראה כמו כלום ביתר אבל אולי התקרה שלו גבוהה יותר ובכר יידע להוציא ממנו את זה

2 דקות לפני, Keano said:

אבו פאני בעלייה ושחקן בית, מוחמד נראה כמו כלום ביתר אבל אולי התקרה שלו גבוהה יותר ובכר יידע להוציא ממנו את זה

ביתר הייתה קבוצה גמורה, לדעתי יהיה טוב מאוד שם. מקווה מאוד שלא

10 דקות לפני, Krishi said:

דוניס הביא להם את האליפות. הסגל שלנו היה חזק משלהם בכמה רמות. 

לא רואה במה הם התחזקו כל כך. עלי מוחמד נחלש מאוד בעונות האחרונות. מי הרכש השני? גולדברג? 

אצלנו לא ידוע כלום מלבד עזיבה של פשיץ' ופרץ. שאני משער שיביאו מחליפים ויש גם עתודות מהמושאלים הצעירים. קיצר לא צופה בעיה שניקח את האליפות בעונה הקרובה. 

זאת הרוח((:

אבל... צריך להתחיל לעבוד. 

25 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מוחמד רשמי בחיפה.

ואני סתם יוצר פאניקה... כאלה תמימים אתם

הפעם צדקת.

עלי מוחמד זה שיחוק רציני. אבל תשחרר אבל'א שחרר. מכבי לא תביא רכש כזה. כמה אפשר לבכות על זה? מתי תשלים עם העובדה הזאת?!

מכבי מתבססת על שחקני בית שטיםחה לבד בעיקר, יהיה חיזוק של זר-שניים חופשיים, של ישראלי אחד-שניים ללא דמי מעבר. וזהו.

ונהיה תחרותיים ונקיח תארים. קח חופש, לך לים. תירגע. זה רק קיץ.

3 דקות לפני, snufkin said:

הפעם צדקת.

עלי מוחמד זה שיחוק רציני. אבל תשחרר אבל'א שחרר. מכבי לא תביא רכש כזה. כמה אפשר לבכות על זה? מתי תשלים עם העובדה הזאת?!

מכבי מתבססת על שחקני בית שטיםחה לבד בעיקר, יהיה חיזוק של זר-שניים חופשיים, של ישראלי אחד-שניים ללא דמי מעבר. וזהו.

אתה לא כל הזמן תוכל להתבסס על שחקני בית והחוסר תזוזה שיש הקיץ זה מרתיח ומביא עצבים הלוואי אני יוכל למצוא את הכפתור של להיות אדיש לתקופה הזאת. אבל איך שהקיץ שלך נראה ככה אתה תראה.

13 דקות לפני, erantheking21 said:

הראש אומר

מוחמד צריך להיות במכבי כמחליף לדור פרץ

החוסר הגיון אומר שחיפה תוך יממה מזה שרצתה אותו רכשה אותו ותצטרף אותו לאמצע קטלני שלה(רודריגז, א.פאני, לביא ) ..לעומת שלנו שרק נחלש(עזיבות של ריקן ופרץ )

אני לא מדבר על זה שצ'יבוטה בטח גם יגיע אליהם בסוף...הפערים רק גודלים

הכל התחיל מהקיץ הקודם וממשיך היום, די כבר אנחנו לא יכולים יותר להתחבא מאחורי כל מיני דברים..מתחיל להבצר פה פערים בין החיזוק הנואש שאנחנו צריכים לפאשן של ההנהלה וזה לא התחיל מהשנה, חיפה סגרה את הפערים ופתחה התרון, ב"ש מצמצמת פערים ואנחנו עוד תקועים בשינה של קיץ נוסף, דריקס ולוני חזרו לכאן ולא ידעתי פשוט.

חחחחחחחחחחחח

אני לא מבין על מה כולם מקציפים פה

מוחמד מחליף לדור פרץ הזייה

שחקן בוקס טו בוקס עם שערים נחליף בזר שיש לו שער אחד כל הקריירה שוב אתם הזייה כל הקצף הזה על מה

למה שנשרוף זר על עמדה שאין לנו צורך רק בגלל שהוא היה פנוי 

יש לנו את גולסה גלזר שחר קארצב ייני ופיבן על העמדה הזו של שחקן קישור גרזן ללא מספרים

אנחנו צריכים משהו אחר לא more of the same

תנוחו יביאו מישהו לקישור ואני בטוח שהם יודעים מה הם מחפשים רמז מוחמד זה לא

5 דקות לפני, snufkin said:

הפעם צדקת.

איפה ראית שדיברתי על מכבי? רשמתי על זה שהוא חתם בחיפה בלבד. 

על מכבי עוד מעט אני ארשום, לקחתי זמן לעכל ;)

כן קאנטה מחכה בפינה כבר

רק להרים ולקחת

מוחמד אחלה שחקן לבוקס טו בוקס והיה יחסית למחירים בשוק במחיר "ריאלי "

מוחמד הוא לא הבעיה, הוא רק סמטום לעסקאות חסרות שחר שאנחנו רוצים לעשות עם תגי מחיר שאנחנו לא מתכוונים לשלם בשום אופן ויעקב שחר הוכיח שגם אחרי 30 שנה הוא מסוגל לעשות עסקה כזאת, זה מה שמבאס אותי..אצלנו אני בטוח שלא נראה עסקה כזאת השנה.

Just now, erantheking21 said:

כן קאנטה מחכה בפינה כבר

רק להרים ולקחת

מוחמד אחלה שחקן לבוקס טו בוקס והיה יחסית למחירים בשוק במחיר ריאלי 

מוחמד הוא לא הבעיה, הוא רק סמטום לעסקאות חסרות שחר שאנחנו רוצים לעשות עם תגי מחיר שאנחנו לא מתכוונים לשלם בשום אופן ויעקב שחר הוכיח שגם אחרי 30 שנה הוא מסוגל לעשות עסקה כזאת, זה מה שמבאס אותי..אצלנו אני בטוח שלא נראה עסקה כזאת השנה.

תבדוק נתונים אחי כמה בישולים וכמה שערים כל הקריירה ואז תבין לבד שהוא לא מה שמכבי מחפשים 

האמת חוץ מעונה אחת מפלצתית בנתניה הוא שנתיים כבר בינוני מינוס טבת מצד שני שום דבר לא יצמח בביתר אז קשה לשפוט אבל שוב מכבי מחפשים 50/50 עם מספרים זה לא הסגנון 

עכשיו בוא נשווה קישור

מוחמד, רודריגז , לביא אבו פאני אני מניח יעזוב 

מול 

גולסה , ייני, גלזר , קארצב , פיבן

ושחר ברזרבה 

מה עדיף ?

די כבר עם שחקני בית ופייר פלי ויצחקי ותמם ועם זה שאי אפשר להוציא מילה רעה אחת על מיץ'.

חלאס, יש התנהלות ביזיונית מאז שמנספורד עזב, כל קיץ הולכים עוד כמה שנים מהחיים בגלל שהתימני לא יודע לשלוח מייל באנגלית.

התנהלות חובבנית של מכבי, מהסגל הכי טוב בארץ ל14 שחקנים חתומים ואי וודאות ענקית, לא סתם מאבדים פה את השפיות בכל חלון, מכבי זוחלים לאט, נשארים בפוזיציה של הג'נטלמנים ונותנים לכל העולם לזיין אותנו, אם מישהו שם לא יתעורר גם מקומות 2-3 לא יהיה.

אין שמועות, אין שיח עם הקהל ואיך יכול להיות שאף אחד לא יודע מה קורה עם ניקוליץ' 3 שנים? איך יכול להיות שבלקמן עדיין כאן? איך מאבדים שחקני הרכב בחינם, יותר מזה איך מאבדים שחקן בית שהשקיעו עליו כל כך הרבה בלי לקבל עליו תשלום? בטח שלא יהיה לך כסף לקניית שחקנים, אתה רק עסוק בלשחרר חינם אין כסף.