Jump to content

הפאול על דור פרץ

lobster

Recommended Posts

כבר כמעט יממה אחרי המשחק. אני מבין שאוהדי הפועל ובעצם כל שאר אוהדי הקבוצות בארץ (אולי למעט אוהדי בית"ר) רוצים ברעתנו בגמר הגביע הזה ויעוותו את המציאות ככל שצריך כדי להצדיק שריקה \ נבדל וכולי. אבל הפעם אני חושב שבאמת אנשים עברו את הגבול. מכל עבר סביבי אנשים אשכרה טוענים שלא הייתה עבירה - זה ממש משעשע. אני באמת לא זוכר עבירה כל כך ברורה, ללא צל של ספק, שחפרו עליה כ"כ הרבה. מה אני מפספס כאן?

סתם יש טמבלים שנכנסים לטירוף כי זה כיף להם, 

חבר שלי אוהד חיפה מהמעצבנים שבמאבק האליפות לא יכלתי לייצר איתו שיחה

שלח לי בבוקר ״מברוק על הגביע, היה פאול״

הכי מצחיק אוהד הפועל שולח לי תמונה של יוני ״דוחף״ את גוטליב לפני הנגיחה לגול וטוען שהיתה עבירה והגול היה צריך להפסל (בפועל רק מניח עליו ידיים), ובעבירה על דור הוא טוען שבכלל לא היה מגע.

התשובה שלי? ׳תמשיכו לבכות, הכי כיף ככה, הפועל קלאסי׳

32 דקות לפני, Dalembert said:

אל תתרגש, אין אחד שאומר שלא היה פאול ולא אומר את זה משנאת מכבי

שימצצו

גם הם לא מאמינים לעצמם אלא אם כן יש להם בעיה פסיכוטית שזה כבר משהו אחר.

1 hour ago, Zizou said:

אם פפיר היה שורק מיד ונותן צהוב לא היית רואה ציוץ אפילו משער חמש.

זה הכל בגלל השער שנפסל.

מהיציע העליון זה היה ברור לגמריי שמאה אחוז עבירה.

היה פאול ללא שום ספק. אבל להבנתי, הוואר לא יכול לקרוא לשופט בסיטואציה כזאת אלא אם הוא חושב שהיה אדום. לכן השאלה היא אם היה אדום.  פפיר החליט שכן.

39 דקות לפני, duduha said:

הכי מצחיק אוהד הפועל שולח לי תמונה של יוני ״דוחף״ את גוטליב לפני הנגיחה לגול וטוען שהיתה עבירה והגול היה צריך להפסל (בפועל רק מניח עליו ידיים), ובעבירה על דור הוא טוען שבכלל לא היה מגע.

התשובה שלי? ׳תמשיכו לבכות, הכי כיף ככה, הפועל קלאסי׳

זה הכי מגוחך, כי ליטרלי רואים שגוטליב נופל אחורה. אז איך מבחינה פיזית/ביולוגית/מתמטית הגיוני שיוני דוחף אותו????

Just now, המכבייה said:

היה פאול ללא שום ספק. אבל להבנתי, הוואר לא יכול לקרוא לשופט בסיטואציה כזאת אלא אם הוא חושב שהיה אדום. לכן השאלה היא אם היה אדום.  פפיר החליט שכן.

אני לא בטוח שזה נכון. כי זו עילה לפסילת גול. אם הפאול היה ולאחר מכן לא היה גול, הייתי מבין את מה שאתה אומר וכאילו חזרו אחורה לראות אם מגיע אדום.

איך אין עילה אם המהלך מתחיל בפאול של מבקיע השער

יש כבר מיליון תקדימים בול אותו דבר

לגופו של פאול נשגב מבינתי איך אפשר להגיד שזו לא עבירה. אפילו אם הוא ראשון לכדור והוא לא זה פאול. הדבר היחיד שאפשר לדון עליו זה אם אדום או צהוב וגם כאן החוקה והתקדימים עם השופט (הגרוע) .

19 דקות לפני, בראון said:

זה הכי מגוחך, כי ליטרלי רואים שגוטליב נופל אחורה. אז איך מבחינה פיזית/ביולוגית/מתמטית הגיוני שיוני דוחף אותו????

הפועל הם מעל הטבע :whistling:

כמות הבכי של אוהדי חיפה ברשתות על פסילת השער מטורפת לגמרי. איזה יצורים.. לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם היינו מפסידים בטעות

26 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא נכון. בודקים את כל המהלך שהביא לשער מאז העצירה האחרונה. אם אדום או לא זה לא משנה, למרות שאוהדי הפועל מפיצים פייק ניוז שאומר אחרת.

לדעתי כולכם מסתכלים על זה לא נכון.

השנה היא 2021 והיום, כל אחד יכול לטעון מה שהוא רוצה, להגיד איזה חארטה על זה שזה האמת שלו ולגרום לעצמו להאמין בשקר שהוא המציא. וזה מה שקורה כאן 

אין קשר להפועל או חיפה או לא משנה הקבוצה אלא רק בניית הנראטיב.

12 דקות לפני, Omer said:

זה לא נכון. בודקים את כל המהלך שהביא לשער מאז העצירה האחרונה. אם אדום או לא זה לא משנה, למרות שאוהדי הפועל מפיצים פייק ניוז שאומר אחרת.

בטוח? חבר שהוא אוהד מכבי שרוף וגם מאמן אמר לי את זה.

2 דקות לפני, המכבייה said:

חבר שהוא אוהד מכבי שרוף וגם מאמן אמר לי את זה. 

כן אבל אתה בטוח יכול להיזכר בכמה מקרים שנגיד נגיעת יד של ההתקפה תרמה להבקעת שער ופסלו את הגול על זה

בדיוק אותו המקרה פה

2 דקות לפני, Dan eran said:

כן אבל אתה בטוח יכול להיזכר בכמה מקרים שנגיד נגיעת יד של ההתקפה תרמה להבקעת שער ופסלו את הגול על זה

בדיוק אותו המקרה פה

אוקיי. 

56 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא נכון. הוואר יכל לקרוא לשופט אם למהלך יש קשר מכריע לגול, כלומר אילו היתה נשרקת עבירה לא היה מובקע הגול. וזה היה המצב במקרה הזה.

13 דקות לפני, snufkin said:

זה לא נכון. הוואר יכל לקרוא לשופט אם למהלך יש קשר מכריע לגול, כלומר אילו היתה נשרקת עבירה לא היה מובקע הגול. וזה היה המצב במקרה הזה.

מקבל. 

רואה את זה במבט ראיה אחר, הגול הזה מסמל מבחינתי את כל משחק ההגנה הבעיתי שלנו השנה....לא משנה מה היה לפני, איך יתכן ששוב אנחנו חוטפים גולים כאלה קלים ומרכז ההגנה שלנו רעוע השנה בצורה מפחידה? חודשיים שאנחנו חוטפים כמעט בכל משחק, איזה גול זול לחטוף, יש פאול? סבבה יש ואר יראו את זה, למה מכבי מתעסקים בפאול ולא מתעסקים בלסגור את המשחק? אגב דקה 125 הם שוב טיילו באין מפריע ברחבה שלנו. הסף שבירה שלנו נמוך, משחק ההגנה שלנו בכלל טעון שיפור, נראה כאילו איביץ' הותיר אחריו המון עבודה שואן לויבן וקודמיו לא מצליחים אפילו להבין איך להתחיל לטפל בה, אם ואן לויבן נשאר הוא חייב דחוף עוד ע.מאמן תחתיו בשיעור קומה שיודע לסדר הגנה נורמלית.

לגבי הפאול? יש צורך להסביר? רק ילד בן 18 בתול שהתחיל לראות כדורגל השנה בגלל שזה פאן להיות אוהד מכבי חיפה כי כל ה800 אוהדים היהודים שהיו להם לפני יצאו מהחורים והתחילו לרייר שוב כי יש אופציה לתואר מבלבלים תמח, מבחינתי חיפה זה המוצר הכי גרוע שיש, זה מכבי באצל עלי אקספרס, בכוונה רשמתי עלי...האוהדים הכי סרחון שיש, מאוהדי הפועל אני לא מצפה לכלום גם ככה.