Jump to content

רק בקשה אחת מהארגון

אלמוג12

Recommended Posts

לפני3 שעות , זיפו said:

שאלה קטנה,

שמכניסים שלט המשטרה לא פורסת את השלט ובודקת האם יש אבוקות וכו?

מה השוטר שפרס וראה את השלט לא יודע עברית?

נראלי שזה כי מתחילים ללמוד לקרוא משפטים כמו שצריך בכיתה ב׳ כזה, והשוטר הממוצע לא סיים כיתה א׳ אז מפה הבעיתיות

On 3.6.2021 at 11:40, איתי-מכביסט said:

בתור אחד שיושב ב 11 למעלה,  כל החבר׳ה שסביבי מדברים כל משחק על זה שפשוט לא שומעים את הקצב של התופים וזה גורם לשאר היציע להתחבר לשיר מאוחר ולא בקצב הנכון (דווקא היום היה טוב יותר שהתוף היה תלוי על הבמה). 

לדעתי כדי להנהיג יציע עידוד ענק שכזה כמו 10-11 חייבים תוספת של תופים או מערכת הגברה. פשוט אין ברירה

זה ההבדל הכי גדול, התופים צריכים לשבת מעל אחד פתחי היציעים. 

ככה כל היציע יהיה בקצב, לא צריך הגברה. נטו תופים במיקום הנכון. 

אם יש מקום אפילו טיפה יותר גבוהה אפילו יותר מבורך. 

הרי כמו שיש במה שנמצאת שם בעצם 24/7 ולא מורידים אותה, אז אין סיבה שלא ישקיעו על איזה 4, 5 כסאות שיהיו מעמד לתופים איפשהו באמצע היציע מול הבמה. 

On 3.6.2021 at 11:58, עידן מוסקונה said:

אולי זה רק אני אבל איך במדינת ישראל נותנים להם כלכך הרבה זמן להחזיק שלט כזה? איך אף אחד לא בא ולוקח להם את החרא הזה? טמטום! 

זה חירפן אותי ואת החברים במשך 10 דק השלט הנוראי הזה מונף ואף לא שוטר אחד בא להוריד את זה !! עזוב שזה בכלל לא הגיוני איך זה נכנס פשוט בושה

ולגבי הארגון 2 נקודות לשיפור קחו את זה כביקורת בבקשה

1 - דגלים דגלים דגלים לפחות אם אין תפאורה אין סיבה בעולם שלא יהיו דגלים שפרוסים על כך היציע כדי להוסיף צבע ועוצמה ואל תגידו לי המשטרע לא מסכימה כי כל הקהלים בליגה מורשים להכניס דגלים לפחות אז אנחנו לא שונים מאף אחד.

2 - מאגפון / מיקרופון שתעזור לאנשי גדר להדריך ולהטריף את הקהל לפני כל שיר יש את זה בחיפה ובבש וזה עוזר להם רצח! היציע גדל וחייב למצוא לזה פתרון הולם פלוס עוש תופים שפרוסים ולא 1 2 שבקושי שומעים אותם . מקווה שיקראו את זה ויקחו לתשומת ליבם תודה ויאללה מכבי!!

On 3.6.2021 at 11:40, איתי-מכביסט said:

בתור אחד שיושב ב 11 למעלה,  כל החבר׳ה שסביבי מדברים כל משחק על זה שפשוט לא שומעים את הקצב של התופים וזה גורם לשאר היציע להתחבר לשיר מאוחר ולא בקצב הנכון (דווקא היום היה טוב יותר שהתוף היה תלוי על הבמה). 

לדעתי כדי להנהיג יציע עידוד ענק שכזה כמו 10-11 חייבים תוספת של תופים או מערכת הגברה. פשוט אין ברירה

גם בפינות של 11 אין סנכרון טוב כל שיר בדיליי

לדעתי יש כמה תופים, אבל הם נשמעים נורא עמומים, מה גם שבדרבי ומול קש היה נראה שהעור של התוף המרכזי נקרא או נפל והוא ממש עייף. ניראה לי שהגיע הזמן לתוף חדש.

יש בעיה ב11 אם אתה יושב בפינה של 13 בערך על קו הרחבה ואין רצף של עידוד מהגוש עד אליך, קשה להבין מה שרים

מצאתי את עצמי כמה פעמים מנסה להבין מה שרים ללא הצלחה ברגעים הקשים יותר שרק הגוש עודד

לפני6 שעות , מכביסט מראשון said:

1 - דגלים דגלים דגלים לפחות אם אין תפאורה אין סיבה בעולם שלא יהיו דגלים שפרוסים על כך היציע כדי להוסיף צבע ועוצמה ואל תגידו לי המשטרע לא מסכימה כי כל הקהלים בליגה מורשים להכניס דגלים לפחות אז אנחנו לא שונים מאף אחד.

אוי נו באמת. למה הפנאטיקס הביאו דגלים לכל משחק העונה חוץ מחיפה והפועל ודווקא במשחקים האלה לא אם לא בגלל המשטרה? 

כאילו זאת הפעם הראשונה שהמשטרה מזיינת אותנו.