Jump to content

ארז פפיר

duss21

Recommended Posts

ממש מצחיקים אותי אוהדי מכבי/חיפה/הפועל שממש בטוחים שהשופט תופס צד, או האיגוד (!).

במקום להתמסכן כמו שאנחנו כל כך אוהבים, אולי אפשר פשוט להבין קולקטיבית שהשיפוט בארץ ברמה נמוכה מדי, ולנסות לשנות. אבל די ברור לי שנמשיך להתמסכן...

תחשבו איזה ביזיון היה יכול להיות בלי הוואר.

אם נעזוב את כל השריקות הקטנות המעצבנות, שללא ספק היו הסיבה המרכזית שהמשחק נגרר לרמה הנמוכה, הוא אשכרה טעה ב-2 טעויות קריטיות במשחק (פנדל ואדום).

זה השיפוט הכי גרוע והכי לא מודרני שראיתי בתקופה האחרונה. לחלוטין הרס את המשחק.

אני בדרך כלל תמיד צוחק על התלונות על שופט כזה או אחר כי כולם אותו חרא ואין באמת רמה אבל אתמול זה היה השיא. 

לא זוכר החלטה אחת טובה שלו. 

עזבו לרגע את הפנדל שהוא המציא לנו ועל כל הצהובים שלא הוציא לשני הצדדים עד דקה 70 בערך ועל שהוא לא ראה את העבירה בגול שלהם... 

איך לעזאזל לפחות 5 שחקני הפועל לא ראו אדום מכל מה שהלך שם בזמן הניסיון שלו ללכת לואר? מה זה החרא הזה? איך הדברים האלה עברו כלא היו? להוציא אדום למאמן? את מי זה מעניין? תת רמה של שיפוט. 

לפני1 שעה , הילד משער 8 said:

ממש מצחיקים אותי אוהדי מכבי/חיפה/הפועל שממש בטוחים שהשופט תופס צד, או האיגוד (!).

במקום להתמסכן כמו שאנחנו כל כך אוהבים, אולי אפשר פשוט להבין קולקטיבית שהשיפוט בארץ ברמה נמוכה מדי, ולנסות לשנות. אבל די ברור לי שנמשיך להתמסכן...

לגמרי.

Just now, אקיטה said:

מישהו חייב לענות לי, הזיתי או שאבו עביד דפק לו בקבוק מים לראש והוא אשכרה העביר את זה כאילו כלום??

קרה

14 דקות לפני, אקיטה said:

מישהו חייב לענות לי, הזיתי או שאבו עביד דפק לו בקבוק מים לראש והוא אשכרה העביר את זה כאילו כלום??

קרו שם כלכך הרבה דברים באותו רגע מצידם, שאם מישהו היה מכניס לו אצבע לתחת זה היה עובר אצלו בשתיקה

2 דקות לפני, Dalembert said:

תראו את הסטורי של דן ביטון 

ואללה נראה פנדל

העבירה התחילה 2 מטר מחוץ לרחבה והיה מגע ברגל ממש על סף הרחבה.

גבולי אולי אבל לדעתי זה בחיים לא צריך להיות פנדל. 

זאת תצוגת השיפוט מהגרועות שראיתי בחיים שלי ועוד בגמר גביע, מי ששיבץ אותו לשם צריך לשבת בכלא. 

ראו שהשחקנים פשוט לא סופרים אותו, יש לנו מזל מאלוהים שבVAR ישב יגאל פריד, השופט הכי טוב בארץ יחד עם גרינפלד שהציל אותנו כי לא נהוג בארץ לפסול גולים על עבירה שהייתה בתחילת המהלך. 

אם ריינשטרייבר לדוגמה יושב בוואר הם לא בודקים את זה אפילו. 

33 דקות לפני, nirnir20 said:

העבירה התחילה 2 מטר מחוץ לרחבה והיה מגע ברגל ממש על סף הרחבה.

גבולי אולי אבל לדעתי זה בחיים לא צריך להיות פנדל. 

זאת תצוגת השיפוט מהגרועות שראיתי בחיים שלי ועוד בגמר גביע, מי ששיבץ אותו לשם צריך לשבת בכלא. 

ראו שהשחקנים פשוט לא סופרים אותו, יש לנו מזל מאלוהים שבVAR ישב יגאל פריד, השופט הכי טוב בארץ יחד עם גרינפלד שהציל אותנו כי לא נהוג בארץ לפסול גולים על עבירה שהייתה בתחילת המהלך. 

אם ריינשטרייבר לדוגמה יושב בוואר הם לא בודקים את זה אפילו. 

על מה אתה מדבר? הוא מדבר על פאול של בואטנג על דן ביטון

1 hour ago, אליהו_הנביא said:

על מה אתה מדבר? הוא מדבר על פאול של בואטנג על דן ביטון

דיברתי על הפאול על גררו אבל מה ששמת פה זה לא פנדל אלא אם כן פספסתי משהו

5 דקות לפני, nirnir20 said:

בטח שזה פנדל, הוא נתקל בו ברגליים וזה פנדל. תסתכל על הפנדל שחיפה קיבלו בראשון נגד באר שבע, הרגל של רודריגז נתקלה (גם זה בספק) ברגל של הבלם וחיפה קיבלו פנדל. 

למעשה אצל חיפה רודריגז הוא יוזם המגע וכאן בואטנג. 

38 דקות לפני, nirnir20 said:

איך לא פנדל חבר? תסתכל על הרגליים, בואטנג פשוט מסתבך לו ברגליים בשלומיאליות ומפיל אותו

הזווית הזאת פחות מוצלחת, אבל גם בזווית הזאת (וגם במגרש) זה היה נראה שהעבירה היא מחוץ לרחבה וביטון נפל פנימה.

אגב, הקמפיין של חיפה אחד המוצלחים והמשפיעים שהיו פה, הם קבעו את הרף כל כך גבוה, על כל כתבה יש עשרות אם לא מאות תגובות על זה שהשופטים של מכבי כמה הרווחנו השנה, שאם לא השופטים הינו נאבקים על פלייאוף עליון.

אם קבלנו 20 נקודות חינם בליגה מה הבעיה לתת לקבוצה נגדנו גול לא חוקי? זה בקטנה..

וככה גם מתנהגים הקבוצות, אין גבולי, למכבי לא מגיע, יש שופטים של מכבי.

לדעתי לא היה פנדל על ביטון

הבעיה עם פפיר היא שהוא פשוט לא שלט במשחק, כשאתה לא מוציא צהובים בתחילת המשחק על גלישות מסוכנות ושבירות רגליים, אז כשהמשחק מתפתח אותם השחקנים מרשים לעצמם להתפרע עוד יותר, להשפריץ עלייך מים, לדחוף אותך, לבוא אלייך בפרצוף, לאיים עלייך, לחסום אותך. 

כל שופט נורמלי רואה ישר את העבירה על דור. במחצית המגרש, גלישה כזו ברורה, שעוד גורמת למתפרצת. כמובן שזו עבירה. אז תשרוק, אל תתן למשחק להתפתח. אני מבין את התסכול של אוהדי הפועל, באמת אכזרי להיות אוהד הפועל בדקה 115 כשאתה חושב שאולי סוף סוף השווית בגמר גביע אחרי שהובלת 1-0 על היריבה הנצחית שלא ניצחת מאז 2014, רק בשביל לגלות שבסוף לא. 

לפני6 שעות , kutomer said:

זה היה נראה שהעבירה היא מחוץ לרחבה וביטון נפל פנימה.

דווקא רואים שהוא בתוך הרחבה ונופל החוצה ממנה. אולי התכוונת לעבירה על גררו

האמת נראה כמו פנדל

4 דקות לפני, Krishi said:

דווקא רואים שהוא בתוך הרחבה ונופל החוצה ממנה. אולי התכוונת לעבירה על גררו

האמת נראה כמו פנדל

זאת כבר שאלה פילוסופית, אם שחקן מכבי נופל ברחבה אבל צוות השידור עבר על זה בשקט, האם השחקן באמת נפל?