Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי גמר גביע | סיום עונה מושלם עם ניצחון היסטורי בדרבי משוגע. יש גביע!!

Sawyer

Recommended Posts

ואוו איזה לילה זה היה, תודה לך מכבי על עוד ערב שאזכור לכל החיים. 

לא יכול להתייחס למשחק בכלל (ויש המון, כרגיל, כמות אירועים שאמורה להתפרש על 5 משחקים, קורת תוך משחק אחד, ככה זה מכבי העונה).

שונא דרבים, שונא. כל החרא הזה של הפועל מצחיק בשניה הראשונה, אחכ זה מעצבן ואז נמאס. תפסיקו להיות כזה מועדון של ליגה ז' יא שרמוטות. כל לכלוך שיש בספר הם ישתמשו, וכל דרבי מחדש.

נגמרה העונה הזאת, וברוך ה' שנגמרה בטוב. אני חייב פגרה קצת, חייב.

משחק רע, מזל שנגמר כמו שנגמר.

עצוב מה שקרה עם קלינגר, אי אפשר לשכוח את העבר שלו אצלנו, חבל שהחליט לאמן אצלם אבל אפשר להבין.

הקבוצה חייבת ריסט.

לא ברורה לי השנאה של אלטמן אלינו (חגיגות מוגזמוץ כל גול שלו נגדנו). לא זכור לי שנגמר כזה ברע כשהיה אצלנו, סתם לא הסתדר מקצועית. חתיכת קוקסינל

Just now, YoniC said:

לא ברורה לי השנאה של אלטמן אלינו (חגיגות מוגזמוץ כל גול שלו נגדנו). לא זכור לי שנגמר כזה ברע כשהיה אצלנו, סתם לא הסתדר מקצועית. חתיכת קוקסינל

בוא, הוא בהפועל. המועדון והקהל משפיעים שם.

לא הייתי מתנגד לראות אותו אצלנו.

1 דקה לפני, itanar said:

בוא, הוא בהפועל. המועדון והקהל משפיעים שם.

לא הייתי מתנגד לראות אותו אצלנו.

סבבה, לא אומר לו שירים ידיים ויתנצל אחרי גולים. הוא לא הולך לחגוג עם הקהל שלו, אלא הבן זונה בא לחגוג לנו בפנים ומוציא לנו לשון. זה לא סתם שמחה של גול אלא שמחה של לתת גול דווקא למכבי... לא באמת מפריע לי, סתם לא מובן לי מה הקטע שלו

אחד הלילות הכי הזויים שעברתי. לא הצלחתי להירדם עד ארבע בבוקר ועד שנרדמתי התעוררתי כל רגע כי חלמתי על המשחק... 

הרגת אותי העונה הזאת מכבי

אין לי כוח למקצועי עכשיו, אז רק אכתוב:

כל האידיוטים השימושיים שמעזים להשוות יריבויות רגעיות כמו ב"ש/חיפה, מקווה שלמדתם שיעור חשוב אמש

אין ולא תהיה כמו הפועל

25 דקות לפני, ohad maccabi said:

בזמן שכל השחקנים על הדשא קנדיל על הבמה ב11 עם יד על הפה

הוא וריקן עודדו כמו אחרון האוהדים ביציע במהלך המשחק. לא זוכר קבוצה כ"כ מרגשת

-הפועל פשוט תת קבוצה מהדקה הראשונה הם רק באו לבזבז זמן,לעצבן,להציק וגם אחריו השוויון שלנו הם רק רצו פנדלים. פתאום אחרי ה 2-1 הם מסוגלים לרוץ.

-אייבינדר אלטמן וביטון לא מפתיע שהכדורגל ההישראלי נראה כמו שהוא נראה אם אתם נחשבים לשחקנים בכירים.

-גררו עושה פעולות שגורמות לך להגיד וואו איזה כישרון ושנייה אחרי זה הוא מקבל החלטות הזויות. חייבים לעבוד איתו על קבלת ההחלטות.

- הרכב רע מאוד פתח אתמול. ההרכב אחרי החילופים הראשונים היה זה שאמור לפתוח.

- קנדיל אחד המרגשים על הבמה.

- גלזר דור וייני היו נראים נבוכים מאהבה שהם קיבלו.

- הייתי משאיר את שכטר. שחקן חשוב שיודע להטריד את הבלמים כמו שאפחד בליגה לא יודע.

פינת החייב למות הכי טובה שהייתה אי פעם לפי דעתי

הייתי מוסיף לפינה גם את עמי גניש המאמן שוערים(נגח בעלי חטיב למי שזוכר כמאמן שוערים אצל לוזון) שלהם

חייב למות בדחיפות עם כל המחלות שבעולם

מצחיק שהגול שהביא לנו גביע הוא גול שספגנו מאה פעם העונה. סוף סוף גם אנחנו מצליחים להבקיע ככה.

לא ברור מה עבר עלינו בהגנה (גם בגול בחטפנו, גם בגול שנפסל וגם בעוד כמה מהלכים), מקווה שזה לא יחזור. 

גם בהתקפה הזוי שלא סיימנו את המתפרצות האלה בגול. טמטום שלא נתקלתי בו.

הם חסמו לו את הדרך לVAR כי הם ידעו שהייתה שם עבירה קשה.

יצרו פרובוקציה בשביל לתת תחושה שהם מקופחים, השיפוט היה מזעזע, גם לצד שלהם העובדה שפפיר פספס כזאת עבירה מתחת לאף שלו רק מראה כמה הוא שופט חלש שניסה להרגיע ורק חימם.

1 hour ago, קמאנן said:

בדיעבד, אחלה של עונה. כדורגל לא מי יודע מה, אבל עדיין הבאנו תארים.

חייבים חיזוק משמעותי עונה הבאה, בעיקר בחלק ההתקפי. 

לגמרי. 
מבסוט מאוד על 3/4 תארים בישראל, עברנו בגביע את הקבוצות הכי קשות שאפשר היה לקבל, הגרלה מהסיוטים שהפכה לאגדית כי במו רגלינו הדחנו כל כך הרבה שונאים שלנו, חשפנו את הפרצוף המכוער של הפועל למי שעוד היה ספק, לשם שינוי זה לא הוסתר בתקשורת למרות שגם לא נתנו מספיק התייחסות לתקיפה הפיסית שלהם לשפט וכו'. היינו בתמונת האליפות עד המחזור האחרון, חיפה לא זכו לנצח אותנו והספירה נמשכת עוד. 32 האחרונות של הליגה האירופית,  כל זזה עם מכת קורונה + פיירפלי + שחרור שחקנים חשובים ועוד. 
אפשר להיות גאים בקבוצה מאוד על העונה הזאת. 
רק צורם לי קצת, לא יודע אם צורם, יותר מהרהר במחשבה של מה היה קורה לו היו מפטרים את דוניס קצת לפני, האם זה היה מספיק לאליפות כשהבור היה פחות משמעותי? 
ומה היה קורה אם היינו מתחזקים בינואר להמשך המירוץ, חיפה אפילו שהייתה פיבוריטית ברורה בשלב הזה ונראתה טובה הביאה את אצילי וחיזקה את עצמה לישורת האחרונה ודווקא אנחנו לא עשינו את זה, האם זה היה עושה את ההבדל? כי התחושה שאולי חיזוק קטן, אולי קצת לפני לשחרר את דוניס והיינו אלופים גם, שזה המשך להתנהלות מוזרה מהקיץ בנושא רכש (בן ביטון במקום ג'ראלדש, איחור עם מינוי מאמן, בחירת מאמן לא נכונה אומנם בדיעבד ועוד). 
אם נעשה קיץ טוב ונכון יש מצב טוב להחזיר את האליפות, אבל למשל הארכת חוזה של טל בן חיים שאני מאוד אוהב- לא מסמנת בעיניי שאנחנו בכיוון הנכון כי מקצועית היה מוטב לא להאריך את החוזה. 
לסיכום, גאה מאוד בשחקנים ובצוות המקצועי שיצאו מבור עצום ונתנו עונה גדולה.  קצת תחושת פספוס שאם היינו מתנהלים אחרת גם האליפות הייתה שלנו, בעיקר יש לי חששות האם יעשו את הדברים הנכונים בקיץ או שנמשיך מאיפה שהפסקנו בקיץ הקודם. 

8 דקות לפני, thunderbolt said:

היינו באיזה 3 או 2 מצבים של 3 שחקנים על 1 של הפועל ולא הצלחנו לשים גול, פשוט הזוי. אגב אחד מהם היה דקה לפני הגול של הפועל שנפסל.

לא פחות משערוריה.

אבל בסדר העיקר הגביע, ככה זה בגמרים צמוד וקשה

37 דקות לפני, Eli basa said:

לגמרי. 
מבסוט מאוד על 3/4 תארים בישראל, עברנו בגביע את הקבוצות הכי קשות שאפשר היה לקבל, הגרלה מהסיוטים שהפכה לאגדית כי במו רגלינו הדחנו כל כך הרבה שונאים שלנו, חשפנו את הפרצוף המכוער של הפועל למי שעוד היה ספק, לשם שינוי זה לא הוסתר בתקשורת למרות שגם לא נתנו מספיק התייחסות לתקיפה הפיסית שלהם לשפט וכו'. היינו בתמונת האליפות עד המחזור האחרון, חיפה לא זכו לנצח אותנו והספירה נמשכת עוד. 32 האחרונות של הליגה האירופית,  כל זזה עם מכת קורונה + פיירפלי + שחרור שחקנים חשובים ועוד. 
אפשר להיות גאים בקבוצה מאוד על העונה הזאת. 
רק צורם לי קצת, לא יודע אם צורם, יותר מהרהר במחשבה של מה היה קורה לו היו מפטרים את דוניס קצת לפני, האם זה היה מספיק לאליפות כשהבור היה פחות משמעותי? 
ומה היה קורה אם היינו מתחזקים בינואר להמשך המירוץ, חיפה אפילו שהייתה פיבוריטית ברורה בשלב הזה ונראתה טובה הביאה את אצילי וחיזקה את עצמה לישורת האחרונה ודווקא אנחנו לא עשינו את זה, האם זה היה עושה את ההבדל? כי התחושה שאולי חיזוק קטן, אולי קצת לפני לשחרר את דוניס והיינו אלופים גם, שזה המשך להתנהלות מוזרה מהקיץ בנושא רכש (בן ביטון במקום ג'ראלדש, איחור עם מינוי מאמן, בחירת מאמן לא נכונה אומנם בדיעבד ועוד). 
אם נעשה קיץ טוב ונכון יש מצב טוב להחזיר את האליפות, אבל למשל הארכת חוזה של טל בן חיים שאני מאוד אוהב- לא מסמנת בעיניי שאנחנו בכיוון הנכון כי מקצועית היה מוטב לא להאריך את החוזה. 
לסיכום, גאה מאוד בשחקנים ובצוות המקצועי שיצאו מבור עצום ונתנו עונה גדולה.  קצת תחושת פספוס שאם היינו מתנהלים אחרת גם האליפות הייתה שלנו, בעיקר יש לי חששות האם יעשו את הדברים הנכונים בקיץ או שנמשיך מאיפה שהפסקנו בקיץ הקודם. 

אני לא כל כך אוהב את ההתעסקות באם ואם, קשה מאוד לדעת מה היה קורה, בסופו של דבר פיטרו את דוניס בשלב יחסית מוקדם, הוא בכל זאת הביא אותנו לשלב הנוקאוט באירופית.

בכל אופן מסכים עם רוח הדברים, טב״ח בחור מדהים, אני באמת מאוד אוהב אותו ברמה האישית, אבל ברמה המקצועית אני לא מצליח להבין איך בחרו להשאיר אותו במכבי לעוד עונה, המחצית הראשונה שלו אתמול הייתה פשוט נוראית וזה מצטרף לזה שהוא איבד לחלוטין את הביטחון שלו בבעיטה, בקושי מצליח לעבור שחקן, איבד את המהירות והוא יותר מדי מתעסק בכל המסביב.

יש מעט מאוד כישרון ישראלי ברמה של מכבי, יהיה קשה מאוד להתחזק, יש לנו עתודות כישרון מטורפות אבל אני לא חושב שאפשר להסתמך עליהן באופן בלעדי, אני מקווה מאוד שנראה את הרענון הדרוש בסגל בשביל השושלת הבאה בתור.

1 hour ago, thunderbolt said:

היינו באיזה 3 או 2 מצבים של 3 שחקנים על 1 של הפועל ולא הצלחנו לשים גול, פשוט הזוי. אגב אחד מהם היה דקה לפני הגול של הפועל שנפסל.

גם אותי זה הטריף. אם היינו רואים משחק כזה של קבוצה אחרת , היינו אומרים ליגה ב'.

לפני12 שעות , ברווז צהוב said:

קודם כל ישששש גביע B)B)

תצוגת לחימה והקרבה מהגדולות שראיתי של גררו 

אני מקווה שאחרי שראו את ההופעה המביכה של טל בן חיים יגרסו את החוזה שהציעו לו ויפתחו בפניו את הדלת החוצה מהמועדון שלנו.

בכאב גדול אני נאלץ להסכים איתך..

אסור שבן חיים ימשיך

לפני3 שעות , מכביסט לעד said:

אגב, זה רק אני או שהיה קר אתמול? 

לא. היה קריר מאוד בתחילת המשחק. אחכ נראה לי ככל שהיו יותר אוהדים צמודים (לפחות באזור שלי) פחות הפריע.

אבל כן היו רגעים שהתחרטתי שלא חשבתי לבוא עם החולצת רטרו של מכבי (דרבי 3 0) עם השרוולים הארוכים.

עוד פיקנטריה משוגעת:

באתי כמובן כמובן עם החולצה מ93/4 מהגמר גביע מול הפועל. 

סוף המשחק אבא שלי שולח לי תמונה מ13 עם חברים שלי שהוא ראה ביציע, עם איזה חולצה הוא בא? גם, גמר 93/94 מול הפועל.

פוקס חולני.