Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי גמר גביע | סיום עונה מושלם עם ניצחון היסטורי בדרבי משוגע. יש גביע!!

Sawyer

Recommended Posts

10 דקות לפני, YellowHell said:

איפה אפשר לראות שידור חוזר

הפנדל? על ביטון

המהלך המלא של הפנדל שנפסל על גררו - צד שני של הרחבה סאבו נפל

תסתכל בסטורי של דן ביטון.

אחרי צפיה חוזרת, יש פנדל.

ביד הוא רק מלטף אותו וברגליים יש מגע של פנדל גם אם בואטנג לא התכוון. בכל מקרה הואר היה צריך להעיר פה לשופט ולשרוק פנדל.

לא איזה שערוריית שיפוט היסטורית, היו ויש כאלו נגדנו כל הזמן. אבל בהחלט קופחנו.

ביטון הפתיע בלחימה שלו והוסיף בישול למבשל בשער השני. לא יודע למה הוא לא פתח/נכנס מוקדם יותר.

במהלך שכן התאכזבתי ממנו זה הנפילה שהוא העלה בסטורי, אבל מסתבר שבאמת הייתה שם עבירה.

פנדל של מאה אחוזים על דן ביטון. איפה הואר? 

מדהים כמה כל פעם השיפוט נהיה יותר ויותר גרוע, ובמיוחד ברגעים הכי מכריעים של העונה. 

דן ביטון מבחינתי קנה את מקומו בקבוצה בשבועות האחרונים. מקווה שיעשו הרבה (לא הכל) כדי להשאיר אותו. 

בלטקסה בלם טוב ויכול להיות עוד יותר טוב. גם עושה רושם שמגיע הרבה לנגיחות במצבים הנייחים שלנו. 

הגול של יונתן כהן הכי מרגש בעולם. הרגשתי שהגוף שלי מתפוצץ בזמן שהכדור עלה וירד. 

היה איזה דרבי שטועמה שם לנו פצצה לחיבור ובא אלינו לעשות תנועת השתקה. לא אשכח שזה היה ממש מולי ותמיד זה מהדהד לי. רפש אנושי שמסמל את הזוהמה של המועדון שלהם. 

2 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אותי הכי עצבן ההשתקה של המכוער הזה בן ביטון.

עלק עושה לקהל שששש, לך כוסאמק, המנתח הפלסטי הטוב בעולם לא יעזור לך.

נכון וזה שווה צהוב בנוסף לצהוב שהוא קיבל במחצית השניה = אדום. 

אגב, רז זהבי הסתום הזה טוען שהיה פאול של יונתם בגול, כנראה עבר תדרוך.

גוטליב אפילו לא חושב לבקש. אם היה פאול הוא לא היה לפחות מתלונן/מתעצבן? 

לצערי הגענו לתקופה שאין משמעות לאמת. אנשים משקרים ביודעין על מנת לייצר נראטיב שנוח להם. קשה מאוד לשרוד ככה. אנחנו בדרך לקריסה טוטאלית כחברה.

אחד הדברים היחידים שנשארו ודאיים ובטוחים בחיים שלי זה שהפועל וחיפה זונות שלנו. לפחות זה.

10 דקות לפני, Sawyer said:

גוטליב אפילו לא חושב לבקש. אם היה פאול הוא לא היה לפחות מתלונן/מתעצבן? 

לצערי הגענו לתקופה שאין משמעות לאמת. אנשים משקרים ביודעין על מנת לייצר נראטיב שנוח להם. קשה מאוד לשרוד ככה. אנחנו בדרך לקריסה טוטאלית כחברה.

אחד הדברים היחידים שנשארו ודאיים ובטוחים בחיים שלי זה שהפועל וחיפה זונות שלנו. לפחות זה.

תראה איזה פוסט הפועל העלו הם בוכים שהקוון מכביסט, השופט דפק אותם כבר בעבר ופריד שונא הפועל חחח

25 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

תראה איזה פוסט הפועל העלו הם בוכים שהקוון מכביסט, השופט דפק אותם כבר בעבר ופריד שונא הפועל חחח

קבוצה שיש לה תובע בהתאחדות שבמשך שנים קיבל החלטות, שבוא נגיד בצורה פוליטית, לא הכי ברורות לאדם הממוצע, בנושאים של מכבי-הפועל, הם עוד מדברים? 

1 דקה לפני, Eli basa said:

קבוצה שיש לה תובע בהתאחדות שבמשך שנים קיבל החלטות, שבוא נגיד בצורה פוליטית, לא הכי ברורות לאדם הממוצע, בנושאים של מכבי-הפועל, הם עוד מדברים? 

מועדון שבכל מדינת ספורט מתוקנת היה אמור להיות כבר מזמן בליגה ג.

3 דקות לפני, הנדון said:

מועדון שבכל מדינת ספורט מתוקנת היה אמור להיות כבר מזמן בליגה ג.

מחתימים שחקנים בשכר מטורף, לא משלמים להם חצי עונה-עונה בינתיים הם משאירים אותם בליגה ואז "מסכימים"לשחרר אותם תמורת ויתור על השכר שלא שולם, 
לכאורה.
איך הקבוצה הזאת לא מפורקת?

לפני2 שעות , Sawyer said:

עוד פיקנטריה משוגעת:

באתי כמובן כמובן עם החולצה מ93/4 מהגמר גביע מול הפועל. 

סוף המשחק אבא שלי שולח לי תמונה מ13 עם חברים שלי שהוא ראה ביציע, עם איזה חולצה הוא בא? גם, גמר 93/94 מול הפועל.

פוקס חולני.

חולצה פסיכודלית

On 4.6.2021 at 14:02, פנחס שוף said:

שמו לב לסירחון של שי אליאס בטלוויזיה? שהוא ניסה לסחוט אדום שלא היה מגררו על התחזות מגעילה

לרגע חשבתי שהשופט הולך לאכול את זה.

On 4.6.2021 at 14:02, פנחס שוף said:

שמו לב לסירחון של שי אליאס בטלוויזיה? שהוא ניסה לסחוט אדום שלא היה מגררו על התחזות מגעילה

גררו בדיוק קיבל צהוב (כי מחה על שריקה, מה היה יד? עוד פעם סתם שרקו לו, גררו פשוט הלך משם אחרי הצהוב, ואז הגיע הבן זונה התחיל לרדוף אחריו ולהחזיק לו ביד ובחולצה ולקלל.