Jump to content

רשמים מהניצחון בדרבי גמר גביע | סיום עונה מושלם עם ניצחון היסטורי בדרבי משוגע. יש גביע!!

Sawyer

Recommended Posts

אנחנו נצטרך לתת את הדעת על המאמן הזה, אבל אולי זה דיון להמשך השבוע. איזה עושר, וזה ללא ספק מתוק כמעט כמו לתת להם ארבע, שהם ראו את השיויון ואז זה חמק להם. השאלה היא איך פפיר הבן זונה הזה לא ראה את הפאול לפני, הרי עמדת שני מטר מהאירוע. 

1 דקה לפני, Sawyer said:

יששששששששששששש

ראוי גם לציון, שי אייזן עם המהלך המשולש, פאול גול אדום.

פוטנציאל לרשת את דגני?

4 דקות לפני, דקסטר said:

צחקתי ממש מפינת החייב למות.

פיקנטריה: כולם מלבד טועמה הנבלה ברשימת החייב למות שיחקו במכבי.

#24 :wubyellow3:

פיקנטריה ואוו. יש מלא מלא שלא רשמתי, זה לא היה נגמר.

אגב, בדיוק הדליקו עכשיו עוד רימון אפור ב11

3 דקות לפני, דקסטר said:

פיקנטריה: כולם מלבד טועמה הנבלה ברשימת החייב למות שיחקו במכבי.

משעשע. גם אצילי כמובן.

זה קטע שפעם היינו לוקחים אלינו מהפועל את כל השחקנים השנואים והיום אנחנו מייצרים אותם.

1) קודם כל תודות גדולות ליוזר יועד כהן. אחלה גבר ועשה לי את היום.
עד אחרי הצהריים מבחינתי אני כבר הייתי סגור על זה שאצטרך לראות דרבי תל אביבי בגמר הגביע בבית והרגשתי מנותק לגמרי מכל התכונה שיש סביב המשחק.
הוא יצר איתי קשר מכר ושאל אם אני עדיין מחפש כרטיס. מכר לי אותו בלי ספסרות במחיר עלות ועשה לי את היום. משום מקום... לא ציפיתי לזה בכלל והופה.. אני בדרבי. חוויה לכל החיים.
אמרתי לאשתי שזה הכל קארמה שחוזרת בגלל דברים טובים שעושים - בבוקר עזרתי לחייל שהיה במצוקה ופנה אלינו ברחוב ליד הבית וזה חזר אליי כמה שעות מאוחר יותר.
שוב תודה!!!!
2) הכמה שניות של הכדור בגול של יוני כהן עד שנכנס - זה עולה באוויר אתה עדיין לא סגור מהזווית ביציע אם זה הולך ליפול מאחורי הרשת או לפני ואם זה יהיה בכלל גול... ועוד הוא בכלל נגח אחורה וזה עולה בקשת... השניות הכי ארוכות שהיו לי בחיים... 
רק קיוויתי שנצליח לחזור למשחק ואז הכל נפתח מחדש ונוכל להיות רגועים וללחוץ אותם.
3) הגול השני היה הגול הכי שמח שיש והגול שהכי לא חגגתי אי פעם. כולם לידי היו קצת אדישים ובהלם. לא היינו סגורים אם זה היה גול באופן סופי כי היה דיליי שהשחקנים לא חגגו וזה גם בצד השני וקשה לראות מה היה.. 
כל האיזור שלי היה עצור בשמחה ולקח איזה דקה בערך להסגר שזה באמת 2:1. נראה לי שהרבה כמוני חיכו לראות אם פוסלים את השער בגלל נבדל או משהו כזה כדי לדעת אם לשמוח. ויש מצב שזה גם הלם שהצלחנו לעשות מהפך או יותר מידי מתח.
3)איזו מהומת אלוהים הייתה שם עם הואר והביטול שער של הפועל. אי אפשר היה להבין מה קורה מרחוק. רק רואים מהומה ומלא אנשים דוחפים וכולם סביב השופט וכו'.
פיקנטריה: רק באיזה אחד וחצי בלילה כשהלכתי לאכול אחרי המשחק וגלשתי בטלפון הבנתי שהרחיקו להפועל שחקן (אני לא סגור עדיין אם הם שחקו אחכ ב 10 שחקנים..).
4) ב 1:1 קיוויתי שתהיה הארכה. ראיתי שהפועל נופלים מהרגליים (במיוחד מספר 6 שלהם) וגם יש צהובים למגינים (וגררו עשה להם חיים קשים).
חשבתי שעדיף שתהיה הארכה כדי שאם הפועל ישימו בטעות גול נוסף עדיף שיהיה מספיק זמן לתקן וגם בגלל שנוכל לנצל את העייפות והצהובים של המגנים.
5) גררו חתיכת שחקן. גם טאץ'. גם התקפית. שליטה. רצון ומרדף אחרי המגנים. כמה מחויבות ואכפתיות. להחתים ליותר מחמש שנים.
6) איך לא שמים התקפות מתפרצות כשיש עודף מספרי לטובתנו (ועוד פעמיים לפחות!). זה משהו שחייבים לעבוד עליו. זכור לי עוד משחק עם אלמוג וכו' שהחמיצו ככה ובסוף גררו הלך לבד ושם גול.
7) כשהיה 0:1 אמרתי שאנחנו ננצח 3:1 בהארכה. הגול שפסלו להפועל מבחינתי זה כמו גול שאנחנו שמנו. הרגיש ככה.
ברגע שהוא סימן שהוא לואר איזו שמחה. ואחרי שהגול התבטל. ועוד אחרי שכל הקהל של הפועל חגג בטירוף. היה סופר מתוק.
8) הייתה להם הזדמנות ממש לפני סיום המשחק שהקפיץ את הלב הייתי בטוח שהולכים לקבל עוד גול הזוי בדחיקה מקרוב.
9) הרננדז היה אחלה. ההצלה שלו גרמה להרבה אוהדים לנשום לרווחה.
10) מטורף מה שהלך עם הפירו (בשני הצדדים). בגדול אני לא בעד. אין שליטה לגבי כיוון הרוח והרבה אנשים נחנקים בהם ילדים וזה גם מסוכן (שריפה, אנשים זזים מנקודת הבעירה בדוחק).
הפתרון לטווח הארוך יהיה לשים מקומות מוקצים ומסודרים לזה - כמו שיש עמדת אנשי גדר וכמו שעשו זיקוקים באיזור מיוחד לפני המשחק.
11) "נזכרתי" למה אני שונא בעולם את הפועל. המשחק הזה הוציא שוב אמוציות שהרבה זמן לא הרגשתי. בגלל היריבות עם חיפה והיכולת הגרועה של הפועל בשנים האחרונות זה קצת נדחק הצידה אבל כיף לתת להם בראש אחרי שהרימו שלט כזה.
12) לא מתחבר לשירים של טועמה מחבל, שער 5 מוסלמים, נאנוס את הבנות וכו'.
הייתי שמח אם אפשר לשנות את המילים של חלק מהשירים או למצוא שירים אחרים שיתמקדו באהבה למכבי.
13) הקהל לטעמי היה יחסית רדום - מהגול השוויון הוא התעורר אבל עד אז יחסית היה בשקט יחסי וגם ממש חלק מתוך שער 11. נכון פיגור וכולם עצבניים או מתוחים אבל זה פאקינג דרבי בגמר גביע - תשרקו בוז, תעודדו, .. והכי משגע המון חולצות שלא קשורות. 
אני לא אוהב את החולצה השחורה/זהב שמכבי הוציאו - הרבה באים איתה כי זה לגיטימי כי זה של מכבי אבל היציע פחות צבוע צהוב בצורה הזאת.
14) אני לא מבין מה הטעם לזרוק דברים על השוער. היינו בפיגור במקום לתת למשחק לרוץ אוהדים זורקים כוסות, ארטיקים וכו' ואז עוצרים את המשחק כדי לפנות. 
השיא היה אחרי בעיטה של כדור שעף ליציע - האוהדים שלנו זרקו את הכדור הזה בדיוק שהשוער של הפועל בא להוציא כדור שוער ואז.. היו שני  כדורים ברחבה והוא משך את הזמן כדי להוציא את הכדור שזרקו. 
אנחנו בפיגור. מה נסגר אתכם? למה לתת להם תירוץ איך לבזבז זמן.
15) המרצנדייז של ה"מכביזם." שמכבי הוציאו אש. לקחתי חולצה ותקליט.. אהה.. צעיף.
16) איזה כיף החגיגות בסוף בשער 11. חתכתי רק אחרי שהם כיבו את האורות ולא היה עוד מה לעשות כי כמעט כולם ירדו מהדשא.
ואחכ ההליכה לאוטו שהשארתי באמצע תל אביב וקריאות חג שמח וכו' לאורך כל הדרך.
17) משחק לחימה פשוט ענק. אופי וכו'. החילוף של בן חיים היה במקום כי הוא היה ראש בקיר ולא השפיע. גם החילוף של שרן - הוא לא איים מרחוק או איים מספיק כגי שההגנה שלהם תיפתח.
כולם ניסו והוציאו את המשחק הזה בשיניים.
18) אני די בטוח שאם המשחק היה מתקיים בטדי היינו מפסידים גמר שוב.
19) יאללה מכבי. לנצח בגמר גביע ועוד דרבי - זה לא משהו שקורה כל יום.
20) לא מצליח להירגע.. עדיין עובר על אתרים וטוויטר...

21) אני עדיין זוכר לקלינגר חסד נעורים. הוא היה שחקן אדיר במכבי . פשוט אדיר. אחד הטובים בכל הזמנים וגם לקח אליפות בתור מאמן אחרי בצורת.

לא קללתי אותו גם לפני מה שהיה עם הואר והבלגן אפילו שהוא מאמן את הפועל. גם מיקי ברקוביץ הגדול שיחק לתקופה קצרה בהפועל.

מעדיף פשוט לא להתייחס.

שורה תחתונה - אי אפשר לקחת לו מה שנתן למועדון ואי אפשר למחוק את ההיסטוריה איתו (איזה היסטוריה מתוקה).

נכון הוא עשה טעות גודלה ואסור לו לסמן לאוהדים תנועה כזאת אבל אני בטוח שזה גם בלהט הרגע וגם בגלל שאולי אוהדים מהצד שלנו הדליקו אותו בקללות/שירים ומה גם שהוא יודע שלמכבי הוא לא יחזור בקרוב בתור מאמן וזאת הפרנסה שלו והוא רוצה להראות לקהל ולמעסיק לו בשנים הקרובות שהוא מחובר והוא יתו..

אני מבין שיש חלקים בקהל שלנו שהוא שרוף אצלם עכשיו 

מודה ועוזב ירוחם..

יששששששששששששש כל פעם אני לא מעכל שאני חלק מהיסטוריה, תודה לך מכבי :wubyellow3:

המשחק הזה עם ההצלה של הרננדז (וואו) והביטול של הגול שלהם היה יותר מדי גם לבעלי לב בריא וחזק.

בסך הכל עשינו את שלנו. אבל כנראה שמישהו למעלה רצה שזה יהיה קצת יותר כיף אז סידר לנו קרב עיקש ואת פסילת הגול של הפועל. ההתפרקות וההשתוללות שלהם מהשניה שפפיר (שיפוט גרוע ובזיוני כל המשחק) סימן שהוא הולך לואר היה פשוט תענוג לעיניים. כי להפסיד הם כבר רגילים להפסיד למכבי. אם היינו מנצחים נגיד..  למשל.. 5-0 אז זה היה עובר יותר בניחותא. אבל להבקיע שער שוויון דקה 115 בהארכה בגמר גביע רק כדי שיפסלו לך את השער ועוד הכובש יקבל אדום ואז כל הבלגן שלהם... חחחחח וואו, עשה את זה הרבה יותר מתוק. 

לא מבין מי מצליח להתייחס בכלל לחיפה כשיש לנו יריבה עירונית כמו הפועל. זאת שנאה טהורה שאין שני לה. אנשים פה נוטים לשכוח את זה קצת בגלל שהפועל לא בתחרות איתנו כבר מלא שנים. אז אני אזכיר לכם שוב - מדובר במועדון ואוהדים הכי נוראיים שיש. כל הקיום שלהם זה לצאת נגד הקיום שלך. וגם עוד אלף מאבקי אליפות מול חיפה לא ישנו את זה. הם היו, ישנם ולעד יהיו - היריבה הכי גדולה ושנואה שלנו. ואיזה כיף לחגוג להם גביע על התחת!!!! 

יששששששששששש הבאנו גביע!!!!!!!!!!!! איזה עונה נהדרת גאה בכל השחקנים אחד אחד, מלחמה עד הסוף, 3/4 מהתארים, 32 אחרונות באירופית, פיקשוש קטן עם האליפות בסוף אבל לא נורא, גם זה יחזור אלינו עונה הבאה. 

טועמה וקלינגר תתי אדם מבישים שלא מגיע להם בכלל להיות בכדורגל 

טבח משחק רע מאוד

הרננדס במשחק אלוהי 

תודה לך מכבי ואין הפועל :clap::wubyellow3:

8 דקות לפני, liron981s said:

טועמה וקלינגר תתי אדם מבישים שלא מגיע להם בכלל להיות בכדורגל 

טבח משחק רע מאוד

הרננדס במשחק אלוהי 

תודה לך מכבי ואין הפועל :clap::wubyellow3:

להוציא אותם מהכלים היה אחלה בונוס בנוסף לגביע, שהקהל שלנו רוצה הוא יודע.

לפני6 שעות , Sawyer said:

פיקנטריה ואוו. יש מלא מלא שלא רשמתי, זה לא היה נגמר.

אגב, בדיוק הדליקו עכשיו עוד רימון אפור ב11

עוד מישהו קלט את נמני מנגב דמעה בטקס?

24 דקות לפני, הנדון said:

האם זה מסלול הגביע הכי קשה שקיבלנו אי פעם?

שקבוצה קיבלה איי פעם. שיחקת רק נגד היריבות שסיימו במקום הכי גבוה בטבלה האפשרי בכל רגע נתון.

1 דקה לפני, Sawyer said:

שקבוצה קיבלה איי פעם. שיחקת רק נגד היריבות שסיימו במקום הכי גבוה בטבלה האפשרי בכל רגע נתון.

והכל בחוץ. הפועל חיפה, טרנר, אשדוד, כימיקלים, דרבי מטורף.

לא יודע להסביר את זה, אבל אחרי גביע השמחה שמשתחררת היא ספונטנית וכיפית יותר מכל אליפות, לא מבין את זה, אולי כי אליפות זה משהו שנבנה וגביע זה משהו שקורה הרגע.

איזה כיף שהעונה הקשה והמתישה הזאת נגמרה בטוב.

הצלחה באירופה , גביע טוטו, גביע סופר קאפ וגביע המדינה, וואי אם היה לנו עוד 5 נקודות, עונת העונות הייתה יכולה להיות, אבל לא בוכים על חלב שנשפך ואני מאוד מאושר מהסיום שלנו.

אופטימי לעונה הבאה למרות הסגל שכנראה ישתנה משמעותית.