Jump to content

מוזיקה מחרישת אוזניים בבלומפילד. די.

ג'ונסון

Recommended Posts

לפני9 שעות , guy3131 said:

היה קיצוני בהיכל

זה כבר הרגיש כאילו עושים בכוונה, וזה שזה באולם סגור בכלל.. פשוט אי אפשר היה לעודד

שלא נדבר על מחול השדים של סידי שכבר חייב לצאת לנו מהחיים

סידי אשכרה הרס את ההנפה של הצלחת. שמעון מזרחי ויו״ר המנהלת נדמה לי באו לעשות תמונה, אחרי זה גון די רצה לקרוא לשחקן שיניף איתו ואז סידי מיהר והתחיל ספירה לאחור אז לא הייתה לו ברירה והוא הניף עם שמעון והשני וזה היה כל כך מביך

3 דקות לפני, חרישי הוא הלילה ואפל said:

סידי אשכרה הרס את ההנפה של הצלחת. שמעון מזרחי ויו״ר המנהלת נדמה לי באו לעשות תמונה, אחרי זה גון די רצה לקרוא לשחקן שיניף איתו ואז סידי מיהר והתחיל ספירה לאחור אז לא הייתה לו ברירה והוא הניף עם שמעון והשני וזה היה כל כך מביך

זה היה נראה יותר מתואם מלפני עם סידי

לא הבנתי למה כל פעם הוא עצר אותו

ג'ונדי בכלל לא הבין מה רוצים ממנו

מדהים כמה קשה זה להניף צלחת באופן נורמלי בארץ

לפני18 שעות , oferr said:

איך יהיה בהמשך? היה אתמול שידור חוזר ביד אליהו. למה מחכים?

הממשלה קמה השבוע. יש לי תחושה שמוזיקה גבוהה באצטדיונים זה לא הדבר הראשון שיעסיק את השרים. גם לא את שר הספורט שלא היה בקיא בעניין. נמתין בסבלנות.

לפני2 שעות , Barksdale said:

אוהדי מכבי משלימים עם המצב, עושים קצת רעש שאף אחד לא שומע ומשלימים עם המצב, כמו בכל נושא שזיינו אותנו בשנים האחרונות.

צריך פשוט קללות חזקות כלפיי ההתאחדות בכל רגע שזה קורה תאמין לי הם ישמעו. ולהציף שאין פה תרבות אהדה.

On 18.6.2021 at 16:30, ת"א שלנו said:

חילי בחור טוב, הסתמסנו בוואצאפ. הבטיח לבדוק את העניין כי הוא לא הכיר ולטפל בנושא. בוא נראה איך יהיה בהמשך ומקסימום נאיר שוב לתשומת ליבו

נתקלתי בדרבי 4-2 ... גם שם הפועל שמו מוזיקה מחרישת אוזניים כי לא יאה להם שחוגגים להם על הראש(לא פעם ראשונה ד''א) גם חיפה וב''ש עשו לנו את זה. 

מכבי ד''א לא עושה את זה לאחרים, כי אף אחד לא חגג עלינו שנים אבל עדיין לא עשינו. 

לפני8 שעות , Meron's said:

מכבי ד''א לא עושה את זה לאחרים, כי אף אחד לא חגג עלינו שנים אבל עדיין לא עשינו. 

תקנו אותי אם אני טועה, אבל כשב"ש חגגה אליפות עלינו בנתניה לא הייתה מוזיקה שהפריעה להם , לא?

לפני10 שעות , החתול הצהוב said:

תקנו אותי אם אני טועה, אבל כשב"ש חגגה אליפות עלינו בנתניה לא הייתה מוזיקה שהפריעה להם , לא?

נתניה זה איצטדיון שלא שומעים את הצד השני אם כל ה8 אלף לא צועקים ביחד. אז זה לא היה רלוונטי גם ככה. 

• 5 months later...

מה יהיה עם החרא הזה בכל אצטדיון כבר אי אפשר ללכת למשחק בלי שמפוצצים לך את האוזן שעה לפני, אין אפשרות לעשות עם זה משהו? באמת שאני סובל מזה.

11 דקות לפני, הנדון said:

מה יהיה עם החרא הזה בכל אצטדיון כבר אי אפשר לקבל משחק בלי שמפוצצים לך את האוזן שעה לפני, אין אפשרות לעשות עם זה משהו? באמת שאני סובל מזה.

עושים לך בכוונה ספציפית ליציע שלך. וזה גם ימשיך ואף אחד לא יעשה נגד זה שום דבר

1 דקה לפני, Krishi said:

עושים לך בכוונה ספציפית ליציע שלך. וזה גם ימשיך ואף אחד לא יעשה נגד זה שום דבר

פשוט נוראי כבר נשבר הזין מזה אגב גם למכבי לא חסר וכיושב שמונה אתה בטח יודע איזה סיוט זה ליד הרמקולים.

15 דקות לפני, הנדון said:

פשוט נוראי כבר נשבר הזין מזה אגב גם למכבי לא חסר וכיושב שמונה אתה בטח יודע איזה סיוט זה ליד הרמקולים.

צריך להעביר חוק שאסור בכלל להשמיע מוסיקה באצטדיונים, גם סיוט לאוזניים וגם פוגע בעידוד