Jump to content

מוזיקה מחרישת אוזניים בבלומפילד. די.

ג'ונסון

Recommended Posts

זה היה נורא. חזרתי הביתה עם צלצולים באוזניים. בן של זונה הסאונדמן הזה. 

מה הקטע המטומטם לשים מוזיקה מחרישת אוזניים בלופ? זאת פשוט התעללות! אין לאן לברוח. מישהו צריך לשלם על זה

Just now, ג'ונסון said:

זה היה נורא. חזרתי הביתה עם צלצולים באוזניים. בן של זונה הסאונדמן הזה. 

מה הקטע המטומטם לשים מוזיקה מחרישת אוזניים בלופ? זאת פשוט התעללות! אין לאן לברוח. מישהו צריך לשלם על זה

זו סוגיה שראוי להעלות ולהציף אותה תקשורתית וברשתות החברתיות.

החרא הזה גם היה בהמון אירועים של הכדורסל - פיינל פור הליגה למשל.

זה ממש מפגע שאף אחד לא רוצה.

כבר אין לי מה להגיד על הביזיון שיש מוזיקה במשחקים. 

גם במשחקים שלנו יש ד''א. לא ככה אבל יש. 

גם גביע הטוטו אז שזכינו הגבירו חזק את המוזיקה. זה הקטע של ההתאחדות חושבים שזה קיסריה לא איצטדיון כדורגל

הייתי בערך באמצע היציע בצד שבקרוב לשער 13, זה היה פשוט בלתי נסבל, חטפתי מזה פשוט כאב ראש נוראי.

אני לא מצליח להבין איך הדבר הזה אפילו חוקי, זה לא שיר אחד זה מעל חצי שעה של מוזיקה בווליום לא נורמלי.

אני לא עו"ד אבל בטוח שיש פה כמה בפורום ולדעתי ניתן לתבוע את ההתאחדות על הביזיון הזה.

Just now, kutomer said:

הייתי בערך באמצע באמצע היציע בצד שבקרוב לשער 13, זה היה פשוט בלתי נסבל, חטפתי מזה פשוט כאב ראש נוראי.

אני לא מצליח להבין איך הדבר הזה אפילו חוקי, זה לא שיר אחד זה מעל חצי שעה של מוזיקה בווליום לא נורמלי.

אני לא עו"ד אבל בטוח שיש פה כמה בפורום ולדעתי ניתן לתבוע את ההתאחדות על הביטחון הזה.

פעמיים ירדתי למטה וצעקתי על אנשים עם תג של ההתאחדות, אנשים מסביבי לא הבינו על מה אני מתלונן. 

בדיחה שכל שער 13 לא עלה לעמדת שידור להפסיק את המוזיקה. 

אני מאוד מקווה שאפשר לתבוע, על זה שהמוסיקה החליפה את האירוע שבאנו אליו. זה לא טעות בתום לב, זה בכל האירועים של ההתאחדות מוסיקה לפני אחרי ותוך כדי. 

מצטער, זה לא מגרש כדורגל ככה, זה הופעה. ולא באתי להופעה 

2 דקות לפני, Meron's said:

פעמיים ירדתי למטה וצעקתי על אנשים עם תג של ההתאחדות, אנשים מסביבי לא הבינו על מה אני מתלונן. 

בדיחה שכל שער 13 לא עלה לעמדת שידור להפסיק את המוזיקה. 

אני מאוד מקווה שאפשר לתבוע, על זה שהמוסיקה החליפה את האירוע שבאנו אליו. זה לא טעות בתום לב, זה בכל האירועים של ההתאחדות מוסיקה לפני אחרי ותוך כדי. 

מצטער, זה לא מגרש כדורגל ככה, זה הופעה. ולא באתי להופעה 

אני לא חושב שמגיעים בהופעה לווליום כזה למשך זמן כזה.

יש מרחק מסוים בין הקהל לרמקולים, כאן הקהל ממש קרוב לרמקולים ואין לאן לזוז, זה היה פשוט לא שפוי.

אני האחרון שהיה מתלונן אם היו שמים שיר או שניים, זה אפילו לא בקטע של "תנו לעודד", יצאתי עם כאב ראש מפחיד מהדבר הזה.

8 דקות לפני, kutomer said:

הייתי בערך באמצע באמצע היציע בצד שבקרוב לשער 13, זה היה פשוט בלתי נסבל, חטפתי מזה פשוט כאב ראש נוראי.

אני לא עו"ד אבל בטוח שיש פה כמה בפורום ולדעתי ניתן לתבוע את ההתאחדות על הביזיון הזה.

נוראי 8 עליון זה היה זוועת עולם.

Just now, idan8 said:

איך לא היה מישהו שיכול להגיד להם לכבות את זה

זה בדיוק מה שלא ברור לי. 

מישהו ממכבי שיבוא ויגיד חלאססס

מניאק אם זה לא בכוונה כדי לזיין תחגיגות, אבל בסדר גם ככה המשחק הזה נמשך חודש וחצי ואת הגביע הנפנו עם הואר.

אני לא מצליח למצוא אזכור להגבלות רעש באצטדיוני כדורגל, לעומת זאת באולמות אירועים ישנה הגבלת רעש ל85 דציבל ובעל האולם מחוייב בהתקנת מד רעש.

אם יש איזושהי הגבלה על רעש באצטדיוני כדורגל (אני לא מבין למה שלא יהיה) אני בטוח שהיא נחצתה, זה היה פשוט ווליום מטורף, לא היה ניתן להחליף מילה עם מי שעומד עשר ס"מ לידך וזה היה בערך חצי שעה רצוף.

במקרים קודמים בעבר היו פה לא מעט עורכי דין שנתנו את דעתם.

2 דקות לפני, kutomer said:

אני לא מצליח למצוא אזכור להגבלות רעש באצטדיוני כדורגל, לעומת זאת באולמות אירועים ישנה הגבלת רעש ל85 דציבל ובעל האולם מחוייב בהתקנת מד רעש.

אם יש איזושהי הגבלה על רעש באצטדיוני כדורגל (אני לא מבין למה שלא יהיה) אני בטוח שהיא נחצתה, זה היה פשוט ווליום מטורף, לא היה ניתן להחליף מילה עם מי שעומד עשר ס"מ לידך וזה היה בערך חצי שעה רצוף.

במקרים קודמים בעבר היו פה לא מעט עורכי דין שנתנו את דעתם.

לא צריך הגבלת רעש. זה לא סוג האירוע שבאתי אליו. באתי למשחק כדורגל עם אוהדים לא הופעה של עומר אדם בבלומפילד