Jump to content

קלינגר וטועמה

Elirandani

Recommended Posts

לפני8 שעות , Zizou said:

יש להיות מלא תשוקה, ויש להיות פסיכוטי.

עוד לפני המופע המביש שלו, ראו אותו משתולל על שריקת עבירה ליד הרחבה. הקופסא שלו נדפקה לגמרי. לא רואה אותו שורד עוד חמש שנים בלי אירוע לב

בדיוק מה שחשבתי. התנהגות כזו ממש מקצרת חיים.

ברצינות עכשיו - לא יודע מה מצב הלב שלו, אבל בנאדם כזה צריך ללמוד מגוטמן וברדה ולרדת מהקווים. זה נראה ממש לא בריא.

אגב ההתנהגות הזאת היא המשך להתנגות המבישה בריאיון עם רענן ברנובסקי. 

אם יש לך כל כך פתיל קצר אל תהיה מאמן

לפני1 שעה , erantheking21 said:

שיו"ר קבוצה ויו"ר ההתאחדות לשעבר לוקח את המיקרופון לכרוז באמצע משחק וצועק היה פאול

שמאמן כדורגל נכנס ומתנהג כמו פרחח 

לא פלא שאחרי זה חזיזה ואצילי מתנהגים כמו פרחחים ולא מקבלים עונש משמעותי

ככה נראה הכדורגל הישראלי, תרבות של פח

מה מי זה ?? חחחחחח

לא אהבתי את מה ששרו עליו, אבל אין שום הצדקה בעולם להתנהג כמו שהתנהג, כנ"ל טועמה שהרוויח את השיר שלו גם לשנה הבאה.

בכלל זה היה שבוע שנאת מכבי, התחיל מחיפה וממשיך עם הפועל.

התמלאתי גאווה שהחגיגה של השחקנים אצלנו לא לוותה בקריאות גנאי כלפי היריבה, מקווה שרק ימשיך ככה, זה מראה על עוצמה ובגרות.

לפני11 שעות , החתול הצהוב said:

דיעה לא פופולארית: לא אוהב כששרו לו על עניין הלא רואה. זה לא לעניין להתלבש עליו בקטע הזה, אפילו אם הוא מתבכיין לשופט וכאלה. לא אהבתי את זה כששרו לו את זה כשהוא היה אצלנו, ולא אהבתי כששרו לו את זה הערב מאצלנו.

מחזק, זה גועל נפש, אשכרה ללעוג על מום של בן אדם בגיל של אבא שלכם ושהיה קפטן במכבי ומכביסט גדול ושיש לו חלק גדול בהרבה מרגעי האושר שלנו פה.

מצחיק שלאצילי שאשכרה עשה דברים שהמוסריות שלהם מוטלת בספק אנשים לא רצו לשיר, אבל לקלינגר שלקח 3 אליפויות כשחקן ועוד אחת כמאמן אנשים לועגים למום.

נכון שעברו מאז הרבה מים בנהר, אבל עדיף לזכור חסד נעורים ולא להתנהג בבריונות וללעוג לאדם בשעת צערו.

29 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

נכון שעברו מאז הרבה מים בנהר, אבל עדיף לזכור חסד נעורים ולא להתנהג בבריונות וללעוג לאדם בשעת צערו.

מי ישמע קלינגר זוכר לנו חסד נעורים די עם התייפיפות הזאת הבנאדם בעצמו מחק כל זכר למכבי עוד לפני החתימה בהפועל כי הוא יודע שבחיים לא יאמן כאן. בא לשחק אותה אבוקסיס על חשבוננו.

בתכלס גם במשחק הבא נגדם אני אשיר נגד קלינגר. לא אוהב את כל היפי נפש פה שהם נגד זה. 

זה כדורגל. 

אם אראה כל שחקן שאני שונא ברחוב לא אגיד לו כלום בחיים כולל כולם אבל במגרש? חוץ מנאצי ודברים שקשורים לשואה, אגיד הכל. חלאס עם הבולשיט שלכם. 

אנשים שוכחים שהשירה לקלינגר הגיעה כי הוא התנהג כמו בהמה.

אף אחד לא שר ולא הקניט אותו לפני זה.

שיתנהג כמו בנאדם, שישמש דוגמה כמו שהתפקיד שלו מחייב, ויקבל יחס בהתאם.

אני אפילו לא מדבר על זה שהוא סירב להגיע לטקס של שחקני העבר שלנו.

אולי הוא פשוט לא רואה מה הוא עושה לא בסדר ואז חושב שהוא הקורבן

30 דקות לפני, פרנק סינטרה said:

מחזק, זה גועל נפש, אשכרה ללעוג על מום של בן אדם בגיל של אבא שלכם ושהיה קפטן במכבי ומכביסט גדול ושיש לו חלק גדול בהרבה מרגעי האושר שלנו פה.

מצחיק שלאצילי שאשכרה עשה דברים שהמוסריות שלהם מוטלת בספק אנשים לא רצו לשיר, אבל לקלינגר שלקח 3 אליפויות כשחקן ועוד אחת כמאמן אנשים לועגים למום.

אני לא מצטרף לשירה כזאת (וגם אחרת כפי שהזכרתי - שירים עם משפטים גזעניים אני מדלג וכו'). אנשים שכחו מה זה קלינגר ומה הוא היה ועשה במכבי - רק קחו שני היילייטים שקופצים לראש מהר כשחושבים - הגול מול חיפה במשחק העונה והגול בגמר הגביע מול הפועל. הוא אחד מאלו שהחדירו למועדון את הווינריות בשנות ה 90 אחרי השנים השחונות אחרי שהגיע ממכבי חיפה.

כנראה שלוקח אותו בהרכב של כל הזמנים בלי לחשוב יותר מידי (זה יכול להיות דיון מעניין ב THREAD אחר - שתי שאלות נפרדות מי ה 11 הכי גדולים בכל הזמנים ומי הקבוצה הכי טובה מקצועית בכל הזמנים) או אולי בקבוצת ההרכב השניה.

מעדיף שנעודד את הקבוצה שלנו..

4 דקות לפני, robertod said:

אני לא מצטרף לשירה כזאת (וגם אחרת כפי שהזכרתי - שירים עם משפטים גזעניים אני מדלג וכו'). אנשים שכחו מה זה קלינגר ומה הוא היה ועשה במכבי - רק קחו שני היילייטים שקופצים לראש מהר כשחושבים - הגול מול חיפה במשחק העונה והגול בגמר הגביע מול הפועל. הוא אחד מאלו שהחדירו למועדון את הווינריות בשנות ה 90 אחרי השנים השחונות אחרי שהגיע ממכבי חיפה.

כנראה שלוקח אותו בהרכב של כל הזמנים בלי לחשוב יותר מידי (זה יכול להיות דיון מעניין ב THREAD אחר - שתי שאלות נפרדות מי ה 11 הכי גדולים בכל הזמנים ומי הקבוצה הכי טובה מקצועית בכל הזמנים) או אולי בקבוצת ההרכב השניה.

מעדיף שנעודד את הקבוצה שלנו..

מה הקשר מי הוא היה, צריך להפריד בין השחקן שהוא היה לזבל שהוא היום, שימות

אפשר לחשוב שרים נגדו במגרש, הוא ערס מצוי שתמיד מתחבא מאחורי הגדרת הווינר שהיה כשחקן,

זה לא שאני יושב לו מתחת לבית ושר קלינגר לא רואה.

10 דקות לפני, kikoman said:

מה הקשר מי הוא היה, צריך להפריד בין השחקן שהוא היה לזבל שהוא היום, שימות

אפשר לחשוב שרים נגדו במגרש, הוא ערס מצוי שתמיד מתחבא מאחורי הגדרת הווינר שהיה כשחקן,

זה לא שאני יושב לו מתחת לבית ושר קלינגר לא רואה.

מדויק! 

1 hour ago, Semper Fidelis said:

לעגו לו על זה שהוא פוזל!!! וואו איזה חציית גבולות!!! שכחתם להטיף כששרו לבן ביטון שהוא מכוער, מום של בן אדם וזה

אשכרה. כאילו זה פעם ראשונה ששרים על דברים אישיים. הזונות האלה זרקו בובה של הבן של אוברוב, אוסקר מזיין את שי, אלירן שודד זקנות ועוד ועוד. איזו הצטדקות.

חוץ מזה קלינגר שמע את השיר הזה כבר לפני כמעט 20 שנה. פתאום זה נוגע 'בנקודה רגישה'?

2 דקות לפני, Zizou said:

אשכרה. כאילו זה פעם ראשונה ששרים על דברים אישיים. הזונות האלה זרקו בובה של הבן של אוברוב, אוסקר מזיין את שי, אלירן שודד זקנות ועוד ועוד. איזו הצטדקות.

חוץ מזה קלינגר שמע את השיר הזה כבר לפני כמעט 20 שנה. פתאום זה נוגע 'בנקודה רגישה'?

פתאום הוא פקח עיניים...

דעתי על הנושא באופן כללי

שרים שיר מסוים שיש בו שורות ״בעיתיות״, אם אתה מרגיש סבבה עם לשיר אותו-תשיר.

אם אתה לא מרגיש סבבה-אל תשיר.

עד היום אישית לא יצא לי לשמוע שיר שהפריע לי בצורה קיצונית שהרגשתי צורך להפריע ולשרוק. למרות שיש דברים שאני מעדיף לא לשיר ויש כאלה שאני שר וסבבה עם זה.

בגדול נראה שאנשים חושבים שיש שתי אופציות או שאתה שר או שאתה שורק. למה?

אבל בחייאת, אל תתנו לאחרים לקבוע לכם מה סבבה לשיר. וכן אני מדבר על כל אלה שהיו שרים ניקח לכם את הבנות עד שהתחילו לדבר על זה בתקשורת ואז התחילו לשרוק בוז...

מותר לשנות דעה, מותר להחליט שכבר לא באלך לשיר משהו. אבל אל תתנו להתאחדות/ספורט 5 להכתיב לכם את המוסר של עצמכם.

הם שרים שירי שואה כל דרבי, שמעון מזרחי תתאבד, למה מוני לא בא לדרבי, איזה בן יש לאובארוב,

ואתם מתעסקים לי בלמה שרים לקלינגר הפוזל ובביטון המכוער.

אגב בהמנון לפני תחילת המשחק שמעו חזק מאוד את שער 5 שר ״עין לקלינגר לא רואה״

שימותו בייסורים אחד אחד. וטועמה ראשון בבקשה.

לא מבין את היפי נפש שמגנים על קלינגר. 

לא סבלתי אותו כמאמן שנים לפני שהוא בא להפועל. בן אדם קטן ובכיין הכי גדול שיש. כשהוא היה אצלנו זה אולי היה נחמד, אבל עכשיו רואים כמה זבל הוא. 

זה התחיל בהפועל חיפה שהוא היה חוגג שערים נגדנו בגליץ' משוגע מול הספסל, המשיך כשמונה להפועל, לא הפסיק לרדת עלינו, למצוץ לקהל שלהם ולבכות על השופטים והשיא היה כשהוא לא הגיע לרטרו ורק הראה כמה קטן הוא. 

אתמול הוא כבר חשף את הפנים האמיתיות שלו עם תנועה ביזיונית לעבר הקהל.

זה לא שהקהל חיפש אותו, ברגע שהוא רב עם הספסל של מכבי ועם השופט והתנהג כמו בהמה הקהל עשה את התפקיד שלו בצורה אדירה והוציא אותו מהכלים. בנינו? הדברים האלה עוזרים לקבוצה אפילו יותר מלעודד אותה.זה עזר לנו אתמול וזה עזר לנו גם מוקדם יותר השבוע עם קהת. 

שנים על גבי שנים שרים לקלינגר על העין הפגומה, בעיקר הקהל שהוא מלקק לו עכשיו, פתאום הוא נזכר להיעלב? אתם באמת מאמינים לזה?

ואם הוא נעלב, אז וואלה זה לא הספורט המתאים בשבילו. זה גם לא הכי יפה לשיר לשופט/שחקן שאמא שלו זונה, או לשיר לשחקן שנפצע מת. ככה זה הענף וככה זה המשחק ומי שלא מתאים לו, שלא יהיה חלק מהספורט הזה. 

בואו נעשה את זה מסודר

ניר קלינגר היה שחקן ענק במכבי שתרם רבות להישגים של המועדון. אף אחד לא שוכח את זה ואף אחד לא בא להקטין ממנו וממה שעשה במכבי. ניר הוא סמל שחקוק באותיות זהב בדברי הימים של מכבי תל אביב, היה ותמיד יהיה. 

לצערנו, גם כשאימן את מכבי וגם כשאימן קבוצות אחרות, תמיד היה שנוי במחלוקת ועשה המון דברים שגרמו לקהל להתמרמר עליו ולפגוע במעמד שלו במועדון. ושוב, כל אלה לא מורידים ממה שעשה בעבר.

כאחד שכותב כאן יותר מעשר שנים ודעותיי ידועות לכל מי שקורא כאן, אף אחד לא יכול לחשוד בי בזלזול בסמלים של מכבי, אבל כמו שאמרתי, ניר עשה הרבה כדי להרוויח את הכעס של הקהל עליו. ומעבר לזה, ברגע שהוא מאמן את השרמוטות מעבר לכביש, הוא בהגדרה הופך לאויב מכבי תל אביב וכל מה שאפשר לעשות כדי לפגוע בעבודה שלו ולהוציא אותו מכליו- מבורך. מי שלא מבין את זה יכול מאד שלא מבין למה צועקים יש כשהקבוצה בצהוב כובשת, הרי גול של מכבי בדרבי הוא בהכרח פגיעה אישית בקלינגר.

אתמול ספציפית ניר השתגע לגמרי, יחד עם עוזר המאמן המחבל שלו, והגיע כמעט לעימות פיזי עם אנשי מכבי. הקהל של מכבי עשה את חובתו וקילל אותו. הוא עשה את זה כדי לתת גב לאנשי מכבי, לא פחות מהמטרה, המוצדקת, שהיא לקלל אנשי הפועל ולהטריד אותם במשחק דרבי. אף אחד לא נהנה לעשות את זה, אבל קלינגר הרוויח ביושר את הקללות ואלה כללי המשחק. אם אתה לא במכבי אתה נגדי, לא כל שכן, אם אתה בהפועל- אתה אויב.

וכל זה לא מעניין כי קלינגר, ששומע את השיר הזה עשרות שנים, לא באמת נעלב מעצם המילים, (שבסקאלת שירי הנאצה האכזריים שהקהל שלנו יודע להפיק, הן ביי פאר מפחות פוגעניות, מעליבות ומרושעות שיש לנו) וכל הדיבור הזה הוא ספין שנועד להקל עליו בעונש ובסיקור התקשורתי השלילי לו הוא זוכה (וכבר כמעט נעלם) בעקבות מעשיו אתמול. וזה שיש פה אידיוטים שימושיים (לא שאני חושב שמישהו פה אדיוט, זה הביטוי הכי מדוייק פשוט) שאוכלים את הספין ומדבררים אותו, זה בעיקר עצוב ומביך.

13 דקות לפני, Semper Fidelis said:

בואו נעשה את זה מסודר

ניר קלינגר היה שחקן ענק במכבי שתרם רבות להישגים של המועדון. אף אחד לא שוכח את זה ואף אחד לא בא להקטין ממנו וממה שעשה במכבי. ניר הוא סמל שחקוק באותיות זהב בדברי הימים של מכבי תל אביב, היה ותמיד יהיה. 

לצערנו, גם כשאימן את מכבי וגם כשאימן קבוצות אחרות, תמיד היה שנוי במחלוקת ועשה המון דברים שגרמו לקהל להתמרמר עליו ולפגוע במעמד שלו במועדון. ושוב, כל אלה לא מורידים ממה שעשה בעבר.

כאחד שכותב כאן יותר מעשר שנים ודעותיי ידועות לכל מי שקורא כאן, אף אחד לא יכול לחשוד בי בזלזול בסמלים של מכבי, אבל כמו שאמרתי, ניר עשה הרבה כדי להרוויח את הכעס של הקהל עליו. ומעבר לזה, ברגע שהוא מאמן את השרמוטות מעבר לכביש, הוא בהגדרה הופך לאויב מכבי תל אביב וכל מה שאפשר לעשות כדי לפגוע בעבודה שלו ולהוציא אותו מכליו- מבורך. מי שלא מבין את זה יכול מאד שלא מבין למה צועקים יש כשהקבוצה בצהוב כובשת, הרי גול של מכבי בדרבי הוא בהכרח פגיעה אישית בקלינגר.

אתמול ספציפית ניר השתגע לגמרי, יחד עם עוזר המאמן המחבל שלו, והגיע כמעט לעימות פיזי עם אנשי מכבי. הקהל של מכבי עשה את חובתו וקילל אותו. הוא עשה את זה כדי לתת גב לאנשי מכבי, לא פחות מהמטרה, המוצדקת, שהיא לקלל אנשי הפועל ולהטריד אותם במשחק דרבי. אף אחד לא נהנה לעשות את זה, אבל קלינגר הרוויח ביושר את הקללות ואלה כללי המשחק. אם אתה לא במכבי אתה נגדי, לא כל שכן, אם אתה בהפועל- אתה אויב.

וכל זה לא מעניין כי קלינגר, ששומע את השיר הזה עשרות שנים, לא באמת נעלב מעצם המילים, (שבסקאלת שירי הנאצה האכזריים שהקהל שלנו יודע להפיק, הן ביי פאר מפחות פוגעניות, מעליבות ומרושעות שיש לנו) וכל הדיבור הזה הוא ספין שנועד להקל עליו בעונש ובסיקור התקשורתי השלילי לו הוא זוכה (וכבר כמעט נעלם) בעקבות מעשיו אתמול. וזה שיש פה אידיוטים שימושיים (לא שאני חושב שמישהו פה אדיוט, זה הביטוי הכי מדוייק פשוט) שאוכלים את הספין ומדבררים אותו, זה בעיקר עצוב ומביך.

בול!