Jump to content

קלינגר וטועמה

Elirandani

Recommended Posts

קורא את התגובה של קלינגר... שמתייחס ל "רוב קהל היריבה" ומתעלם לחלוטין נגיד מ...מ.... השלט שואה שהרימו אוהדי הפועל...

מקרה קלאסי של בן אדם שלא רואה....

עזבו רגע שהוא חתיכת אפס שקרן והכי לא ספורטיבי שיש.

הוא אשכרה אמר שאילולא שיבוץ גרוע של השופט, הם היו זוכים בגביע. איך?!? למה? למה אתה כל כך טיפש? מאיפה ההזיות האלה?!

2 דקות לפני, פשוט צהוב said:

הוא אשכרה אמר שאילולא שיבוץ גרוע של השופט, הם היו זוכים בגביע. איך?!? למה? למה אתה כל כך טיפש? מאיפה ההזיות האלה?!

הם כל כך טיפשים שהם לא מובנים שהבכי הזה מזיק להם בלונג ראן.

אמיתי עכשיו, עד היום אני לא יודע מה הסיפור שלו עם העין.

גם חיפוש בגוגל לא עזר, רק שהוא נולד ככה וזהו... פעם הערכתי אותו, היום אין לי סימפטיה אליו בכלל.

13 דקות לפני, פשוט צהוב said:

זה נקרא גניבת דעת.

חתיכת אפס. קיבל שירי נאצה מהקהל? בינתיים זה הקהל של הפועל ששר שירי שואה, נא.צים, גזים וכו' ולא הקהל שלנו. 
איך בדיוק השיבוץ שופט השפיע על תוצאת המשחק? השופט טעה שנתן פנדל אבל זה בוטל ולא השפיע על המשחק. 
וכולם רואים שהשער נפסל בצדק כי הייתה עבירה של אדום בתחילת המהלך כפי שVAR קבע, 
לשופט לא הייתה השפעה על התוצאה. 
בכיין אפס.

כבר אמרתי ואגיד שוב

עליהום חברים, עליהום.

כל זה כי יש כבר שנה עבודת שטח שלמה שהאוהדים החמוצים מהכרמלנהיים עושים כדאי לגרום לכולם להאמין שהשופטים לטובתנו, אז הנה זה הצליח ומחלחל בכל הליגה, גם בבאר שבע וגם בהפועל כמובן שאצלם כל ציאניד מחלחל .....

קלינגר הוא סימטום לאמונה הזאת, מבחינתו גם אם אייזן היה יורה בפרץ הוא עדין היה משלה את עצמו שלא היה שום כלום, הוא יודע טוב שהיה שם עבירה אבל מבחינתו זה שדעת הקהל האחרת איתו והעליהום איתו אז אין לו בעיה לשקר לכולם כדאי להגיד שגנבו ממנו את התואר(שאגב היה רק משווה את התוצאה) אז קלינגר שהיה הווינר האולטימיטיבי הפך ללוזר, אין מה לעשות, הנשמה שלו הושחתה, זה לא קלינגר שהכרנו, הכל אצלו נהרס..הוא אומר התבגרתי, הפוך, היית בוגר שהפך להיות חרא.

אגב הוא זה שבכה כמו משוגע שברומר קיבל את אחד משני הפאולים הכי משוגעים שאי פעם נעשו פה יחד עם ראיוס מאלון חלפון, הוא זה שצעק על השופט, אז על מה אתה מגן פה? שחקן שלך כמעט שבר לפרץ את הרגל, אם היה שובר לו את הרגל היית אומר שלא היה פה פאול? קלינגר אם אתה קורא פה ואני מת ששזה יגיע לך, תתבייש לך, תתבייש זה לא קשור למכבי או משהו, הפכת להיות גועל נפש אנושי, כמו אצילי, כמו חזיזה וכמו עוד אנשים, הרוע הזה במקומות אחרים הרסו אתכם.

הפועל ת"א קופחה. ומה עם העבירה של יונתן כהן? - וואלה! ספורט (walla.co.il)

אגב הנה עוד טור דעה שנוסף לשטיפת מח של התקשורת והחברים שלה בנסיון להמשיך את העליהום נגד הטוב ולגרום לכולם להאמין שהפועל פשוט קופחה באיזשהו דרך

מה הם לא יעשו ומה הם לא ימציאו..

אני מת שגולדהאר יגיד די נמאס לי מכל החרא הזה, אני עובר לקפריסין, אני עובר ליוון, אני יוצא מפה ...מצדי שחיפה והפועל ישחקו בליגה המושחתת הזו על התארים, הרי הם גם ככה לא מייצגים ישראל ורוב האוהדים שלהם הם אלה שיצאו להפגין ברחובות נגד עם ישראל

חאלאס נמאס לי כבר מהליגה הזאת, מהתקשורת הזאת והשנאה הבלתי מוגזמת כלפינו

אין קבוצה בארץ ששנואה יותר מאיתנו בגלל הקנאה.

1 hour ago, oshri1992 said:

לא התריס אף פעם. כל משחק מתנהג כמו בהמה במדינות עולם שלישי. שניצח אותנו מול הפועל חיפה שפק גליצין בבלומפילד כמו בן שרמוטה. העיקר לא מבין מה רוצים ממנה. זה כל כך הפועל פיכסה. גם לא מבין את ההשלכות והתפקיד המחייב שלו, אפס אחושרמוטה

זה היה בנתניה, אבל כן בלתי נשכח ה(לא) התגרות הזאת

On 3.6.2021 at 01:14, Omer said:

אפשר רגע לדבר על זה ששחקני הפועל ניסו לחסום פיזית את פפיר בדרך לראות את המהלך? עזבו עניין של שכונה, זה טמטום מוחלט.

אמרתי לחבר ביציע, ברגע שחזיזה מצמיד ראשים לשופט ובא אליו בפוזה של עבריין במשחק נגדנו

השופטים איבדו כל גרם של כבוד העונה

5 דקות לפני, פנחס שוף said:

אמרתי לחבר ביציע, ברגע שחזיזה מצמיד ראשים לשופט ובא אליו בפוזה של עבריין במשחק נגדנו

השופטים איבדו כל גרם של כבוד העונה

איזה רגע גדול זה יכול להיות אם השופט עצמו היה נוגח בחזיזה הדחליל הזה ומפרק אותו.  

קלינגר יא פוזל אפס , הפכת לאוייב רשמית.

לא משנה איפה תאמן אני אזכיר לך כל משחק שעין ימין ושמאל שלך משחקות פינג פונג אחת עם השניה.

כנראה אתה גם פוזל באוזניים אם אתה הולך לחבק מכחישי שואה אנטישמים בשער 5

1 hour ago, antonio_margheriti2 said:

אמיתי עכשיו, עד היום אני לא יודע מה הסיפור שלו עם העין.

גם חיפוש בגוגל לא עזר, רק שהוא נולד ככה וזהו... פעם הערכתי אותו, היום אין לי סימפטיה אליו בכלל.

עין עצלה

42 דקות לפני, פנחס שוף said:

זכור לי שהיה מקרה שלו נגדנו גם במשחק נגד הפועל חיפה, ניסיתי לחפש אבל כל פעם קופצת לי כתבה מהדרבי

יש למישהו איזה לינק מהאירוע?

חגג בטירוף מול הספסל שלנו ורב עם הצוות המקצועי

Just now, duss21 said:

נחמד שקיבלנו בשבועיים האחרונים אישור לקלל את אצילי, רועי קהת, טועמה וקלינגר.

כמה אויבים חדשים בשבועיים. רק מראה כמה שונאים אותנו כי אנחנו הכי גדולים.

9 דקות לפני, פנחס שוף said:

יש לך לינק של זה?

לא מוצא את זה בגלל הגמר גביע

https://m.ynet.co.il/Articles/5245904

צטט

"התחלנו את הפלייאוף בהפסד כואב מאוד להפועל חיפה וניר קלינגר חגג בסוף מולנו. לא אמרתי לו מילה על זה במשחק שהיה בנתניה. אבל חשבתי לעצמי, בן אדם ששיחק במכבי תל אביב במשך שמונה שנים. בן אדם שאימן את מכבי תל אביב כעוזר ואחרי זה מאמן ראשי, איך הוא חוגג כך מולנו? 13 שנים ניר קלינגר קיבל כסף ממכבי תל אביב, ואמרתי לעצמי איך הוא חוגג כך מולנו? אתה לא יכול לנשוך את היד שהאכילה אותך. אני לעולם לא אחגוג כך מול המועדון בו עבדתי. ואז הגיע המשחק השני בחיפה עם התיקו 2:2 בדקות האחרונות והוא שוב חגג לידינו. אז צעקתי לו: 'לך תחגוג עם הספסל המזויין שלך'".

קח גם ציטוט מראיון עם טוריחו

29 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמה אויבים חדשים בשבועיים. רק מראה כמה שונאים אותנו כי אנחנו הכי גדולים.

חוץ מקהת אולי, אף אחד מהם לא באמת התחיל השבוע.