Jump to content

קלינגר וטועמה

Elirandani

Recommended Posts

לפני1 שעה , חרישי הוא הלילה ואפל said:

הם שרים שירי שואה כל דרבי, שמעון מזרחי תתאבד, למה מוני לא בא לדרבי, איזה בן יש לאובארוב,

ואתם מתעסקים לי בלמה שרים לקלינגר הפוזל ובביטון המכוער.

אגב בהמנון לפני תחילת המשחק שמעו חזק מאוד את שער 5 שר ״עין לקלינגר לא רואה״

שימותו בייסורים אחד אחד. וטועמה ראשון בבקשה.

בבקשה שמישהו ימצא וידיאו של זה.

צטט

"ההתנהגות של קלינגר? הייתה התפרצות רגשות. אבל ההתנהגות של השופט הייתה הזויה", ניסנוב פתח את דבריו, "פפיר עמד חצי מטר מהאירוע, אמר להמשיך ואז כשה-VAR קרא לו, הוא החליט שזה פאול. פסלו לנו גול שלא בצדק. אני לא מסכים עם זה שצריך לעבור גבולות, אבל ניר היה בסערת רגשות. קלינגר היה מאוכזב, אך ראוי היה שהקהל של מכבי ת"א היה נותן יותר כבוד לניר קלינגר ממה שנתן. קלינגר שמע בכל הקריירה קללות, אבל זו הפעם הראשונה שהקהל של מכבי ת"א מקלל אותו בצורה הזאת, זו כפיות טובה ולכן הוא הגיב ככה. קלינגר מהמאמנים הטובים בארץ, אנחנו מאוד מרוצים ממנו ולכן הארכנו את החוזה שלו. אני שלם איתו ושמח שהוא נשאר בהפועל ת"א".

חחחחח זו פעם ראשונה שהקהל של מכבי שר 'קלינגר לא רואה'.. כמה עלובים אפשר להיות?

אתמול היו באצטדיון 2 אנשים עם עבר מפואר שהתהפכו 180 מעלות והרוויחו כל מילה ומילה שנאמרה/שרה נגדם. 

אחד מהם זה קלינגר. 

העבר המפואר נמחק לו כבר לפני הרבה זמן מבחינתי. גם כשעזב אותנו אחרי פרשת נימני מעולם לא קיללתי אותו אבל איך אתם מדברים בכלל על העבר שלו? לפני שנתיים בראיון נרחב, הוא פאקינג התכחש לזה ואמר שמעולם לא הרגיש מכביסט או מזוהה איתנו ושתמיד היה מזוהה עם חיפה, וזה אחרי שאת רוב ההישגים המשמעותיים בקריירה שלו עשה אצלנו.

לא הגיע לרטרו ואתמול הגיע לשיא ויצא נגד קהל שלם שחלק גדול מאוד ממנו אף פעם לא קילל אותו.

מעכשיו, אין לו שום זכות וזיקה למועדון והוא לא מבין כמה הוא הפסיד כרגע על המהלך הזה. אני אישית בכל משחק אקלל אותו (בנוסף לאצילי, קהת, חזיזה וטועמה) ובאמת הגיע הזמן שנחזור להרתיע את הנבלות, השופטים ושאר שונאי מכבי.

Nobody fucks with Maccabi in the Yad!

1 hour ago, boys77 said:

לפני שנתיים בראיון נרחב, הוא פאקינג התכחש לזה ואמר שמעולם לא הרגיש מכביסט או מזוהה איתנו

גם לי זכור משהו כזה, יכול למצוא לינק?

צטט

"‎לאחר משחק גמר גביע המדינה ולאחר שנשלף לעברי הכרטיס האדום בחרתי שלא להתראיין בשל סערת הרגשות בה הייתי נתון, קשה לי לתאר עד כמה", מאמן הפועל תל אביב פתח את דבריו. "העדפתי לא לדבר ולחכות לנשום ולהירגע. להלן תגובתי לאירועים: לפני הכל אני מבקש להודות לשחקנים שלי על משחק הקרבה נהדר ועל יכולת טקטית ומנטלית יוצאת דופן. אני משוכנע שאלמלא שיבוץ גרוע של צוות השיפוט והחלטות שיפוט גרועות להחריד היינו בוודאי זוכים בגביע המדינה, שאותו כל כך כל כך רצינו".

"לקהל האדום שלנו, מתחשק לי לחבק אישית כל אחת ואחד מכם, אתם אדירים. תודה על תצוגת עידוד בלתי נשכחת ועל מאות הודעות תמיכה שקיבלתי מכם לאחר המשחק. ריגשתם אותי מאוד. וכמובן למשפחתי האהובה שעומדת לצידי כחומה בצורה בכל השמחות והסערות", הוסיף קלינגר.

כאמור המאמן לא התנצל בפני אוהדי מכבי ת"א ואמר: "לעניין התגובה שלי לקללות ושירי השנאה והנאצה שהופנו כלפיי מצד אוהדי היריבה. מי שלא חווה זאת על בשרו יתקשה להבין. הקללות המרושעות גרמו לי להגיב בצורה שהגבתי (תנועה מגונה ולא ראויה) בלהט הרגע ובסערת הרגשות שביעבעה בי לאורך כל המשחק".

"הקללות והאיחולים למיניהם לא פסקו לרגע. הן עברו לי ליד האוזן, וכמו תמיד הבלגתי עד הרגע שבו הבנתי שזה לא רק הקומץ שיושב או עומד מאחורי הספסל שלנו מקלל וזורק חפצים, אלא רוב אוהדי היריבה שרים שירי נאצה", סיפר קלינגר הנסער. "צר לי מאוד על כך שנשיא המדינה מר רובי ריבלין נחשף לדברים האלה במעמד כזה, צר לי בפני צופי הטלויזיה שנאלצו לצפות ברגע הזה מבלי שנחשפו למה שהוביל אליו. בפניכם אני מתנצל. הילד שבי דיבר מגרוני, זה ששונא עוולות ומכיר רק שלוש מילים - צדק, הגינות וניצחון".

"כל יפי הנפש שמעולם לא חוו התקפות מילוליות ושירי נאצה לא יבינו לעולם את תחושת הגועל הקשה שאותה חשתי באותו רגע, אשר גרמו לי לעשות את שעשיתי. מבחינתי כפיות טובה היא התכונה הגרועה ביותר שאדם יכול לסגל לעצמו", תקף קלינגר. "מעולם לא התרסתי ולא התגריתי ולא אמרתי או עשיתי משהו שיפגע במועדון הכדורגל מכבי תל אביב".

לסיום, קלינגר החמיא לקבוצתו ולאוהדים האדומים, וגם דיבר את העונש שיקבל כתוצאה מהאירוע החמור: "העובדה שבשתי העונות האחרונות אני מאמן את הפועל תל אביב ועושה זאת בתשוקה ובמסירות ומרגיש כל כך מחויב למועדון הזה, היא כי כזה אני. טוטאלי ומחוייב למקום העבודה שלי שקיבל אותי כל כך יפה ובזרועות פתוחות. אני מאושר וגאה להיות המאמן שלכם - שחקנים, צוות, הנהלה ואוהדים יקרים, ומקווה שאמשיך להצעיד את המועדון המיוחד שלנו עוד שנים רבות. אני יודע וברור לי שמגיע לי לשלם על מה שעשיתי גם אם הדבר קרה מתוך סערת רגשות בעוצמה שקשה לתאר, ואקבל את הדין כמו גבר".

חתיכת שרמוטה שקרן ובכיין. מתאים לך בול הפועל. 

אתה הבן זונה הכי גדול והמאמן הכי מסריח בליגה עוד לפני רביעי. לך תמצוץ להפועל ותמשיך להפסיד יא נבלה.

קלינגר, אם אתה קורא פה אז תקרא טוב טוב מה שיש לי להגיד לך.

כפוי טובה? מי אתה שתגיד לנו משהו? שנים שנתנו לך תמיכה כשחקן והיית אהוב, הפכת למאמן, השחיתות שיבשה את הנשמה שלך והפכת להיות רע בכל אופן המילה

אתה כל ראיון מזכיר שאתה חיפאי בדם ואם יקללו אותך לא תעלב, אתה עכשיו זונה של הקבוצה שאתה משחק בה..אז מי אתה שתקרא לנו כפוי טובה? אתה בדיוק מה שאתה, שכיר חרב שבאת למכבי וקיבלת כסף, נתת את הנשמה וזהו..אין הבדל בינך לאלברמן למשל, שבניגוד אליך לעולם לא ישחית את הנשמה שלו ויהפוך להיות רוע וגועל טהור, מה אתה חושב לעצמך? שנכבד אותך איך שאתה מתנהג? למה אתה אבי כהן ז"ל או שייע גלזר ז"ל שהם מכביסטים אולטימטיבים? אתה כולה ניר קלינגר שנתת פה 8-9 שנים וקיבלו אותך באהבה, אבל אתה גם שכיר חרב שהפכת להיות בן אדם לא חיובי ומבייש את צעירותך, אז מי אתה שתטיף לנו מוסר ?

3 דקות לפני, erantheking21 said:

קלינגר, אם אתה קורא פה אז תקרא טוב טוב מה שיש לי להגיד לך.

כפוי טובה? מי אתה שתגיד לנו משהו? שנים שנתנו לך תמיכה כשחקן והיית אהוב, הפכת למאמן, השחיתות שיבשה את הנשמה שלך והפכת להיות רע בכל אופן המילה

אתה כל ראיון מזכיר שאתה חיפאי בדם ואם יקללו אותך לא תעלב, אתה עכשיו זונה של הקבוצה שאתה משחק בה..אז מי אתה שתקרא לנו כפוי טובה? אתה בדיוק מה שאתה, שכיר חרב שבאת למכבי וקיבלת כסף, נתת את הנשמה וזהו..אין הבדל בינך לאלברמן למשל, שבניגוד אליך לעולם לא ישחית את הנשמה שלו ויהפוך להיות רוע וגועל טהור, מה אתה חושב לעצמך? שנכבד אותך איך שאתה מתנהג? למה אתה אבי כהן ז"ל או שייע גלזר ז"ל שהם מכביסטים אולטימטיבים? אתה כולה ניר קלינגר שנתת פה 8-9 שנים וקיבלו אותך באהבה, אבל אתה גם שכיר חרב שהפכת להיות בן אדם לא חיובי ומבייש את צעירותך, אז מי אתה שתטיף לנו מוסר ?

שחקני עבר חיים בסרט שקהל צריך לכבד אותם בלי שזה יהיה הדדי.

צטט

תגובת ניר קלינגר:

לאחר משחק גמר גביע המדינה ולאחר שנשלף לעברי הכרטיס האדום בחרתי שלא להתראיין בשל סערת הרגשות בה הייתי נתון, קשה לי לתאר עד כמה. העדפתי לא לדבר ולחכות לנשום ולהירגע. להלן תגובתי לאירועים: לפני הכל אני מבקש להודות לשחקנים שלי על משחק הקרבה נהדר ועל יכולת טקטית ומנטלית יוצאת דופן. אני משוכנע שאלמלא שיבוץ גרוע של צוות השיפוט והחלטות שיפוט גרועות להחריד היינו בוודאי זוכים בגביע המדינה, שאותו כל כך כל כך רצינו.

לקהל האדום שלנו, מתחשק לי לחבק אישית כל אחת ואחד מכם, אתם אדירים. תודה על תצוגת עידוד בלתי נשכחת ועל מאות הודעות תמיכה שקיבלתי מכם לאחר המשחק. ריגשתם אותי מאוד. וכמובן למשפחתי האהובה שעומדת לצידי כחומה בצורה בכל השמחות והסערות. לעניין התגובה שלי לקללות ושירי השנאה והנאצה שהופנו כלפיי מצד אוהדי היריבה. מי שלא חווה זאת על בשרו יתקשה להבין. הקללות המרושעות גרמו לי להגיב בצורה שהגבתי (תנועה מגונה ולא ראויה) בלהט הרגע ובסערת הרגשות שביעבעה בי לאורך כל המשחק. הקללות והאיחולים למיניהם לא פסקו לרגע. הן עברו לי ליד האוזן, וכמו תמיד הבלגתי עד הרגע שבו הבנתי שזה לא רק הקומץ שיושב או עומד מאחורי הספסל שלנו מקלל וזורק חפצים, אלא רוב אוהדי היריבה שרים שירי נאצה. צר לי מאוד על כך שנשיא המדינה מר רובי ריבלין נחשף לדברים האלה במעמד כזה, צר לי בפני צופי הטלויזיה שנאלצו לצפות ברגע הזה מבלי שנחשפו למה שהוביל אליו. בפניכם אני מתנצל. הילד שבי דיבר מגרוני, זה ששונא עוולות ומכיר רק שלוש מילים – צדק, הגינות וניצחון.

כל יפי הנפש שמעולם לא חוו התקפות מילוליות ושירי נאצה לא יבינו לעולם את תחושת הגועל הקשה שאותה חשתי באותו רגע, אשר גרמו לי לעשות את שעשיתי. מבחינתי כפיות טובה היא התכונה הגרועה ביותר שאדם יכול לסגל לעצמו. מעולם לא התרסתי ולא התגריתי ולא אמרתי או עשיתי משהו שיפגע במועדון הכדורגל מכבי תל אביב. העובדה שבשתי העונות האחרונות אני מאמן את הפועל תל אביב ועושה זאת בתשוקה ובמסירות ומרגיש כל כך מחויב למועדון הזה, היא כי כזה אני. טוטאלי ומחוייב למקום העבודה שלי שקיבל אותי כל כך יפה ובזרועות פתוחות. אני מאושר וגאה להיות המאמן שלכם – שחקנים, צוות, הנהלה ואוהדים יקרים, ומקווה שאמשיך להצעיד את המועדון המיוחד שלנו עוד שנים רבות. אני יודע וברור לי שמגיע לי לשלם על מה שעשיתי גם אם הדבר קרה מתוך סערת רגשות בעוצמה שקשה לתאר, ואקבל את הדין כמו גבר. מאחל לכולכם/ן שבת שלום ומבורך.

מצחיק שאפילו בתגובה רשמית, יומיים אחרי המשחק, הוא עדיין לא מצליח להתנצל (אולי הוא עדיין נמצא בלהט הרגע?) ורק ממשיך להאשים אחרים.

ערס בלי שכל. מצפה להרחקה ארוכה

לא התריס אף פעם. כל משחק מתנהג כמו בהמה במדינות עולם שלישי. שניצח אותנו מול הפועל חיפה שפק גליצין בבלומפילד כמו בן שרמוטה. העיקר לא מבין מה רוצים ממנה. זה כל כך הפועל פיכסה. גם לא מבין את ההשלכות והתפקיד המחייב שלו, אפס אחושרמוטה

הורג אותי שבתקשורת רושמים קלינגר התנצל. איפה ההתנצלות פה יא מפגרים? חזיזה ואצילי צדיקים לידו עם ההתנצלות שלהם. 

חכה חכה יא בן זונה, ברביעי זה היה כלום. שנה הבאה אתה תקבל 25 אלף צועקים על המוח שלך את מה שכולם יודעים - אתה לא רואה.

צטט

צר לי בפני צופי הטלוויזיה שנאלצו לצפות ברגע הזה מבלי שנחשפו למה שהוביל אליו. בפניכם אני מתנצל.

הילד שבי דיבר מגרוני, זה ששונא עוולות ומכיר רק שלוש מילים – צדק, הגינות וניצחון

חחחחחחחחחחחחחחח

איפה אותם אנשים שאמרו שזה לא מתאים, עדיין זה לא יפה לקלל אותו? 

מאמן של יריבה/שחקן של יריבה ומבחינתי גם האפסנאי של היריבה, את כולם אני אקלל ושוב עד גבול עניין הנאצי והשואה.