Jump to content

לקראת דרבי גמר-גביע המדינה

דקסטר

Recommended Posts

1 hour ago, מכביסט לעד said:

מי אלה הפועל? חלאס עם המציצות לקהל המסריח שלהם. 

בפעם האחרונה שהם עשו מופע פירו שמעו רק את הקהל שלנו וזה היה משחק חוץ. זיינו אותם בפירו, בשירה ובתוצאה.

מי אתה ומה עשית ל'מכביסט לעד'

עד שאני מצליח לעבוד ולשכוח לרגע מהמשחק שומע את אוהדי הפועל פה מתחת לחלון ״לא לובש צהוב שונא משטרה...״

חוזר ליו טיוב לראות תקצירים.

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מילה הקהל הכי אדיש בארץ. פאקינג גמר גביע נגד הפועל. מקווה שזה לא ייראה ככה ביציע. 

אולי זה טוב ככה. גם לשחקנים בלי לחץ לגמור את זה 3-0 במחצית

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

מילה הקהל הכי אדיש בארץ. פאקינג גמר גביע נגד הפועל. מקווה שזה לא ייראה ככה ביציע. 

גועל נפש איכס

אמרתי את זה כבר בבוקר

תגידו, אתם מכירים את כל הקהל שמגיע היום? איך בדיוק אתם מזהים טירוף, פה בפורום? ואיך הוא מתבטא, בתגובות, בלייקים, בסרטונים או בבלבולי שכל כמו שלכם..

תעשו טובה תבואו ותדאגו לעצמכם ולהשמיע את הקול והטירוף שלכם, אל תשפטו משהו לפי פורום או פייסבוק או אנערף

Just now, סי הצהובה said:

תגידו, אתם מכירים את כל הקהל שמגיע היום? איך בדיוק אתם מזהים טירוף, פה בפורום? ואיך הוא מתבטא, בתגובות, בלייקים, בסרטונים או בבלבולי שכל כמו שלכם..

תעשו טובה תבואו ותדאגו לעצמכם ולהשמיע את הקול והטירוף שלכם, אל תשפטו משהו לפי פורום או פייסבוק או אנערף

לכי תראי את התגובות לפני משחקים באירופה נגד דייגים. אנשים היו בטירוף אדיר מהבוקר של המשחק למרות שאפילו לא היה קהל. 

אין להסביר עד כמה חשוב לקחת את הגביע הזה ועד כמה זה נדיר לפגוש את הפועל בגמר. 

5 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לכי תראי את התגובות לפני משחקים באירופה נגד דייגים. אנשים היו בטירוף אדיר מהבוקר של המשחק למרות שאפילו לא היה קהל. 

אין להסביר עד כמה חשוב לקחת את הגביע הזה ועד כמה זה נדיר לפגוש את הפועל בגמר. 

לא חושבת שטירוף מתבטא בצורה כזאת, סורי

ולא אין להסביר, פעם הגבתי היום לא הגבתי וזה לא אומר שאני לא בטירוף, וזה בטח לא מביך ולא מילים גרנדיוזיות כאלה ואחרות

1 hour ago, kutomer said:

עד שאני מצליח לעבוד ולשכוח לרגע מהמשחק שומע את אוהדי הפועל פה מתחת לחלון ״לא לובש צהוב שונא משטרה...״

חוזר ליו טיוב לראות תקצירים.

איפה אתה?

מסכים לגמרי עם סי.

תסתכל למשל על התנועה והתגובות בפורום של חיפה לפני המשחק אליפות שלהם, אם זה היה המדד אז הם היו צריכים להיות עם משהו כמו 200 איש באצטדיון באווירה של גביע הטוטו.

כנס גם עכשיו לשדים ותגיד לי אם אתה רואה משהו מיוחד, בקושי יש שם תגובות. נכנסתי ויש רק תגובה אחת על האימון המסכם. יש לך ספק איך הם יבואו בערב?

לרשום או לרשום בפורום טירוףףףףף או לא יכול לחכותתת!!! עם הצפה של סרטונים זה לא מדד למה שיהיה בערב. סורי אבל זה אולי יותר מדד ל-FXP. הרוב המוחלט של הקהלים לא בפורומים, קח בחשבון שאנשים גם עובדים, עסוקים במהלך היום וכו'. 

ברור שזה לא ככה, אבל באופן כללי מרגיש שהקהל לא מתרגש מהמעמד גם באוהדים שפגשתי במהלך היום וגם בשאר הרשתות החברתיות. 

הלוואי ובמגרש זה יהיה אחרת, אבל עם הקהל שלנו אין לי יותר מדי ציפיות. 

ומילה רגע על העידוד, במשחקי ליגה אין בעיה שרק חצי מהקהל מעודד כי זה עדיין הרוב באצטדיון. היום זה 12 אלף שלנו ואותו דבר מצד שלהם. מקווה שעם כל החפירה על להשיג כרטיס מי שכן הצליח להשיג ייתן הכל.

תגיעו מוקדם, תכנסו מוקדם ותתחילו את הטירוף מההתחלה. זה דרבי, לא ישעמם לכם גם אם תגיעו עכשיו, באחריות.

לפני3 שעות , BODIROGA10 said:

חייבים שער מהיר ולהשתלט על קצב המשחק.

מישהי שתאהב אותי כמו שבודירוגה ממליץ על שער מהיר לפני כל משחק

5 דקות לפני, החתול הצהוב said:

מישהי שתאהב אותי כמו שבודירוגה ממליץ על שער מהיר לפני כל משחק

אוהב מאוד את בודירוגה זה לא מכוון אליו, אבל הטיפים האלו של לכבוש שער מהיר.... 
זה כמו להגיד "אם נכבוש יותר שערים מהיריבה ננצח".

On 2.6.2021 at 16:45, סי הצהובה said:

בדיעבד, כל מילה. כצפוי