Jump to content

לקראת דרבי גמר-גביע המדינה

דקסטר

Recommended Posts

סוגרים את עונת 2020/21 עם המשחק הכי פסיכי שאפשר לחשוב עליו

גמר גביע המדינה. בבלומפילד. דרבי.

הפועל מגיעה למשחק אחרי הניצחון בדוחא וסיום הליגה במקום ה11, עם 8 ימי מנוחה בין המשחקים.

במכבי, שתסתפק יומיים מנוחה יעדרו: קנדיל, ריקן, גולסה ופשיץ'.

הימור:

דניאל

סבוריט טיבי הרננדס ג'ראלדש

שרן   גלזר

פרץ

יונתן      שכטר      גררו

יום רביעי 20:30, בלומפילד.

יאללה מכבי, רק תביאו גביע.

50 דקות לפני, המכבייה said:

אבא שירחם. אין מילים לתאר את זה בכלל ואנחנו לא מגיעים טוב

משמעותי מאוד, הרבה יותר מ"סתם" עוד גביע לארון. 
אם נפסיד את זה יתחילו דיבורים על פטריק (גם אם לא בצדק) שלא מגיע למאנ טיים ואתה יודע איך זה מתגלגל, אוכלי הנבלות כבר הדליקו את האש והכינו את השיפוד.
יש הבדל גדול בין עונה שבה לקחת 3 מתוך 4 תארים מקומיים (טוטו, אלוף אלופים, גביע מדינה) + עונה אירופית מכובדת מאוד עם העפלה ל32 האחרונות של הליגה האירופית, 

+ הגעה עד המחזור האחרון כשאתה עוד יכול לקחת אליפות, אחרי כל מה שהקבוצה הזאת עברה העונה. 
שזאת כבר עונה טובה. 
לבין עונה בלי הגביע. שזאת עוד עונה, עונה בסדר- עד בסדר פלוס להתחשב בנסיבות, אבל לא מוצלחת, לא רעה, עוד עונה בהסיטוריה של המועדון.

השחקנים צריכים לבוא באטרף למשחק הזה במיוחד אחרי פסטיבל חיפה.

בלי תירוצים, בלי רעשי רקע.

פאקינג דרבי גמר גביע, לא חוזרים בלי הניצחון.

18 דקות לפני, Eli basa said:

משמעותי מאוד, הרבה יותר מ"סתם" עוד גביע לארון. 
אם נפסיד את זה יתחילו דיבורים על פטריק (גם אם לא בצדק) שלא מגיע למאנ טיים ואתה יודע איך זה מתגלגל, אוכלי הנבלות כבר הדליקו את האש והכינו את השיפוד.
יש הבדל גדול בין עונה שבה לקחת 3 מתוך 4 תארים מקומיים (טוטו, אלוף אלופים, גביע מדינה) + עונה אירופית מכובדת מאוד עם העפלה ל32 האחרונות של הליגה האירופית, 

+ הגעה עד המחזור האחרון כשאתה עוד יכול לקחת אליפות, אחרי כל מה שהקבוצה הזאת עברה העונה. 
שזאת כבר עונה סבבה טובה. 
לבין עונה בלי הגביע. שזאת עוד עונה, עונה בסדר, עד בסדר פלוט להתחשב בנסיבות, אבל לא מוצלחת, לא רעה, עוד עונה בהסיטוריה של המועדון.

כל מילה. תחשוב על זה-מכבי שיחקה לפני כולם עם פטריק ותסיים אחרי כולם עם פטריק, ומה היה בדרך(ארבע עונות ושבע תקופות חיים שונות). וזה ד ר ב י. והוא יהיה קשוח מתמיד.

13 דקות לפני, המכבייה said:

כל מילה. תחשוב על זה-מכבי שיחקה לפני כולם עם פטריק ותסיים אחרי כולם עם פטריק, ומה היה בדרך(ארבע עונות ושבע תקופות חיים שונות). וזה ד ר ב י. והוא יהיה קשוח מתמיד.

קלינגר ייתן פה פייט חזק, אבל יש לי הרגשה שזה שלנו הפעם. עשינו דרך הכי קשה שיש עם משחקי חוץ נגד קבוצות חזקות. 

לאכול את הדשא. כמה מגיע לשחקנים האלה גביע!

3 מ4 בעונה הזאת ואני מבסוט וגאה בהם למרות איבוד הצלחת.

לדרבי חוקים משלו , מאמין שהשחקנים יבואו לרוק דם על המגרש כדי לסיים את העונה הזו בצורה הכי טובה שאפשר.

יאללה מכבי

תנו לנו לשמוח שלא נוכל עוד לעמוד 

הכי חשוב העונה בפער. מגיע לנו ובעיקר לקבוצה שלנו את זה. גם על הדרך שעברנו בגביע לעומת הפועל וגם על כל העונה הזאת. 

מעבר לזה שהמשחק יקבע את התחושות בכל הקיץ הקרוב, הוא גם ישפיע על העונה הבאה. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם לא ננצח. 

הייתי רוצה הרכב כזה:

דניאל

סבוריט בלטקסה טיבי ג'ראלדש

שרן  פרץ

ביטון

אם נשחק עם קישור אפור ניתן להפועל בדיוק את מה שהם רוצים, לא נבקיע ונסתבך. צריך להתחיל עם שני גולים מהירים כמו נגד ק"ש (רק בלי להפסיק לשחק אחרי). 

21 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכי חשוב העונה בפער. מגיע לנו ובעיקר לקבוצה שלנו את זה. גם על הדרך שעברנו בגביע לעומת הפועל וגם על כל העונה הזאת. 

מעבר לזה שהמשחק יקבע את התחושות בכל הקיץ הקרוב, הוא גם ישפיע על העונה הבאה. לא רוצה לחשוב מה יקרה אם לא ננצח. 

הייתי רוצה הרכב כזה:

דניאל

סבוריט בלטקסה טיבי ג'ראלדש

שרן  פרץ

ביטון

אם נשחק עם קישור אפור ניתן להפועל בדיוק את מה שהם רוצים, לא נבקיע ונסתבך. צריך להתחיל עם שני גולים מהירים כמו נגד ק"ש (רק בלי להפסיק לשחק אחרי). 

!!!!

לפני6 שעות , JustMac said:

ביטון גררו בלקמן יכול לעבוד טוב שפרץ מאחורה משחק שעבר לא היה מי שימסור אני ממשיך עם ההרכב בתוסף של פרץ

שכטר זה בשבילו המשחק הזה.

הנה יופי

ההתאחדות ענו לי בפייסבוק שלא צריך

1 דקה לפני, liron981s said:

נראה לי כבר שלא כי בוטל התו ירוק והסגול