Jump to content

עומר אצילי

Recommended Posts

3 דקות לפני, פנחס שוף said:

אני רק שאלה לפני הנעילה

אם אצילי קיבל קנס של 10 אלף, למה חזיזה/אבו פאני/סאן מנחם לא קיבלו גם קנס על 10 אלף?

מניח שזה בגלל שהם לא פדופילים שאחרי שניצלו ילדות שרים על ילדות שהן זונות

32 דקות לפני, ברק8 said:

מניח שזה בגלל שהם לא פדופילים שאחרי שניצלו ילדות שרים על ילדות שהן זונות

אני מדמיין את אצילי עובר ליד גן ילדים ורואה ילדה עם חולצה של מכבי ומתחיל לשיר לה שהיא זונה

1 דקה לפני, ravid said:

אני מקווה שאתה מסתלבט/ציני

יש לך תשובה לעניין או שאני צריך לנחש מה אתה חושב?

• 2 months later...

"לסיום, חשף הרב שיחה מרתקת עם הבעלים של מכבי חיפה, שהביע את דעתו על התנהלות קבוצתו הקודמת של השחקן עימו: "דיברתי גם עם יעקב שחר - הוא מאוד אוהב את אצילי. יענקל'ה שחר אמר לי בפה שלו שלא יפה איך שמכבי ת"א התנהגו אליו. מכבי ת"א לקחו צעד עוד לפני שידעו אם הוא אשם או לא אשם"

א. מעניין הרב הנ"ל, שבאהלן אהלן ככה מגונן על בועל קטינות ומחולל שבת.

ב. מעניין מה חצילי אמר לשחר, אפס אחראיות אישית, סמרטוט..

אני אישית לא אתפלא אם נגלה שיעקב שחר הפעיל את האוהדים שלו כדאי לעשות את כל הסיפור הזה וחיליק טרופר מאז שמכבי שחררו את אצילי ומיכה הפסיק להפגש עם הבנות כמו בהתחלה היה נפגש איתם יום יום וזיין תמח אחרי שמכבי שחררו אותם הוא הפסיק פתאום לגמרי שהם שוחררו רשמית ושהוא חתם בחיפה הוא לא אמר מילה השרמוטה הזה.

ככה זה שעושים קומבינה לטובת הקבוצה האהובה.

50 דקות לפני, erantheking21 said:

אני אישית לא אתפלא אם נגלה שיעקב שחר הפעיל את האוהדים שלו כדאי לעשות את כל הסיפור הזה וחיליק טרופר מאז שמכבי שחררו את אצילי ומיכה הפסיק להפגש עם הבנות כמו בהתחלה היה נפגש איתם יום יום וזיין תמח אחרי שמכבי שחררו אותם הוא הפסיק פתאום לגמרי שהם שוחררו רשמית ושהוא חתם בחיפה הוא לא אמר מילה השרמוטה הזה.

ככה זה שעושים קומבינה לטובת הקבוצה האהובה.

תאשים את הבעלים שלך במה שקרה וזהו - קצת לחץ תקשורתי וזהו? ממתי אליפות המוסר חשובה מאליפות ליגת העל? מאותה החלטה אומללה כדור השלג רק הולך וגדל וחבל

31 דקות לפני, micsho3 said:

תאשים את הבעלים שלך במה שקרה וזהו - קצת לחץ תקשורתי וזהו? ממתי אליפות המוסר חשובה מאליפות ליגת העל? מאותה החלטה אומללה כדור השלג רק הולך וגדל וחבל

אתה עדיין לא קולט אה? לחץ תקשורתי? זאת הקבוצה שלו ואם עובד שלו חצה קו אדום *מבחינתו* אז הוא בחוץ. ככה פשוט.

1 hour ago, micsho3 said:

שמישהו מהמנהלים יעשה מצווה ויעיף את הטרול הזין הזה לאלף עזאזל כבר??????????

לפני1 שעה , Yehudav said:

שמישהו מהמנהלים יעשה מצווה ויעיף את הטרול הזין הזה לאלף עזאזל כבר??????????

פה זה לא צפון קוריאה. אם כבר להעיף מישהו זה את זה שמקלל כאן. לא יכול להכיל דעה שונה משלך? אל תגיב פשוט ותדפדף הלאה.

9 דקות לפני, micsho3 said:

פה זה לא צפון קוריאה. אם כבר להעיף מישהו זה את זה שמקלל כאן. לא יכול להכיל דעה שונה משלך? אל תגיב פשוט ותדפדף הלאה.

דעה שונה? טרול מסריח שרק משלשל מהמקלדת ולא כתב פה מעולם משהו חיובי. 

3 דקות לפני, Yehudav said:

דעה שונה? טרול מסריח שרק משלשל מהמקלדת ולא כתב פה מעולם משהו חיובי. 

תתמודד עם דעה שונה. עם קו מחשבה שונה. כנראה שקשה לך.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.