Jump to content

עומר אצילי

Recommended Posts

לפני7 שעות , Eli basa said:

אחת הסיבות שלעולם לא אדפיס שם של שחקן על החולצה. חוץ מ"אבי כהן" על האופנת ברוך כל החולצות שלי ריקות. 
כמעט כולם יכולים בשנייה לדפוק לך היפוך כמו השרמוטה הזה שהיה מקבל פה יחס מטורף מהקהל (אפילו שאישית אף פעם לא אהבתי אותו וגם כתבתי את זה ב"דעות לא פופולריות" פעם), 
הלך לבעול תלמידת כיתה ט' כמו איזה אפס, נתפס, עדיין קיבל את התמיכה של הקהל (גם שלי! שלא אהב אותו בכלל), וברגע שהגיע לקבוצה אחרת התחיל ללכלך כמו פח אשמה.
רחמים על כל האוהדים (והיו מלא) שהדפיסו חולצות על השם של השמוק הזה. 

אני עד היום דופק את הראש איך יצאתי כזה מטומטם ששנה שעברה את החולצות בית של מכבי קניתי עם השם שלו.

מה לא חיפשתי בשביל ובדקתי בשביל למחוק את השם המטונף שלו, אין שום אופציה לעשות את זה.

הדבר היחידי שיש לי לעשות עם החולצה שלו, זה כשנארח את חיפה בבלומפילד, כשהוא יבוא להרים קרן בפינה של שער 11,  אני אזרוק לו את החולצה לתוך הפנים עם אצבע משולשת.

חתיכת סמרטוט, כמה הגנתי על השרמוטה הזה כשהתפוצצה הפרשה.

מלבד שרן ייני, יותר לא מדפיס שום שם של אף שחקן, גם לא של זהבי שהוא השחקן שאני הכי אוהב מכל השחקנים הפעילים היום, כי לך תדע איפה הוא יסיים אחריך.

שם רק את השם שלי או משאיר חלק.

לאצילי שמור מקום של כבוד יחד עם יוסי אבוקסיס וסלים טועמה בראש השחקנים שאני שונא.

אפס.

12 דקות לפני, Hararihr said:

אני עד היום דופק את הראש איך יצאתי כזה מטומטם ששנה שעברה את החולצות בית של מכבי קניתי עם השם שלו.

מה לא חיפשתי בשביל ובדקתי בשביל למחוק את השם המטונף שלו, אין שום אופציה לעשות את זה.

הדבר היחידי שיש לי לעשות עם החולצה שלו, זה כשנארח את חיפה בבלומפילד, כשהוא יבוא להרים קרן בפינה של שער 11,  אני אזרוק לו את החולצה לתוך הפנים עם אצבע משולשת.

מלבד שרן ייני, יותר לא מדפיס שום שם של אף שחקן, גם לא של זהבי שהוא השחקן שאני הכי אוהב מכל השחקנים הפעילים היום, כי לך תדע איפה הוא יסיים אחריך.

לאצילי שמור מקום של כבוד יחד עם יוסי אבוקסיס וסלים טועמה בראש השחקנים שאני שונא.

אפס.

צודק 100 אחוז. 

מלא, ממש מלא היו מדפיסום אצילי, חגל על החולצות זה מטורף. 

למדתי להשאיר ריק. רק שרן באמת זה משהו אחר אבל עדיין אני משתדל להשאיר ריק וזהו.

16 דקות לפני, Hararihr said:

אפס.

בתכלס אם תעשה לזה כמה כביסות בלי להפוך את החולצה (כאילו תשאיר את ההדפס בחוץ) אז הכיתוב יתחיל להתקלף לך ותוכל משם להוריד את זה בקלות. אני יודעת כי בטעות עשיתי את זה עם חולצה שעכשיו קצת מקולפת.

בתכלס אני מעדיף כבר חולצה של זר סטייל קרלוס פריצה סבוריט וכו

תכלס הסבירות של זרים לעבור ליריבות ולהפוך לשנואים הוא נמוך משמעותית.. כן היו מקרים לאורך ההיסטוריה אבל באחוזים הרבה יותר נמוכים.

או ריק

או שרן

אנשים ביציע לא רוצים להודות, אבל בכל מה שקשור לאצילי, יצאנו הכי קוקוסינלים ופראיירים שאפשר. במקום לקלל אותו את הקללות הכי ״מוציאות מאיזון״ שיש , אנחנו סוג של עודדנו אותו עם ה- ״אצילי מת״.

לדעתי, הבישול שלו נגדנו זה 50 אחוז גולסה ו50 אחוז הקהל.

8 דקות לפני, ben8 said:

אנשים ביציע לא רוצים להודות, אבל בכל מה שקשור לאצילי, יצאנו הכי קוקוסינלים ופראיירים שאפשר. במקום לקלל אותו את הקללות הכי ״מוציאות מאיזון״ שיש , אנחנו סוג של עודדנו אותו עם ה- ״אצילי מת״.

ארי שמאעי פעם נחשד שהסניף חגיגת מתחת של קטין,(לכאורה ועוד לכאורה) אני זוכר דרבי גביע ברמת גן נגדם ש90 דקות שרנו ״ארי שמעאי תתבייש הוא בסהכל בן 6״

אצילי הגיע למשחק כשהוא מצפה לגרוע מכל ואני מניח שברגע שהבין שזה מה ששרים לו הוא הרגיש הקלה שאיפשרה לו להכנס למשחק כמו שרצה.

אחד המחדלים הגדולים שלנו כקהל.

31 דקות לפני, ben8 said:

למרות שבמשחק בסמי עופר מולם הוא נכנס חזק בשחקני מכבי אנשים סירבו להבין והפנימו רק אחרי המשחק בבלומפילד ומה שהיה עם שרן (ובטח אחרי השירים שלו).

לא יודע כמה זה היה משנה אבל בוא נגיד שאם זה הפוך, אוהדי חיפה שרים לו "פדופיל פדופיל" חצי משחק.

49 דקות לפני, דקסטר said:

למרות שבמשחק בסמי עופר מולם הוא נכנס חזק בשחקני מכבי אנשים סירבו להבין והפנימו רק אחרי המשחק בבלומפילד ומה שהיה עם שרן (ובטח אחרי השירים שלו).

לא יודע כמה זה היה משנה אבל בוא נגיד שאם זה הפוך, אוהדי חיפה שרים לו "פדופיל פדופיל" חצי משחק.

על שירת פדופיל של לחן מהמר באמת הוא יוצא באדום. קל. יש לו אופי חרא והוא גם די טמבל.

לפני19 שעות , erantheking21 said:

אתה צריך להבין שמדובר בכדורגל וכל האנשים בדעות נזילות, לפני 8 שנים שכטר קילל אותך והיום הוא קופץ איתך..אין מה לעשות, היום אצילי בשביל לקנות את עולמו בחיפה ולחגוג שם הוא גם ימכור את אמא שלו השרמוט הקטן.

שכטר קילל את מכבי ב"זיינו את אמא שלהם זיינו", אצילי זיין ילדה בת 15 וזיין את מכבי עם לשחרר אותו ואת מיכה בלי לראות שקל ובלי תחליף הולם - כי לחתיכת זין כזה שמזיין ילדה בת 15 אסור להיות חלק ממכבי. ועכשיו מקלל את האוהדים ששמרו עליו ולא חירבנו עליו בבלומפילד.
אגב למען הסר ספק, גם אם הוא היה נזרק על לא עוול בכפו ממכבי, ברגע שהוא נגד מכבי (בטח במאבק על אליפות) היינו חייבים לעשות הכל כדי להוציא אותו מאיזון. אני פשוט מקווה שכל החברים של אצילי ביציע הבינו שהוא שם עליהם מיליון זין ויתחילו לקלל אותו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.