Jump to content

עומר אצילי

Recommended Posts

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כמו מי? התאכזבתי לראות שהרוב כן עוקבים אחריו במיוחד מדור ודן.

ואי לגמרי, מילא היו סתם עוקבים אבל הם גם מפרגנים. לא מצליחה להבין את זה. דווקא משניהם ציפיתי ליותר, נותנים תחושה של אנשים עם קלאס ובאמת על רמה וזה כל כך נוגד את זה... מבאס 

לא מצפה לכלום כמעט מאף שחקן.

ידוע שב-90% מהמקרים אנחנו לוקחים את היריבויות האלה הרבה יותר קשה מהשחקנים עצמם, שבדר״כ גם חברים מחוץ למגרש.

על המגרש נותנים הכל, אבל 15 דקות אחרי המשחק יכולים כבר להסתחבק.

בגלל זה קשה לי מאוד מאוד להעריץ שחקנים, אוהב את מכבי כמועדון אהבה טהורה נטו.

21 דקות לפני, itan17 said:

לא מצפה לכלום כמעט מאף שחקן.

ידוע שב-90% מהמקרים אנחנו לוקחים את היריבויות האלה הרבה יותר קשה מהשחקנים עצמם, שבדר״כ גם חברים מחוץ למגרש.

על המגרש נותנים הכל, אבל 15 דקות אחרי המשחק יכולים כבר להסתחבק.

בגלל זה קשה לי מאוד מאוד להעריץ שחקנים, אוהב את מכבי כמועדון אהבה טהורה נטו.

לא עניין מקצועי של יריבות.

עניין של ערכים אנושיים.

הייתי מצפה משחקן מכבי להסיר עוקב גם מאנתוני וארן ברמת התיאוריה.

גם אם היה משחק באדומים אשדוד.

1 hour ago, Krishi said:

הציפיות שלכם משחקנים, שוב, מוגזמות. 

אז הגיע הזמן שהשחקנים יתאימו עצמם לציפיות שלחברה יש עליהם- כי הקהל נתן להם ת'מנדט להפוך לדמויות הציבוריות שהן!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158481253478752&id=563478751

20210531_213728.thumb.jpg.b2f4939e4424f51a18388314077146cf.jpg

הנה חיליק טרופר נמצא שם בטקס מתן השחקנים ועומר אצילי זכה בשחקן הבישולים, גם הילד חרא חזיזה שם

והנה חיליק כשמו(אני יודע שהשם שלו חילי, אבל חיליק יותר מתאים לו, כולם זוכרים איזה חיה היתה חיליק) לא התייחס לזה בשיט

חזיזה מועמד לפרסים על המעשה שלו והעולם שותק

אם עכשיו היה שחקן אומר יהודים לגז באירופה היו משעים אותו באותו שניה לשנתים מהכדורגל, רק חזיזה מקבל פרס

12 דקות לפני, ששון הצהוב said:

אז הגיע הזמן שהשחקנים יתאימו עצמם לציפיות שלחברה יש עליהם- כי הקהל נתן להם ת'מנדט להפוך לדמויות הציבוריות שהן!

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10158481253478752&id=563478751

20210531_213728.thumb.jpg.b2f4939e4424f51a18388314077146cf.jpg

סליחה אני אתקן את עצמי - הציפיות שלכם משחקנים ישראלים, שוב, מוגזמות

לפני8 שעות , DanMTA said:

אתה חייב להיות שפל ברמה הגבוהה ביותר אם אחרי מעשה מביש שעשית אתה מעז להרים ראש בגאון וכביכול לבוא בטענות או להיות אנטי מול מועדון וקהל שאין הם אשמים במעשיך המבישים.

אתה חייב להיות סמרטוט רצפה פחדן שלא לוקח אחריות על מעשיו ועל גבול הפסיכופט כדי לזרום ולקלל פחות משנה אחרי את המועדון שגידל אותך ולקחת איתו אליפיות כשאסף אותך אחרי שניקית שירותים בספרד.

טפי על הפרצוף הערס המכוער שלך, האמת מתאים לך בול להתחבר למועדון הכי נחות מוסרית בארץ ואין צורך בפירוט למה.

אל דאגה, אתה תקבל את מה שמגיע לך יש אלוהים.

חותם על כל מילה.

לפני8 שעות , duss21 said:

מקווה ששכטר וגולסה וכל יתר המלקקים לו קמו הבוקר ושמחו לגלות שיש להם בנות זונות

וואלה אני אהיה מאוד מאוכזב עם השחקנים ימשיכו לעשות לו לבבות ולהעלות תמונות איתו

יש גבול

7 דקות לפני, פנחס שוף said:

אצילי:

Spying Peeping Tom GIF by 20th Century Fox Home Entertainment

חחחח חייבים עונה הבאה לשיר לו פדופיל פדופיל פדופיל, כמובן על הלחן של מהמר מהמר מהמר. זה יביך וישפיל אותו מול 30 אלף איש

לפני3 שעות , Krishi said:

סליחה אני אתקן את עצמי - הציפיות שלכם משחקנים ישראלים, שוב, מוגזמות

נכון מאוד, רוב הכדורגלנים הישראלים הם ערסים שלולא כשרון/מזל/קשרים, היו יכולים בקלות להשתתף בלינץ' בבת ים. 

אני רק מקוווה שכל מי ששמר עליו הבין עכשיו על איזה בן אדם הוא "שמר" עד עכשיו בזה שלא השתתף בשירה נגדו ובטח שלא יזם.
במקום לזרוק עליו קולה היינו צריכים לזרוק עליו קונדומים כשהוא בא לקרן בבלומפילד ולשיר נגדו כל המשחק כולל בוז בכל נגיעה. מקווה מאוד שבפעם הבאה שנפגש זה לא יראה כמו עד עכשיו.

לפני5 שעות , Mario said:

אני רק מקוווה שכל מי ששמר עליו הבין עכשיו על איזה בן אדם הוא "שמר" עד עכשיו בזה שלא השתתף בשירה נגדו ובטח שלא יזם.
במקום לזרוק עליו קולה היינו צריכים לזרוק עליו קונדומים כשהוא בא לקרן בבלומפילד ולשיר נגדו כל המשחק כולל בוז בכל נגיעה. מקווה מאוד שבפעם הבאה שנפגש זה לא יראה כמו עד עכשיו.

אתה צריך להבין שמדובר בכדורגל וכל האנשים בדעות נזילות, לפני 8 שנים שכטר קילל אותך והיום הוא קופץ איתך..אין מה לעשות, היום אצילי בשביל לקנות את עולמו בחיפה ולחגוג שם הוא גם ימכור את אמא שלו השרמוט הקטן.

לפני3 שעות , erantheking21 said:

אתה צריך להבין שמדובר בכדורגל וכל האנשים בדעות נזילות, לפני 8 שנים שכטר קילל אותך והיום הוא קופץ איתך..אין מה לעשות, היום אצילי בשביל לקנות את עולמו בחיפה ולחגוג שם הוא גם ימכור את אמא שלו השרמוט הקטן.

שכטר עשה את זה אחרי ש 3-4 שחקנים שלך לוחצים עליו

אצילי לעומתו לא נראה כמו מי שלחצו עליו לעשות משהו 

לפני17 שעות , Krishi said:

הציפיות שלכם משחקנים, שוב, מוגזמות. 

אחת הסיבות שלעולם לא אדפיס שם של שחקן על החולצה. חוץ מ"אבי כהן" על האופנת ברוך כל החולצות שלי ריקות. 
כמעט כולם יכולים בשנייה לדפוק לך היפוך כמו השרמוטה הזה שהיה מקבל פה יחס מטורף מהקהל (אפילו שאישית אף פעם לא אהבתי אותו וגם כתבתי את זה ב"דעות לא פופולריות" פעם), 
הלך לבעול תלמידת כיתה ט' כמו איזה אפס, נתפס, עדיין קיבל את התמיכה של הקהל (גם שלי! שלא אהב אותו בכלל), וברגע שהגיע לקבוצה אחרת התחיל ללכלך כמו פח אשמה.
רחמים על כל האוהדים (והיו מלא) שהדפיסו חולצות על השם של השמוק הזה. 

2 דקות לפני, Eli basa said:

אחת הסיבות שלעולם לא אדפיס שם של שחקן על החולצה. חוץ מ"אבי כהן" על האופנת ברוך כל החולצות שלי ריקות. 
כמעט כולם יכולים בשנייה לדפוק לך היפוך כמו השרמוטה הזה שהיה מקבל פה יחס מטורף מהקהל (אפילו שאישית אף פעם לא אהבתי אותו וגם כתבתי את זה ב"דעות לא פופולריות" פעם), 
הלך לבעול תלמידת כיתה ט' כמו איזה אפס, נתפס, עדיין קיבל את התמיכה של הקהל (גם שלי! שלא אהב אותו בכלל), וברגע שהגיע לקבוצה אחרת התחיל ללכלך כמו פח אשמה.
רחמים על כל האוהדים (והיו מלא) שהדפיסו חולצות על השם של השמוק הזה. 

היה לי אינסטינקט טוב איתו.

שקלתי להדפיס את השם שלו, בעיקר בגלל חיבתי למספר 7 ובסוף ויתרתי והדפסתי את השם שלי.

היחידים שכן יש לי חולצה עם שמם - זהבי, גלזר, פרץ. חסר לי ייני לאוסף המכובד.

1 דקה לפני, אורלנדו בלוף said:

היה לי אינסטינקט טוב איתו.

שקלתי להדפיס את השם שלו, בעיקר בגלל חיבתי למספר 7 ובסוף ויתרתי והדפסתי את השם שלי.

היחידים שכן יש לי חולצה עם שמם - זהבי, גלזר, פרץ. חסר לי ייני לאוסף המכובד.

אתה יודע מה הקטע המפגר? 
מכבי הזמינו הדפסים של ATZILY במקום ATZILI ועד ששמו לב לזה הדפיסו ללא מעט לקוחות את השם של הטמבל הזה עם שגיאת כתיב, 
אני לא יודע מה יותר גרוע כבר את השם הנכון או שגוי ואז תחרטט שזה מישהו אחר לפחות ויהיו פחות פדיחות חחחח

סתם ניסיון להראות שהוא מטפל בדברים האלה בתוך הבית בשביל אולי שהעונש שחזיזה יקבל יהיה קל יותר מבית הדין(שבכל מקרה לא יהיה קשה)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.