Jump to content

עומר אצילי

Recommended Posts

טבלת התנצלויות של עומר אצילי בשנה האחרונה:
מכבי חיפה חיזבאללה ☑️
לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת זונה ☑️

ניצול קטינות ✖️

38 דקות לפני, DanMTA said:

אתה חייב להיות שפל ברמה הגבוהה ביותר אם אחרי מעשה מביש שעשית אתה מעז להרים ראש בגאון וכביכול לבוא בטענות או להיות אנטי מול מועדון וקהל שאין הם אשמים במעשיך המבישים.

אתה חייב להיות סמרטוט רצפה פחדן שלא לוקח אחריות על מעשיו ועל גבול הפסיכופט כדי לזרום ולקלל פחות משנה אחרי את המועדון שגידל אותך ולקחת איתו אליפיות כשאסף אותך אחרי שניקית שירותים בספרד.

טפי על הפרצוף הערס המכוער שלך, האמת מתאים לך בול להתחבר למועדון הכי נחות מוסרית בארץ ואין צורך בפירוט למה.

אל דאגה, אתה תקבל את מה שמגיע לך יש אלוהים.

מדוייק ביותר, אי אפשר היה לסכם את זה טוב יותר.

גם קיבל הזדמנות שנייה, גם הלבינו את מה שעשה, ובמקום להוריד ראש ולהיות צנוע הוא מחרבן מהמקפצה.

אנשים כאלה אף פעם לא מסיימים טוב.

לפני1 שעה , Double said:

זה הילדים התמימים שצריכים לעודד את המטונף הזה. רק שירחיקו את אצילי משם

לא הבנתי מה העקיצה. שיש עוד קבוצות בתל אביב? שאנחנו לא פריפריה? שאנחנו לקחנו 5 אליפויות בעשור האחרון?

7 דקות לפני, kutomer said:

העיקר היו פה אנשים שזה מביך לשיר אצילי מזיין קטינות.

מקווה שנעשה לו גיהנום במפגש הבא.

מביך עלק. מביך שהזין הזה חוגג לנו בפנים ואנחנו שותקים

53 דקות לפני, DanMTA said:

אתה חייב להיות שפל ברמה הגבוהה ביותר אם אחרי מעשה מביש שעשית אתה מעז להרים ראש בגאון וכביכול לבוא בטענות או להיות אנטי מול מועדון וקהל שאין הם אשמים במעשיך המבישים.

אתה חייב להיות סמרטוט רצפה פחדן שלא לוקח אחריות על מעשיו ועל גבול הפסיכופט כדי לזרום ולקלל פחות משנה אחרי את המועדון שגידל אותך ולקחת איתו אליפיות כשאסף אותך אחרי שניקית שירותים בספרד.

טפי על הפרצוף הערס המכוער שלך, האמת מתאים לך בול להתחבר למועדון הכי נחות מוסרית בארץ ואין צורך בפירוט למה.

אל דאגה, אתה תקבל את מה שמגיע לך יש אלוהים.

לא מאמין שהאנס הזה(שיתבע אותי) קיבל את מספר 7 ועוד אחרי זהבי.

החזרנו אותו לחיים אחרי שהתחת שלו קיבל את הצורה של הספסל בספרד וקיבלנו זין מהזבל הזה.

Just now, Raumdeuter said:

לא מאמין שהאנס הזה(שיתבע אותי) קיבל את מספר 7 ועוד אחרי זהבי.

החזרנו אותו לחיים אחרי שהתחת שלו קיבל את הצורה של הספסל בספרד וקיבלנו זין מהזבל הזה.

יש לו אופי של ילדה קטנה עם קוקיות. בקושי החזיק חצי עונה בספרד וקפריסין

לפני2 שעות , Saar said:

מה אנחנו הפועל? את השם אפשר להוריד מהחולצה, לזרוק חולצה של הקבוצה שלך מבזה קודם את הקבוצה.

אשמח שתגיד לי איך להוריד הדפס מחולצה, שנה שעברה קניתי את חולצת הבית עם הדפס של אצילי על הגב, אחרי אתמול באמת שאני נוטה לשרוף אותה רק בגלל ה-״אצילי״ שרשום מאחורה.

מצד שני, חולצה של מכבי אין לי לב לשרוף.

מצד שלישי - אצילי מזיין קטינות ובן של זונה שבא לי שיקרע את הצולבת.

דילמה לא פשוטה.

לעצם העניין - שיזדיין הבועל קטינות הזה.

מכבי שלנו מועדון מספר אחת בארץ ואני מעדיף היום להיות מקום 2, מאשר ששחקן שרמוטה כזה יהיה חי בקבוצה וייתן לי אליפות.

מכבי שמה פה סטנדרט ששום מועדון כדורגל ארץ לא יגיע אליו, תראו כמה רקוב פה.

אדם שזיין ילדה בת 15, בגד באשתו שמגדלת את ילד שלו, מתקבל בכבוד מלכים אצל אחרת הקבוצות הגדולות בארץ וכל התקשורת מלקקת לו.

הגלגל מסתובב.

תנו להם לחגוג אליפות עם קבוצה בינונית מינוס, הם לא דומים לחיפה של חמד ורפאלוב, לכן, אני גם לא מפחד מהם.

ואתם יודעים מה הכי יפה?

שגם עם האליפות הזו, אין פה אחד שמפחד מהם לקראת העונה הבאה. אנחנו נבוא בטרפת לזיין אותם עוד יותר חזק על האליפות שם לקחו.

הם מצדם, עם האליפות הזו ועם החגיגות ועם הבועל קטינות - מפחדים מאיתנו פחד מוות. גם השחקנים שלהם, גם האוהדים, גם הבעלים שלהם וגם הבועל קטינות.

כשהם רואים צהוב, הביצים שלהם רועדות.

הקית הזה יגיד המון על איך העונה הבאה של מכבי תיראה, אני מקווה שעם הרכש הנכון, הצלחת תחזור הביתה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים.

וקחו פיקנטריה מצחיקה - חיפה חגגה אתמול אליפות מספר 13 בהיסטוריה.

מכבי לקחה את האליפות ה-13 שלה בעונת 1971/72.

רק הקדמנו אותם בחמישה עשורים.

יש לנו 11 (!) אליפויות יותר מחיפה. אתם מבינים את ההבדלים והעוצמה של מכבי?

אז כאשר אוהדי חיפה יתחילו להקניט אתכם, פשוט תענו להם בקצרה במשפט הכי מדייק ומכבסיטי שיש:

אני מכבי, מי אתם בכלל?

6 דקות לפני, דקסטר said:

לא יאמן הסרטון של הילדות

העיקר אמרו שאנחנו פרנואידים לגבי איך התפוצצה הפרשה

מה מדובר?

אז השרמוטה הקטנה לא כזו מבואסת ושבורה הא? חחחחחחחחח

האבא הקוקסיפות לא חסם לה עדיין את הפלטפורמה? והאמא שגידלה ילדה בדמותה מה איתה.

היא ואצילי שימותו, איזה עולם ודור זבל.

1 דקה לפני, Hararihr said:

אשמח לקבל בפרטי את הסרטון / הסבר להבין במה מדובר.

סטורי שהיא מתגאה בזה שהיא הביאה את אצילי לחיפה עם הזנות שלה

תמכתי בו כל כך הרבה אחרי הפרשה כמו עוד רבים,  לא הצדקתי את הבעיטה שקיבל ממכבי, אבל כנראה שהוא היה וישאר בנאדם קטן.

ועוד חשבתי לעצמי שהבנאדם לקח איתנו 2 אליפויות אז אוקי,  אבל אם הבנאדם יורק על מי שפירנס אותו כל  כך יפה אז מה כבר נשאר?

הוא צריך להתבייש.

Just now, liron1006 said:

תמכתי בו כל כך הרבה אחרי הפרשה כמו עוד רבים,  לא הצדקתי את הבעיטה שקיבל ממכבי, אבל כנראה שהוא היה וישאר בנאדם קטן.

עם פין קטן

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.