Jump to content

עומר אצילי

Recommended Posts

אוי אוי הוא הולך לשלם על זה חזק

אני כבר ידעתי שהוא הולך להיות אחד האויבים הגדולים שלנו ברגע שהוא לבש את החולצה שלהם.

:)  אנחנו נפגש בקרוב מאוד בסיבוב 

4 דקות לפני, ת"א שלנו said:

אולי אחרי ים תארים אני עם פריוולגיה להגיד דבר כזה, אבל באמת שזה מה שחשוב לי בחיים - 

מעדיף אלף פעם מכבי ת"א ערכית במקום ה-2 ולא מכבי במקום ה-1 עם נבלה שיש לה אות קין על המצח. הילדים שלי יגדלו לאהוד מועדון שהערכים אצלו במקום הראשון ולפני הכל. וזה שווה יותר מאליפות.

זה הילדים התמימים שצריכים לעודד את המטונף הזה. רק שירחיקו את אצילי משם

תודה למיץ׳ שראה את מה שרובנו לא היינו מסוגלים לראות. 

מכשחזר קיללתי אותו. עכשיו הוא הרוויח ביושר את הקללות של כל הקהל שלנו. 

6 דקות לפני, Itzik Israel said:

אוי אוי הוא הולך לשלם על זה חזק

אני כבר ידעתי שהוא הולך להיות אחד האויבים הגדולים שלנו ברגע שהוא לבש את החולצה שלהם.

:)  אנחנו נפגש בקרוב מאוד בסיבוב 

הדרך שזה קרה ואיך הוא עשה את זה אחרי שקיבל תמיכה מרוב השחקנים והאוהדים זאת הסיבה למה הוא כזה אפס, עטר היה בחיפה וכיבד את התקופה אצלנו

מאחל לו לגמור את הקריירה כמה שיותר מהר

1 דקה לפני, קובי החולוני said:

הדרך שזה קרה ואיך הוא עשה את זה אחרי שקיבל תמיכה מרוב השחקנים והאוהדים זאת הסיבה למה הוא כזה אפס, עטר היה בחיפה וכיבד את התקופה אצלנו

מאחל לו לגמור את הקריירה כמה שיותר מהר

סמרטוט זבל , אין לו כבוד לבית שלו ולאישה שלו מה ציפיתם ממנו ? 

מוצץ את הזין לאלו ששמו לו רימון מחוץ לבית

נבלה סרוחה - יאכלו אותך בלי מלח

12 דקות לפני, Double said:

זה הילדים התמימים שצריכים לעודד את המטונף הזה. רק שירחיקו את אצילי משם

סך הכל אני מרחם עליהם,עיר חלשה מאוד בצפון הארץ שאחוז גבוה מהתושבים שלה הוא מהמגזר יחד עם פשיעה מטורפת בכל האזור,

לא סתם דירת 4 חדשה בפרוייקט ''נחשב'' שם עולה 1.5 מיליון ...לילדים האלה אין כלום חוץ מהכדורגל,אולי רק ראש קטן בגלל הזיהום 

Just now, BRoi said:

סך הכל אני מרחם עליהם,עיר חלשה מאוד בצפון הארץ שאחוז גבוה מהתושבים שלה הוא מהמגזר יחד עם פשיעה מטורפת בכל האזור,

לא סתם דירת 4 חדשה בפרוייקט ''נחשב'' שם עולה 1.5 מיליון ...לילדים האלה אין כלום חוץ מהכדורגל,אולי רק ראש קטן בגלל הזיהום 

מסכים לכן באמת לא נראה חגיגות כאלה בבית ספר בתל אביב לדוגמא. בחיפה אין להם שום עתיד לכן זה מה שנשאר להם לחגוג אליפות פעם בעשור של הכימקלים

מענין מתי יבוא המשתמש התורן ויגיד שהוא חבר של עומר אצילי והוא יגיד שהוא בחור טוב, היה בתול עד לחתונה, ילד של בית, משפחה ואוהב, ההורים אוהדי מכבי, הסבתא היתה יושבת עם שמעון מזרחי ומעודדת,...

כל אלה שרושמים עכשיו שמיץ צפה הכל מראש וכל הכבוד לו ( ואני לא אומר שלא). מה לגבי מיכה ? גם שם צדק ? 

מסכים שלאצילי אין מקום במכבי ושצריך לעשות לו את המוות אבל בואו לא נשכח שגם דור מיכה היה בפרשה הזאת

שלט פריסה קטן של בוגד נשאר בוגד בשער 7 מול העיניים שלו כשהוא מתחמם.

וכבר יש מילים ולחן על השיר שחיברו לאלירן. 

כל הבנות שברחוב

......

תפתחו את העיניים תהיו עירניות

אצילי *** קטינות

וגם שירת פדופיל פדופיל פדופיל. חזק. להזכיר לכל המשפחה שלו. 

10 דקות לפני, erantheking21 said:

מענין מתי יבוא המשתמש התורן ויגיד שהוא חבר של עומר אצילי והוא יגיד שהוא בחור טוב, היה בתול עד לחתונה, ילד של בית, משפחה ואוהב, ההורים אוהדי מכבי, הסבתא היתה יושבת עם שמעון מזרחי ומעודדת,...

דיברתי עם אור אצילי והיא שלחה לי:

עומרררררר מת על מכביייייי והוא בכלל אמר לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת טובה. אין על עומר שלייייייי לב שלי בוגד קטן וחמוד שרופה עליוווווו.

הוא לא באמת חוגג את האליפות עם מכבי חיפה הוא פשוט קופץ כי הוא בהלם.. עומר תמיד ישאר צהובבבב

מי שלא מאמין אשלח לו הקלטות שלה בפרטי

21 דקות לפני, oferr said:

כל אלה שרושמים עכשיו שמיץ צפה הכל מראש וכל הכבוד לו ( ואני לא אומר שלא). מה לגבי מיכה ? גם שם צדק ? 

מסכים שלאצילי אין מקום במכבי ושצריך לעשות לו את המוות אבל בואו לא נשכח שגם דור מיכה היה בפרשה הזאת

מיכה לא שר נגד מכבי, איך אתה בכלל משווה.

2 דקות לפני, ClinteastwoodFan said:

מיכה לא שר נגד מכבי, איך אתה בכלל משווה.

לא הבנת את הכוונה שלי. 

התכוונתי שעכשיו כולם אומרים גולדהאר צדק והכל, אבל בואו לא נשכח שגם מיכה שילם מחיר על ההחלטה הזאת, ולא בצדק.

אתה חייב להיות שפל ברמה הגבוהה ביותר אם אחרי מעשה מביש שעשית אתה מעז להרים ראש בגאון וכביכול לבוא בטענות או להיות אנטי מול מועדון וקהל שאין הם אשמים במעשיך המבישים.

אתה חייב להיות סמרטוט רצפה פחדן שלא לוקח אחריות על מעשיו ועל גבול הפסיכופט כדי לזרום ולקלל פחות משנה אחרי את המועדון שגידל אותך ולקחת איתו אליפיות כשאסף אותך אחרי שניקית שירותים בספרד.

טפי על הפרצוף הערס המכוער שלך, האמת מתאים לך בול להתחבר למועדון הכי נחות מוסרית בארץ ואין צורך בפירוט למה.

אל דאגה, אתה תקבל את מה שמגיע לך יש אלוהים.

1 hour ago, ביג ליבובסקי said:

מהיום הוא אויב. אין אויב גדול יותר מכפוי טובה ובוגד. 

אני מאחל לו שייראה רק רע בחיים. 

ואני מקווה מאוד שאנשים פה שבקשר עם השחקנים יעבירו להם מסר, הוא כבר לא חבר. זהו. 

ממש... ימשיך לנפנף עם גולסה במרפסת.

44 דקות לפני, סזאר מנדיונדו said:

דיברתי עם אור אצילי והיא שלחה לי:

עומרררררר מת על מכביייייי והוא בכלל אמר לכל אוהד מכבי תל אביב יש בת טובה. אין על עומר שלייייייי לב שלי בוגד קטן וחמוד שרופה עליוווווו.

הוא לא באמת חוגג את האליפות עם מכבי חיפה הוא פשוט קופץ כי הוא בהלם.. עומר תמיד ישאר צהובבבב

מי שלא מאמין אשלח לו הקלטות שלה בפרטי

עומר אחרי גול

Fun snake with glasses — Stock Photo, Image

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.