Jump to content

דולב חזיזה

erantheking21

Recommended Posts

במקרה פותח ערוץ הספורט- מצלמים את האוהדים של חיפה חוגגים אליפות ספונטנית- באמת שתי דקות בהן כל השירים עלינו, כולל שיר ״יש אליפות למכבי״. אין מביכים כאלה אלוהים. 

6 דקות לפני, Wade said:

במקרה פותח ערוץ הספורט- מצלמים את האוהדים של חיפה חוגגים אליפות ספונטנית- באמת שתי דקות בהן כל השירים עלינו, כולל שיר ״יש אליפות למכבי״. אין מביכים כאלה אלוהים. 

בקושי 100 אוהדים חגיגות אליפות מביכות. היו מתים לעשות את זה בתל אביב בכיכר רבין

IVjKHYk.png

1 hour ago, Double said:

בקושי 100 אוהדים חגיגות אליפות מביכות. היו מתים לעשות את זה בתל אביב בכיכר רבין

IVjKHYk.png

עם כל הכבוד, ועם כמה שאני שונא אותם, זה לא בגללם

זה המשטרה שהחליטה להשבית שמחוץ ולבטל להם את החגיגות

באמת שאם היו עושים את זה למכבי היינו מקללים פה את האמא של המשטרה

מיום ליום אני מגלה כמה המשטרה במדינת ישראל היא פח אשפה רציני, שום דבר טוב לא עושים, רק אוהבים לצאת גדולים מול חלשים

ללוד הנבלות לא התקרבו ונתנו לאנשים להגיע לכמעט מוות, אבל על אוהדי כדורגל ואנשים בלי מסכה הם גיבורים גדולים

מאחל להם שערבים מלוד יעשו בהם כרצונם

On 31.5.2021 at 09:59, yellow_blood said:

איפה הפועל ואיפה חיפה?

אז ככה. הפועל כבר 11 שנה הם כלום, 3 אליפויות ב-35 שנה וקהל הכי קטן מבין הגדולות. לא מאיימים עלינו בכלום ואף פעם גם לא איימו. אם אומרים לי שעוד 20 שנה מעכשיו הם לא יקחו אליפות - זה לגמרי לא מופרך והגיוני. אתה מבין את ההבדל המהותי לעומת חיפה? מה בדיוק יש לשנוא בהפועל חוץ מהיריבות על העיר? הם פשוט כלום, אוויר.

חיפה מועדון הרבה יותר גדול מהם והאיום היחידי עלינו בעתיד הקרוב וגם הרחוק, לא צריך להרחיב למה. זה רק אנחנו והם, כל השאר זה תפאורה, כולל בית"ר.

מעניינים ת'ביצה אתה אומר? אפילו אתה עצמך לא מאמין לזה, אף פעם לא הבנתי את הפוזה הזאת של "חיפה לא מעניינים", זה לגמרי לא אמין וזה כבר פאסה מזמן.

אבל בוא לא נהפוך את זה לעוד נושא של מי שנואה יותר חיפה או הפועל, זו נבלה וזו טרפה

לא הבנתי למה שנאה צריכה לבוא אחד על חשבון השני.

זה לא 0או 1. אפשר גם וגם אבא

לפני4 שעות , maccabi-king said:

עם כל הכבוד, ועם כמה שאני שונא אותם, זה לא בגללם

זה המשטרה שהחליטה להשבית שמחוץ ולבטל להם את החגיגות

באמת שאם היו עושים את זה למכבי היינו מקללים פה את האמא של המשטרה

מיום ליום אני מגלה כמה המשטרה במדינת ישראל היא פח אשפה רציני, שום דבר טוב לא עושים, רק אוהבים לצאת גדולים מול חלשים

ללוד הנבלות לא התקרבו ונתנו לאנשים להגיע לכמעט מוות, אבל על אוהדי כדורגל ואנשים בלי מסכה הם גיבורים גדולים

מאחל להם שערבים מלוד יעשו בהם כרצונם

חצי עונה לא נתנו לנו להכניס ציוד עידוד, באנו לעודד. 

המשטרה ביטלה צפייה משותפת בקורונה עשינו צעדות בכל דיזינגוף, קרנבל, חסימות וכאלה. 

תירוצים יש בלי סוף, בתכלס היו צריכות להיות שיירות של רכבים לאיזור החגיגות(עובדה שהלהקה המביכה שלהם אמרה לכולם להגיע).

לא מתאים להם שהיו מבטלים לגמרי. אבל ניסו לשים זין על המשטרה בסוף יצא להם פרווה. 

*ד''א אצילי הפעם לא הגיע

3 דקות לפני, Double said:

מה קרה אצילי לא הגיע לחגיגות. הייתי בטוח הוא נהפך שם לסמל

הוא פחד לא לעמוד בפיתוי אז העדיף להשאר בבית. 
החלטה חכמה לדעתי.

22 דקות לפני, אורלנדו בלוף said:

היה לו מאץ' בטינדר-בואנו.

יותר בכיוון של הצ'אט "תמהונים ונהנים" בתפוז או בגרסה המודרנית של זה "ערוץ הטיקטוק של דיסני ישראל,לגילאי 8-15"

התייעצתי עם עורך דין והוא כתב לי:

לפי מה שקראתי בתקשורת, השחקן בעצם קילל את שחקני מכבי ת"א ולא את כלל הציבור. לכן רק לשחקני מכבי תל אביב יש עילת תביעה אזרחית נגדו.

במידה והדברים הופנו לאוהדי מכבי ת"א, אז לאוהדים יש עילת תביעה נגדו אבל זה הליך לא פשוט וצריך לעבור דרך היועץ המשפטי לממשלה

עכשיו המוצץ מקבל ראיון כאילו כלום לא קרה, התקשורת מלטפת אותו, מעניין מה היה קורה אם הוא היה משחק אצלנו חס ושלום ומתבטא ככה(עזבו שהוא היה עכשיו חותם בלשכת התעסוקה כי מיץ' היה מכה אותו עם הבולבול ) 

זה ההבדל בין מיץ' לשחר, שלפעמים אתה משתגע אבל אתה מבין את רמת הקלאס, שחר אומר לו שהוא כולו לב ובמקרה הזה הוא טעה, מיץ' זורק אותו לתנינים .

הוא גם טוען שהוא בא לחיפה ישר מדברים על היריבות עם מכבי, מפה מתחילה השנאה, זה לא רק האוהדים, זה הממסד שם, כל היום מתעסק בלהפיץ את תורת השנאה שלהם נגדנו שלא רחוקה מזו של החמאס וכמובן להתעסק בנו 24\7..מאכילים אותם כל היום חרא שם אז גם אצילי נהיה חרא שזה בא לו כמו כפפה ליד, הוא חיפש איזה מוסד שיקבל אותו, הפך להיות שהיד.

אהבתי את הכותרת

"גדלתי על ברקו ואבוקסיס" כולך ילד בן 26 איפה הספקת לראות אותם? הם פרשו לפני 26 שנה בערך

מקסימום גדלת על בניון ומסי

חחחחחח שמעו, אין יותר פאתטיים ומטומטמים מאוהדי חיפה.

ניסן קניאס היצור הזה מרדיו חיפה יום אחרי האליפות שלהם, כתב טור באתר ספורט 5, טור שכולו הזייה ודמיונות משאיפת אמוניה.

שמכבי חיפה היא האימפריה הכי גדולה אי פעם בכדורגל הישראלי, האימפריה חזרה, ומי שמתכחשים לזה בעצם מ-פ-ח-ד-י-ם (כן, ככה הוא כתב את זה עם המקפים מאות לאות חחחח).

הייתי כל-כך בעצבים איך בנאדם יכול להיות כזה מטומטם ובאמת לחשוב את זה כשמכבי ת״א היא היריבה שלך ותכלס כלום לא השתנה יותר מדי לקראת העונה הבאה והשנים הבאות, אז בלינק שערוץ הספורט שמו בפייסבוק לטור שלו, הגבתי לו ולאוהדי חיפה את האמת ורק את האמת.

שהם חיים בסרט, שהם אימפריה של הזין שלי, ש-24 אליפויות תמיד תמיד יהיה יותר מ-13 אליפויות.

ושלא משנה מה, עם האליפות שלהם, דבר אחד לא השתנה ולא ישתנה לעולם - אנחנו מצדנו, לא מפחדים ממכבי חיפה, אם כבר, זה רק העיר אותנו ונבוא שנה הבאה לדרוס אותם כמו תמיד.

אבל מהצד שלהם, את הרעש שהביצים שלהם עושות כשהם רואים צהוב שומעים מדן ועד אילת.

כמובן שכתבתי גם על קמפיין השופטים ההזוי שלהם, על ערוץ הספורט שהתגייס לטובתם כל העונה וכן הלאה.

זה פחות או יותר מה שכתבתי שם.

קיבלתי איזה 200 לייקים, ו-90 תגובות של אוהדי חיפה.

אתם לא מבינים איך הם הגיבו.

ישר תקפו, ישר קראו לי ממורמר, ישר אמרו לי שהאימפריה חזרה ושאר ירקות.

פשוט מעצבים עברתי לצחוק מטורף וחיוך ענק על הפנים.

אל דאגה מכביסטים יקרים, אנחנו נזיין את אמא שלהם עונה הבאה.

לא יודע איך ניראה מקצועית, לא יודע אם נחזיר את הצלחת, אני יודע שנבוא במטרה לדרוס אותם.

ובסוף, הגלגל יחזור וינחת על המקום הנכון, הם יודעים את זה וזה מה שמפחיד אותם, שהאליפות הזו הבלחה אחת והם יחזרו שוב להיות מספר 2 למכבי.

והגביע השבוע עשה לי את העונה כולה, אין על הפועל לשמח אותנו בעונה שלא זכינו באליפות.

אז תהיו אופטימיים, חזיזה לא מעניין, אצילי שיחפש מי יזיין אותו ושימו זין על חיפה.

בסוף, הם מתים להיות כמונו ומפחדים להודות בזה, הם בחיים לא יהיו כמונו, הם פאקינג שמו בשיר אליפות שלהם משפט ממשחק שהפסידו לנו בדקה 94.

הם בדיחה מהלכת, הם לא דומים לב״ש של 15/16, הם הרבה יותר חלשים מקצועית ומנטלית.

יהיה בסדר, אנחנו מכבי ואת הצלחת נחזיר, לא יודע אם עונה הבאה, אבל היא תחזור הביתה לקריית שלום :)

לפני4 שעות , Hararihr said:

חחחחחח שמעו, אין יותר פאתטיים ומטומטמים מאוהדי חיפה.

ניסן קניאס היצור הזה מרדיו חיפה יום אחרי האליפות שלהם, כתב טור באתר ספורט 5, טור שכולו הזייה ודמיונות משאיפת אמוניה.

שמכבי חיפה היא האימפריה הכי גדולה אי פעם בכדורגל הישראלי, האימפריה חזרה, ומי שמתכחשים לזה בעצם מ-פ-ח-ד-י-ם (כן, ככה הוא כתב את זה עם המקפים מאות לאות חחחח).

הייתי כל-כך בעצבים איך בנאדם יכול להיות כזה מטומטם ובאמת לחשוב את זה כשמכבי ת״א היא היריבה שלך ותכלס כלום לא השתנה יותר מדי לקראת העונה הבאה והשנים הבאות, אז בלינק שערוץ הספורט שמו בפייסבוק לטור שלו, הגבתי לו ולאוהדי חיפה את האמת ורק את האמת.

שהם חיים בסרט, שהם אימפריה של הזין שלי, ש-24 אליפויות תמיד תמיד יהיה יותר מ-13 אליפויות.

ושלא משנה מה, עם האליפות שלהם, דבר אחד לא השתנה ולא ישתנה לעולם - אנחנו מצדנו, לא מפחדים ממכבי חיפה, אם כבר, זה רק העיר אותנו ונבוא שנה הבאה לדרוס אותם כמו תמיד.

אבל מהצד שלהם, את הרעש שהביצים שלהם עושות כשהם רואים צהוב שומעים מדן ועד אילת.

כמובן שכתבתי גם על קמפיין השופטים ההזוי שלהם, על ערוץ הספורט שהתגייס לטובתם כל העונה וכן הלאה.

זה פחות או יותר מה שכתבתי שם.

קיבלתי איזה 200 לייקים, ו-90 תגובות של אוהדי חיפה.

אתם לא מבינים איך הם הגיבו.

ישר תקפו, ישר קראו לי ממורמר, ישר אמרו לי שהאימפריה חזרה ושאר ירקות.

פשוט מעצבים עברתי לצחוק מטורף וחיוך ענק על הפנים.

אל דאגה מכביסטים יקרים, אנחנו נזיין את אמא שלהם עונה הבאה.

לא יודע איך ניראה מקצועית, לא יודע אם נחזיר את הצלחת, אני יודע שנבוא במטרה לדרוס אותם.

ובסוף, הגלגל יחזור וינחת על המקום הנכון, הם יודעים את זה וזה מה שמפחיד אותם, שהאליפות הזו הבלחה אחת והם יחזרו שוב להיות מספר 2 למכבי.

והגביע השבוע עשה לי את העונה כולה, אין על הפועל לשמח אותנו בעונה שלא זכינו באליפות.

אז תהיו אופטימיים, חזיזה לא מעניין, אצילי שיחפש מי יזיין אותו ושימו זין על חיפה.

בסוף, הם מתים להיות כמונו ומפחדים להודות בזה, הם בחיים לא יהיו כמונו, הם פאקינג שמו בשיר אליפות שלהם משפט ממשחק שהפסידו לנו בדקה 94.

הם בדיחה מהלכת, הם לא דומים לב״ש של 15/16, הם הרבה יותר חלשים מקצועית ומנטלית.

יהיה בסדר, אנחנו מכבי ואת הצלחת נחזיר, לא יודע אם עונה הבאה, אבל היא תחזור הביתה לקריית שלום :)

זה בסדר עמוק בפנים גם הם יודעים שהאליפות הזאת היא יותר הבלחה מאשר התחלת שושלת כלשהי, אליפות שמבוססת בעיקר על פספוס שלנו מאשר התעלות שלהם. ובעוד לנו יש דרך ועתיד אצלם זה מבוסס על כרעי תרנגולות ומקריות שבכל רגע יכול להתפורר. גם בעונה כזאת שהצלחת לא אצלנו לקחנו 3 מתוך 4 התארים האחרים, הצלחה באירופה, מירוץ עד השניה האחרונה בליגה. בקיצור אין מה להתרגש מהם מהר מאוד יחזרו לסבול. 

לא האמפריה הכי טובה בכל הזמנים בארץ, בעולם!

כבר שלחתי מייל לאופ"א ופיפא שיבטלו את כל שאר האלופות כי יש אלופה אחת בכל העולם וכל השאר מתחזות..

זה הד.נ.א שמלמדים אותם וזה שנאה למכבי ולנסות כל הזמן לטעון שהם גזע מובחר יותר , כל היום להתעסק בנו ואז לקרוא לנו גרמנים שהם מיישמים את תורת הגזע הזו בדיוק כמו שהיא נכתבת.

אגב יש עוד קבוצה בעולם שעושה את זה ויסלחו לי אוהדי ברצלונה פה שאני מכבד.

8 דקות לפני, Dalembert said:

יתפרו את זה על גביע הטוטו בטח לא? 

קל. לפחות לא ישחק נגדנו. 

אהבתי איך הדיין ירד עליו - "בורות לשמה, אם הוא היה מבקר ביד ושם הוא היה חושב לפני"

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

קל. לפחות לא ישחק נגדנו. 

אהבתי איך הדיין ירד עליו - "בורות לשמה, אם הוא היה מבקר ביד ושם הוא היה חושב לפני"

אם הוא היה מבקר ביד ושם הוא היה משחק קנדי קראש בטלפון כל הביקור ולא קולט כלום

חלול רציני זה