Jump to content

דולב חזיזה

erantheking21

Recommended Posts

מכבי ת"א, הפעם לא לשתוק, ללכת עם זה עד הסוף

קריאה על **** לאדם זה חצי שנת מאסר

ללכת איתו עד הסוף להכניס אותו לאן שהוא צריך

לצפרדע ירוקה

השרים אישרו: אסור לכנות אדם "****" - פוליטי - הארץ (haaretz.co.il)

בנאדם שהוא שחקן אומלל.

בינוני ביותר שקורס ומשלשל בפלייאוף בכל פעם מחדש, מדובר ברגע השיא של השחקן המכוער הפתטי הזה.

כמו רבים לפניו שפתחו חזית כזו נגד מכבי הוא יגמור באשפתות, תהיו בטוחים וסבלניים.

אגב, עומר אצילי, עד לפני שנה היית מוגן פה ע"י האוהדים, הבן זונה הזה יושב ומקלל אותנו, את האוהדים, לא רק מכבי..יא אשך קטן, פדופיל חובב קטינות, היום אתה לא רק אויב מושבע שלי, אני מאחל לך מוות ביסורים כמו רועי קהת 

מי סופר בכלל את חריף הילד הצ׳רקסי המכוער הזה ? 

חחחח איזה מביכים הם

אני דווקא מבסוט שהם שרים ככה

שנה הבאה נראה להם מאיפה משתין הדג.

הגיע הזמן שהקהל יחזור להיות אימתני במשחקים מולם. כל האפסים האלה לא יכולים לגעת בכדור במשחקים בשנה הבאה מבלי שכל האיצטדיון משתולל עליהם.

Just now, yellow_blood said:

לגבי אצילי, פעם שלישית שאני רושם את זה - השחקן הכי שנוא אי פעם בפער עצום, אבוקסיס זה ייני לעומתו.

חייב למות בייסורים

גם הוא לא שווה את ההתייחסות, הוא יודע טוב מאוד לאן הוא הגיע, לקבוצה שמהאוהדים שלה, לכאורה התפוצצה הפרשה.

חתיכת אפס שלא שווה התייחסות, גם הקללות עליו וההלבשה שלו על השיר היקר נגד הפועל זה לא חידוש מרענן בכלל אלא גם מביך בעצמו.

לקחו אליפות עם שכירי חרב, שיזדיינו, נראה את החוזקה שלהם  עונה הבאה.

הנושא הוא לא על הטמבל הזה, הנושא הוא על זה שמכבי צריכים לעשות הכל שהוא ישלם כמו שחיפה עשו הכל מאחורי הקלעים יחד עם הקהל שלהם שמיכה שילם ובגדול...חזיזה צריך לשבת בכלא ואסור לוותר לתוכי הזה.

אני רק מקווה שלפחות דבר אחד טוב ייצא מכל זה וזה שאולי מעכשיו הקהל שלנו יתן את עיקר השנאה לחיפה ולא להפועל שאף פעם לא היו רלוונטים לשום דבר. תבינו, חיפה הם השטן האמיתי. יעקב שחר, אצילי, חזיזה, הקהל האוטיסט שלהם ששונא אותנו יותר מהכל.

לא מבין איך אפשר להישאר אדיש למי ששונא אותך ככה (אני מדבר פה על אוהדים שלנו). מי ששונא אותי אני מאחל לו לסבול בכל שניה עד סוף החיים ואני שונא אותו יותר, אני בטח לא נשאר אדיש אליו.

אוי אז אצילי אמר שיש לנו בת זונה וחזיזה אמר שאנחנו נאצים איך ממשיכים לחיות מכאן? תחברו את המוח של שניהם ויצא בלקמן.

עזבו הקארמה עוד תעניש אותם. חזיזה יסבול הרבה מהצולבת ואת אשתו של אצילי יזיינו (שלא נדבר על הילד שלו שבחיים לא יסלח לו). 

ההתאחדות הרי לא תעשה כלום, אבל כשמיכה ואצילי שרים חיפה חיזבאללה חייב לתת עונש.

לא מעניינים ולא שווים התייחסות.

יש לנו גביע לקחת ועוד מלא בעיות משלנו לפתור בחודש-חודשיים הקרובים.

דפדפו הלאה

אלה ערכים של קבוצה שמביאה את עומר אצילי אחרי חצי שנה שמכבי זרקה אותו, כל דבר מחלחל בסופו של דבר.

מכבי ברמה אחרת מהליגה גם אם בטווח הקצר זה נראה שזה לא משתלם בסירחון המקומי, לטווח הארוך זה ישים אותו עשר רמות מעל כולם.