Jump to content

רועי קהת - ילד זין מושתן

Sawyer

Recommended Posts

התקשורת צמאה לאליפות ירוקה.

גם אם תוגש תלונה בהתאחדות לא יהיה לזה שום אזכור.

מחוץ לפורום פה 99% מהאוהדים בארץ לא ראו או שמעו על זה.

במצב הפוך זו בין הידיעות הראשונות בספורט 5.

(ראה ערך הראיון של שרצקי שאמר שהוא רוצה שמכבי תקח אליפות).

אמא שלך זונה בת זונה מאחל לך למות.

כל מי שיושב שורות ראשונות תעשו טובה, בניגוד לאצילי שקיבל 5% ממה שהיה צריך, כל פעם שהוא עובר לידכם תשפכו את כל העצבים מהחיים, מהעבודה, מהבית על הראש של החולה הזה.

אסור שהוא ירים את הראש היום.

עריכה:

עכשיו ראיתי את העניין על נועה וכו'. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה אני אישית לא מתכוון לקלל את אחותו אבל כן לקלל אותו כל כך הרבה שהוא יצא בוכה.

57 דקות לפני, קובי השועל said:

איזה אינטרס יש לי להגן עליו מעבר לזה שהוא חבר? זה מה שהוא טען וזאת האמת שלו. אם יש לו תחושות פנימיות אחרות זה כבר שלו. בכל מקרה אני מאמין לו.

תמסור לו שהוא שחקן כושל, ולמרות שהיו לו כל האפשרויות להצליח, הוא עדיין רק שחקן כדורגל כושל.

53 דקות לפני, Sawyer said:

יא בן זונה אפס. מה אמת שלו??

למה הוא צרח עליהם "למה הוא בעט?" אם הוא רצה שהם יכבשו. הוא בעט, כבש. למה אתה צורח אם זה מה שרצית???

יש לך תשובה לזה יא חתיכת שקרן עלוב מסריח? או רק התחמקויות. אמת שלו הוא אומר לי, איכס.

אתה לא באמת חושב שהשועל חבר של קהת, כן?

8 דקות לפני, snufkin said:

אתה לא באמת חושב שהשועל חבר של קהת, כן?

בדיוק. הוא לא.

והוא עדיין ממציא כל מני שקרים כדי להגן עליו כדי שיחשבו שהוא מישהו/משהו? קולט את הטירוף?

מגן על הנאצי הזה רק בשביל הסרטים שלו על עצמו.

הוא בכיף יכול לטעון שהוא אומר "למה הוא בעט" בקטע של ממתי השחקן הזה בועט לשער (ובאמת יש לו איזה גול אחד בקריירה)..

בכל מקרה אני חושב שהוא מ גדול וגם אם ניסה למכור או לו זה לא העניין כרגע, באים להגיד תודה למכבי את מי קהת הילדה הזאת מעניין בחייאת..

6 דקות לפני, Sawyer said:

בדיוק. הוא לא.

והוא עדיין ממציא כל מני שקרים כדי להגן עליו כדי שיחשבו שהוא מישהו/משהו? קולט את הטירוף?

מגן על הנאצי הזה רק בשביל הסרטים שלו על עצמו.

טירוף. עוד מהקיץ הוא התחיל להריץ כאן חארטות של "מקורב" אבל זה השיא.

אתה יכל להעביר את הקטע לרז אמיר?

3 דקות לפני, nirnir20 said:

הוא בכיף יכול לטעון שהוא אומר "למה הוא בעט" בקטע של ממתי השחקן הזה בועט לשער (ובאמת יש לו איזה גול אחד בקריירה)..

בכל מקרה אני חושב שהוא מ גדול וגם אם ניסה למכור או לו זה לא העניין כרגע, באים להגיד תודה למכבי את מי קהת הילדה הזאת מעניין בחייאת..

זה כמו שצ'יקו היה כובש פה גולים היו אומרים שהוא כמעט החמיץ את המסגרת

מה זה למה הוא בעט? לא היה לו מצב אחר דקה 93 ....בדרך כלל מברכים שחקנים אחרי הגול זה לא שקהת חיכה מול שער ריק לגלגל לשער

אני בטוח שהוא כעס שהוא בעט כי לדעתי היה להם הסכם סודי שזה יגמר יפה.

21 דקות לפני, קובי השועל said:

מי שרוצה הקלטה שמנסה להסביר את הדברים שישלח פרטית. אתם הזויים בחיי 

אתהההה כזההההה זייין שכלללללללל

22 דקות לפני, קובי השועל said:

מי שרוצה הקלטה שמנסה להסביר את הדברים שישלח פרטית. אתם הזויים בחיי 

למה הזויים? עזוב את הסרטון, בכללי הוא ילד זין והיה כזה גם שהיה אצלנו.

לפני2 שעות , דקסטר said:

שמתי את הוידיאו הזה בנושא סיכום של המשחק באשדוד לא זכה ממש התייחסות פה אז לתקשורת?

שימות היום הילד זין הזה

אחי.... אוהדי מכבי פה בפורום אמרו "הוא לא צרח עליהם למה אתם חוגגים\למה כבשתם, אלא היה חשוב לו מאוד שנייה אחרי שוויון דרמטי מול קבוצה עדיפה, שזה כמו ניצחון לכל דבר, במקום לחגוג איתם לבוא ולצעוק עליהם למה לא ביצעו סגירה אלכסונית כמו שצריך במהלך המחצית הראשונה ולמה לא מילאו הוראה טקטית בדיוק כפי שהמאמן קבע"
מאוד הגיוני בסה"כ. 

רק אחרי שציפית בסרטון וראיתי "אבל למה הוא בעט?" ראיתי שאני לא היחיד וזה כתוב גם בכותרת, 
יצא "טוב" מבחינתי שפספסתי את המלל כי הגעתי למסקנה הזאת לבד אז כנראה שיש בזה משהו. 
שחקן בקבוצה שלך בועט ומביא שוויון כזה דרמטי מול קבוצה עדיפה עלייך, המשחק נגמר, כולם חוגגים ואתה רץ אליהם ונוזף בהם "למה הוא בעט? למה הוא כבש?... למה לא נתתם להם את הניצחון והאליפות" (למעשה ולכאורה אלו הדברים גם אם המשך המשפט לא נאמר על ידו).

צריך להפריד, 
יש לשנוא מכבי, לתת 200 אחוז מעצמך כדי לדפוק אתת מכבי, ולאחל לאליפות של היריבה שלהם, שזה מגעיל אבל ליגיטימי, 
ויש "למכור" (לא תמורת כסף, לא במובן הקלאסי של המילה) את המשחק, לא לתת 100 אחוז מעצמך בכוונה כי אתה רוצה להפסיד בשביל שהיריבה של מכבי תיקח אליפות, 
ועוד לכעוס על חברים שלך לקבוצה שלפחותת אחד מהם לא הקשיב לך ורצה להשוות.  
חובה לחקור את העניין הזה, מי אמר שלא נעשו שיחות מקדימות לכך שלא בועטים בסיטואציה כזאת, שנותנים לחיפה לנצח? 
זה ששחקן אחד צדיק בסדום עשה תיקו לא מנקה את כל מה שקהת בטמטומו חשף, יש לבדוק עם פוליגרף האם שחקנים עשו הכל כדי לנצח או שדובר שהם נותנים את המשחק למען המטרה. 
ייתכן מאוד שאם היה שחקן שבאמת רצה לנצח במקום קהת על המגרש + אולי שחקנים נוספים שהסכימו ושיתפו עם זה פעולה (אי אפשר לדעת ללא בדיקה), אז לא מן הנמנע שק"ש גם הייתה מנצחת את חיפה הלחוצה, אשכרה יש פה אפשרות של גניבת תואר. 
לא ע"י חיפה, הם לא אשמים במקרה הזה, אבל זה משהו שחייב להבדק..

שוב, הכל לכאורה, 
אני מדבר רק על מה שאני ראיתי במשחק עצמו + מה שרואים בסרטונים האלו שהוא די חד משמעי בואו נגיד את האמת, 
יש פה בהחלט משהו שצריך לבדוק, ואם בפוליגרף "אמיתי" על ידי גורם מוסמך ואובייקטיבי שישיכר על ידי צד שלישי יצא שהוא נתן הכל ורצה לנצח  - אני הראשון להתנצל, לא היה לי משהו נגדו לפני כן. 

• מנהלים ראשיים

יש דברים שאני לא מוכן לקבל, אל תערבו משפחה ( @Sawyer) רוצים, תמשיכו לקלל אותו אבל לא לעניין להכניס את אחותו לנושא.

הוא ילד מסכן ואומלל ושיחפש

לפני5 שעות , Sawyer said:

סליחה אבל אי אפשר שלא יהיה לזה לפחות זכר של נושא בפורום. 

תראו את הנאצי המסריח הזה, באמת.

תמיד ידעתי שהוא מתוסכל ופתטי ובכיין ולא ספורטאי אבל זה בוודאות הדוגמה הכי מגעילה ומוגזמת להתנהגות בלתי ספורטיבית שראיתי בחיים שלי.

הוא אשכרה עומד שם וצורח בסוף המשחק למה הוא בעט למה הוא כבש, כאילו היה ברור שצריך פשוט לחכות שההתקפה תגמר וחיפה תיהיה האלופה. לא ייתכן שאנחנו שותקים לבן זונה הזה ולא עושים כלום בנושא. 

נ.ב,

קובי השועל יא זין אפס. תביא תגובה של רועי ואשתו הזונה על למה הוא צרח "למה הוא בעט" או שהשהות שלך בפורום הזה תיהיה סיוט. יצור עלוב.

וזה בא ממישהו שהקהל שלהם ירק עליו וקילל אותו כל הזמן ? זה מזוכיסט זה אהבל חובב סאדו מאזו ושרמוטה לא מובנת, עוד אפס כלומניק שעוד שנה ייעלם מהנוף ואף אחד לא יזכור שהיה קיים. נקסט.

4 דקות לפני, LL6 said:

יאללה גלזר תביא לנו את הרגל שלו 

צריך להקריב שחקן שלא איכפת לנו שיקבל הרחקה לחודש, 
אולי בלקמן?