Jump to content

אזהרת קהל למשחק מול ק״ש

itan17

Recommended Posts

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

לנושא - אל תתעסקו בחיפה מחר. תבואו לעודד. תאמינו לי שאם יהיה משהו מעניין אתם תדעו, אבל אין טעם שכל היציע יהיה בטלפון. 

ברור

באשדוד לשנייה לא בדקתי מה המצב שם.

בכלל התפלאתי איך ולמה כולם שם עוקבים על זה בטירוף

אגב, בלטקסה אמר במסיבת עיתונאים שהוא גם שמע את הקריאות שמחה מהקהל בגול פייק וזה בילבל אותו. חלאס עם זה.

זכור לי שב15/16 גם זהבי התעצבן שזה היה סתם בסוף וכל רגע הוא שאל את הקהל כמה כמה. זה לא הפריע לו לדפוק שלושער...

26 דקות לפני, itan17 said:

ברור

באשדוד לשנייה לא בדקתי מה המצב שם.

בכלל התפלאתי איך ולמה כולם שם עוקבים על זה בטירוף

היה לידי מישהו ששם את המשחק בטלפון עין פה עין שם

4 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זכור לי שב15/16 גם זהבי התעצבן שזה היה סתם בסוף וכל רגע הוא שאל את הקהל כמה כמה. זה לא הפריע לו לדפוק שלושער...

אין ווינר כזה, אין!!

15 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אגב, בלטקסה אמר במסיבת עיתונאים שהוא גם שמע את הקריאות שמחה מהקהל בגול פייק וזה בילבל אותו. חלאס עם זה.

זהבי? אני זוכר את טל שואל.

53 דקות לפני, Double said:

אגב זכור לי שב-2016 הראשונים שידעו שהגמלים הבקיעו מול סכנין היו הקופים בשער 5 שחגגו. נראה לי בגלל האחווה שלהם איתם היה להם איזה קשר טלפוני ישירות לטרנר

זכור לי שהם חטפו שישייה אבל שרו "באר שבע, באר שבע."

קהל נחות.

לפני14 שעות , Double said:

אגב זכור לי שב-2016 הראשונים שידעו שהגמלים הבקיעו מול סכנין היו הקופים בשער 5 שחגגו. נראה לי בגלל האחווה שלהם איתם היה להם איזה קשר טלפוני ישירות לטרנר

יכול להיות שהם שרו בסוף המשחק אין אליפות לא? וזה אחרי שהם קיבלו 6

לפני14 שעות , BODIROGA10 said:

בהמשך לכותרת ולהודעה הראשונה בנושא - לא לפרוץ למגרש אם.. טפו טפו טפו

וואלה חייב להגיד בנושא-פריצה לדשא תהיה כנראה אחרי שיגמר המשחק או לפחות במצב שהאליפות הובטחה ב100 אחוז. ככה שאם קהל פורץ והקבוצה מקבלת הורדה של 10 נקודות , למי אכפת? כאילו גם אם חיפה יזכו ויפרצו לדשא ויקבלו הורדה, אני לא אשמח שלקחנו אליפות. 

18 דקות לפני, zion8 said:

וואלה חייב להגיד בנושא-פריצה לדשא תהיה כנראה אחרי שיגמר המשחק או לפחות במצב שהאליפות הובטחה ב100 אחוז. ככה שאם קהל פורץ והקבוצה מקבלת הורדה של 10 נקודות , למי אכפת? כאילו גם אם חיפה יזכו ויפרצו לדשא ויקבלו הורדה, אני לא אשמח שלקחנו אליפות. 

ההבדל שאם בחיפה יפרצו זה לא ישפיע ולא יקבלו שום עונש. אם נזכה ואצלנו יפרצו - אין שום סרט שלא יענישו...  בואו נקווה לנס היום ושלא יהיו טעויות אח״כ..

23 דקות לפני, zion8 said:

אני אשמח לא פחות. גם כי בסוף רשום שהאלופה היא מכבי וזה מה שחשוב, חוקי התקנון ידועים וברורים לכולם וזה חלק מהמשחק. וגם מהידיעה שמי שגרם לאליפות הזאת זה האוהדים המטומטמים של חיפה.