Jump to content

קמפיין גיוס בונוס כספי לשחקני באר שבע

red4peace

Recommended Posts

קמפיין איסוף כספים לטובת מתן בונוס כספי לשחקני הפ*על ב"ש אשר ייכבשו לטובת קבוצתם ויביאו לניצחונם המתוק על המשלשלים בירוק באיצטדיון ע"ש סמי בורקס ביום ראשון ה30/5/21.

תנו שקל, תנו חמישה, תפיצו הלאה. יש חצי מליון איש בישראל שמזדהים עם המכביזם, זה תמריץ לא רע לקבוצה השנייה של כולנו מהדרום. 

https://my.israelgives.org/he/campaign/Maccabistim

אחים לסמל/פנאטיקס - אשמח אם תפיצו

עריכה: במידה ובאר שבע יעשו סכנין הכסף יועבר לאחים לסמל או יוחזר לתורם

הקמפין היחיד שצריך לפתוח הוא זה של כל הנשים שצריכות לחזור לאהוב את הבעל שלהן מהעזיבה הצפויה של ז'וסי בוזי

אתה רוצה לתת להם כסף? הם הולכים לפתוח רגלים

מכין את עצמי ל LOW KICK לכולם, הסיכוי שהם יפתיעו וישחקו ספורטיבי הוא כמו שלי לזכות בלוטו

אני מהמר שזה יגמר מהר מהצפוי לצערי, מדובר בשותפות של בדואים מהצפון ובדואים מהדרום, טוואחטה כבר נפגש עם משפחת אבו אל זובי 

56 דקות לפני, erantheking21 said:

הקמפין היחיד שצריך לפתוח הוא זה של כל הנשים שצריכות לחזור לאהוב את הבעל שלהן מהעזיבה הצפויה של ז'וסי בוזי

אתה רוצה לתת להם כסף? הם הולכים לפתוח רגלים

מכין את עצמי ל LOW KICK לכולם, הסיכוי שהם יפתיעו וישחקו ספורטיבי הוא כמו שלי לזכות בלוטו

אני מהמר שזה יגמר מהר מהצפוי לצערי, מדובר בשותפות של בדואים מהצפון ובדואים מהדרום, טוואחטה כבר נפגש עם משפחת אבו אל זובי 

הם צריכים את הנקודות.

במצב העניינים הקיים, עם 6 חיסורים ומשחק חוץ שכ"כ קריטי למארחת, הם בנחיתות ברורה.

בכל אופן, הם עדיין יצטרכו לבוא לשחק ולהתאמץ.

שימו 5 שקלים, רק בשביל הסיכוי שזה יעבוד. וילחיץ את חיפה יותר. אבל זה חייב תרומות, להתגלגל ולהפיץ. שיקראו על זה בone בראשון בבוקר

אני בעד לתת את הכסף לילד בן 18 מקרית שמונה, נתן לנו לראות אותם בוכים.

כי למרות שאני אופטימי, לא בונה על באר שבע, אלא יותר על חיפה שיחרבנו במכנסיים ואולי יפסידו בפנדל גבולי.

29 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

אני בעד לתת את הכסף לילד בן 18 מקרית שמונה, נתן לנו לראות אותם בוכים.

כי למרות שאני אופטימי, לא בונה על באר שבע, אלא יותר על חיפה שיחרבנו במכנסיים ואולי יפסידו בפנדל גבולי.

כל דבר שיעזור להלחיץ אותם יותר. אם נצליח לגייס סכום מכובד אז זה עלול לעבוד.