Jump to content

כרטיסים לק"ש בבלומפילד

Recommended Posts

צטט

מחירי הכרטיסים:
מחיר כרטיסים בהזמנה טלפונית / אינטרנט/ דלפק לאן ):
שער 4 (311-314) 50 ₪
שער 8 עליון (428-431,לא מסומן) 100 ₪
שער 7 (419-422, משפחות) 100 ₪
יציע מזרחי גושים 319-322 , 328-331 - 100 ₪
יציע מזרחי גושים 323-324,326-327 423-424, 426-427 - 100 ₪
יציע מזרחי (גושים 325,425) - 100 ₪
שערים 2 / 13 - 100 ₪
שער 11 (לא מסומן) - 100 
תא כסף מזרחי - 150 ₪
תא כסף מערבי - 200 ₪
תא זהב - 500 ₪

הדפסה ביתית:
 כיצד אני מקבל את הכרטיס למייל?
בעת ההזמנה יש לבחור באופציה הדפסה ביתית. יש להקפיד על הזנת פרטים תקינים.
 במידה ולא קיבלתי את הכרטיס למייל, מה עליי לעשות?
ראשית יש לבדוק בתיקיות המייל השונות (דואר זבל / ספאם) ובמידה ולא הגיע הכרטיס יש להתקשר למוקד הטלפוני 8780* או לפנות במייל support@leaan.co.il. קיימת גם האפשרות לפנות אלינו בעמוד הפייסבוק "משרד כרטיסים לאן".
 מהם הדרישות הטכניות כדי שאוכל לראות ולהדפיס את הכרטיס?
על מנת לפתוח ולהדפיס את הכרטיס בדוק כי במחשבך מותקן Adobe Acrobat Reader אותו אתה יכול להוריד מהאינטרנט. לצורך ההדפסה השתמש בנייר לבן (A4), וודא כי הכרטיס הודפס באופן ברור וקריא

מחירים סבירים בהחלט

תגיעו

https://www.leaan.co.il/he-IL/events/מכבי ת'א - הפועל ק'ש/2021-5-30_20.30/בלומפילד - תל אביב

53 דקות לפני, קובי השועל said:

50 שקל כרטיס לשער 4 זה לא רע

הם פשוט ויתרו על לנסות לאכוף כרטיסי נוער/אישה/חייל והחליטו שהם לא מוציאים כרטיסים מוזלים. לא משנה שיש יציע אחד שמוכרים בו 50, הם מחוייבים למכור לכל יציע שבו הם מוכרים כרטיס במעל 50 שקל גם כרטיסי נוער בחצי מחיר.

אגב גם במנויים הכל כבר נהיה אחיד כבר כמה עונות, שם אמנם הם לא מחוייבים מבחינת התקנון אבל עדיין לבני נוער/חיילים או הורים שרוצים להביא ילדים קטנים זה עול כספי לא קטן. הייתי מבין אם היה סולד אאוט מנויים אז מרשים לעצמם לעלות מחיר כי היצע וביקוש והכל אבל זה לא המצב הרי 

לפני5 שעות , קובי השועל said:

50 שקל כרטיס לשער 4 זה לא רע

באמת במחיר כזה אי אפשר שלא לבוא. קניתי לי ולילד (הוא יעשה אימון של מכבי ילדים ומשם נגיע למשחק).

אם היו מחירים כאלה לכל משחק זה היה שפוי לבוא וללכת לכל משחק עם הילד/ים.

היו גם כרטיסים יותר קרובים ל 11 ב-100 אבל העיקר שנהיה באיצטדיון. אם ייצא שניקח אליפות אני מניח שיהיה גם שירה,רעש והרבה בלגן לידנו.

אני לא מבקש הרבה אם יש אפשרות מתישהו לקחת אליפות בבקשה שזה יהיה במשחק הקרוב.

להגיע עם הילד למשחק כזה ולקחת אליפות בצורה כזאת הכי מטורפת זה פשוט רגע של פעם בחיים ואני לא חושב שאפשר להשיג אחר כך חיבור יותר עמוק ואדיר מרגע כזה.

אם זה יקרה אפילו כשהוא יהיה בן 30 כשאני אראה אותו ושנינו נחייך האסוציאציה הראשונה שתקפוץ לנו היא ששנינו היינו ביחד שם.

אם זה יקרה זה די מזכיר את המשחק של הפועל בטדי שלקחו אליפות בקיזוז מבחינת להיות עם הגב אל הקיר. הכוונה מבחינת המהפך ושהכל היה בידיים של חיפה.

מקווה שלא משנה מה יקרה כל האוהדים יבואו באווירה טובה ונעודד כמו שצריך אפילו אם לא ניקח אליפות או לא ננצח.

אנחנו בכל מקרה נבוא לקרוע את הגרון.. יאללה מכבי.

זה פשוט משחק ורגע שאם אחר כך זה קורה ובאמת לקחנו אליפות ולא היית שם לא מבין בתור אוהד איך תוכל אחכ לסלוח לעצמך. 

עדכון כל מי ששאל, דיברתי עם מכבי, כל מי שיש לו כרטיס לקרית שמונה מהרכישה הכפולה (חיפה-ק"ש) עוד לפני המבצע בעזה, הוא יכול לבוא עם הכרטיס הזה למשחק ביום ראשון.

7 דקות לפני, Dbolsa said:

אתמול היה החלק הראשון של נס ז׳לגיריס, מקווה שבראשון נראה את ההמשך שלו. מה לא מגיע לנו סוף כזה??? 

הלוואי

לפני1 שעה , Double said:

הלוואי

אני אוהד קבוצה אחת בעולם וזאת מכבי. יש קבוצות שאני מחבב יותר ופחות באירופה, אבל אין אף קבוצה שאני מזדהה איתה יותר מדי. 

ובכל זאת כל פעם שאני רואה את הגול של אגוארו יש לי צמרמורת. רגע ספורט ענק. המשחק לדעתי היה בצהריים, כמה ימים לפני זה קניתי את החבילה של צ'רלטון ובמקרה הייתי בבית באותו יום. וואו איזה רגע נדיר.

שכנעתי שלושה חברים שבאים לאיזה שניים שלושה משחקים בעונה לקנות כרטיס. תפעילו לחץ על כאלה שמתלבטים. מגיע לקבוצה הזאת אצטדיון מלא במחזור האחרון.

3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אף פעם לא אבין למה מכבי שמה אוהדים שלנו בשער 4 במקום ב5

שלא ידבקו במחלות ויהפכו לטבעונים