Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בי"א | 2-1 חשוב, Still alive.

Sawyer

Recommended Posts

7 דקות לפני, סטלן בטלן השמן said:

הוא יכול לתרץ את זה בכל כך הרבה דרכים

צריך להיות חתיכת דביל בשביל שיתפסו אותך על זה במיוחד שכמו שאמרת כנראה שהוא לא קיבל תשלום

1. זה לא קל להסתיר שפת גוף בטח באמצע ספורט בטח אם לא עבדת על זה

2. לא מכר אבל קש שיחקו עם 10 שחקנים לכאורה ולא יכול להיות שזה יעבור בשקט

3. פוליגרף מטעם גוף אובייקטיבי ולא מעורב, האם זה נכון שלא נתת 100 אחוז במשחק כי רצית שחיפה ינצחו?

Just now, Keano said:

מטורף, אשכרה צועק עליהם "מה עשיתם"

וואי את זה לא ראיתי בכלל, 

זה מטורף, למה זה עבר בשקט?

איפה שירצקי ששחקן שלו כועס שהם השוו בתוספת זמן ומזה ניתן ללמוד כמה התאמץ במשחק הזה?

בושה

בקשר לתפיסת ראש הוא תמיד יכול להגיד "נדהמתי מהגול", כמו בית שאן עם אלמוג חזן.

הסרטון השני הזיה, זה ממש נראה כאילו הוא צועק עליהם "מה עשיתם" בעצבים. אני לא יכול לחשוב אפילו על תירוץ קלוש לדבר הזה

מכיר את רועי די טוב ואפילו אפשר להגיד שאנחנו חברים, אתם עושים לו כאן רצח אופי.

אני יכול לבדוק מאיפה הגיעו התגובות האלו אבל בגדול הוא כן רצה לנצח את המשחק, הוא מאוד רצה להגיע לאירופה. אפילו לפעמים הוא צוחק שאני אומר לו שהוא שונא מכבי והוא אומר שהוא לא מבין מאיפה הקהל שלנו מביא את זה.

8 דקות לפני, קובי השועל said:

אני יכול לבדוק מאיפה הגיעו התגובות האלו אבל בגדול הוא כן רצה לנצח את המשחק, הוא מאוד רצה להגיע לאירופה. אפילו לפעמים הוא צוחק שאני אומר לו שהוא שונא מכבי והוא אומר שהוא לא מבין מאיפה הקהל שלנו מביא את זה.

אוי אני ממש מרחם עליו 

1 דקה לפני, BRoi said:

אוי אני ממש מרחם עליו 

מה יש לרחם? סך הכל אומר שהבנאדם כיוון למקום שמוביל לאירופה ודי מעניין לו הזין מי תקח אליפות..

17 דקות לפני, קובי השועל said:

כולנו מערבבים חברים שלנו פה ושם

30 דקות לפני, קובי השועל said:

אולי, נגדנו ראיתי אותו מקריב ביצה בשביל לנצח.

נגד חיפה נראה שהוא קצת בהלם מדי מגול שווין מטורף בדקה ה90.

1 hour ago, קובי השועל said:

אתה שקרן אפס ואני בחיים לא מאמין לאף מילה שאתה מוציא מהפה שלך. יא יצור מגעיל. איכס. מעכשיו אתה מחוק לכל החיים כי אתה סתם שקרן שמנסה לצייר תמונה שיש לו מושג מהחיים. אפס.

רועי קהת שונא מכבי הכי גדול בלידה, אמר לי בפנים לפני כמעט עשור שהוא שונא מכבי וכל החיים יעשה כל מה שהוא יכול נגד מכבי. 

ברור הרי שאתה סתם ממציא ומשקר וכנראה לא מכיר אותו בשום צורה. חייב לשאולמ מהיוצא לך מלהיות כזה אפס שקרן ולהגן על הנאצי הזה? אתה חושב שמישהו חושב עכשיו שאתה איזה מישהו/משהו?

חייב לציין רגע את ג'ראדלש בחלק המקצועי. בגול השני הוא אחראי על היציאה הנהדרת למתפרצת וגם מסירה טובה לגררו. והיו כאלה שאמרו שצריך לחפש לו מחליף :doh:

9 דקות לפני, Sawyer said:

אתה שקרן אפס ואני בחיים לא מאמין לאף מילה שאתה מוציא מהפה שלך. יא יצור מגעיל. איכס. מעכשיו אתה מחוק לכל החיים כי אתה סתם שקרן שמנסה לצייר תמונה שיש לו מושג מהחיים. אפס.

רועי קהת שונא מכבי הכי גדול בלידה, אמר לי בפנים לפני כמעט עשור שהוא שונא מכבי וכל החיים יעשה כל מה שהוא יכול נגד מכבי. 

ברור הרי שאתה סתם ממציא ומשקר וכנראה לא מכיר אותו בשום צורה. חייב לשאולמ מהיוצא לך מלהיות כזה אפס שקרן ולהגן על הנאצי הזה? אתה חושב שמישהו חושב עכשיו שאתה איזה מישהו/משהו?

לקחתי בחשבון שהוצאתי את ההודעה שאנשים כאן לא יאהבו אותה, אבל תרצה או לא זאת המציאות.

רועי אחלה בנאדם ונכון שעבר ימים לא קלים במכבי אבל הוא הרבה אחרי זה, הוא התבגר ומעניין אותו רק ההצלחה שלו ושל הקבוצה שלו. אתה חייב לסתום את הפה לגבי דברים שאין לך מושג בהם, אין לי שום קשר אליו חחח וואו זה כבר להוציא אותי ממש קטן ואני לא אתן לך את התענוג הזה.

אתה נתפסת פה ממציא (לא מטריל, ממציא) אלף פעמים, על שקרים שאתה מנחש כדי שיחשבו שאתה מקושר/יודע דברים - זה עלוב ברמות שאי אפשר לתאר.

אתה משקר כאן ומגן על הנאצי המזדיין הזה בלי סיבה. תמות יא אפס.

לפני1 שעה , קובי השועל said:

תשאל אותו איך הוא מסביר את הצעקות עליהם בסוף המשחק 

לא נישמע כמו שחקן ששמח להוציא נקודה חשובה למירוץ על אירופה

6 דקות לפני, Sawyer said:

אתה נתפסת פה ממציא (לא מטריל, ממציא) אלף פעמים, על שקרים שאתה מנחש כדי שיחשבו שאתה מקושר/יודע דברים - זה עלוב ברמות שאי אפשר לתאר.

אתה משקר כאן ומגן על הנאצי המזדיין הזה בלי סיבה. תמות יא אפס.

תקשיב טמבל הסתימת פיות שלך כאן בפורום.. אתה יכול על כל הילדים כאן אולי, לא עליי.

לא מגן על אף אחד, שם לך את המציאות מול העיניים ותמות תגיד לעצמך יא תת רמה.

כמו שכתבתי בנושא השני, אגיב גם כאן לגבי זה: אני מרחובות ומכיר את רועי בעקיפין דרך אחד החברים הכי טובים שלו (שהוא אוהד חיפה בעצמו והגשים חלום שקהת חתם בחיפה בזמנו), הוא אוהד חיפה בוודאות ומכבי זאת לא הקבוצה שהוא הכי מחבב בלשון המעטה. 

תגובת אשתו רועי, גיל :

מההההההההה מה נסגררררר עם האנשים מה הופכים כל תגובה של בנאדםםםם למשהו הזוייי מה נסגרררר החזיק את הראש כי היה בהלםםם לא האמין ששחקן ששיחק בקושי 4 משחקים ובחיים לא שם גול הצליח להשוות לחיפה זה היה מטורףףףף חחח
צעק על השחקנים של קריית שמונה??? כי היו מלא טעויותתתת של שחקנים שכאילו לא ניצלו את הלחץ של חיפה עד הסוף. עוד מלפני דברים בינהם  חחחח למה שהוא לא ישמחחח שהם השוו לחיפהה מי יכול לרצות להפסיד ועוד שיחגגו לו אליפות מול הפרצוףףףףףףף!

כאן הדיון נגמר וסוייר כרגיל יצאת טמבל וחסר מושג, עכשיו שב בשקט.

למי אכפת בכלל מקהת ולמה זה בכלל דיון פה? 

הוא אוהד חיפה וזהו. למי אכפת? הוא כבר לא אצלנו. 

צריך לעשות את העבודה שלנו ביום ראשון ולקוות לטוב. 

40 דקות לפני, מכביסט לעד said:

חייב לציין רגע את ג'ראדלש בחלק המקצועי. בגול השני הוא אחראי על היציאה הנהדרת למתפרצת וגם מסירה טובה לגררו. והיו כאלה שאמרו שצריך לחפש לו מחליף :doh:

הוצאת מתפרצת מושלמת. בכלל, מתפרצת מושלמת עם קבלת החלטות 10/10.

ג'ראלדש נתן אתמול משחק מצוין.

13 דקות לפני, קובי השועל said:

תגובת אשתו רועי, גיל :

מההההההההה מה נסגררררר עם האנשים מה הופכים כל תגובה של בנאדםםםם למשהו הזוייי מה נסגרררר החזיק את הראש כי היה בהלםםם לא האמין ששחקן ששיחק בקושי 4 משחקים ובחיים לא שם גול הצליח להשוות לחיפה זה היה מטורףףףף חחח
צעק על השחקנים של קריית שמונה??? כי היו מלא טעויותתתת של שחקנים שכאילו לא ניצלו את הלחץ של חיפה עד הסוף. עוד מלפני דברים בינהם  חחחח למה שהוא לא ישמחחח שהם השוו לחיפהה מי יכול לרצות להפסיד ועוד שיחגגו לו אליפות מול הפרצוףףףףףףף!

לא יודע אם זה נכון או לא, אבל מה ציפית שהיא תגיד? "כן רועי ממש התבאס כי הוא רוצה רק חיפה"?

30 דקות לפני, קובי השועל said:

תגובת אשתו רועי, גיל :

טעות בנושא

צריך להכניס את תגובתה ליותר אמינים מסוייר.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הכי שונא את הגברים שרושמים ככהההה זה מוציא אתכם גאיםםםםם 

בטלפון זה ממש הזיה לכתוב ככההההההה הרי אתה צריך להקליד מלא פעמים את אותה אות זה מתיש, 
בניגוד למשל לצ'טים במחשב שאתה משאיר את המקש לחוץ כמה שניות ומקבל את האפקטטטטט בלי להתאמץ
לא נתקלתי מעולם במישהו שכתב ככה בטלפון המקסימום זה כמה לחיצות בודדות למה מההה? אבל לא ממממההההה.
יוצא מהכלל זה רק חחחחח כמובן.