Jump to content

רשמים מהניצחון על אשדוד בי"א | 2-1 חשוב, Still alive.

Sawyer

Recommended Posts

מחזור לפני אחרון בליגה, -4 מחיפה מרגיש בלתי אפשרי, בטח אחרי התוצאה האחרונה אבל שום דבר לא משנה מלבד ניצחון מבחינתנו. 

ההרכבים של פטריק תמיד קשים, אין משחק שלא מאבדים שחקנים ומה שיש נזרק למגרש.

שופט: רע (דיי. כמה כבר אפשר, הצהובים שהוא לא נתן זה ועדת חקירה כבר אין לי כוח לקלל שופטים זה ככ נורא פה לא יכול יותר)

שחקנים: טננבאום עוד פעם כמעט ולא אויים, היה בסדר. גראלדס טוב שקיבל את הדקות גם אם לא היה הכי חד לקראת שני המשחקים הקרובים, נכס. בלטקסה מגמת עליה, עוד משחק טוב מאוד שלו. מעניין מאוד להמשך, הרננדז לדעתי היה במשחק סולידי, לא יכול להגיד שהוא נקי בשער לגמרי. סבוריט שחקן נפלא, כמה נגיעות מעולות. אחלה שחזר. שרן עוד משחק טוב ואגרסיבי של שרן הקפטן הלא נגמר, פרץ יהיה חסר בראשון, הוא נע בין מדהים לטוב, גם היום היה איפשהו באמצע גם התקפית וגם הגנתית. ביטון כן היו לו כמה נגיעות טובות (בעיקר בחופשיות), עדיין לא מספיק הרשים אותי היום. טבח לא מספיק טוב בסה"כ, לא מייצר מספיק איכות בפעולות ומלא פעמים סתם ישן, שכטר גם המשחק ניסה ועשה מה שיכל, יכל אולי קצת יותר אבל בסה"כ זה מה שיש לנו.

פיקנטריה:

- מתן חוזז חוזר לדשא אחרי פציעה

- "הגול" שלא היה לק"ש, איזה עולב..

- כל מה שקרה בסיום המשחק, כרגע זה לא משנה, נראה מה יהיה.

קהל:

לא מבין איך לא מכרנו 1500 כרטיסים להיום, בכל מקרה מי שהיה כרגיל עשה את העבודה הפך את זה למשחק ביתי עבורנו ותמך בקבוצה עד לניצחון.

יום ראשון נגמרת העונה, אין הרבה מה לדבר כי כל מה שצריך לעשות זה לבוא ולנצח, מה שיקרה במגרש השני לא תלוי בנו ובמה שכן תלוי בנו אין מה לדבר - חייבים לעשות הכל.

לגבי חיפה.. אני לא מאמין שזה באמת אפשרי, אם היו צריכים תיקו.. מילא. אבל להפסיד? זה פשוט לא סביר. לא רואה את זה קורה, למרות שב"ש חייבת לנצח (הפועל תנצח בעתירה, תוכל לשחק באירופה. ב"ש חייבים מ קום שלישי) אין לה דרך לעשות את זה. ובכל זאת, אם אפשר לבקש ממך מכבי חיפה, המתנה שלא מפסיקה לתת, זה היה העשור הכי מדהים שיכלתי לבקש ממי שקוראת לעצמה יריבה שלי, נתתם לי כ"כ הרבה רגעי אושר שלרגעים הצלחתם לשטות בי לחשוב שבאמת אכפת לי ממכם... אז אם אפשר, את הביג פינאלה, לעשות את הבלתי אפשרי ובלתי יאמן. פעם אחרונה.

ראשון, 20:30, בלומפילד. נתראה שם.

עד השניה האחרונה יאללה מכבי מלחמה!! אמן אמן סוף מתוק לעונה מדהימה. בכל מקרה מה שלא יהיה גאה בשחקנים שלנו אחד אחד, יש עוד 2 משחקים לתת הכל ולקחת הכל

הגול הפייק של ק"ש כמו הגול של סכנין כשהיינו בבלומפילד, מזל שבסוף באמת הכניסו.

אחלה אוירה היתה היום, בכלל מאוד נהנה מהאוירה מאז שחזרנו מהקורונה. הרגיש כל כך חסר . פתאום דור פרץ ירגיש חסר נגד ק"ש... העיקר רצינו שיקבלו צהובים חח.

שיגיע כבר יום ראשון.

באר שבע חייבת מקום שלישי מכיוון שעוד לא זכינו בגביע... תיאורטית מקום רביעי יכול שלא להספיק... לא יחסמו את הפועל, העתירה שלהם תתקבל

מקווה שיעשו את המקסימום.

גם רוני לוי חם על חיפה

וגם אלונה חמה על ברק בכר

יאללה תנו להם בראש

משחק די חלש, אבל מרגע שנכנסו המחליפים הגברנו קצב ובסופו של דבר 3 נק זה מה שמשנה

המתנה שלא מפסיקה לתת זה ענק 

נתנה לנו עוד ממתק היום :clap:

Just now, erantheking21 said:

הרנננדס לא רק לא נקי בגול, גם קודם בילו חגג עליו עשה עליו סיבוב השאיר אותו לרעות בדשא

ההגנה תפקדה מצוין שהוא לא היה בהרכב.

דווקא נתן משחק מעולה אתמול, הפלוס אצלו הוא אינטליגנציית משחק גבוהה ויכולת הנעת כדור טובה.

2 דקות לפני, קובי השועל said:

דווקא נתן משחק מעולה אתמול, הפלוס אצלו הוא אינטליגנציית משחק גבוהה ויכולת הנעת כדור טובה.

ומה זה עוזר שהוא עשה 2 טעיות בית סוהר אתמול? באחד ספגנו

לפני1 שעה , Art Vandelay said:

בחיים לא ראיתי מישהו מבואס ככה מגול של הקבוצה שלו

בסוף המשחק הוא ממש צועק על השחקנים מה עשיתם אני לא מבין למה כבשתם למה לא נתתם להם לחגוג על מכבי. ממש רואים אותו שם בטירוף של כעס. זה בלתי הגיוני 

מישהו חייב לזיין אותו במכות. לבעוט לו בראש כשהוא על הרצפה. לא יכול להיות שזה עובר בשקט.

לפני6 שעות , המכבייה said:

אפשר לייצר עבור תושבי סמי גולים פייקים שלנו, כמו שהיה ב2016? 

חכה מה יהיה בבלומפילד ביום ראשון. כל שנייה איזה אהבל יצעק יש. אני כבר למדתי לא להאמין לזה ועד שאני לא רואה את זה בעיניים אני לא חוגג. 

11 דקות לפני, Sawyer said:

מישהו חייב לזיין אותו במכות. לבעוט לו בראש כשהוא על הרצפה. לא יכול להיות שזה עובר בשקט.

מה זה יעזור? יש לו קסדה...

19 דקות לפני, Sawyer said:

בסוף המשחק הוא ממש צועק על השחקנים מה עשיתם אני לא מבין למה כבשתם למה לא נתתם להם לחגוג על מכבי. ממש רואים אותו שם בטירוף של כעס. זה בלתי הגיוני 

מה?? אין סיכוי שזה קרה. איפה ומתי רואים את זה?

29 דקות לפני, Sawyer said:

הוא תמיד אהד חיפה הילד כאפות הזה, לא סבלתי אותו מDAY 1 

גם חברו אופיר מזרחי

רובם שם חיפאים

אגב אף אחד לא מדבר על הגול שהם ספגו מדוניו, זה לא היה מכירה, זה היה שטיח ...מאז אלמוג חזן לא ראיתי גול שכלכך שחקנים לא חגגו בו

9 דקות לפני, דקסטר said:

וואלה לזה לא שמתי לב אבל אין סיכוי שהוא עד כדי כך מטומטם כדי לעשות את זה ולא צריך לפרט למה (שידור ישיר שכל המדינה מסתכלת, התגובה של הקבוצה שלו לזה, המשך הקריירה שלו וכו'). מילא בתגובה אחרי הגול שזה יחסית אינסטנקטיבי אבל פה כמה דקות אחרי שהוא מודע ויש לו זמן לחשוב? מאמין שזה משהו אחר.

חייב להידרס בכל מקרה 

1 דקה לפני, סטלן בטלן השמן said:

הזוי אבל זה לא מספיק לחקירה

למה? אם הוא כל כך מבואס מגול בתוספת זמן של הקבוצה שלו, מה שבמצב רגיל גורם לחגיגה מטורפת, זאת אומרת שהוא רצה שחיפה תנצח ולכן התבאס כשלא ניצחו, וזה מעלה שאלה רצינית אם שחקן שרוצה כל כך בצורה שלא ניתן להסתיר אפילו שהיריב שלו ינצח, האם הוא נתן הכל כדי לנצח? הגיוני מאוד להניח שלא. האם הוא היה כובש בעצמו במצב מול שער ריק בדקה 90 ואז היה מבאס את עצמו כל כך או שמחמיץ את זה ואז חוגג אליפות של חיפה?

זה חמור מאוד כי יש פה לכאורה "מכירת" משחק, לא בצובן שקיבל על זה תמורה כספית אבל במובן שייתכן מאוד שלא נתן 100 אחוז בכוונה.

חובה לבדוק את זה, 

ואם לק"ש הייתה מינימום בושה הוא היה מקבל הודעת עזיבה מיד לאחר המשחק. 

1 דקה לפני, Eli basa said:

למה? אם הוא כל כך מבואס מגול בתוספת זמן של הקבוצה שלו, מה שבמצב רגיל גורם לחגיגה מטורפת, זאת אומרת שהוא רצה שחיפה תנצח ולכן התבאס כשלא ניצחו, וזה מעלה שאלה רצינית אם שחקן שרוצה כל כך בצורה שלא ניתן להסתיר אפילו שהיריב שלו ינצח, האם הוא נתן הכל כדי לנצח? הגיוני מאוד להניח שלא. האם הוא היה כובש בעצמו במצב מול שער ריק בדקה 90 ואז היה מבאס את עצמו כל כך או שמחמיץ את זה ואז חוגג אליפות של חיפה?

זה חמור מאוד כי יש פה לכאורה "מכירת" משחק, לא בצובן שקיבל על זה תמורה כספית אבל במובן שייתכן מאוד שלא נתן 100 אחוז בכוונה.

חובה לבדוק את זה, 

ואם לק"ש הייתה מינימום בושה הוא היה מקבל הודעת עזיבה מיד לאחר המשחק. 

הוא יכול לתרץ את זה בכל כך הרבה דרכים

צריך להיות חתיכת דביל בשביל שיתפסו אותך על זה במיוחד שכמו שאמרת כנראה שהוא לא קיבל תשלום