Jump to content

כרטיסים לגמר

itan17

Recommended Posts

Just now, מכביסט לעד said:

חייב להגיד שאני קורא את התגובות ברשתות וממש שמח. פתאום לכולם הייתה חתונה... למדו מפשיץ' איך לחרטט

הוא בהיריון, לא?

השתין על הבדיקה במקום ויצא לו חיובי?

תראו, זה לא שחור ולבן.

יש אוהדים, בעיקר צעירים בלי עבודה או אנשים בעלי משפחה גדולה שהם קשי יום שחוסכים שקל לשקל בשביל 800 שקל מנוי בעונה ביציעים הזולים. ומאז שהקהל חזר, עלות המשחקים עד לאותו רגע כבר הגיע לכמעט 800. אז יכול להיות שהם חלק מהאנשים שאתם רואים תגובות תסכול שלהם ברשתות. זה לא הופך אותם לפחות אוהדים מאלו עם כיס עמוק :) 

ברור שהמועדון מעריך אוהדים שמוציאים יותר אבל לא לכולם יש את היכולת לנהוג ככה.

2 דקות לפני, שמש צהובה said:

תראו, זה לא שחור ולבן.

יש אוהדים, בעיקר צעירים בלי עבודה או אנשים בעלי משפחה גדולה שהם קשי יום שחוסכים שקל לשקל בשביל 800 שקל מנוי בעונה ביציעים הזולים. ומאז שהקהל חזר, עלות המשחקים עד לאותו רגע כבר הגיע לכמעט 800. אז יכול להיות שהם חלק מהאנשים שאתם רואים תגובות תסכול שלהם ברשתות. זה לא הופך אותם לפחות אוהדים מאלו עם כיס עמוק :) 

הסיפור הזה של המחירים זה ביזיון גדול, כמעט ואין משחקים שנמכרים בפחות מ 100 כולל עמלה מאז שחזרנו מהקורונה. אני זוכר שלפני כמה שנים הגיעו להסדר של מדרגות מחיר, משהו בסגנון וזה התמסמס מהר מאוד.

לצערי לא תולה תקוות בהתאחדות/מנהלת כי האינטרס שלהם הוא מחיר גבוה כדי לקחת קופון מכל כרטיס. תעשו חישוב אפילו רק של משחקי חוץ כמה הוצאנו על משחקים בודדים השנה? זה טירוף.

זין בכל מי שלא קנה כרטיס לחצי ופחש להפסיד את המשחק, אתם השרמוטות שבקהל והכפויי טובה הכי גדולים. תענוג שלא תהיו בגמר. התגשם לי חלום.

17 דקות לפני, שמש צהובה said:

תראו, זה לא שחור ולבן.

כמה כאלה כבר יש? בודדים מאוד. הם לא אלה שבוכים ברשתות.

31 דקות לפני, שמש צהובה said:

תראו, זה לא שחור ולבן.

אתה לא מבין כמה אתה פוגע כאן.

לפני2 שעות , nirnir20 said:

ברור לכולם שזאת ההחלטה הכי טובה שיכלו לקבל. 

לא משנה מה מכבי היו עושים היו כאלה שנדפקים, פה נדפקו הכי פחות, וגם מאלו שנתקעו בלי כרטיס, לרובם לא מגיע כרטיס גם ככה. 

אני לא נהנה מההחלטה כאן כי לא היה לי כרטיס לחצי ואני חושב שזאת ההחלטה הכי נכונה וגם מקבל אותה בהבנה גמורה.

מקווה שמי שיזכה להיות ביציע ידחוף את הקבוצה.

קחו בחשבון שהשנה הזאת זאת שנה מטורפת של אי ודאות אני עד עכשיו לא התיישרתי על לוז קבוע של עבודה והחוגים של הילדים. כל פעם משנים את הכל ומזיזים או מחזירים דברים שביטלו. 

עם כל המצב שיש ואנשים שלחוצים בהוצאות השנה ושומרים ליום סגריר אי אפשר לבוא בטענות למי שלא קנה אז אם אפשר להרגיע עם הביקורת. 

מי שהשיג, בצדק כי קנה לחצי מפרגנים לו ומי שלא קנה ומין הסתם אם יש משחק אחד שאתה רוצה להיות בו זה גמר מול הפועל לא צריך לשחוט אותו בביקורת.

החיים לא שחור ולבן ויש בהם הרבה אפור (וצהוב כחול!!!!).

יאללה מכבי. כולנו משפחה אחת.

25 דקות לפני, robertod said:

אני לא נהנה מההחלטה כאן כי לא היה לי כרטיס לחצי ואני חושב שזאת ההחלטה הכי נכונה וגם מקבל אותה בהבנה גמורה.

מקווה שמי שיזכה להיות ביציע ידחוף את הקבוצה.

קחו בחשבון שהשנה הזאת זאת שנה מטורפת של אי ודאות אני עד עכשיו לא התיישרתי על לוז קבוע של עבודה והחוגים של הילדים. כל פעם משנים את הכל ומזיזים או מחזירים דברים שביטלו. 

עם כל המצב שיש ואנשים שלחוצים בהוצאות השנה ושומרים ליום סגריר אי אפשר לבוא בטענות למי שלא קנה אז אם אפשר להרגיע עם הביקורת. 

מי שהשיג, בצדק כי קנה לחצי מפרגנים לו ומי שלא קנה ומין הסתם אם יש משחק אחד שאתה רוצה להיות בו זה גמר מול הפועל לא צריך לשחוט אותו בביקורת.

החיים לא שחור ולבן ויש בהם הרבה אפור (וצהוב כחול!!!!).

יאללה מכבי. כולנו משפחה אחת.

זה נכון, בגלל זה רשמתי הרוב. 

ברור שיש מקרים יוצאי דופן, והלוואי שהיינו משחקים נגד איזה קבוצה קטנה והיינו יכולים להביא 25 אלף איש כולל "טרמפיסטים" כי בסוף ככה גם מכניסים דם חדש. 

אבל במצב הספציפי שנוצר זאת ההחלטה הכי טובה שאפשר היה לקבל, רוב מי ש"צריך" להיות בגמר יהיה בו. 

לפני3 שעות , YNWA said:

כולם עכשיו משחקים אותה כאילו הם לא יכלו היה להם ארוע

מעניין שהייתי צריך להתחנן לאנשים לקנות כרטיס והם לא רצו לבוא 

צר לי לומר זה לא פוליטיקלי קורקט 

אבל וואלה - מגיע לכם...

אתה מדבר שטויות במיץ

כל חייל שמתעסק במערך הלחימה הפסיד כרטיס לגמר .

1 hour ago, שמש צהובה said:

תראו, זה לא שחור ולבן.

בול, ותוסיף לזה את העובדה שבאותו שבוע לקחו לך 200 שקל על ק"ש וחיפה,
וואלה היה כבד לי בשבוע אחד להוציא 300 ש"ח על משחקי כדורגל כשהמינוס בבנק צועק.
מקווה שאצליח למצוא כרטיס לגמר במחיר שפוי.

לפני2 שעות , liron1006 said:

לא יודע, הקטע של מי יותר אוהד לא מדבר אליי... מרגיש לי מטופש. הרי ככה או ככה האיצטדיון יהיה מלא.

וסתם לחבוט באנשים שהם אוהדים את אותה קבוצה לא עושה לי טוב.

בטח שזה מרגיש לך מטופש, מצד שני מניח שגם לא תגיע היום לאשדוד נכון?

1 hour ago, קובי השועל said:

@Double בפעם האחרונה שבדקתי את המכירה לחצי גמר נשאר לנו הרבה כרטיסים יחסית ל8 עליון, שמת לב לזה?

בערך אלף כרטיסים

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

החצי גמר היה משחק בבלומפילד נגד חיפה. לא סיבוב ח נגד כפר שלם באילת. כלומר משחק סופר אטרקטיבי בפני עצמו. הטיעון של "בחרת להישאר בבית" הוא קלוש בעיני. 

לאנשים יש אילוצים בחיים, למכבי יש דרך טובה לתת קדימות על בסיס רחב יותר מהמשחק הספציפי שבוטל בחצי.

לא תשכנע אותי שכרטיס לחצי זה קריטריון טוב יותר מניקוד ומנוי. 

כנראה להתאחדות ולאן היה נוח ואתן זורמים עם זה

בדיוק מי ישמע כאילו מי שקנה כרטיסים לחצי עשה איזה הקרבה מטורפת של נסיעה לק"ש או משהו... זה חצי גמר גביע בבלומפילד מול חיפה. אף אחד לא עושה טובה בללכת למשחק כזה. לא אומרת שלא מגיע להם הטבה, אבל בסופו של דבר בטוח שגם בין אלה שקנו יש כאלה שהם לא מנויים בכלל, ולדעתי למנוי מגיע יותר.

אני אישית באמת לא יכולתי והייתי בבאסה על זה כבר אז, ועכשיו מן הסתם עוד יותר :/ 

לפני2 שעות , מכביסט לעד said:

חייב להגיד שאני קורא את התגובות ברשתות וממש שמח. פתאום לכולם הייתה חתונה... למדו מפשיץ' איך לחרטט

גם מעניין מה יקרה אם חיפה יפסידו היום ואנחנו ננצח.

פתאום המכירה ההמונית תתבטל