Jump to content

דן ביטון

בוזגלו

Recommended Posts

32 דקות לפני, אלק נילאש said:

אם פארפה אכן יהיה בסגל הסופי, אישית אני לא בטוח שאני רוצה את זה מרגיש לי שהוא צריך קצת שפשוף בליגת העל, אז כנראה שהוא יהיה על תקן גררו של העונה. זר 6 קלאסי (לטעמי) - בונוס, או שיתפתח יפה כמו גררו העונה או שיקבל מעט דקות. 

לי אין בעיה להכין את העתיד במחיר של ירידה. אבל כמו שאני רואה את המערכת, לא תיהיה ירידה. זה שווה את זה.  

1 hour ago, הישראלי היפה said:

משאיר, אי אפשר לבנות בעמדה הזאת רק על פארפה גויאגון שזאת תהיה העונה הראשונה שלו בליגת העל.

אבל הכל תלוי בסגנון המשחק של ואן לוון

השניה. שיחק שנה שעברה במכבי לפי מה שזוכר.

לדעתי,מה שהיה חסר לנו מהותית העונה הוא מה שאני מגדיר כ "Wizard".

במילים אחרות שחקן שרואה את מה שהאחרים שלא רואים,מחפש את החללים הפנויים שאפשר למסור אליהם או לסיים מהם מהלכים,לפעמים להשתמש בדריבל לצורך משיכת שחקנים שישמרו עליו ולא על החלוץ,אחד שיודע לצאת מתבנית ההתקפה או לייצר אחת חדשה בהתאם למה שקורה במגרש.

השחקן הזה פשוט אניגמה. 

מצד אחד יכול ב2-3 מסירות לגמור משחק מצד שני יכול משחק שלם להיות הכי רך על הדשא גם בהתקפה וגם בהגנה.

אם מכבי רוצים אותו הוא חייב לקבל יותר קרדיט ולהסגר על כל הקטע הטקטי - הגנתי (או שהוא סוגר או שמישהו אחר סוגר בשבילו)

הכל תלוי מה האלטרנטיבה ואת מי נוכל להביא.

לנוכח מצב הסגל הקיים, חובה להשאיר אותו כי אין לנו שחקן יצירתי אחד שיודע לשלוח כדורים (למעט גולסה שפציע יותר מכוס זכוכית), ראינו כמה זה היה חסר בתקופה האחרונה וכמה היום זה היה נראה טוב מאוד כאשר היה על המגרש.

דבר שני, אנחנו הולכים לאבד 2 שחקני מפתח חשובים - יונתן כהן, שייצא לחו״ל כי הוא באמת רוצה.

דור פרץ, כי הוא חייב לצאת לחו״ל אחרי העונה הזאת.

בחזית הרכש, מכבי חייבת להביא רכש איכותי הקיץ הזה.

בהנחה שדור מיכה לעולם לא ידרוך פה כל עוד גולדהאר בעלים, חייב תואם מיכה כשחקן יצירתי.

דן ביטון יכול לענות על הצורך הזה אבל חייב להשתדרג בגיוון שלו גם טקטית והגנתית.

אם אין שחקן יצירתי שאפשר להביא, ישראלי או זר, דן ביטון שווה את ה-1.2 מיליון יורו האלו כי פשוט אין לנו אלטרנטיבה אחרת.

חובה להביא לשפיץ חלוץ זר, אם פשיץ׳ לא ממשיך.

פארפה גם לא יספיק כשחקן התקפה, חייבים מחליף בכנף ליונתן כהן ולהביא זר גרזן למרכז.

את הרננדז הייתי מחליף בשחקן הגנה אחר, אפילו בלטקסה לדעתי יכול לעשות את השדרוג ולהחליף אותו.

חייבים רכש נכון, איכותי ומדויק הקיץ, בעיקר עם העזיבות הצפויות של יוני ודור, אחרת אני לא רואה את הצלחת חוזרת אלינו כל-כך מהר.

קשה לי לוותר עליו.

מצד שני אין סיכוי שהייתי משלם עליו את הסעיף הזה.

לא יודע עד כמה אפשר להסתמך עליו, אבל אתמול נמני אמר ב-102FM שפטריק יאמן עונה הבאה את מכבי כך שאני לא יודע אם ביטון בכלל ירצה

אצילי: 10 בישולים ב-1430 דקות
‏דן ביטון: 9 בישולים ב-1460 דקות

זה ליגה בלבד.
מניח שאם נוסיף את אירופה ביטון יראה אפילו מרשים יותר.

היחיד אצלנו שיודע לתת כדור לגול, עושה ב10 דקות מה שאחרים בקישור לא עושים בשעה.

בתג המחיר שהתפרסם לא משתלם בכלל להשאיר אותו ואני לא בטוח ששחקן כמו אמיר ברקוביץ מרמלה לא ידע לתת משהו דומה אליו.

מה שכן, אם פטריק ממשיך הוא צריך לדעת למצוא לו מקום בקישור ולא להיות עקשן ולפתוח עם 3 קשרים דומים.

6 דקות לפני, turgi said:

זה ליגה בלבד.

נתון מדהים וכל זה כשאצילי משחק עם התקפה יותר טובה וכשביטון קיבל את רוב הדקות בתקופת דוניס ולא בעמדה המקורית שלו. 

ברור שאצילי שחקן יותר טוב, אבל מאמין שאפשר לעבוד עם ביטון כמו שאיביץ' הצליח לעבוד עם אצילי שהיה פעם הרבה יותר רך. 

חבל שנראה אותו מככב באחת היריבות שלנו, במיוחד שזה הסגנון שחקן שאנחנו צריכים.

דן ביטון זה אחלה שחקן לסגל לדעתי.

משחקן הרכב אני רוצה הרבה יותר.

שורה תחתונה- כמו שכולם כתבו כאן ובצדק, לא שווה לשלם סכום כזה על ישראלי שמיועד לספסל.

לגבי ההרכב- אין ספק שצריך שחקן כמו דן ביטון, כמו דור מיכה, שחקן שיודע לתת פס לגול, שפותח הגנות בנגיעה, זה היה חסר לנו מאוד השנה, מאוד!

אני לא אכנס לדעה שלי ביחס לשחרור של מיכה ואצילי- אבל אם כבר שוחררו- היינו חייבים להביא 2 שחקנים יצירתיים במקומם ולכל הפחות ברמתם.

בסוף הבאנו אחד (דן ביטון) והוא לא הוכיח את עצמו.

לעונה הבאה- נצטרך לפגוע בזרים בעמדות האלה.

צריך לקחת בחשבון שביטון ואלמוג נכנסו אתמול דקה אחרי ה 1-0, ופ''ת נאלצו לפתוח את המשחק.

לא בטוח שהם היו מראים את אותה יכולת נגד המשחק הצפוף ובזבוזי הזמן שהיו לפני הגול.

למרות זאת אני חושב שצריך להשאיר את ביטון ולעבוד איתו חזק כדי לשלב אותו. אין לנו שחקן כמוהו בסגל.

לגבי אלמוג איבדתי תקווה שנראה ממנו משהו במכבי

5 דקות לפני, ohadn said:

צריך לקחת בחשבון שביטון ואלמוג נכנסו אתמול דקה אחרי ה 1-0, ופ''ת נאלצו לפתוח את המשחק.

לא בטוח שהם היו מראים את אותה יכולת נגד המשחק הצפוף ובזבוזי הזמן שהיו לפני הגול.

למרות זאת אני חושב שצריך להשאיר את ביטון ולעבוד איתו חזק כדי לשלב אותו. אין לנו שחקן כמוהו בסגל.

אולי, אבל גם בסיבוב הקודם נגדם הובלנו והשחקנים לא הצליחו להראות את היכולת שביטון הראה למרות השטחים. אותו דבר גם נגד ב"ש.

1 hour ago, turgi said:

איך אמיר ברקוביץ׳ רלוונטי?

לא מבין תשאלה שלך

הוא מסיים אצלנו חוזה. תציע לו חוזה חדש ולהיות חלק מהסגל והוא יחתום

1 hour ago, turgi said:

זה ליגה בלבד.

סלח לי אבל זאת גניבת דעת אחת הגדולות בהיסטוריה. אצילי סוחב קבוצה של שלשלנים לאליפות ודן ביטון היה באנקר של דוניס וברגע שהקבוצה התייצבה הוא לא הצליח להשתחל להרכב גם כשכל הזרים נעלמו, וריקן וגולסה גמרו את העונה (וכשפתח בהרכב במו רגליו חירבן את הדרבי שגרם לשרשרת תיקואים מפוארת). אז יותר מרשים הוא בטוח לא.

30 דקות לפני, ohadn said:

זה נכון.. אבל היו המון משחקים העונה שהובלנו ואיבדנו את היתרון או שנגמר 1-0 מותח עם כאבים בחזה, כי לא ידענו לגמור משחקים. 

שחקנים שיודעים לגמור משחקים זה גם מאוד חשוב. 

21 דקות לפני, אנדרס8 said:

סלח לי אבל זאת גניבת דעת אחת הגדולות בהיסטוריה. אצילי סוחב קבוצה של שלשלנים לאליפות ודן ביטון היה באנקר של דוניס וברגע שהקבוצה התייצבה הוא לא הצליח להשתחל להרכב גם כשכל הזרים נעלמו, וריקן וגולסה גמרו את העונה (וכשפתח בהרכב במו רגליו חירבן את הדרבי שגרם לשרשרת תיקואים מפוארת). אז יותר מרשים הוא בטוח לא.

לא התכוונתי שהוא יראה מרשים יותר מאצילי אלא מרשים יותר מהזבל שאתה עשית ממנו.
אצילי שחקן אדיר, חבל שזיין ילדה בת 15.

אני לא חושב שחיפה קבוצה של שלשלנים.
חזיזה, שרי, רוקאביצה, השוער, פלאניץ, אבו פאני. כולם שחקנים טובים מאוד.
אצילי הגיע לחיפה ביתרון שמונה וכרגע היא ביתרון ארבע.

אשמח אם תעדכן את גניבות הדעת הגדולות בהיסטוריה ותגיד לי איזה מקום אני.