Jump to content

דן ביטון

בוזגלו

Recommended Posts

אצילי מבחינת מספרים עדיף על חזיזה ושרי אין מה לעשות, אולי חזיזה דריבליסט יותר טוב ותחבולן טוב יותר אבל לוקח את אצילי לפניו בכל סיטואציה מבחינה מקצועית.

דן ביטון תיאורטית אם יפסיק לעשות שטיות ולתת כדורים גדולים כמו אתמול בהחלט יכול להיות תחליף ראוי ועם קניקובסקי אני חושב שנשכח מאצילי.

21 דקות לפני, אנדרס8 said:

סלח לי אבל זאת גניבת דעת אחת הגדולות בהיסטוריה. אצילי סוחב קבוצה של שלשלנים לאליפות ודן ביטון היה באנקר של דוניס וברגע שהקבוצה התייצבה הוא לא הצליח להשתחל להרכב גם כשכל הזרים נעלמו, וריקן וגולסה גמרו את העונה (וכשפתח בהרכב במו רגליו חירבן את הדרבי שגרם לשרשרת תיקואים מפוארת). אז יותר מרשים הוא בטוח לא.

סלח לי, אבל אתה אומר שזאת גניבת דעת ואז... גונב דעת. 

אצילי לא סוחב קבוצה של שלשלנים לאליפות, המספרים של חיפה לפני שאצילי הגיע היו יותר טובים. אצילי משחק בקבוצה עם ההתקפה הכי טובה בליגה והיא הייתה כזאת גם לפני שהוא חתם שם.

ביטון היה באנקר של דוניס בעמדה שהוא פחות טוב בה ועדיין סיפק מספרים יפים. 

הוא לא הצליח להתשחל להרכב כי יש לנו מאמן עקשן ברמה קיצונית. לא בגלל שהוא לא טוב.

אפשר גם להגיד שייני חירבן במו רגליו את הדרבי אחרי שלא עצר את ההתקפה ודפק גליץ' שדי בגללו חטפנו את הגול, או בגלל חוזז שהחמיץ בלי הפסקה. 

להגיד שבגלל הדרבי הזה הגיע הפלייאוף הגרוע ולמעשה ביטון אשם בהכל זה כבר לגמרי וואו. להזכירך התחלנו את הפלייאוף עם שני ניצחונות ותיקו מול חיפה בחוץ בעשרה שחקנים. רק אחרי זה הגיע החרבון.

מסכים איתך שהוא לא יותר טוב מאצילי ואני לא חושב שיש פה מישהו שאומר את זה, אבל יש פה שחקן עם מספרים אדירים וחבל שלא השתמשנו בו יותר. 

4 דקות לפני, turgi said:

לא התכוונתי שהוא יראה מרשים יותר מאצילי אלא מרשים יותר מהזבל שאתה עשית ממנו.
אצילי שחקן אדיר, חבל שזיין ילדה בת 15.

אני לא חושב שחיפה קבוצה של שלשלנים.
חזיזה, שרי, רוקאביצה, השוער, פלאניץ, אבו פאני. כולם שחקנים טובים מאוד.
אצילי הגיע לחיפה ביתרון שמונה וכרגע היא ביתרון ארבע.

אשמח אם תעדכן את גניבות הדעת הגדולות בהיסטוריה ותגיד לי איזה מקום אני.

אשמח שתסביר לי איך עשיתי מדן ביטון זבל? כי אמרתי שאצילי שחקן מפחיד ואין מה להשוות ביניהם?

כל מי שציינת שחקן מצויין (מבחינתי גם לכולם יש מקום אצלנו למרות שזאת כנראה דל"פ), וכולם נעלמו במאני טיים חוץ מאצילי שהיה שם בשבילם (כלומר, טובים לא בהכרח שווה גם ווינרים).

היתרון של חיפה הצטמק בגללנו ולא בגלל שאצילי החליש אותם כמו שמשתמע מההודעה שלך. אם לא אצילי מאוד סביר, בלשון המעטה, שהיתרון הזה גם היה שלילי היום.

איפה שהוא בטופ יחד עם "היום הוכחת שאתה המאמן הכי טוב בארץ" (:

7 דקות לפני, מכביסט לעד said:

להגיד שבגלל הדרבי הזה הגיע הפלייאוף הגרוע ולמעשה ביטון אשם בהכל זה כבר לגמרי וואו.

צודק, גרם זאת לא המילה הנכונה, הוא פשוט היה הראשון בשרשרת.

לדן ביטון יש יופי של מספרים אבל יש מחיר מאוד גדול לרכות שלו על המגרש וראינו את זה טוב טוב בהבדלים בין חצי העונה הראשונה והשניה. 

גם אני הייתי משאיר אותו אם העלות היתה מסתיימת בעלות השכר שלו.

1 דקה לפני, אנדרס8 said:

צודק, גרם זאת לא המילה הנכונה, הוא פשוט היה הראשון בשרשרת.

לדן ביטון יש יופי של מספרים אבל יש מחיר מאוד גדול לרכות שלו על המגרש וראינו את זה טוב טוב בהבדלים בין חצי העונה הראשונה והשניה. 

גם אני הייתי משאיר אותו אם העלות היתה מסתיימת בעלות השכר שלו.

אני לא חושב שההבדלים בין החצי הראשון של העונה לחצי השני זה דן ביטון, אלא דוניס.

בכל מקרה אני מסכים שהוא רחוק מלהיות מושלם, אבל גם אצילי התחיל כשחקן רך ואחרי שאיביץ' הפעיל עליו את הקסמים הוא הפך למה שהוא היום. גם עם ביטון זה אפשרי.

הנקודה שלי היא:

אצילי שחקן מעל הליגה, אימפקט פקטור שמביא תארים

דן ביטון שחקן סגל סבבה

להשוות ביניהם עם נתון סטטיסטי יחיד ולהגיד שאם מתחשבים באירופה אז בכלל הוא יראה יותר אדיר - גניבת דעת, הם לא בני השוואה בכלל, ומה הפוטנציאל של ביטון לא רלוונטי.

32 דקות לפני, nirnir20 said:

זה נכון.. אבל היו המון משחקים העונה שהובלנו ואיבדנו את היתרון או שנגמר 1-0 מותח עם כאבים בחזה, כי לא ידענו לגמור משחקים. 

שחקנים שיודעים לגמור משחקים זה גם מאוד חשוב. 

אני מסכים איתך ולכן אמרתי שאני אשמח אם ישאירו איתו.

יחד עם זאת, חייבים לעבוד איתו חזק על משמעת טקטית ולמצוא את הדרך הנכונה לשלב אותו כשחקן הרכב.
מספרים כמו שלו בבישולים + היכולת לבעוט מרחוק + המצבים הנייחים זה משהו שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לוותר עליו

לדעתי אין סיבה שקבוצת כדורגל לא תוכל להכיל שחקן קישור התקפי שלא טוב הגנתית. בהתחשב במגבלת הזרים ובמצב הישראלים בשוק, כל עוד המחיר סביר אין לנו פריווילגיה לוותר עליו.

19 דקות לפני, duss21 said:

לדעתי אין סיבה שקבוצת כדורגל לא תוכל להכיל שחקן קישור התקפי שלא טוב הגנתית. בהתחשב במגבלת הזרים ובמצב הישראלים בשוק, כל עוד המחיר סביר אין לנו פריווילגיה לוותר עליו.

אתה בהחלט יכול אבל זה דורש ממך לקבל איזשהו אימפקט הגנתי מהשלישיה הקדמית שלך. כרגע יונתן, שכטר/פשיץ וגררו הם כולם בגדול אוויר.  אז קצת קשה

4 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אתה בהחלט יכול אבל זה דורש ממך לקבל איזשהו אימפקט הגנתי מהשלישיה הקדמית שלך. כרגע יונתן, שכטר/פשיץ וגררו הם כולם בגדול אוויר.  אז קצת קשה

כשיש מאחוריו את שניים מבין פרץ / גולסה / גלזר / קארצב, הוא לא אמור להצטרך לבצע יותר מידי משימות הגנתיות. זה בעיקר דורש משחקני הכנף. כל עוד יש מאמן נורמלי (לא דוניס) יוני סבבה בהגנה. גם חוזז וטבח. אלמוג בעייתי בהגנה.

3 דקות לפני, מכביסט לעד said:

ממליץ לקרוא את השרשור הזה, יש שם כמה דברים מעניינים.

ספויילר: לאצילי יש יותר איבודים מביטון...

נתתי כאן את הנתונים האלה כמה פעמים.

זה לא מפתיע, עדיין חסר לי בביטון האש בעיניים שמאפיין שחקנים שגדלו בנוער שלנו.

אגב, לתקל אפשר ללמוד כמו שכתוב בעיקר עם השחקן לא עצלן ואם יש בו את הרצון הזה. לתת פס עומק ולסובב קרוס בדיוק לראש של השחקן, את זה כבר לומדים בבטן של אמא.

לא קראתי את כל הדיון אבל אם אתם הולכים לפי הנתונים שיש על השחקנים באתר של המנהלת אז שתדעו שהיה שם נתון של גולים עם הראש וכתבו על אצילי שיש לו 0 גולים עם הראש בעוד שיש לו גול בראש נגד אשדוד.

כשקראתי את זה כתבתי על זה להתאחדות ונחשו מה קרה? הם הורידו את הסעיף הזה מהסטטיסטיקה.

באותו הרגע הפסקתי להאמין לנתונים שהם מפרסמים

משאיר בסגל במחיר שפוי עד חצי מיליון,

לא שחקן שיסחוב קבוצה לאליפות, לא צריך להתלהב מהמשחקים האחרונים שהיו בהם הרבה שטחים לשחק

20 דקות לפני, Keano said:

משאיר בסגל במחיר שפוי עד חצי מיליון,

לא שחקן שיסחוב קבוצה לאליפות, לא צריך להתלהב מהמשחקים האחרונים שהיו בהם הרבה שטחים לשחק

גם לפני זה הוא הביא מספרים. אפשר להגיד הרבה דברים עליו, לגבי המעורבות בשערים הוא באנקר של הבאנקרים. בסגל הנוכחי, ובמיוחד אם יוני יעזוב בקיץ, לדעתי זו תהיה טעות ענקית לא להשאיר אותו.

אגב, אם כבר מדברים על הרכות שלו. לדעתי פטריק לא חף מביקורת, פעמיים. פעם אחת שהוא לא גרם לו לשפר את האספקט הזה (כמו שאיביץ' עשה) ופעם שנייה שהוא לא הצליח למצוא דרך לחפות על הבעיה הגנתית הזו עם ציוות/מערך מתאים. בתאכלס פטריק ויתר על ביטון במאני טיים של העונה ובדיעבד זה אולי עלה לנו באליפות.

25 דקות לפני, אלק נילאש said:

גם לפני זה הוא הביא מספרים. אפשר להגיד הרבה דברים עליו, לגבי המעורבות בשערים הוא באנקר של הבאנקרים. בסגל הנוכחי, ובמיוחד אם יוני יעזוב בקיץ, לדעתי זו תהיה טעות ענקית לא להשאיר אותו.

אגב, אם כבר מדברים על הרכות שלו. לדעתי פטריק לא חף מביקורת, פעמיים. פעם אחת שהוא לא גרם לו לשפר את האספקט הזה (כמו שאיביץ' עשה) ופעם שנייה שהוא לא הצליח למצוא דרך לחפות על הבעיה הגנתית הזו עם ציוות/מערך מתאים. בתאכלס פטריק ויתר על ביטון במאני טיים של העונה ובדיעבד זה אולי עלה לנו באליפות.

הריצה של פטריק מאז שהוא הגיע היתה ללא תרומה מביטון, הוא פשוט הלך עם מה שעבד לו ובשיטה שלו אין לו מקום כמספר 10, ובאגף אתה מקבל 50% ממנו.

אולי היו כמה משחקים שהיה אפשר לשלב אותו כשהקבוצה כבר היתה על אדים, מהתיקו מול אשדוד, אבל זו כבר חוכמה בדיעבד.

5 דקות לפני, Keano said:

הריצה של פטריק מאז שהוא הגיע היתה ללא תרומה מביטון, הוא פשוט הלך עם מה שעבד לו ובשיטה שלו אין לו מקום כמספר 10, ובאגף אתה מקבל 50% ממנו.

אולי היו כמה משחקים שהיה אפשר לשלב אותו כשהקבוצה כבר היתה על אדים, מהתיקו מול אשדוד, אבל זו כבר חוכמה בדיעבד.

הריצה של פטריק הייתה כשגולסה ופרץ שיחקו ביחד. כל פעם שאחד מהם נעדר ביטון היה צריך להיות במקומו. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

הריצה של פטריק הייתה כשגולסה ופרץ שיחקו ביחד. כל פעם שאחד מהם נעדר ביטון היה צריך להיות במקומו. 

שחקנים שונים לגמרי, נראה שפטריק רוצה שמספר 10 יידע ללחוץ ולעשות הגנה, אם הוא התעקש להציב את קארצב שם.

16 דקות לפני, Keano said:

בליגה זה הספיק בפלייאוף לא

2 דקות לפני, Keano said:

שחקנים שונים לגמרי, נראה שפטריק רוצה שמספר 10 יידע ללחוץ ולעשות הגנה, אם הוא התעקש להציב את קארצב שם.

שחקנים שונים, אבל זה מה יש. פטריק יכול לרמות, אבל כבר במשחק נגד ב"ש היה ברור שזה לא זה וגם ריקן לא מוצא את עצמו העונה. 

ביטון היה חייב לקבל יותר הזדמנויות. במקרים של פציעה של שחקן בכיר מותר גם לשנות קצת את השיטה.

אם פטריק ילמד מזה לעתיד זה בסדר. זאת העונה הראשונה שלו כמאמן ומותר לטעות. השאלה אם הוא ילמד מזה או ימשיך להתעקש.