Jump to content

רשמים מהניצחון על מכבי פ"ת בחוץ | 3-0 נקי, אבל כנראה שזה כבר לא יספיק

Sawyer

Recommended Posts

תחושות טובות מהניצחון ההירואי בחצי הגמר מול חיפה (והשארת חלום הגביע בחיים) אך הידיעה שאנחנו לא תלויים בעצמנו עדיין יושבת.

כדי שיהיה סיכוי ממש לקחת את האליפות צריך כמובן לנצח בכל המשחקים וגם היום, אבל גם לאיבוד נקודות של הירוקים. פטריק עם הרכב חסר מתמיד, הפעם גם שרן בחוץ על צהובים, הזרים עוד לא יכולים לשחק, יוני הספיק להפצע שוב כדי להשלים הרכב תלאים אולטימטיבי.

שופט: מכור. (חלאס, לייבוביץ' עושה הכל כדי לזיין אותנו, אסור שהבן זונה הזה ישפוט אותנו יותר בחיים. הוא באמת לא משנה מה מנסה לזיין אותנו בכל הכוח, והצהוב לפרץ אלוהים. חלאס.)

שחקנים: טננבאום בעטו לו בכלל למסגרת? יופי הגנת מחליפים, דוידזאדה במשחק די מפוזר, כמה פעולות מעולות, כמה טעויות והשאר באמצע, בלטקסה הייתה לו טעות גדולה ועוד אחת קטנה, מלבדה הציג משחק הגנה מעולה, עושה מחשבות אם הוא חומר למכבי. טיבי גם לא במשחק מושלם אבל היה חזק וטוב, חיפה מה שצריך וחזק בראש. פיבן דווקא פתח לא רע והיה פעיל ואגרסיבי, אבל טעה יותר מדי עד שיצא. גלזר מבחינתי משחק טוב של דן, חילץ המון כדורים יצא קדימה סביר. לא דן בשיאו אבל צריך אותו בכושר הזה לפחות לגמר גביע, פרץ היה דווקא מעט רך/לא הלך לו מספיק הגנתית בעיקר במחצית השניה, אבל תרם בהתקפה לא מעט ואז כמובן הבישול והשער, אהבה שלי. קארצב פתח את המשחק טוב, נחלש עם הדקות ורשם כמה שטיות אופייניות. טבח היה די מעורב, לצערי גם כשעבר טוב הרים רע. בסוף כן תרם אבל אם זה משחק יחסית חיובי שלו מראה שהוא בבעיה חמורה. גררו שוב לא רשם משחק מבריק אבל יש לו איכויות שתורמות לקבוצה, הסיומת שלו הפעם הכריעה את המשחק כנראה, יופי ילד. שכטר עלה לעשות מה שהוא יודע, הוסיף שער גדול. בא לעבודה כשצריך אותו ברגעי האמת, מקווה שהפציעה לא חמורה.

*כל מני ניצוצות דן ביטון ויש היגידו איילון, הרשו לי שלא להתלהב.

פיקנטריה:

- אור רויזמן ודור תורג'מן בבכורה במכבי

- האם הצהוב היום איכשהו ירחיק את דור פרץ מהגמר?

- השירה בסוף (תשתחוו)

חייב למות:

לייבוביץ' - אחריי ק"ש והיום עושה את דרכו גבוה גבוה ברשימת חייבים למות, באמת משהו בלתי מתקבל על הדעת.

קהל:

כל הכבוד לכל מי שהגיע היום ובמצב רוח חיובי על מנת לדחוף את הקבוצה לניצחון, היה עוד לא רע (בטח ובטח בהתחשב בסיטואציה ובעונה ההזויה הזאת), נתנו בראש לשופט שלא הספיק לזיין אותנו ודחפנו את הקבוצה לניצחון, אפילו הצליחו לעשות אווירת קרנבל בדקות הטובות ועד הסיום. אחלה שירה והרמה לשחקנים בסוף המשחק, סה"כ אין תלונות.

זה כנראה גמור, הסיכוי שיקרה משהו הוא באמת אפסי, מבחינתי הפסקתי "לצפות" (היום הייתה לי תקווה לאשדוד). צריך לעלות לכל משחק ליגה בכל מקרה כדי לנצח וזה מה שצריך לעשות ביום רביעי, מכל כך הרבה סיבות. תיהיו שם, 

רביעי, 20:00 (?), אשדוד. נתראה שם.

נתון מעניין שמצאתי:
*כיבושים של דור פרץ בקריירה הבוגרת במדי כל המועדונים/נבחרות שונות (כולל הנבחרת הצעירה)*
2014 עד 2020       14 שערים
דצמבר 20'-מאי 21'  10 שערים.

דוידזאדה טוב כבר שני משחקים.

יופי של משחק, הנחמה גם שלא נתנו להם לחגוג (לפחות היום) מול אצטדיון מלא.

אפשר להיות גאים מאוד גם בעונה הזו

היה כיף היום באצטדיון.

האמת שקצת גנבנו עם התוצאה היום כי עד הגול הראשון זה היה סיוט, אבל מותר גם לנו לפעמים. 

בכל מקרה אסור להתלהב יותר מדי. עומד להיות קשה מאוד נגד הפועל ובמחזורים הקרובים פטריק צריך לעשות ניסויים אחרונים (ביטון באמצע, אולי המהלך של אלמוג יכניס אותו לעיניינים, גררו חלוץ).

צמצמנו באחד את הפרש השערים. 

הפוטנציאל של גררו פשוט גדול - חייב להשאר. יש לו סקיל של לשים כדור ברשת מול שוער בנגיעה בקור רוח. יש לאיפה לקחת את זה והוא שחקן הרכב/סגל לגיטימי.

לגבי דן ביטון בסוף ישים צמד בגמר גביע ואז נוכל לעשות חושבים. זאת הייתה אמורה להיות העונה שלו והוא היה צריך להיות הערך המוסף בריצה שלנו - במיוחד היצירתיות.

הבעיה שאחרי הקורונה והפתיחה הפשוט מדהימה זה מעט מידי מאוחר מידי. נראה אם ייקבל עוד הזדמנויות במשחקים הקרובים.

גררו עם סיומת וורלד קלאס ולא בפעם הראשונה העונה. הסיומת, התנועה והמהירות מעלות תהיות למה הוא לא שיחק ב-9 יותר. בטח בתקופה שפשיץ' לא שיחק/היה נוכח-נפקד.

דן ביטון שוב מראה שהוא אולי היחיד בקבוצה שיודע לתת פס לגול. מלך הבישולים ששיחק בקושי חצי עונה. לא אכנס לויכוח מי יותר אשם - ואן לוון, דוניס או בכלל הוא, אבל אין לי ספק ש(א) היה אפשר לקבל ממנו הרבה יותר ו(ב) היה חייב לראות יותר דקות במשחקי הפלייאוף שנראינו כמו כלום בהתקפה.

סה"כ עוד משחק טיפוסי של מכבי העונה. אמצע קשוח. קבוצה מאורגנת שיודעת מה היא רוצה מעצמה וחסרה הרבה איכות ויצירתיות מקדימה. לא תענוג גדול לעין, אבל מאוד יעיל. חבל שחיפה לא חירבנו את זה.

אחלה מכבי. שיבואו לאשדוד באותה גישה. אני לא מרגיש הבדל בין ההרכב הראשון לשני. לא מובהק. זה חזק וזה בריא. זה לא אומר שהזרים לא מספיק טובים, זה אומר שהמערכת בריאה ותחרותית. 

5 דקות לפני, המכבייה said:

אחלה מכבי. שיבואו לאשדוד באותה גישה. אני לא מרגיש הבדל בין ההרכב הראשון לשני. לא מובהק. זה חזק וזה בריא. זה לא אומר שהזרים לא מספיק טובים, זה אומר שהמערכת בריאה ותחרותית. 

מה זה הרכב הראשון והשני בקבוצה הזו? תגיד לי מחר לעלות את ה-11 הכי טובים שלי, אני לא יודע מיהם בכלל. יש את פרץ שהוא מעל כולם וזהו פחות או יותר.  כל השאר משתנים לפי הכושר של השבוע-שבועיים האחרונים.

גררו חייב להיות 9, שווה שם דו ספרתי בעונה רגילה.

המהירות בהשתלטות ובסיומת (היה לו מהלך על האגף שהקפיץ מעל המגן ונראה לי שכטר הרס לו גול)  וורלד קלאס כמו שאמרו פה.

לברבר אותו באגף עם הכדור זה מיותר, מבין את האילוצים באגפים בזמן האחרון אבל מקווה שמשחק הבא הוא 9.

לייבוביץ זה בן זונה אחד גדול, בניגוד לשופטים אחרים שהם סתם חלשים, הוא ממש ממש מתאמץ לזיין אותנו בכל משחק ששופט אותנו. איך אנחנו לא מתלוננים עליו עד היום, זה הזוי, מילא צהובים שלא היו בכלל, אבל יא בן זונה, פרץ מכניס כדור ברחבה ואם אתה לא נוגע גררו (נדמה לי) מקבל את זה ברחבה, אין לך אפילו סמכות לשיקול דעת, החוקה אומרת, כדור לא ישיר? איך? איך יא של אלף זונות אתה אומר להמשיך? אמן, אתה, מכונית, עץ, בום!

26 דקות לפני, אלק נילאש said:

מה זה הרכב הראשון והשני בקבוצה הזו? תגיד לי מחר לעלות את ה-11 הכי טובים שלי, אני לא יודע מיהם בכלל. יש את פרץ שהוא מעל כולם וזהו פחות או יותר.  כל השאר משתנים לפי הכושר של השבוע-שבועיים האחרונים.

אני מדבר על השוליים של זה(דוידזאדה, פיבן, בלטקסה, טבח, אפילו קארצב). זה כמעט חצי הרכב. זה מה שצריך לקחת מכאן קדימה וזאת עבודה של מאמן ושחקנים מחוייבים. וזה תוצר של מערכת בריאה. צריך לשמר את זה. יכול להיות הרבה יותר גרוע עם שמות יותר גדולים. לזהות מה עובד ולשמר את זה. בדיוק כמו שאנחנו בעשור האחרון. 

לא הבנתי את חוסר הפרגון לפרסי ובלטקסה, בשני המשחקים האחרונים הם יותר טובים מהרמה הממוצעת של הרננדס וסבוריט העונה.

גררו היה מצויין וביטון היה אדיר מרגע שנכנס

טבח לא לרמה בכלל, מוכיח כל משחק.

לגבי קארצב נראה שהוא היה טוב העונה רק בעמדה של 6, בחלק ההתקפי הוא לא חושב מספיק מהר.

דודזאדה מפתיע ביותר, בלטקסה חייב להיות הבלם הבא של מכבי.
דן ביטון הזיית העונה לא יודע איך לאכול את השחקן הזה.

גררו טופ קלאס צופה לו עתיד מזהיר במכבי.

אי אפשר לחזור, אני בצומת 

‏מתפצל לכל הכיוונים 

‏את אמרת אתמול יהיה בסדר 

‏סך הכל אנחנו צעירים 

יום חדש, פותח תריס לשמש 

‏אטבים על הגגות רוקדים 

‏מתחת לכביסה המתייבשת 

‏מישהו כותב שירים 

לפני7 שעות , אקיטה said:

גררו חייב להיות 9, שווה שם דו ספרתי בעונה רגילה.

המהירות בהשתלטות ובסיומת (היה לו מהלך על האגף שהקפיץ מעל המגן ונראה לי שכטר הרס לו גול)  וורלד קלאס כמו שאמרו פה.

לברבר אותו באגף עם הכדור זה מיותר, מבין את האילוצים באגפים בזמן האחרון אבל מקווה שמשחק הבא הוא 9.

גררו חלוץ מטרה, מהיר עם סיומת טובה. לא חלוץ מרכזי קלאסי עם משחק גב לשער, בלי דריבל ומתקשה לשמור על הכדור .

גררו השחקן התקפה הכי טוב שלנו כרגע. מתפתח ממשחק למשחק והוא הראשון בהתקפה שאני משאיר לעונה הבאה

דן ביטון השחקן היחיד שיודע לתת פס לגול במכבי, אשכרה רק נכנס ונתן כדורים שאף אחד בקישור לא ידע לתת. לא מבין את המחיקה שלו.

לפני6 שעות , daniel_16 said:

לא הבנתי את חוסר הפרגון לפרסי ובלטקסה, בשני המשחקים האחרונים הם יותר טובים מהרמה הממוצעת של הרננדס וסבוריט העונה.

חחחח דוידזאדה נתן הופעה יותר טובה מסאבוריט? מה לקחת? לך תראה שוב את הצהוב המפגר של דוידזאדה, את הכדורים הארוכים שהוא התעקש לתת כל הזמן והאיבודים המטופשים. 

נגד חיפה הוא היה טוב, אתמול פחות, בשני המשחקים הוא לא התקרב לסאבוריט.

וואלה עד אתמול עוד היה בי שבב של אופטימיות... חשבתי שיפקששו עם איזה תיקו ואז יהיו בלחץ מטורף בקרית שמונה ושיש עוד סיכוי.

אבל נראה לי, כמו בכותרת של הנושא- זה לא יספיק- לא רוצה להמשיך להשלות את עצמי- גם ככה שברון הלב הוא גדול.

וזה בסדר, זה ממש בסדר!

הייתה פה עונה לא פחות מענקית! בהתחשב במה שעברנו- מאמן שלא התחבר, חצי קבוצה פותחת את העונה עם קורונה- עומס משחקים מטורף, פציעות, אין קהל ועוד ועוד ועוד.

ובכל זאת, כמו אריות, שלב בתים באירופה שממנו מעפילים ל 32 האחרונות, 2 תארים (טוטו ואלוף האלופים), מאבק עד הסוף על האליפות ולסיום- גמר גביע עם דרבי אשששש!!!!

אני באמת מאמין בדרך של המועדון ובזה שב- 10 שנים הבאות ניקח לפחות 6-7 אליפויות! כי אנחנו מכבי!!!! תמיד תמיד נהיה שם!!!

והלוואי שכל עונה בלי אליפות- תיראה ככה!

תודה לך מכבי! 

נתתם עונה גדולה!!!!!

7 דקות לפני, שובב said:

וואלה עד אתמול עוד היה בי שבב של אופטימיות... חשבתי שיפקששו עם איזה תיקו ואז יהיו בלחץ מטורף בקרית שמונה ושיש עוד סיכוי.

אבל נראה לי, כמו בכותרת של הנושא- זה לא יספיק- לא רוצה להמשיך להשלות את עצמי- גם ככה שברון הלב הוא גדול.

וזה בסדר, זה ממש בסדר!

הייתה פה עונה לא פחות מענקית! בהתחשב במה שעברנו- מאמן שלא התחבר, חצי קבוצה פותחת את העונה עם קורונה- עומס משחקים מטורף, פציעות, אין קהל ועוד ועוד ועוד.

ובכל זאת, כמו אריות, שלב בתים באירופה שממנו מעפילים ל 32 האחרונות, 2 תארים (טוטו ואלוף האלופים), מאבק עד הסוף על האליפות ולסיום- גמר גביע עם דרבי אשששש!!!!

אני באמת מאמין בדרך של המועדון ובזה שב- 10 שנים הבאות ניקח לפחות 6-7 אליפויות! כי אנחנו מכבי!!!! תמיד תמיד נהיה שם!!!

והלוואי שכל עונה בלי אליפות- תיראה ככה!

תודה לך מכבי! 

נתתם עונה גדולה!!!!!

מסכים עם כל מילה.