Jump to content

מכבי ת"א - מכבי פ"ת | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

9 דקות לפני, מכביסט לעד said:

אני לא רואה ממנו משהו מאוד יוצא דופן, אבל גם לא טעויות חמורות. בלם יציב וסבבה, לא יותר, אבל גם לא כזה גרוע כמו שעשית ממנו. 

אם הוא רוצה להישאר, הייתי בודק אם יש אופציות רלוונטיות יותר טובות ואם אין משהו מיוחד לא הייתי יוצא להרפתקה. יהיו הרבה עזיבות בקיץ ואיפה שאפשר לשמור על יציבות אולי עדיף לעשות את זה. לא בטוח שלהביא שוב בלם לא מתואם יעבוד. 

אגב, גם ז'איר התחיל לא משהו ורק בעונה השנייה פרץ. להרננדס יש קריירה מרשימה ביחס לליגה, מאמין שלא ראינו ממנו עדיין את היכולת האמיתית.

אני לא מסכים עם הפסיקה ז''איר התחיל לא משהו

ההגנה היתה לא רעה עד לטעיות של טיבי וראיקו במשחק מול סארפסבורג שגרמו להדחה והדחתו של טיבי והפציעה של ז'איר ששלחה אותם לגלות עד סוף העונה והחזירה אותם לסוף פליאוף מצוין

דווקא

אחרי זה הוא לא רצה להשאר וזה היה ניכר בתחילת האימונים,  נכנס לעניינים והשאר הסטוריה, מבחינת יציבות, רגל, טעיות אישיות שגרמו לגולים, איבוד שחקן וכ'ו כמעט ולא קרה איתו, אני חושב שהוא נתן עונה ברמה גבוהה מאוד אשתקד..לא אומר שהרננדס לא עשה כמה משחקים טובים, אבל יחסית לזה שכל פעם שהוא נפגש עם חלוצים מהירים הם די גרמו לו מבוכה פעם אחר פעם, אני זוכר הרבה משחקים שהוא טעה ואכלנו גולים עליו או כמעט אכלנו גולים עליו... אפילו דוניו הביך אותו במשחק הזה כמה פעמים, בלטקסה היה נראה הרבה יותר טוב וזה אומר דרשני.

אגב הרננדס משחק על רגל ימין ולא על שמאל, טיבי היה משחק בלם שמאלי מהשניים.

זה אומר שהציוות שלהם הרבה יותר טוב מזה של הרננדס(שמשחק כרגל ימין), אני ממש לא אבכה אם הוא ימצא קבוצה, לא ראיתי ממנו משהו יוצא דופן בכלל, לדעתי יש בלמים כמו שציינתי שהציוות איתם עובד הרבה יותר טוב אפילו בקבוצה כמו שהוכחתי.

2 דקות לפני, erantheking21 said:

אני לא מסכים עם הפסיקה ז''איר התחיל לא משהו

ההגנה היתה לא רעה עד לטעיות של טיבי וראיקו במשחק מול סארפסבורג שגרמו להדחה והדחתו של טיבי והפציעה של ז'איר ששלחה אותם לגלות עד סוף העונה והחזירה אותם לסוף פליאוף מצוין

דווקא

אחרי זה הוא לא רצה להשאר וזה היה ניכר בתחילת האימונים,  נכנס לעניינים והשאר הסטוריה, מבחינת יציבות, רגל, טעיות אישיות שגרמו לגולים, איבוד שחקן וכ'ו כמעט ולא קרה איתו, אני חושב שהוא נתן עונה ברמה גבוהה מאוד אשתקד..לא אומר שהרננדס לא עשה כמה משחקים טובים, אבל יחסית לזה שכל פעם שהוא נפגש עם חלוצים מהירים הם די גרמו לו מבוכה פעם אחר פעם, אפילו דוניו הביך אותו במשחק הזה כמה פעמים, בלטקסה היה נראה הרבה יותר טוב.

אגב הרננדס משחק על רגל ימין ולא על שמאל, טיבי היה משחק בלם שמאלי מהשניים.

מסכים שז'איר לא היה גרוע, אבל הוא גם לא הראה משהו מיוחד. רק בעונה השנייה הוא נהפך למפלץ (אל תשכח שגם היה לו את איביץ' שמשדרג אוטומטית שחקנים והייתה לנו את קבוצת ההגנה הכי טובה שהייתה פה).

אל תשכח גם שהרננדס הגיע לפה ביום האחרון של חלון העברות (ב5 באוקטובר!!) לעומתו ז'איר חתם בתחילת החלון (ב7 ביוני) ועדיין לא הצליח להחזיק כבלם פותח. 

אישית לא ראיתי מהרננדס טעות רצינית מאז שדוניס עזב ולשפוט כל שחקן במכבי לפי התקופה עם דוניס זה לא פייר. 

הרננדס לא הראה יכולות מדהימות ויכול להיות שהוא לא מתאים, אבל לא הייתי ממהר להגיד לו שלום.

עד לפליאוף היה שיפור במכלול של כל משחק ההגנה, אבל במשחקים האחרונים שוב ראינו הרבה טעיות שכללו גם אותו שלא נגמרו בגולים

משחק ההגנה שלנו לא היה טוב השנה וזאת עובדה.

אין לי אישית משהו נגדו חלילה