Jump to content

מכבי ת"א - מכבי פ"ת | הכי חשוב העונה

Sawyer

Recommended Posts

19 דקות לפני, Mentel said:

סבוריט?

בוודאי אם ניתן. ובלטקסה יהיה גם מגן שמאלי נהדר. הוא חי באגף רוב חייו. להחתים אותו נותן לך אופציות. הוא התבגר מהר וממש הפך בין לילה לגבר. ואני תמיד רוצה במכבי שחקנים שנינוחים עם הכדור. 

ואן לוון דווקא הפסיק עם הקיבעון והחזיר את הקבוצה לשיטה של 6 בקישור (גלזר - שמשום מה מתקשה מאוד בכל תפקיד אחר) - ושני שחקני 50:50 מעל.

זאת הסיבה העיקרית שבגללה אנחנו נראים טוב בשני המשחקים האחרונים. 

2 דקות לפני, itan17 said:

דוידזאדה טוב מאוד כבר שני משחקים.

דווקא היום היה ממש נוראי. בעט את הכדור סתם המון, איבד המון, נכנס למקומות ללא מוצא עם הכדור, עשה פאולים מפגרים. דוידזאדה קלאסי.

גררו חייב לשחק 9. באגף הוא מפוזר מדי ורחוק יותר מהשער והוא פינישר אדיר.

אני עדיין אוכל את עצמי שבמשך חצי עונה מה שהיה הכי חסר למכבי זה מישהו שיצור וינהל את המשחק מהקישור, ובכל זאת דן ביטון התייבש מחוץ לדשא.

כן, אני מבין את זה שהוא צריך להתבגר עם הדריבל ושהוא לא מספיק פיזי. אבל היו כל כך הרבה משחקים, בייחוד בפלייאוף שממש שיווענו למישהו שימסור לחלוץ בין ההגנה, למישהו שיאיים מרחוק והוא לא נכנס. 

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

דווקא היום היה ממש נוראי. בעט את הכדור סתם המון, איבד המון, נכנס למקומות ללא מוצא עם הכדור, עשה פאולים מפגרים. דוידזאדה קלאסי.

ממש לא מסכים, פרץ יפה כמה פעמים ובהגנה סה״כ סגר לא רע בכלל, אף שחקן התקפה לא חגג עליו.

כנל פיבן, 20 דקות ראשונות היה הכי טוב על המגרש ולאט לאט ובעיקר מחצית שנייה התחילו לבןא טעויות הזויות לצד חילוצים טובים, סהך מבסוט על שניהם היום.

פרץ אל פלוס פלוס

גררו אני סולח לו על האיבודי כדור והראש בקיר לפעמים כל עוד הוא ממשיך לספק מספרים.

21 דקות לפני, הילד בן 30 said:

גררו חייב לשחק 9. באגף הוא מפוזר מדי ורחוק יותר מהשער והוא פינישר אדיר.

אני עדיין אוכל את עצמי שבמשך חצי עונה מה שהיה הכי חסר למכבי זה מישהו שיצור וינהל את המשחק מהקישור, ובכל זאת דן ביטון התייבש מחוץ לדשא.

כן, אני מבין את זה שהוא צריך להתבגר עם הדריבל ושהוא לא מספיק פיזי. אבל היו כל כך הרבה משחקים, בייחוד בפלייאוף שממש שיווענו למישהו שימסור לחלוץ בין ההגנה, למישהו שיאיים מרחוק והוא לא נכנס. 

יו ווין סאם יו לוז סאם. התנופה של מכבי קרתה בלעדיו, שמח שהוא נותן חומר למחשבה. אבל רק לציין שזה קורה פעמיים ביתרון ויש שטחים ואחד מהמשחקים היה גמור והיום, כי אין חילופים אחרים. 

1 דקה לפני, המכבייה said:

יו ווין סאם יו לוז סאם. התנופה של מכבי קרתה בלעדיו, שמח שהוא נותן חומר למחשבה. אבל רק לציין שזה קורה פעמיים ביתרון ויש שטחים ואחד מהמשחקים היה גמור והיום, כי אין חילופים אחרים. 

אם היה לנו יותר איכות בהתקפה היינו יכולים לתת בהרבה משחקים גול מוקדם ואז כניסה של ביטון מחצית שניה היתה עוזרת לגמור משחק, אולי עונה הבאה זה מה שיקרה. 

Just now, המכבייה said:

בהחלט. בסהכ קשה לבוא בתלונות לפטריק. אבל רק לפני שבועיים היית בסיטואציה של חייב גול להציל את העונה והשארת אותו על הספסל.

אני מבין לגמרי את ההחלטה להפחית בקרדיט של דן, אבל היית חייב להשתמש בו יותר ובעמדה הזאת. 

2 דקות לפני, המכבייה said:

זה לא משנה שהמשחק היה גמור, לא ראית מאף שחקן במכבי מסירות מפתח כאלה או בעיטות מרחוק. אלה כלים שיש לו.

לפני2 שעות , הילד בן 30 said:

בהחלט. בסהכ קשה לבוא בתלונות לפטריק. אבל רק לפני שבועיים היית בסיטואציה של חייב גול להציל את העונה והשארת אותו על הספסל.

אני מבין לגמרי את ההחלטה להפחית בקרדיט של דן, אבל היית חייב להשתמש בו יותר ובעמדה הזאת. 

כולנו שופטים בדיעבד. דביטון לא היה מונע את השיוויון של חיפה, וגם לא היה שותף ליתרון שני השערים. כדי להבין מה קרה פה, חייבים להסתכל על המקרו. מה שהביא אותך קרוב, לא כלל אותו. אם היה כולל אותו, יכול שלא היית קרוב מלכתחילה. אנחנו לא רחוקים גול מחיפה ומגיע להם בכל מקרה קרדיט על מה שהם משיגים. הם עשו את זה בדרך שלהם. אם דביטון או בלעדיו. 

לפני7 שעות , צהוב עכשיו_צהוב תמיד said:

הרננדס יכול לארוז בחזרה לספרד 

מעדיף את בלטקסה עליו

אומר את זה כבר כמה חודשים פה, אף אחד לא מקשיב

עשו מהרננדס מינימום גרסיה

הוא לא שיפר את ההגנה

אבל לא הוא אשם, היינו צריכים בלם עם רגל שמאל במקום אמאדור ולצערי הרב הבאנו בלם עם רגל ימין, הוא וטיבי ביחד לא עובד.

בלטקסה דווקא עדיף כי יש לו רגל שמאל, מהיר יותר, חזק יותר וואלה גם שיפר את המיקום שלו..לצערי הרב במשחקים באירופה הוא עושה שטיות וחבל

אבל בהחלט יש בלם עם רגל שמאל שזה מצרך נדיר לליגה שלנו

לפני14 שעות , erantheking21 said:

אומר את זה כבר כמה חודשים פה, אף אחד לא מקשיב

עשו מהרננדס מינימום גרסיה

הוא לא שיפר את ההגנה

אבל לא הוא אשם, היינו צריכים בלם עם רגל שמאל במקום אמאדור ולצערי הרב הבאנו בלם עם רגל ימין, הוא וטיבי ביחד לא עובד.

בלטקסה דווקא עדיף כי יש לו רגל שמאל, מהיר יותר, חזק יותר וואלה גם שיפר את המיקום שלו..לצערי הרב במשחקים באירופה הוא עושה שטיות וחבל

אבל בהחלט יש בלם עם רגל שמאל שזה מצרך נדיר לליגה שלנו

יודע שאתה לא סובל את הרננדס, אבל גם גרסיה היה ימני וזה עבד לא רע...

6 דקות לפני, מכביסט לעד said:

יודע שאתה לא סובל את הרננדס, אבל גם גרסיה היה ימני וזה עבד לא רע...

המיקום של גרסיה היה הרבה יותר טוב מהמיקום של הרננדס

גם בפיזיות הוא היה עדיף, נכון שהוא גם היה יחסית איטי

אבל הרננדס מאכזב אותי אישית בכל פרמטר 

1 דקה לפני, erantheking21 said:

המיקום של גרסיה היה הרבה יותר טוב מהמיקום של הרננדס

גם בפיזיות הוא היה עדיף, נכון שהוא גם היה יחסית איטי

אבל הרננדס מאכזב אותי אישית בכל פרמטר 

אני לא רואה ממנו משהו מאוד יוצא דופן, אבל גם לא טעויות חמורות. בלם יציב וסבבה, לא יותר, אבל גם לא כזה גרוע כמו שעשית ממנו. 

אם הוא רוצה להישאר, הייתי בודק אם יש אופציות רלוונטיות יותר טובות ואם אין משהו מיוחד לא הייתי יוצא להרפתקה. יהיו הרבה עזיבות בקיץ ואיפה שאפשר לשמור על יציבות אולי עדיף לעשות את זה. לא בטוח שלהביא שוב בלם לא מתואם יעבוד. 

אגב, גם ז'איר התחיל לא משהו ורק בעונה השנייה פרץ. להרננדס יש קריירה מרשימה ביחס לליגה, מאמין שלא ראינו ממנו עדיין את היכולת האמיתית.