Jump to content

לקראת מכבי פ"ת בחוץ

דקסטר

Recommended Posts

"רוח המועדון" הוא מונח שמתקשר לרוב עם קבוצת הכדורסל של האגודה, אבל שלשום, הקפטן הטוב בהיסטוריה ושאר החבורה הגאה בצהוב-כחול רשמו עוד שורה תחת ההגדרה במילון המכביסטי.

הליגה זה כבר דבר אחר לחלוטין, שם הדברים לא תלויים בנו והסיפור נראה די גמור, בנוסף לזה, השחקנים המעטים שנשארו לנו יגיעו אחרי הפיק של חצי הגמר ויהיה קשה מאוד לרדת לקרקע במשחק כזה אבל כמובן שאנחנו מצידנו נבוא לתת הכל ולהלחם עד הסוף.

אני אישית עדיין עצבני רצח על המצב העצוב במדינה בשבועיים האחרונים והביזיון סביב קיום חצי הגמר הזה בכוח וללא אוהדים (3 שעות אחרי המשחק הכריזו על הפסקת אש וכבר מחר משחקים מול איצטדיונים מלאים, זה לא נתפס) אבל נצטרך לשחרר ולבוא לתת גב למכבי.

במכבי יעדרו: ייני (צהובים), קנדיל, גולסה, ריקן, חוזז, בן חיים (פצועים), ז'ראלדש, סבוריט, הרננדס, בלקמן ופשיץ' (לא בארץ)

לוואן לוון אין יותר מדי אופציות כשרק 2 שחקני שדה מהקבוצה הבוגרת יחכו על הספסל. הימור:

דניאל

זאדה  בלטקסה  טיבי  פיבן

גלזר   קארצב

פרץ

יונתן     גררו    אלמוג

יום ראשון 21:00, המושבה

יאללה מכבי

חייבים להוביל במחצית ביתרון מבטיח. שהשחקנים של חיפה ישמעו בחדר הלבשה את התוצאה ואולי אולי להכניס אותם קצת ללחץ לקראת המחצית השניה שיתחילו לעשות שטויות. 

זה לא נגמר עד שזה לא נגמר. יאללה מכבי קדימה בכל הכח!!

הם ינצחו לא רואה סרט שלא, אבל הדבר הכי טוב זה לבוא למושבה ולתת גב למכבי, להודות על הגביע ולא להתעסק במשחק המקביל ובמה שכנראה יבוא אחריו.

גלזר ופרץ עם 8 צהובים. זה הזמן לצהוב 9.

יש לנו גם את סבוריט, פשיץ והרננדז בסכנה לצהוב ששיגרום להיעדרות, הם יצטרכו לקבל את הצהוב מחזור הבא.

לפני3 שעות , קובי השועל said:

דניאל

זאדה בלטקסה טיבי פיבן

פרץ        גלזר

יוני          ביטון           גררו

שכטר

קל. זה הזמן לתת לביטון דקות. 

לפני9 שעות , itanar said:

יש לנו גם את סבוריט, פשיץ והרננדז בסכנה לצהוב ששיגרום להיעדרות, הם יצטרכו לקבל את הצהוב מחזור הבא.

אם הזרים שציינת יקבלו מחזור הבא (אשדוד) הם לא ישחקו בגמר.

לפני1 שעה , מכביסט לעד said:

קל. זה הזמן לתת לביטון דקות. 

מגיע לו ההזדמנות הזאת לשחק באמצע, מאחוריו פרץ וגלזר זה בהחלט מספיק.

עם גררו יוני ושכטר אני מניאק אם אנחנו לא שווים לפחות שני שערים מחר.

47 דקות לפני, קובי השועל said:

אנחנו שווים 2-3 כל משחק רק אצל מכבי השנה זה עינוי עד שהכדור נכנס.

אני גם הייתי הולך עם ביטון מחר. 

שחקנים מוכשרים שרוצים לקבל חוזה יכולים לדפוק משחק משום מקום.

1 hour ago, קובי השועל said:

עם דביטון מולחם להרכב היינו צריכים משקפת למקום הראשון. אני בעדו אגב. אבל גארבצ' טיים מול חיפה הוא לא המדד הכי קובע. ההפך, הוא מחזק את הנארטיב שנגדו. הוא אכן מוסר נפלא, זה ידעתי כבר אחרי רבע השעה הראשונה שלו. שיעלה והלוואי ויצליח. 

לפני10 שעות , itanar said:

הימור שלי - אם חיפה חלילה תוכתר מחר יחליפו בין גמר הגביע למחזור הסיום של הליגה וככה אם פרץ וגלזר יקבלו מחר צהוב הם לא ישחקו בגמר.

אז רק ניצחון בקיצור

3 דקות לפני, המכבייה said:

עם בביטון מולחם להרכב היינו צריכים משקפת למקום הראשון. אני בעדו אגב. אבל גארבצ' טיים מול חיפה הוא לא המדד הכי קובע.

*דן ביטון.

14 דקות לפני, המכבייה said:

עם בביטון מולחם להרכב היינו צריכים משקפת למקום הראשון. אני בעדו אגב. אבל גארבצ' טיים מול חיפה הוא לא המדד הכי קובע.

לא אמרתי מולחם, אבל ברוטציה כן יש לו מקום.

בעיקר כשמשחקים נגד קבוצות פחות אגרסיביות ועוצמתיות. מעבר לזה שלדעתי יש לו את המספרים הכי טובים סטטיסטית.

Just now, קובי השועל said:

לא אמרתי מולחם, אבל ברוטציה כן יש לו מקום.

בעיקר כשמשחקים נגד קבוצות פחות אגרסיביות ועוצמתיות. מעבר לזה שלדעתי יש לו את המספרים הכי טובים סטטיסטית.

אני לגמרי בעדו. אוהב מוסרים כאלה. אבל מכבי נעה כמו מכונה בחמישי. שישתלב בה. אנחנו לא מחכים לאיזה "סופר מוסר". אנחנו טאצ' אנד גו ותנועה. אגב, גם חזיזה לא נותן מספרים מדהימים כבר שלושה חודשים אם אני לא טועה...

2 דקות לפני, המכבייה said:

אני לגמרי בעדו. אוהב מוסרים כאלה. אבל מכבי נעה כמו מכונה בחמישי. שישתלב בה. אנחנו לא מחכים לאיזה "סופר מוסר". אנחנו טאצ' אנד גו ותנועה. אגב, גם חזיזה לא נותן מספרים מדהימים כבר שלושה חודשים אם אני לא טועה...

מסכים וחושב שהפיספוס היחיד של פאטריק הוא דן. במקום דקות מיותרות לטבח, היה מקום לתת לדן את המפתחות.

3 דקות לפני, קובי השועל said:

מסכים וחושב שהפיספוס היחיד של פאטריק הוא דן. במקום דקות מיותרות לטבח, היה מקום לתת לדן את המפתחות.

קובי, לא יכולנו לפתור את כל הבעיות המקצועיות בעונה כזאת מטורללת שמרגישה לנו כמו ארבע עונות ברצף. לא היינו בתנאי מעבדה, הכל היה כל הזמן בתנועה כשאנחנו מנסים לסגור פער גדול בליגה וגם להישאר בחיים במסגרות הנוספות. אני לא נואש ממנו וגם לא מאיילון. במסע הזה עלו לרכבת החזקים ביותר(בעיקר בראש) וזה היה אחלה מסע. 

41 דקות לפני, matis said:

משחקים נגד פ"ת הם סופר אגרסיבים בדרך כלל, בדיוק המשחק המתאים לדן ביטון...

מיכה היה שחקן הרכב קבוע שלנו שנים והוא לא קרוב ללהיות אגרסיבי. אם פרץ וגלזר יהיו מאחוריו יהיה בסדר.

12 דקות לפני, המכבייה said:

כדי להשתלב הוא צריך לקבל הזדמנות. זה לא קורה.

לא זוכר את מיכה מאבד כדורים כמו חלשלוש כל פעם ולא סוגר את השחקנים שלו בהגנה, למרות שהוא לא פיזי