Jump to content

כרטיסים לאשדוד

itan17

Recommended Posts

11 דקות לפני, אליהו_הנביא said:

הכסף ילך למצבה שלו, חתיכת גנב מסריח. 

נ.ב - אני עדיין מחכה שהכלב הזה יעמוד לדין על התרגיל מהגביע

איזה תרגיל?

אם אתמול שילמתי 104 והרגשתי רע עם עצמי שאני נותן יד לדבר הזה, אין מצב שאני אשלם את המחיר הזה, גם אם היינו נקודה מחיפה, צריך לשים סוף לחרא הזה, מי שהלך השנה לכל המשחקים מקריית שמונה חוץ הוציא כבר כמו בעונה רגילה

הפעם גם יטענו פה שהקהל בושה?

בן אדם אתמול וביום רביעי רוצה לבוא עם הילדים צריך להיפרד ממאות שקלים וחוץ מהכרטיסים גם בדיקות קורונה מהירות לילדים שעולות עוד כסף.

הבעיה שתמיד נישאר פראיירים

די כבר די באמת. 

בן שרמוטה ג'קי אני מאחל לך שתכה בך כל מחלה בעולם יא בן של זונה. 

115 שקל. איזה מחדל

7 דקות לפני, מרגוליס said:

די כבר די באמת. 

בן שרמוטה ג'קי אני מאחל לך שתכה בך כל מחלה בעולם יא בן של זונה. 

115 שקל. איזה מחדל

איפה האנושיות? אנשים עברו את אחת השנים הקשות שידעה האנושות אולי, כלכלית ונפשית. את מי אתה גוזל כאן יכלב בן כלב?

וואלאק פראיירים. אל תקנו, ח~~ר~~ם !!! שישאר עם יציע ריק החזיר הזה, שלא ירויח שקל. תערבו את אחים לסמל בעניין הזה, פוסט אחד שלהם יגרום להרבה לא לרכוש.

מכבי שלנו משחקת מצוין גם בלי קהל ביציע.

אגב שתדעו שלחיפה בפלייאוף הוא גבה 105 לכרטיס ואף 85 - https://tickets.mhaifafc.com/he-IL/events/מ_ס_ אשדוד - מכבי חיפה/2021-4-12_20.30/אצטדיון אשדוד?hallmap

עוד 10 שקל מאוהדי מכבי העשירים כפול 3000 כרטיסים, 30,000 שקל טבין ותקילין מהכיס שלנו לכיס של עבריין מורשע.

FB_IMG_1621866153301.jpg

24 דקות לפני, שמש צהובה said:

וואלאק פראיירים. אל תקנו, ח~~ר~~ם !!! שישאר עם יציע ריק החזיר הזה, שלא ירויח שקל. תערבו את אחים לסמל בעניין הזה, פוסט אחד שלהם יגרום להרבה לא לרכוש.

מכבי שלנו משחקת מצוין גם בלי קהל ביציע.

אגב שתדעו שלחיפה בפלייאוף הוא גבה 105 לכרטיס ואף 85 - https://tickets.mhaifafc.com/he-IL/events/מ_ס_ אשדוד - מכבי חיפה/2021-4-12_20.30/אצטדיון אשדוד?hallmap

עוד 10 שקל מאוהדי מכבי העשירים כפול 3000 כרטיסים, 30,000 שקל טבין ותקילין מהכיס שלנו לכיס של עבריין מורשע.

FB_IMG_1621866153301.jpg

בן של אלף זונות , זה מה שהוא. 

מה שהזוי זה שנוצר ככה טעם לפגם, פתאום חיפה מזמינים אותם להתאמן אצלם, פתאום הם פותחים רגליים בסמי עופר ומתאבדים בבלומפילד. 

צטט

‏בעקבות פניית ONE למ.ס אשדוד בעניין הכרטיסים, ובהמשך לתלונות אוהדי מכבי ת"א שהגיעו גם לידי אשדוד, הודיעה כעת אשדוד כי מחיר הכרטיסים למשחק יעמוד על 80 ש"ח ולא על 115.

@itan17אח תשנה בכותרת לאשדוד 

• itan17 changed the title to כרטיסים לאשדוד