Jump to content

שרן

Recommended Posts

בין נמני לזהבי, גלזר וגיורא, אין דמות כזאת. הוא מתקן הכל. הוא שם כשקשה, הוא ליד כשזה מושג. 
הוא מיטש במגרש ומיטש הוא שרן במשרדים.

הוא אגדי. הוא כל מה שרציתי ולא העזתי לחלום. לא "המכביסט" וכל מיני ירקות, הוא פשוט בא ועובד. לג'נדרי. הוא מתקן הכל. הוא שרן. אני כל כך טעון באהבה לאיש הזה. אין לי מילים. אני אוהב אותך שרן כל כך. תדע את זה. 

כל השנים דיברו על האופי שלו, אבל משמח אותי כל כך שהשנה, דווקא השנה, בגיל המתקדם, עם משחק כל שלושה ימים, הוא מראה איזה שחקן ענק הוא.

אגדה.

הוא הכי מכבי שראיתי בחיי.

1 דקה לפני, duss21 said:

כל השנים דיברו על האופי שלו, אבל משמח אותי כל כך שהשנה, דווקא השנה, בגיל המתקדם, עם משחק כל שלושה ימים, הוא מראה איזה שחקן ענק הוא.

אגדה.

הוא הכי מכבי שראיתי בחיי.

הוא שחקן עצום ולייט בלומר עד כמה שזה נשמע מוזר. אני לא בטוח שאני מחליף אותו היום בשחקן קישור של חיפה. 

2 דקות לפני, ביג ליבובסקי said:

אחד המשחקים הגדולים שלו בקריירה. 

לגמרי, אבל גם במשחק הקודם מול חיפה הוא נתן מחצית שניה ברמה הגבוהה ביותר, שקצת נשכחה בגלל התוצאה.

הוא האיש שעושה הכל. הוא לא הכי טוב בשום דבר, אבל הוא טוב מאוד בהכל. האיש למשימות מיוחדות, המנהיג השקט, הקפטן הבלתי מעורער שלנו.

Just now, מנג'ר יונייטד said:

הוא האיש שעושה הכל. הוא לא הכי טוב בשום דבר, אבל הוא טוב מאוד בהכל. האיש למשימות מיוחדות, המנהיג השקט, הקפטן הבלתי מעורער שלנו.

הוא באמת יכול לשחק (ושיחק מספר לא מבוטל של משחקים לאורך הקריירה) ב7 עמדות שונות מתוך 11 ב4-3-3. מדהים 

לגמרי מדהים ולגמרי הכי אמין. Mr. Reliable. תמיד מספק את הסחורה כשנקרא לדגל. ההסטה שלו לקישור ביחד עם התצוגות המופתיות שלו שם גורמות לי לתהות האם מכבי הנוכחית מחזיקה בקישור האחורי והמרכזי הכי טוב והכי עמוק שאי פעם ראיתי. ייני, גלזר, גולסה, דור פרץ, קארצב ואפילו ריקן ודן ביטון מדי פעם. פסיכי. בטח ובטח כשמדובר רק בישראלים. 

5 דקות לפני, מנג'ר יונייטד said:

לגמרי מדהים ולגמרי הכי אמין. Mr. Reliable. תמיד מספק את הסחורה כשנקרא לדגל. ההסטה שלו לקישור ביחד עם התצוגות המופתיות שלו שם גורמות לי לתהות האם מכבי הנוכחית מחזיקה בקישור האחורי והמרכזי הכי טוב והכי עמוק שאי פעם ראיתי. ייני, גלזר, גולסה, דור פרץ, קארצב ואפילו ריקן ודן ביטון מדי פעם. פסיכי. בטח ובטח כשמדובר רק בישראלים. 

לא מחליף אותו בשום קשר אחר בליגה. זה פסיכי. הוא משחק עם הראש ועדיין יש לו רגליים לממש. הוא חכם מרוב היריבים שלו, יש מצב שהוא דמבלדור? 

לפני5 שעות , המכבייה said:

בין נמני לזהבי, גלזר וגיורא, אין דמות כזאת. הוא מתקן הכל. הוא שם כשקשה, הוא ליד כשזה מושג. 
הוא מיטש במגרש ומיטש הוא שרן במשרדים.

הוא אגדי. הוא כל מה שרציתי ולא העזתי לחלום. לא "המכביסט" וכל מיני ירקות, הוא פשוט בא ועובד. לג'נדרי. הוא מתקן הכל. הוא שרן. אני כל כך טעון באהבה לאיש הזה. אין לי מילים. אני אוהב אותך שרן כל כך. תדע את זה. 

כל מילה!

אני חושב שביום ששרן יפרוש ויעשה את סיבוב הכבוד בבלומפילד, זאת תהיה הפעם הראשונה שאני אבכה מפרישה של שחקן.

17 דקות לפני, Zizou said:

קפטן אמיתי ששם את הקבוצה לפני הצלחה אישית. עוף נדיר במחוזותינו

Screenshot_20210521-082754.jpg

אוהב אותו אבל דווקא הדוגמה כאן מהמעט מידע שרשום היא פחות טובה - אם שחקן מרגיש מתיחה חזקה שגורמת לו לחשוב שכדאי לו אפילו לצאת מהמשחק זה משהו שמאמן צריך לדעת ואין טעם להתאבד. פיבן באותה המידה יכל גם להפצע באופן חמור יותר ולסיים עונה/קריירה.

הדוגמה כאן טובה להראות את המחוייבות לשאר השחקנים לפניו אבל ספציפית לגבי העצה אני לא בטוח שזה הדבר הכי נכון.

עדיף ששחקן ייצא אם הוא לא כשיר. מעבר לפציעה הוא גם יכול לעשות טעות בשמירה על שחקן יריב כי התנועה שלו מוגבלת (סבוריט במשחק העונה לדוגמה).

קרלס פויול בברצלונה - שרן ייני במכבי תל אביב. האיש למשימות מיוחדות, תמיד שם כשצריך אותו בכל עמדה על המגרש.

אין סיכוי שלא יהיה חלק מהמערכת ביום שיפרוש...

לפני3 שעות , Zizou said:

קפטן אמיתי ששם את הקבוצה לפני הצלחה אישית. עוף נדיר במחוזותינו

Screenshot_20210521-082754.jpg

אין אנשים כאלו לא בעולם בטח לא בארץ.