Jump to content

דרוש מהפכן(?)

Recommended Posts

1 דקה לפני, antonio_margheriti2 said:

הוא כמו טביב, יש לו עין טובה לשחקנים, יכול לבנות קבוצה מעניינת.

את הפועל פתח תקווה הוא הוריד לליגה א וזה אחרי שהוא הביא את הרכש שזה היה הבן שלו והחברים שלו שלא מצאו קבוצה

Just now, antonio_margheriti2 said:

היה מת להיות טביב, הוא טוב בלדבר. הוא גם מתפרנס מזה יפה שישאר במה שהוא טוב (גם בלי קשר למכבי)

43 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

תקשיב אני לא יודע אם היית רציני או לא אבל זה הדבר הכי הזוי ששמעתי

לפני3 שעות , המכבייה said:

כך נראה. מה שוודאי זה שהוא לא הולך על בטוח. אני מופתע מאד.

גם אני. לא בטוח כמה זה יצחקי וכמה זה ואן לייבן, למעט האמת.

קשה מאוד לדעת לאן זה ילך, ולא יודע מה אני חושב על כל זה, אבל מה שנעשה עד עכשיו דורש תעוזה. כביכול התנהלות שמזכירה את קרויף  כשהגיע למכבי, אבל בפועל זה אפילו יותר מורכב. כי בניגוד לאז - משחררים שחקנים שעשו פה משהו, ועכשיו יש בהחלט לאן לרדת.

מה שכן - הרבה יותר מעונות שעברו, נראה שהעונה הקרובה תיפול ותקום על ההצלחה בזרים.

19 דקות לפני, חומץ בלסמי said:

גם אני. לא בטוח כמה זה יצחקי וכמה זה ואן לייבן, למעט האמת.

קשה מאוד לדעת לאן זה ילך, ולא יודע מה אני חושב על כל זה, אבל מה שנעשה עד עכשיו דורש תעוזה. כביכול התנהלות שמזכירה את קרויף  כשהגיע למכבי, אבל בפועל זה אפילו יותר מורכב. כי בניגוד לאז - משחררים שחקנים שעשו פה משהו, ועכשיו יש בהחלט לאן לרדת.

מה שכן - הרבה יותר מעונות שעברו, נראה שהעונה הקרובה תיפול ותקום על ההצלחה בזרים.

בול. ג'ורדי בא למקום שבור והביא את טיבי(שיר צדק וחסארמה היו הבלמים הפותחים של קש אז), ראדי ונתן פס ליצחקי. כל אחת מהפעולות האלה זכתה לביקורת בזמן אמת. לברק עכשיו יש יותר מה להפסיד כי המערכת במקום אחר. יצחקי/פטריק זה כנראה משותף. 

לפני7 שעות , חומץ בלסמי said:

אם כך אני לא אופטימי. לא חושב שנביא יותר משני זרים.

On 25.6.2021 at 01:31, המכבייה said:

בול. ג'ורדי בא למקום שבור והביא את טיבי(שיר צדק וחסארמה היו הבלמים הפותחים של קש אז), ראדי ונתן פס ליצחקי. כל אחת מהפעולות האלה זכתה לביקורת בזמן אמת. לברק עכשיו יש יותר מה להפסיד כי המערכת במקום אחר. יצחקי/פטריק זה כנראה משותף. 

בדיוק. לכן אין כאן מקום להשוואה למכבי מודל 2012 ובטח שלא דרוש כאן מהפכן. יש כאן עסק שרץ 10 שנים עם בסיס חזק ויציב שאין לאף קבוצה בישראל. כן צריך לעבוד ולשאוף להשתפר משנה לשנה אבל מהפכות לאו דווקא נחוצות בעת הזו.