Jump to content

דרוש מהפכן(?)

Recommended Posts

לראשונה מאז 2012, אני מרגיש שלא נצליח להיות מספיק טובים מכוח האינרציה של המועדון המצוין שנבנה פה בחסות מיטש גולדהאר היקר.
בחיים מחוץ לפורום אני בדרך כלל לא אוהב מנהלים חדשים שמגיעים ומחליטים להפוך את הארגון תחתיהם. הרבה פעמים זה יכלול "X לא טוב צריך להתחיל לפתח\לבנות\לעשות מחדש".

למרות שאני מאמין בגישה של לשמר ולשפר אני חושב שמכבי הנוכחית צריכה מהפכן. איזה ג'ורדי חדש שיבוא להסתער עם הרבה פלפל בתחת על האתגרים הבאים.

פטריק למשל מסתמן כאיש מקצוע טוב ורציני, שאני חושב שמגיע לו צאנס נוסף, אבל- הוא חלק מהמערכת הנוכחית שמרגישה לי קצת עייפה.

אני לא באמת חושב שאנחנו צריכים לפרק ולהרכיב מחדש כמו ג'ורדי ב2012, אבל כן מישהו כמו מנספורד שיגיע ויעשה פה סדר בהקדם, יבחן את הטוב (ויש הרבה- הנוער שלנו וואוו) וגם ישנה את המערכת איפה שהיא לא מספיק טובה.

צוות אימון רחב (ובהקדם), החלטות על הסגל כולל הארכת חוזים, מציאת זרים חדשים (נראה שנצטרך לפחות שלושה) ואולי איזו גניבה מהליגה. אבל האמת שהפרטים פחות חשובים.

צריך מישהו שיניע ויטריף את המערכת (ואני באמת לא חושב שזה התפקיד של ואן לייבן וזה גם משהו שלא מתאים לו), גם אם הוא יקורר ע"י מיץ' האל, אנחנו צריכים את הדמות הזאת.

התחושה שלי היא ממש הפוכה, לא רק שלא דרוש מהפכן למרות השנה מכבי בפוזיציה מצויינת לשנים הבאות.

כמעט כל הכשרון של הכדורגל הישראלי שייך לנו, בהתחשב בזה שבעיות הסגל שיש השנה בנוגע לשחקנים שלא תורמים מהספסל זה פלוס עצום מאוד.

לדעתי העתיד ורוד מתמיד.

5 דקות לפני, אקיטה said:

התחושה שלי היא ממש הפוכה, לא רק שלא דרוש מהפכן למרות השנה מכבי בפוזיציה מצויינת לשנים הבאות.

כמעט כל הכשרון של הכדורגל הישראלי שייך לנו, בהתחשב בזה שבעיות הסגל שיש השנה בנוגע לשחקנים שלא תורמים מהספסל זה פלוס עצום מאוד.

לדעתי העתיד ורוד מתמיד.

פוטנציאלית- בהחלט כן. אין ספק שנבנתה פה מערכת מצוינת שמתחילה לתת את פירותיה.

אבל אם תעשה קיץ רדום כמו בשנים האחרונות ותאבד עוגנים משמעותיים כמו פרץ, סאבוריט, יונתן בלי לתת מענה (וברור לי שעזיבה של חלקם בלתי נמנעת ואף הכרחית), ולא תרענן טוב את הסגל הרחב שצורה שתשלב את הכשירונות האדירים שלך בזמן, במקום ובהתאם לצרכים אתה לא תמצה את הפוטנציאל הזה.

לכן, אני לא חושב שצריך לזרוק את הנורמות שהמועדון סיגל, להיפך. אבל חסרה לנו דמות שתתן את הפוש להצלחה. מאוד.

20 דקות לפני, אקיטה said:

לדעתי העתיד ורוד מתמיד.

הכשרון של הכדורגל הישראלי לא מספיק

זה לא שגדלים פה ברזילאים וגם לדעתי אין לנו אפילו איזה זהבי חדש

אתה חייב זרים טובים, כל אליפות פה נלקחה עם תוספת של זרים טובים

‏‎מכבי היא כמו בית חרושת. והיא צריכה מנהל בית חרושת בפול טיים ג'וב. יותר מידי פרי שנופל מהעצים ומחייב את כל האנרגיה הניהולית לסוגיה הזאת. יש שתי אפשרויות- מיטש מחפש את הנכון(זה לקח זמן גם עם ביין וגם עם בן), מיטש חושב שמה שיש כרגע מספיק,  פר זמן וגובה ההשקעה שלו. 

הוא יצר סטנדרט של תקנים(של מערכת תפעול יקרה) והוא הוריד אותם. האם מתוך אילוץ או מחשבה קדימה? הניחוש שלי טוב כמו של כל אחד. 

28 דקות לפני, antonio_margheriti2 said:

מביא את אייל ברקוביץ' סטייל ג'ורדי.

מעדיף שרדיו חיפה ינהלו את הקבוצה מאשר הוא(לא בהרבה אבל עדיין מעדיף)

49 דקות לפני, המכבייה said:

‏‎מכבי היא כמו בית חרושת. והיא צריכה מנהל בית חרושת בפול טיים ג'וב. יותר מידי פרי שנופל מהעצים ומחייב את כל האנרגיה הניהולית לסוגיה הזאת. יש שתי אפשרויות- מיטש מחפש את הנכון(זה לקח זמן גם עם ביין וגם עם בן), מיטש חושב שמה שיש כרגע מספיק,  פר זמן וגובה ההשקעה שלו. 

הוא יצר סטנדרט של תקנים(של מערכת תפעול יקרה) והוא הוריד אותם. האם מתוך אילוץ או מחשבה קדימה? הניחוש שלי טוב כמו של כל אחד. 

לדעתי פטריק ויצחקי בקיץ היו על התקן הזה ביחד.

בקיץ הקרוב אם באמת פטריק ימשיך כמאמן יש 2 אפשרויות, או שנותנים ליצחקי קרדיט כמנהל מקצועי יחיד או שמביאים מישהו לתפקיד.

לדעתי אם פטריק ימשיך כמאמן לא יביאו אף אחד, אם לא ימשיך יש מצב שיביאו.

לפני1 שעה , אקיטה said:

לדעתי העתיד ורוד מתמיד.

כל מה שאתה אומר נכון אבל אם לא תהיה דמות מקצועית ברמה גבוהה שתדע לנתב את כל הכישרון והכוח שיש למועדון כמו מכבי אז זה יתפזר ולא נגיע לכלום.

9 דקות לפני, Keano said:

בקיץ הקרוב אם באמת פטריק ימשיך כמאמן יש 2 אפשרויות, או שנותנים ליצחקי קרדיט כמנהל מקצועי יחיד או שמביאים מישהו לתפקיד.

שמע, כמות העבודה שיש על השולחן בקיץ הקרוב, דורשת אפילו עוד שני משרות נוספות. אם מיטש רוצה מנגנון רזה ופחות יקר- זאת לגמרי זכותו, זה המועדון שלו. אבל מצד שני, קידמת כל כך את מחלקת הנוער והתוצר, שזה קצת תמוה שבסוף המשפך עומד לו רק יצחקי(בלי לזלזל חלילה). והזרם שיוצא מהמשפך, אדיר. אנחנו שלושה שבועות לסוף הליגה ואתה עדיין לא יכול להיות בטוח שפטריק הוא המאמן שלך. אתה כבר באיחור, אין לי סיבה לחשוב כרגע שהקיץ הזה יהיה טוב ומוצלח יותר. ואני לא מתלונן, זה מיטש וזה המועדון שהוא רוצה. 

20 דקות לפני, המכבייה said:

שמע, כמות העבודה שיש על השולחן בקיץ הקרוב, דורשת אפילו עוד שני משרות נוספות. אם מיטש רוצה מנגנון רזה ופחות יקר- זאת לגמרי זכותו, זה המועדון שלו. אבל מצד שני, קידמת כל כך את מחלקת הנוער והתוצר, שזה קצת תמוה שבסוף המשפך עומד לו רק יצחקי(בלי לזלזל חלילה). והזרם שיוצא מהמשפך, אדיר. אנחנו שלושה שבועות לסוף הליגה ואתה עדיין לא יכול להיות בטוח שפטריק הוא המאמן שלך. אתה כבר באיחור, אין לי סיבה לחשוב כרגע שהקיץ הזה יהיה טוב ומוצלח יותר. ואני לא מתלונן, זה מיטש וזה המועדון שהוא רוצה. 

פטריק כרגע הוא כמו מנג'ר באנגליה, גם מאמן וגם מעורב בחוזים ואת מי להשאיר כשיצחקי עוזר לו. אולי מיטש חושב שזה מספיק. 

8 דקות לפני, Keano said:

פטריק כרגע הוא כמו מנג'ר באנגליה, גם מאמן וגם מעורב בחוזים ואת מי להשאיר כשיצחקי עוזר לו. אולי מיטש חושב שזה מספיק. 

השם ירחם

1 hour ago, Keano said:

לא אופייני למיטש לתת לאחד כמו יצחקי קרדיט רב. מיטש אוהב פרסונות עם השכלה אקדמית וניסיון. יצחקי לא שם. 

3 דקות לפני, ravid said:

לא אופייני למיטש לתת לאחד כמו יצחקי קרדיט רב. מיטש אוהב פרסונות עם השכלה אקדמית וניסיון. יצחקי לא שם. 

יצחקי נשלח לכמה השתלמויות באירופה, עבד לצד מנספורד, ג'ורדי ופטריק. מתישהו גם הוא צריך להתקדם. 

15 דקות לפני, ravid said:

כל מה שאנחנו יודעים הוא שמיטש חי עכשיו בשלום עם העובדים שלו, כבר שנה וחצי. מודל רזה כבחירה? אילוצים? ירידה לצורך עליה?  יכולים רק לנחש. גם ההימור על ג'ורדי בזמנו נתפס אצל רובנו(כולל אני) כתמהוני משהו... 

לא יודע, אני דווקא בתחושה שיהיה טוב. עם כל ההצלחה היחסית של חיפה העונה, אני מתרשם שכמועדון הם עדיין בפיגור אחרינו. הם יקחו אליפות העונה, יתכן מאוד שדאבל. אולי יקחו גם בעונה הבאה, אין לדעת. אבל התחושה שלי היא שאנחנו מועדון רציני וחזק יותר מהם, ולאורך זמן זה ימשיך לבוא לידי ביטוי. 

1 דקה לפני, Dalembert said:

לא יודע, אני דווקא בתחושה שיהיה טוב. עם כל ההצלחה היחסית של חיפה העונה, אני מתרשם שכמועדון הם עדיין בפיגור אחרינו. הם יקחו אליפות העונה, יתכן מאוד שדאבל. אולי יקחו גם בעונה הבאה, אין לדעת. אבל התחושה שלי היא שאנחנו מועדון רציני וחזק יותר מהם, ולאורך זמן זה ימשיך לבוא לידי ביטוי. 

יפנקו אותנו בבק טו בק, תהיה מוכן לזה (סטטיסטית הסיכוי גבוה )

7 דקות לפני, Dalembert said:

אני לגמרי איתך. 

1 דקה לפני, החתול הצהוב said:

יפנקו אותנו בבק טו בק, תהיה מוכן לזה (סטטיסטית הסיכוי גבוה )

בהחלט ייתכן

אבל לאורך זמן מועדון שמתנהל בליצנות (סתם מהשרוול - ג'ובאני רוסו ואיתן עזריה מאמנים מנטליים, חוסר קלאס מוחלט בשביל להתחנף ל-mhod) לא יכול לגבור על מועדון שמנוהל ברמה של מכבי. זו התחושה שלי לפחות. 

• 1 month later...
3 דקות לפני, הילד בן 30 said:

אז יצחקי הוא המהפכן?

מרגיש שיש משהו שונה, נראה שהוא קיבל סמכויות נרחבות יותר שמאפשרות לו ממש לקבל החלטות בנושא העברות.

נראה איך זה יעבוד, לבנות דימיקה בקבוצה זה לא פשוט אחרי שעזבו כמה עוגנים.