Jump to content

לקראת מכבי חיפה בחוץ | חצי-גמר גביע המדינה

דקסטר

Recommended Posts

12 דקות לפני, ron123 said:

מה זאת אומרת שהשחקנים לא התאמנו באופן סדיר ? מה מנע מהצוות המקצועי לקחת אותם למחנה בצפון הארץ למשל ? לא מובנת לי ההתנהלות הזו .

ואיך אנחנו יכולים לזכות בעתירה שב"ש ואשדוד כן משחקות ?

יש הבדל אחד קטן בספורטיביות. באר שבע ואשדוד משחקים אחת נגד השניה והן שתיהן מושפעות אותו דבר. מכבי נגד חיפה זה משהו אחר לגמרי, אנחנו מתאמנים בסגל חסר מאוד, השחקנים כולם נמצאים/היו באזעקות, כשלחיפה יש אולי שחקן אחד שגר במרכז (אצילי) ווילדסחוט שעבר צפונה. 

2 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל הזרים הסכימו ורק שלנו לא? נראה לי מוזר.

מה מנע מהם? לשחקנים יש משפחות, איזה שחקן ירצה להשאיר את המשפחה שלו לחטוף רקטות ולנסוע למחנה אימונים? 

אנחנו יכולים לזכות בעתירה, כי למשחק של ב"ש מול אשדוד אין חשיבות, כי שני הקבוצות נפגעו ולא רק צד אחד וכי זה מחזור שכולו כבר שוחק למעט המשחק הזה. 

מביך שאתם מצטטים את הטענות של חיפה כאילו הם אומרות משהו.

אני מבין , אבל זה לא משהו שצריך לעניין אותם . הבעיה היא עם הזרים שלנו שפשוט לא הסכימו . 

ומי אמר בכלל שהזרים יסכימו לחזור ? 

17 דקות לפני, ron123 said:

אני מבין , אבל זה לא משהו שצריך לעניין אותם . הבעיה היא עם הזרים שלנו שפשוט לא הסכימו . 

ומי אמר בכלל שהזרים יסכימו לחזור ? 

זה לא אמור לעניין אותם שלמשחק אין ערך ספורטיבי? חשבתי שזה חלק מהתפקיד שלהם. 

אם המבצע יסתיים השחקנים יצטרכו לחזור כי יש להם חוזה.

43 דקות לפני, מכביסט לעד said:

זה לא אמור לעניין אותם שלמשחק אין ערך ספורטיבי? חשבתי שזה חלק מהתפקיד שלהם. 

אם המבצע יסתיים השחקנים יצטרכו לחזור כי יש להם חוזה.

אבל אנחנו אשמים בזה שאין ערך ספורטיבי למשחק , כי שיחררנו את הזרים .

זו לא בעיה של אף אחד שלא הסכימו להישאר . ב"ש ואשדוד חטפו פי 10 יותר טילים והזרים שלהם לא עזבו .

אני באמת מנסה לחשוב איך יקבלו את העתירה שלנו ואני לא מצליח . חייבים להיות אובייקטיביים . התנהלות לא נכונה של המועדון .

והשחקנים יכולים להפר את החוזה . יש מצב אפילו שזה מה שיקרה . לפחות חלקם .

36 דקות לפני, מכביסט לעד said:

כל הזרים הסכימו ורק שלנו לא? נראה לי מוזר.

אם האלטרנטיבה היא להפר חוזה או לעבור לאיפשהו בצפון תבין למה הם הסכימו

26 דקות לפני, ron123 said:

זו לא בעיה של אף אחד שלא הסכימו להישאר . ב"ש ואשדוד חטפו פי 10 יותר טילים והזרים שלהם לא עזבו .

אני באמת מנסה לחשוב איך יקבלו את העתירה שלנו ואני לא מצליח . חייבים להיות אובייקטיביים . התנהלות לא נכונה של המועדון .

לא יקבלו את העתירה שלנו כי זה ההתאחדות נגד מכבי. למה אמורים לקבל אותה? כי קבוצה נפגעה קשות בגלל מצב שלא בשליטתה (מלחמה) וזה לא הגיוני לתת לה לשחק במצב הזה כי אין שום ערך ספורטיבי למשחק.

מה הסיבה שכן מתעקשים לקיים את המשחק כבר בחמישי ולא שבוע הבא או בסוף העונה? אך ורק כי חיפה לא רוצה.

34 דקות לפני, ron123 said:

1. לא רק שאתה בוודאות אוהד חיפה (לא רק לא אוהד מכבי, כל התגובות שלו בהיסטוריה הם בנושאי חיפה) 

2. אתה גם מהטיפשים שדרכו פה, מה הקשר מה מכבי שיחררה תסתכל על מה שהתרחש בשבועיים האחרונים מבחינת חוסר ודאות מצב בארץ חוסר שוויוניות - עזוב שחררה או לא שחררה זרים זה לא חזות הכל, אף מדינה מתוקנת בעולם לא הייתה מכריחה את מכבי לעלות לשחק והסיבה שנעלה בחמישי היא השכונה של הארץ שלא מכבדת ספורטיביות.

אם המצב לא כזה חמור ואפשר לקיים משחקים, למה בלי קהל?

אם זה בלי קהל בגלל המצב הבטחוני או כי ברור שזה פוגע בספורטיביות, למה יש משחק?

אשכרה יורים על הדרום טילים וההתאחדות דוחפת שיהיו משחקי כדורגל בשביל שהטוטו(?) לא יתלונו.

הזייה.

לפני5 שעות , קובי השועל said:

ברור! אבל בלי קשר למשחק, אני מצביע כאן על משהו יותר עמוק. משהו שמיץ' יהיה חייב לפתור בקרוב מאוד.

מסכים, הצמד "יצחקי את תמם" לא יכולים להמשיך להיות בראש ההנהלה אם יש לנו שאיפות להשתפר. ואני מאמין שיש לנו.

11 דקות לפני, modz0r said:

אם המצב לא כזה חמור ואפשר לקיים משחקים, למה בלי קהל?

אם זה בלי קהל בגלל המצב הבטחוני או כי ברור שזה פוגע בספורטיביות, למה יש משחק?

אשכרה יורים על הדרום טילים וההתאחדות דוחפת שיהיו משחקי כדורגל בשביל שיעקוב שחר לא יתלונן.

הזייה.

לפני6 שעות , קובי השועל said:

ברור! אבל בלי קשר למשחק, אני מצביע כאן על משהו יותר עמוק. משהו שמיץ' יהיה חייב לפתור בקרוב מאוד.

הגיע הזמן שתפנים שזה מה שמיטש רוצה. לא מסכים עם מה שכתבת על הסיטואציה. הם גרים על הטיילת בבת ים, היא היתה איזור מלחמה לפני שבוע(פלוס טילים). הוצעו אפשרויות אבל כנראה שהמצוקה היתה רבה מידי. 

12 דקות לפני, העכבר הצהוב said:

חייב לציין שהתלונות שלכם על ההנהלה בכלל לא משקפות את ההישגים ב3 עונות האחרונות,אתם מציגים כאוס שלא קיים. 

בלי קשר צודקים או לא זאת הייתה הנהלה שונה לגמריי.

1 דקה לפני, מכביסט לעד said:

עזבו אותכם משטויות למי אכפת מהגביע קיבלנו אות מגן כבוד מהנשיא (המזויף כמובן כי ר.ב.י.נ)

מקום ראשון במוסריות

24 דקות לפני, הילד בן 30 said:

מה שמדהים זה שההתאחדות כל כך שפוטה של הנשיא שהם מעדיפים להפסיד את האפשרות לקיים את המשחק עם קהל בשבוע הבא

גם האוהדים שלהם מעדיפים משחק בלי קהל העיקר שיהיה להם יתרון לא ספורטיבי עלינו עם אולי סיכוי סוף סוף לנצח.

צטט

בטקס נכחו מנכ"לית המועדון, שרון תמם, שקיבלה את אות מגן הכבוד מנשיא המדינה יחד עם הקשר, אבי ריקן ונציגי קרן המועדון, יונית נקרי וחלי אמזלג. בין נימוקי הוועדה בבחירת הענקת אות מגן הכבוד לקרן מכבי נאמר: "מועדון מכבי תל אביב מהווה את אחד מעמודי האש שהולכים לפני המחנה באמצעות הפעילות הענפה של קרן המועדון. בין פעילותיה של הקרן ניתן למצוא את אימוץ ילדי חינוך לפסגות, קשישים, ניצולי שואה, חיילים בודדים ותמיכה באוכלוסיות רבות נוספות שנפגעו במשבר הקורונה. בנוסף, בשנתיים האחרונות המועדון הציב רף ערכי גבוה בהתמודדות עם אירועים חריגים של שחקנים ואוהדים".

מעניין מה תהיה תגובת הנשיא

Just now, שמש צהובה said:

יאללה כל הצפון והקריות אזעקות יששששש

שירגישו קצת השרמוטות

קצת קשה לשמוח על דבר כזה... אבל שעכשיו יזדיינו המושחתים האלה